Zavrieť

Porady

ktorá banka?

Ahojte, má niekto prehľad, kde je najvhodnejšie uložiť peniaze s viazanosťou na dva roky?
Usporiadat
Generalissimus Generalissimus

Generalissimus je offline (nepripojený) Generalissimus

Momentálne sa mi zdá najvýhodnejšia ponuka mBank.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

máš s ňou osobnú skúsenosť?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

kimart Pozri príspevok
máš s ňou osobnú skúsenosť?
Ja mám, čo potrebuješ vedieť?
0 0
betrix betrix

betrix je offline (nepripojený) betrix

Mne bolo povedané, že teraz má dobré výhody a úroky Poštová banka. Na ročný vklad asi 3,5%.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Len nezabudnúť na to, že v Poštovej banke v reklame hovoria že si ich človek môže kedykoľvek vybrať ale nepovedia poplatok za to 7€. Neviem či to ešte platí ale na konci roka 2009 to ešte bolo.
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

na Poštovú banku som myslela aj ja, no tiež má odradil ten háčik so 7€..potom mBanke moc nedôverujem, hľadám niekoho kto s touto bankou už má nejakú skúsenosť..predsa je to len cez internet, a neviem, či je niekde v SR aj nejaká pobočka?
0 0
inajana inajana

inajana je offline (nepripojený) inajana

Ak máš založené nejaké staršie zmluvy STAVEB. SPORENIA (čo by ti o tie cca 2 roky končili) - porozmýšľaj nad týmto variantom.
No pozor: "keď vtáčka lapajú - pekne ..."
0 0
viera12 viera12

viera12 je offline (nepripojený) viera12

Poplatok 7 eur je za čiastkovy výber,ak vyberáš celu sumu naraz a rušíš vklad je to bez poplatku.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
kimart Pozri príspevok
na Poštovú banku som myslela aj ja, no tiež má odradil ten háčik so 7€..potom mBanke moc nedôverujem, hľadám niekoho kto s touto bankou už má nejakú skúsenosť..predsa je to len cez internet, a neviem, či je niekde v SR aj nejaká pobočka?
mBank je v BA na Mlynských NIvách.
Ja mámmBank od začiatku, držala som tam peniaze na stavbu. Úroky boli slušné. S výberom cez internet problém tiež nebol.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto dal tento link ...uložil som si do záložiek ..

http://www.totalmoney.sk/sporenie/
0 0
Generalissimus Generalissimus

Generalissimus je offline (nepripojený) Generalissimus

kimart Pozri príspevok
na Poštovú banku som myslela aj ja, no tiež má odradil ten háčik so 7€..potom mBanke moc nedôverujem, hľadám niekoho kto s touto bankou už má nejakú skúsenosť..predsa je to len cez internet, a neviem, či je niekde v SR aj nejaká pobočka?
V Nitre v obchodnom centre Mlyny majú vacsiu pobocku. Bol som pre nich rozhodnuty len sa mi naskytla lepsia prilezitost investovat.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

viera12 Pozri príspevok
Poplatok 7 eur je za čiastkovy výber,ak vyberáš celu sumu naraz a rušíš vklad je to bez poplatku.
...nie je to pravda, aj tam je poplatok a môže byť dokonca vyšší ako 7 €.
Naposledy upravil Chobot : 06.01.10 at 21:39
0 0
viera12 viera12

viera12 je offline (nepripojený) viera12

Chobot Pozri príspevok
...nie je to pravda, aj tam je poplatok a môže byť dokonca vyšší ako 7 €.
Neviem odkiaľ máš také informacie,ale ja ich mám priamo z poštovej banky,myslela som neviazaný terminovaný vklad.
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

tu prikladam zoznam pobociek mBank, hadam si nejaku blizko tvojho bydliska najdes

http://www.mbank.sk/sprievodca/obchodna-siet/index.html

Neviem preco mas s nou problem, za to ze je na internete??? Internet bankinf pouzivas?? Ak ano, tak potom by si nemala mat ziadny problem ani s "virtualnou" bankou. Kedysi tu fungoval Eliot, ale potom tento projekt Tatrabanka zrusila.

Virtualnou som dal do uvodzoviek naschval, lebo mBank ma k tomu pomerne blizko, ale predsa len maju aj pobocky, takze nie su iba virtualni
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

viera12 Pozri príspevok
Neviem odkiaľ máš také informacie,ale ja ich mám priamo z poštovej banky,myslela som neviazaný terminovaný vklad.
Máš pravdu, pozeral som obchodné podmienky pre bežné termínované vklady. Tento neviazaný TV má ale iné podmienky, je to vlastne termínovaný vklad s viazanosťou 1 deň s opakovaním. Takže celý TV je možné zrušiť a majiteľ nepríde o úroky. Len tie čiastkové výbery sú spoplatňované.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

link na aktualizovane porovnavania urokov terminovanych vkladov:

http://financie.etrend.sk/investicie...-v-eurach.html

zakladny parameter = urok p.a. s viazanostou 1 rok
najvyssi urok p.a. ponuka:

- J&T, ma to nevyhody = minimalny vklad je vysoky,
predcasny vyber takmer nemozny,
sidlo mimo uzemia SR

- nasleduje Privat banka = vyborne, % p.a. najvyssi,
predcasny vyber mozny za cenu urokov,
sidlo na uzemi SR, slovensky FOV

- potom postova banka = terminovany rocny vklad, ale nie ten neviazany,
slovensky FOV

a niekde potom mBank = je pod polskym fondom ochrany vkladov, co znamena, ze v pripade niecoho je plnenie v zlotych a na polskom uzemi ,
v mBanke odporucam iba BU
Naposledy upravil mona091 : 06.01.10 at 22:18
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

ďakujem všetkým za odpovede, už som bola takmer rozhodnutá pre mbank, ale teraz ma mona zas spochybníla
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

kimart Pozri príspevok
ďakujem všetkým za odpovede, už som bola takmer rozhodnutá pre mbank, ale teraz ma mona zas spochybníla
Nuž, poštová banka to teraz s tými termínovanými vkladmi na 24 (3,3%) a 36 (3,5%) mesiacov zase riadne rozvírila...

Ak by som sa mal rozhodnúť medzi J&T, Privatbankou a Poštovou bankou, tak asi poštová...

Ale aj už mám peniaze v mBanke (samozrejme nie všetky úspory, väčšinu mám v "kamenných" bankách).
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Chobot Pozri príspevok
Nuž, poštová banka to teraz s tými termínovanými vkladmi na 24 (3,3%) a 36 (3,5%) mesiacov zase riadne rozvírila...

Ak by som sa mal rozhodnúť medzi J&T, Privatbankou a Poštovou bankou, tak asi poštová...

Ale aj už mám peniaze v mBanke (samozrejme nie všetky úspory, väčšinu mám v "kamenných" bankách).

ked spominas 36 mesacnu viazanost v postovej banke za 3,5%,

pridam info: Privatbanka na 36 mesiacov = 4,1%

btw: vsetky tieto 3 spominane banky mali za 3Q minuleho roku ako jedine zisk, potom 4 banky mali pokles zisku oproti sledovanemu obdobiu a ostatne boli v strate (zdroj/eTrend)

a este uvaha: tieto 3 banky su vsetky pod slovenskym FOV (garancia v plnej vyske bez obmedzenia),

preto by u mna rozhodoval medzi tymito troma bankami iba urok, poplatky, predcasne zrusenie, dostupnost a kvalita bankovych sluzieb
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ja nemam uspory .

Znamena to,že nie som "in" ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať