Zavrieť

Porady

ktorá banka?

Ahojte, má niekto prehľad, kde je najvhodnejšie uložiť peniaze s viazanosťou na dva roky?
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
aj dnes ma oslovili s možnosťou investovať na 25%......
myslím, že tá replika sa týkala takých produktov. Vysoký zisk=vysoké riziko.
0 0
freddy87 freddy87

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

čo tak 14,5 %, ktoré sú garantované ???
0 0
Janka 52 Janka 52

Janka 52 je offline (nepripojený) Janka 52

freddy87 Pozri príspevok
čo tak 14,5 %, ktoré sú garantované ???
A to už kto je taký štedrý? Alebo je to systém 1+2+3....=14,5%?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

freddy87 Pozri príspevok
čo tak 14,5 %, ktoré sú garantované ???
A kde, prosím ťa. Alebo za koľko rokov?
0 0
zuzka3110 zuzka3110

zuzka3110 je offline (nepripojený) zuzka3110

KEJKA Pozri príspevok
Tiež som kúpila podielové fondy /realitný/ - tam sa dlhodobo drží rast nad 6%. Tiež bez poplatku, ani čiastočný výber-odkúpenie sa nespoplatňuje.
Zrušenie treba nahlásiť, zadať číslo účtu a do 10 dní prevedú peniaze - toto je jediný handicap, predpokladám, že tu tiež zarobia, lebo tých cca 10 dní sa už vklad úročiť nebude.
Teraz do konca novembra je to bez poplatku, v decembri sa už bude platiť 2,5% vstupný poplatok.
Peniaze som previedla až večer z domu cez internetbanking.
Neviete prosím aké sú tam výstupné poplatky?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

a čo tak 52% ktoré sú v bošáckej slivovici garantované ?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))
0 0
Janka 52 Janka 52

Janka 52 je offline (nepripojený) Janka 52

Nandrolon Pozri príspevok
a čo tak 52% ktoré sú v bošáckej slivovici garantované ?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))
Gratulujem, to je poriadna trefa do čierneho!!!!
0 0
tatko1 tatko1

tatko1 je offline (nepripojený) tatko1

PRIVATBANKA, 3,7%p.a., účet zadarmo, vybrať kedykoľvek, koľkokoľvek.
0 0
Maros16 Maros16

Maros16 je offline (nepripojený) Maros16

pozri si porovnavaci portal: FinancnaHitparada.sk
0 0
freddy87 freddy87

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

Garantovaných 12 % s podporou štátu
sporiaci účet stále jednotkou na trhu
0 0
Snajper2 Snajper2

Snajper2 je offline (nepripojený) Snajper2

ktorá z týchto dvoch bánk je podľa vás lepšia? Slovenská sporiteľňa, alebo VUB banka? som invalidný dôchodca, a ide mi hlavne o poplatky, internet banking, a všetko okolo toho. ale privítam aj všeobecné informácie
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Bez poplatkov mBank.

V SLSP aj VUB zaplatíš za balík cca 5€. Ostatok je v cene.
Veľa záleží od toho čo potrebuješ od účtu. Či často vyberáš, či platíš kartou, a tak.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

http://www.finance.sk/bankovnictvo/b...ve-bezne-ucty/
klikni na ZOBRAZIŤ VÝSLEDKY
0 0
Snajper2 Snajper2

Snajper2 je offline (nepripojený) Snajper2

v mBank mi nechcú vydať kreditnú kartu kvôli nízkemu finančnému stavu. a čo sa týka "bankovníctva", a podobných vecí, tak v tom som začiatočník, a ako dôchodca som ešte nemal otvorený účet. ale ako som spomínal, ide mi hlavne o internet banking, a kartou som ešte nikdy peniaze nevyberal, ani ňou neplatil. mal som síce raz účet v Tatra banke, ale tam boli vysoké poplatky, tak že som to po krátkom čase zrušil, a ani kreditnú kartu som nepoužil
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Hm,
to kvôli kreditnej karte potrebuješ účet? No žiadna banka Ti hned nevydá kreditnú kartu, nakoľko je to úverová karta a musia vedieť obraty na účtoch aby mohli zistiť aký limit Ti môžu poskytnúť.

A mBank, debetnú platobnú kartu vydávajú každému. Kreditku, mne osobne ponúkli až po roku využívania ich služieb. Čo sa týka internet bankingu, tak nemôžem na mBank povedať krivé slovo, a za tie dva roky čo tam mám účet som nezaplatila ani cent.
A dôchodok mi tam chodí tak deň dva pred výplatným termínom na pošte
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

ja mám v Slov.spor. bežný účet. aby som ušetrila na poplatkoch,zriadila som si internetbanking,zrušila všetky trvalé príkazy,zadávam si platby cez internetbanking,to je bez poplatku, zrušila som každomesačný papierový výpis.snažím sa čo najviac platiť kartou,to je tiež bez poplatku....ja som v Slov.spor. odjakživa nemám nervy niečo hľadať,a u nás toho na výber veľa nie je,ešte tu máme VÚB a to je všetko.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Hm... no niekto nemá taký príjem aby toľko mohol platiť kartou, a nemať poplatky

V mBank, nemám poplatky, môžem platiť kartou, mať trvalé príkazy, a jeden výber do mesiaca z bankomatu akejkoľvek banky bez poplatku.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

chceš kreditnú alebo debetnú kartu? debetnú Ti musia dať,ňou si čerpáš vlastné finančné prostriedky.a kreditku dostaneš tiež,veď teraz to doslova ľuďom vnucujú....
0 0
Snajper2 Snajper2

Snajper2 je offline (nepripojený) Snajper2

lebo som sa pýtal v mBank, a nechcú mi tú kartu vydať, lebo nedosahujem minimálny finančný limit. tak že by som potreboval vedieť názor niekoho, kto má skúsenosti s obidvomi bankami. nemusí byť ani dôchodca, len potrebujem vedieť, ako je s ktorou bankou spokojný, resp. nespokojný
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Mala som VUB bola som nespokojná, na to čo potrebujem a využívam mi stačí mBank a nestojí ma to nič. Vo VUB som v kuse čosi platila.

A pri SLSP ani nehovorím, to mali príbuzný, tam účtovali ešte aj došlú platbu bože des, neviem ako to je teraz.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať