Zavrieť

Porady

Petícia Richardovi za staré body...,alebo- nie nemusím,ja už to vidím...

No dočkali sme sa nových noviniek na Porade-je chválihodné, že Richard má snahu Poradu zefektívniť, vzpružniť a pod.- možeme debatovať či sú tlačítka malé, veľké alebo modré,alebo aké-to sú len technické veci...Ale čo sa mi nepáči je udeľovanie bodov- doteraz sa body dávali za poctivú prácu,ked niekto dostal bod,tak musel mať fakt dobrý pocit z toho že pomohol...,teraz sa však situácia zmenila a body sa budú dávať z všetko asi už-je to úplné degradovanie bodov-za chvilku tu budeme mať každý tisíce bodov a bude v tom poriadny chaos-ďalšia vec je novinka a to odoberanie bodov-tak doteraz si každý poctivo zaslúžil nejaké body a teraz za to že niekto si zmyslí, že je pre neho nejaký príspevok "neužitočný",tak sa body budú odpočítať- a tu je problém-čo pre niekoho je "neužitočné",tak pre iného može byť veľmi užitočné...-TAK OK, NECH JE NIEčO TAKÉ,ALE NECH SA ODOBERAJÚ SÚHLASY A NIE BODY....
A to nehovorím o riziku,že si na niekoho "zasadnem" a nebudem nič iné robiť,len mu naschvál odoberať body,len za to,že ho ja osobne nemám rád( a toto sa tu bude robiť, vieme,aká je situácia,že ten,tá- toho alebo ju moc "nemusí" a pod.) a za chvílku nebude mať nič, i keď je to napr. velmi kvalitný poraďak...
Preto novinky áno, ale som za STARÉ BODY...
Prajem všetkým pekný a slnečný deň...
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

marjankaj Pozri príspevok
Otázka sa týkala súhlasov a nie bodov.
Asi som to zle pochopila, prepáč
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Zadanie, prvý príspevok je možné oceniť, aj pridať názor, prečo je príspevok ocenení. Aj bod pribudne na ľavej strane oceneného porďáka. Osobná skúsenosť oceneného.

Chybička je, že pod zadaním sa neobjavuje, kto ocenil zadanie. Zostane to na pamäti zadávateľa a toho ktorý príspevok ocenil. ale to len do času zabudnutia.

V starom hodnotení platilo oboje, pridať názor za ocenenie, aj bolo vidieť kto zadanie ocenil. Niekedy otázka dá aj odpoveď.
3 0
saskia26 saskia26

saskia26 je offline (nepripojený) saskia26

Chcela by som pridať body na dobrú a cennú radu na moje otázky, avšak nie je to možné, lebo ja sama nemám dosiahnutých 10 bodov.
Pritom by som sa rada poďakovala za rady, ktoré som dostala. Čo s tým?
8 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

saskia26 Pozri príspevok
Chcela by som pridať body na dobrú a cennú radu na moje otázky, avšak nie je to možné, lebo ja sama nemám dosiahnutých 10 bodov.
Pritom by som sa rada poďakovala za rady, ktoré som dostala. Čo s tým?
'Trpezlivosť ruže prináša' Vydrž, kým budeš mať dostatok bodíkov, budeš môcť oceňovať aj Ty. Skús poradiť v oblasti, v ktorej sa vyznáš a dobrá rada bude ocenená. Zatiaľ by som aspoň poďakovala slovne.
12 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Meggi 1 Pozri príspevok
'Trpezlivosť ruže prináša' Vydrž, kým budeš mať dostatok bodíkov, budeš môcť oceňovať aj Ty. Skús poradiť v oblasti, v ktorej sa vyznáš a dobrá rada bude ocenená. Zatiaľ by som aspoň poďakovala slovne.
Pravda!? Trpezlivosť ruže prináša, ale trpezlivosť je čas. A čas nezabudne, ľudia, áno. Ľudstvo, nie! Vývoj?
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

sito Pozri príspevok
Pravda!? Trpezlivosť ruže prináša, ale trpezlivosť je čas. A čas nezabudne, ľudia, áno. Ľudstvo, nie! Vývoj?
Teeeda, na sobotný večer takéto filozofické úvahy
Trpezlivosť - čas - na konci odmenené výsledkom (vždy nejakým) - a tak vždy dokola vo všetkom - teda áno, vývoj
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Meggi 1 Pozri príspevok
Teeeda, na sobotný večer takéto filozofické úvahy
Trpezlivosť - čas - na konci odmenené výsledkom (vždy nejakým) - a tak vždy dokola vo všetkom - teda áno, vývoj
Ráno býva múdrejšie? Isto! Aj ľudia? Uvidíme, ak sa zobudíme.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Richard, už dlhšie pozorujem, že pridané užitočné body sa v štatistike akosi čudne správajú , akoby sa vôbec nepripočítavali.
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

žeby prešli do pochvál ? Alebo vymazané pochvaly z profilu sa vrátili do evidencie ? Mala som tam nuly (profil som vymazala), teraz ich tam mám nejako veľa ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať