Zavrieť

Porady

ktorá banka?

Ahojte, má niekto prehľad, kde je najvhodnejšie uložiť peniaze s viazanosťou na dva roky?
Usporiadat
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

mňa už to nebaví, idem urobiť žene spoludisponovanie /na všetky ostatné vklady a termiňáky už má/ aby som nemusel ísť fyzicky do banky do konca života...
- sem-tam niečo väčšie platím cez príkaz do zahraničia, tak to musím ísť do banky... ale už som si povedal dosť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ešte k tej finančnej hitparáde, prečo mi teda našlo že vždy budem niečo platiť ??
najvýhodnejšie je privatbanka, kde ročne dám 16,58 eur, a teraz ma to vychádza nejakých 31 eur/rok.
A to som zada iba:2 prevody, 8 platieb, 3 výbery...
Existuje teda niečo s ročným poplatkom 0 vrátane karty, výpisu, výberu, internetu? alebo zas len reklamné kecy ??
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Nandrolon Pozri príspevok
ešte k tej finančnej hitparáde, prečo mi teda našlo že vždy budem niečo platiť ??
najvýhodnejšie je privatbanka, kde ročne dám 16,58 eur, a teraz ma to vychádza nejakých 31 eur/rok.
A to som zada iba:2 prevody, 8 platieb, 3 výbery...
Existuje teda niečo s ročným poplatkom 0 vrátane karty, výpisu, výberu, internetu? alebo zas len reklamné kecy ??
Tatra PersonalTB Cenu za balík služieb Tatra PersonalTB si môžete znížiť o 100 %, ak:
priemerná hodnota vašich vkladov a investícií v Tatra banke a jej dcérskych spoločnostiach dosiahne za predchádzajúci mesiac výšku 10 000 EUR
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Nandrolon Pozri príspevok
ešte k tej finančnej hitparáde, prečo mi teda našlo že vždy budem niečo platiť ??
najvýhodnejšie je privatbanka, kde ročne dám 16,58 eur, a teraz ma to vychádza nejakých 31 eur/rok.
A to som zada iba:2 prevody, 8 platieb, 3 výbery...
Existuje teda niečo s ročným poplatkom 0 vrátane karty, výpisu, výberu, internetu? alebo zas len reklamné kecy ??
Hm... ak máš mesačný príjem na účet min. 400 €, ak máš disponibilný zostatok v priemere 300 € mesačne na účte, ak máš zriadené 1 inkaso, 1 trvalý príkaz ... tak vedenie účtu máš zadarmo úplne .... v CSOB
samozrejme aj výbery v ich bankomatoch, platby u obchodníkov bez obmedzení ...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

trochu bližšie som to preskúmal a asi zas ostanem u SLSP, nakoľko 10-tisícové investície v tatrabanke ?? nie som na hlavu, to riešim úplne ináč...
- u Mbank zase vidím nevýhodu, že potrebujem niekoľkokrát do roka aj papierové potvrdenie že som majiteľ účtu, takže v konečnom dôsledku by ma to vyšlo +- rovnako ako v SLSP, tam si pekne odfotím výpis, začierním obraty a pošlem...
Netvrdím že nie je niečo lacnejšie/lepšie, ale pre pár eur ročne sa mi neoplatí špekulovať...
Mám momentálne viac vkladových produktov, ale paradoxne ani jeden u TB, lebo mi nemá čo ponúknuť oproti niektorým bankám...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

zostatok na konci mesiaca mám vždy od +5 eur do -50 eur, mám taký "blbý zvyk" všetko hneď investovať a dosť platím aj do zahraničia /prostredníctvom pay-pal, ktorý má jediný údaje o mojej karte/, nie som si istý či by som u ČSOB nepotreboval aj embosovanú kartu.
0 0
Maros16 Maros16

Maros16 je offline (nepripojený) Maros16

Tu je prehľad všetkých bánk zoradených podľa úrokových sadzieb: http://www.financnahitparada.sk/terminovane-vklady
0 0
Micheallin2003 Micheallin2003

Micheallin2003 je offline (nepripojený) Micheallin2003

garatovane 14,5% .. to nemyslis vazne toto
0 0
Micheallin2003 Micheallin2003

Micheallin2003 je offline (nepripojený) Micheallin2003

freddy87 Pozri príspevok
uf, tak tomu sa hovorí "najlepšia investícia", sám si napísal, že výnos môže byť "vraj až" 5,1... No ale to je prísľub, a nie garancia. Existujú aj lepšie a výhodnejšie účty, ako podielové fondy. Asi najlepší sporiaci účet, ktorý existuje momentálne na trhu má garantované zhodnotenie 14,5 percenta, a to myslím úplne vážne....

toto bol vtip ze?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ale asi zabudol dopísať že tých 14,5 percenta je za obdobie 100 rokov :-)))))))))))))))
0 0
katedrála katedrála

katedrála je offline (nepripojený) katedrála

dobrý deň,
vedel by mi niekto poradiť,potrebovala by som predčasne zrušiť termínovaný vklad v Poštovej banke,viazanosť na 36m,úročenie bolo dohodnuté 23.3.2011 na 3,5%. Aký by som platila sankčný poplatok ak vyberaná suma je 4000€ ?
Ďakujem.
0 0
Micheallin2003 Micheallin2003

Micheallin2003 je offline (nepripojený) Micheallin2003

katedrála Pozri príspevok
dobrý deň,
vedel by mi niekto poradiť,potrebovala by som predčasne zrušiť termínovaný vklad v Poštovej banke,viazanosť na 36m,úročenie bolo dohodnuté 23.3.2011 na 3,5%. Aký by som platila sankčný poplatok ak vyberaná suma je 4000€ ?
Ďakujem.
Dobry den,

predpokladam, ze mate zmluvne podmienky a tam sa to da pozriet.
0 0
Maros16 Maros16

Maros16 je offline (nepripojený) Maros16

Na tejto stranke si zadajte výšku vkladu a dobu, na ktorú chcete peniaze uložiť a získate rebríček najlepšie úročených vkladov na Slovensku:

http://www.financnahitparada.sk/terminovane-vklady/
0 0
zajko51 zajko51

zajko51 je offline (nepripojený) zajko51

Neviem, ako ste spokojní s Poštovou bankou, ale ja som nateraz skončila. Peniaze si nemôžem vybrať,lebo šekovú poukážku posielajú s 10 dňovým oneskorením a započítajú si aj poštovné 0,40 eur. Kedysi bolo dobrým zvykom, že asi týždeň vopred upozornili, že vám končí terminovaný vklad koľko dostanete peňazí a teraz dlho dlho nič. Peniaze prídu po termíne a vy sa na termín nemáte čím preukázať. Je pravda, že som si to mohla dať na účet, ale robila som to tak, že keď som dostala peniaze do rúk a som ich momentálne nepotrebovala tak som si nejaký termiňák opäť vybrala. Takže takéto výhody vás čakajú ak vám termiňák končí. To nehovorím ako vám bude veselo, ak peniaze máte už vopred na niečo určené.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

No, je asi dosť rozdiel mať ako kontaktné miesto obyčajnú poštu, alebo priamo pobočku Poštovej banky. Moja skúsenosť priamo na pobočke je taká, že ten istý deň som bola vybavená.
0 0
marbenka marbenka

marbenka je offline (nepripojený) marbenka

ak si clovek ulozi peniaze na terminovany vklad s viazanostou na dva roky,musi ich za dva roky vybrat? co v pripade,ze sa ich nechce dotknut?
0 0
eluša eluša

eluša je offline (nepripojený) eluša

pracujúca žena po 50-tke, matka dvoch detí,vdova ...viac
Ja mám tiež účet v SLSP, platím mesačne poplatok 4,90 €, snažím sa väčšinu nákupov platiť kartou, pretože z objemu financií platených kartou v bežnom mesiaci mi pripíšu na účet 0,05 %, čo je niekedy 10 centov a niekedy viac, ako 5 €. Navyše neplatím každý rok za obnovenie karty nejakých 5 € a myslím, že neplatím ani za trvalé príkazy a úhrady cez Internetbanking/nevidím poplatky tohoto druhu medzi obratmi/. Využívam príležitostne Sporo pay a nemám s účtom nijaké starosti* okrem debetu,samozrejme*.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať