Zavrieť

Porady

Petícia Richardovi za staré body...,alebo- nie nemusím,ja už to vidím...

No dočkali sme sa nových noviniek na Porade-je chválihodné, že Richard má snahu Poradu zefektívniť, vzpružniť a pod.- možeme debatovať či sú tlačítka malé, veľké alebo modré,alebo aké-to sú len technické veci...Ale čo sa mi nepáči je udeľovanie bodov- doteraz sa body dávali za poctivú prácu,ked niekto dostal bod,tak musel mať fakt dobrý pocit z toho že pomohol...,teraz sa však situácia zmenila a body sa budú dávať z všetko asi už-je to úplné degradovanie bodov-za chvilku tu budeme mať každý tisíce bodov a bude v tom poriadny chaos-ďalšia vec je novinka a to odoberanie bodov-tak doteraz si každý poctivo zaslúžil nejaké body a teraz za to že niekto si zmyslí, že je pre neho nejaký príspevok "neužitočný",tak sa body budú odpočítať- a tu je problém-čo pre niekoho je "neužitočné",tak pre iného može byť veľmi užitočné...-TAK OK, NECH JE NIEčO TAKÉ,ALE NECH SA ODOBERAJÚ SÚHLASY A NIE BODY....
A to nehovorím o riziku,že si na niekoho "zasadnem" a nebudem nič iné robiť,len mu naschvál odoberať body,len za to,že ho ja osobne nemám rád( a toto sa tu bude robiť, vieme,aká je situácia,že ten,tá- toho alebo ju moc "nemusí" a pod.) a za chvílku nebude mať nič, i keď je to napr. velmi kvalitný poraďak...
Preto novinky áno, ale som za STARÉ BODY...
Prajem všetkým pekný a slnečný deň...
Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

skaspa Pozri príspevok

a o toto ide, ako môže byť niekto spokojný s hodnotením, keď za dobré odpovede je "vypínaný" a o 2 - 3 príspevky vyššie vidí ako sa V.I.P. členovia oceňujú sa zlé príspevky
neviem, asi chodím na inú poradu, ja som niečo také ešte nepostrehla. Viem, že VIP členovia sa medzi sebou oceňujú, ale že je to za zlé príspevky....?
možno som len slepá... skúsim okuliare vyleštiť...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Môj posledný príspevok k diskusii , lebo som nasrdená. Pýtam sa: Ako môžem oceniť akokoľvek úžasný (bez irónie) príspevok neVIP člena, keď som jeho príspevok nevidela, nečítala . A vôbec, k čomu je dobré to označenie V.I.P. ? Ako vidno, robí iba zlú krv nakoniec. Už som raz povedala, že keby som sama sebe mohla, tak si to vygumujem. Prajem pekný večer a niekdy snáď do čísmenkovania.
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

No pre mňa toto - tieto novinky tiež nie sú
tak som skúsila ohodnotiť tému ... pretože je podľa mňa zaujímavá a je tam dosť užitočných príspevkov ... a asi som spravila blbosť - pretože všetky príspevky (samozrejme okrem mojich) sú ohodnotené ako "najlepší príspevok"! - aj obyčajné otázky. .. a neviem to dať späť
Ja by som niečo jednoduchšie uvítala ... aj pre nás menej prudko inteligentných a počítačovo nie veľmi zdatných

už to tam nie je ... pomohol mi s tým niekto .. alebo žeby sa mi to bolo podarilo
Naposledy upravil Katy a R : 19.03.10 at 19:31
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Joooj dala som súhlas a v zápätí som chcela kliknúť na užitočné pri príspevku č.51- skapsovi, ale náhodou som klikla na zábavné a to je môj omyl...dá sa to nejako napraviť?...už mi neukazuje " užitočné" :-(
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zitulda Pozri príspevok
Joooj dala som súhlas a v zápätí som chcela kliknúť na užitočné pri príspevku č.51- skapsovi, ale náhodou som klikla na zábavné a to je môj omyl...dá sa to nejako napraviť?...už mi neukazuje " užitočné" :-(
Zitka, zatiaľ nie. Ja som včera tiež klikla vedľa...už sa nedalo opraviť.
Ale pýtala som sa Richarda, možno s tým niečo urobí, aby sa dalo opraviť, ak sa pomýlime
4 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
úplne ale úplne súhlasím s príspevkami 30 a 51, s Richardom ohladom zprehladnenia tem a ostatnymi novinkami a so Skaspa-už som to riesila aj z Richardom-tiez mam ten pocit ako pises vo svojom prispevku/aj mne sa to stalo-trocha som sa natahovala s istym VIPčlenom a hned sa zhrkli vsetci proti mne ako osy-pritom my sme sa doberali len tí poniektorí to "nepochopili...ale to je uz za mnou a neriesim či mi da niekto suhlas alebo poondiaty bod/. neviem čo sa väčšina tu trasie o nejake bodovanie....Porada je o pomoci druhym-prispievat radami a nie kto kolko nazbiera bodov-kto ma viac a kto je ubohy v počte bodov.Viem,kazdemu urobi suhlas ci bodik radost, ale podla mna by stačilo aj obyčajne "DAKUJEM"-aj tak by sme mali dobry pocit, či nie???/viem najdu sa aj takí čo zadaju temu-vraj surne potrebuje poradiť a potom do temy ani neťukne, nie to aby este podakoval/-ale to je len o vynimkach.rozoberaju sa tu napr.3 rôzne veci-pohlady-bodovanie,novačikovia a kontakty.bodovanie-suhlasim s Richardom, novačikovia a kontakty-nemala by som vôbec obavy z toho, ved pohnútkom pre noveho člena bude prispievat a radiť-ved je na Porade, a kontakty-myslim si ze kto chce-tak si vybuduje kontakty tak velke ake chce-väčšina čo su tu "staré pasty"/sory za vyraz nemyslim to v zlom/ maju medzi sebou vybudovanu doslova siet kontaktov,takze kto chce-da aj stretko a pod. to je len môj pohlad na celu temu-zbytočné stresy....
2 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Po dnešnej skúsenosti s jednou , môjmu srdcu blízkou poraďáčkou /že pani vedúcka/, za vtipné "hodnotenia" som sa rozhodla aj ja prispieť.

Mne by sa páčilo:
1. tlačítko "súhlasím" a tlačítko "nesúhlasím" ....éto vsio
2. keby sa už konečne nedalo vstupovať do sekcie "Zákony online" , aby tam nepribúdali ďalšie a ďalšie témy , ktoré tam nepatria.


P.S.
Moni, evinka mi to "za Teba" vrátila
3 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Zitulda Pozri príspevok
Joooj dala som súhlas a v zápätí som chcela kliknúť na užitočné pri príspevku č.51- skapsovi, ale náhodou som klikla na zábavné a to je môj omyl...dá sa to nejako napraviť?...už mi neukazuje " užitočné" :-(
No a tu je priklad k môjmu prispevku, tiez suhlas s prispevkom č.51-žiadne negativne ohlasy a ja uz mam v tej istej pozicii 3negativne, tak o čom je vlastne ta porada?myslite si, ze niekto si poctivo naškrabe nejaky-taky bodik a vy ho kliknutim vezmete, ze sa zruti svet????a poniektorí členovia si bodikmi len tak mrhaju a prispievaju za nič....to nie je súťaž kto z hoho a kto kolko ma bodov, ale o vedomostiach a pochopení....stavim sa ze teraz mi pribudnu negativa-ved komu sa paci pravda-ktoru konecne Richard riešikonečne a odkaz pre tych-ktorí tu neprispeju svojim nazorom ale hlavna vec že udeluju plusy a minusy....pripada mi to z ich strany nekorektne a zabavne
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Zabavne by bolo, keby sme si tu mohli udelovat aj elektricke šoky, ako v tej francuzskej televizii.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
to som myslela ironicky
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

katarina.j Pozri príspevok
No a tu je priklad k môjmu prispevku, tiez suhlas s prispevkom č.51-žiadne negativne ohlasy a ja uz mam v tej istej pozicii 3negativne, tak o čom je vlastne ta porada?myslite si, ze niekto si poctivo naškrabe nejaky-taky bodik a vy ho kliknutim vezmete, ze sa zruti svet????a poniektorí členovia si bodikmi len tak mrhaju a prispievaju za nič....to nie je súťaž kto z hoho a kto kolko ma bodov, ale o vedomostiach a pochopení....stavim sa ze teraz mi pribudnu negativa-ved komu sa paci pravda-ktoru konecne Richard riešikonečne a odkaz pre tych-ktorí tu neprispeju svojim nazorom ale hlavna vec že udeluju plusy a minusy....pripada mi to z ich strany nekorektne a zabavne
Katarínka a teraz som v rozpakoch. Neviem, či z tých Tvojich príspevkov plynie, že súhlasíš so Stankovou petíciou alebo s Richardovým novým hodnotením.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Aj ked už teraz tuším, ako to dopadne, tak suhlasim s Richardom /viem nemala by som ist proti blizkej osobe-ale protiklady sa pritahuju.../a ako to dopadne? vela ludi to hádam povzbudi, ale najdu sa aj takí, ktorým opadne snaha pomáhať...teší ma, že aj tu sa nájde Inteligentná Výnimka-ktorá vie, o čom píšem.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

katarina.j Pozri príspevok
Aj ked už teraz tuším, ako to dopadne, tak suhlasim s Richardom /viem nemala by som ist proti blizkej osobe-ale protiklady sa pritahuju.../a ako to dopadne? vela ludi to hádam povzbudi, ale najdu sa aj takí, ktorým opadne snaha pomáhať...teší ma, že aj tu sa nájde Inteligentná Výnimka-ktorá vie, o čom píšem.
Môj názor, neoplatí sa zlostiť. A neboj sa, tých bodov bude ešte dosť, takže tie tri mínus, budú len takou celkom malou spomienkou, ako to na Porade chodí. Inak, ani ja nie som stotožnená s Richardovými novinkami, preto fandím Stankovi.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
katarina.j Pozri príspevok
No a tu je priklad k môjmu prispevku, tiez suhlas s prispevkom č.51-žiadne negativne ohlasy a ja uz mam v tej istej pozicii 3negativne, tak o čom je vlastne ta porada?myslite si, ze niekto si poctivo naškrabe nejaky-taky bodik a vy ho kliknutim vezmete, ze sa zruti svet????a poniektorí členovia si bodikmi len tak mrhaju a prispievaju za nič....to nie je súťaž kto z hoho a kto kolko ma bodov, ale o vedomostiach a pochopení....stavim sa ze teraz mi pribudnu negativa-ved komu sa paci pravda-ktoru konecne Richard riešikonečne a odkaz pre tych-ktorí tu neprispeju svojim nazorom ale hlavna vec že udeluju plusy a minusy....pripada mi to z ich strany nekorektne a zabavne
Katka, nie je to vôbec tak, ako si myslíš. Ja som Ti tiež dala nechtiac nevhodné, lebo mala si tam už nevhodné dané, tak som išla skúsiť, či keď sa priblížim myšou to uvidím, od koho to máš. Lenže som nechtiac klikla, čo ma veľmi mrzelo, ale oprava sa nedá vykonať. Takže to, čo Richard tvrdí, že môžeme " moderovať " všetci, vôbec neobstojí. Jednoducho chyba sa napraviť nedá. Ospravedlňujem sa Ti, dúfam že Ti to budem môcť vynahradiť.
Najlepšie by bolo, keby niekto z moderátorov sledoval túto diskusiu a mínusový bod, či nevhodné Ti za mňa zrušil. A na dôvažok, žiadne meno som tam nevidela, ani žiadne mená nevidím. Ten sľub, ktorý dal Richard, že uvidia mená aj členovia s prehliadačom Opera teda splnený nie je.
3 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

terezamaria Pozri príspevok
Katka, nie je to vôbec tak, ako si myslíš. Ja som Ti tiež dala nechtiac nevhodné, lebo mala si tam už nevhodné dané, tak som išla skúsiť, či keď sa priblížim myšou to uvidím, od koho to máš. Lenže som nechtiac klikla, čo ma veľmi mrzelo, ale oprava sa nedá vykonať. Takže to, čo Richard tvrdí, že môžeme " moderovať " všetci, vôbec neobstojí. Jednoducho chyba sa napraviť nedá. Ospravedlňujem sa Ti, dúfam že Ti to budem môcť vynahradiť.
Najlepšie by bolo, keby niekto z moderátorov sledoval túto diskusiu a mínusový bod, či nevhodné Ti za mňa zrušil. A na dôvažok, žiadne meno som tam nevidela, ani žiadne mená nevidím. Ten sľub, ktorý dal Richard, že uvidia mená aj členovia s prehliadačom Opera teda splnený nie je.
Terezka, ak používaš Operu ako ja a chceš si pozrieť mená, klikni si hore na číslo príspevku. Vtedy sa ti zobrazí iné okno a tam sú už mená vidieť. Musíme vydržať. Keď Richars sľúbil, tak splní. Taká oprava nie je jednoduchá záležitosť.
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Katija Pozri príspevok
Terezka, ak používaš Operu ako ja a chceš si pozrieť mená, klikni si hore na číslo príspevku. Vtedy sa ti zobrazí iné okno a tam sú už mená vidieť. Musíme vydržať. Keď Richars sľúbil, tak splní. Taká oprava nie je jednoduchá záležitosť.
Ďakujem pekne Katija, je to pre mňa cenná informácia.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

terezamaria Pozri príspevok
Katka, nie je to vôbec tak, ako si myslíš. Ja som Ti tiež dala nechtiac nevhodné, lebo mala si tam už nevhodné dané, tak som išla skúsiť, či keď sa priblížim myšou to uvidím, od koho to máš. Lenže som nechtiac klikla, čo ma veľmi mrzelo, ale oprava sa nedá vykonať.......
presne tento prípad sa stal aj mne, len našťastie to nebolo nevhodné ale užitočné, avšak nebolo čo ohodnotiť...
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
terezamaria Pozri príspevok
Katka, nie je to vôbec tak, ako si myslíš. Ja som Ti tiež dala nechtiac nevhodné, lebo mala si tam už nevhodné dané, tak som išla skúsiť, či keď sa priblížim myšou to uvidím, od koho to máš. Lenže som nechtiac klikla, čo ma veľmi mrzelo, ale oprava sa nedá vykonať. Takže to, čo Richard tvrdí, že môžeme " moderovať " všetci, vôbec neobstojí. Jednoducho chyba sa napraviť nedá. Ospravedlňujem sa Ti, dúfam že Ti to budem môcť vynahradiť.
Najlepšie by bolo, keby niekto z moderátorov sledoval túto diskusiu a mínusový bod, či nevhodné Ti za mňa zrušil. A na dôvažok, žiadne meno som tam nevidela, ani žiadne mená nevidím. Ten sľub, ktorý dal Richard, že uvidia mená aj členovia s prehliadačom Opera teda splnený nie je.
nevadi, mne nejde vôbec o body, to nie je sutaz kde ide o ocenenie, ale ide hlavne o pomahanie-poradenie-preto sa to asi vola Porada. mne ukazuje normalne mena nielen v mojich prispevkoch ale aj pri ostatnych členoch-či je to už vhodne či nevhodne a pod.takze nemaj obavy, "nezrutil sa mi svet" pri minusovom hodnoteni....
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Richard Pozri príspevok
Chcete mať veci len pozitívne ale tu sa k tomu staviate len negatívne.

Myslite pozitívne používajte to pozitívne a nevytvárajte si tu fóbie z tlačítiek nevhodné.
Nebuďte zbabelý moderovať. Ak to budete používať opatrne a citlivo tak to bude len fajn. Máte možnosť moderovať neutrálne "mimotémy" alebo prísnejšie "nevhodné". Sú príspevky ktoré si zaslúžia jedno alebo druhé. Je to na vás ako bude Porada vyzerať...
To že sa body odpočítavajú má aj výchovný účinok. Ak bude užívateľ nepotrestaný a bude dostávať len "mimotémy" tak Vám garantujem že bude písať viac mimotémy ako keby za to dostával mínusky

Na základnej škole sme mohli mať v prvej triede len pozitívne hodnotenie. Vo vyšších ročníkoch pribudli aj negatívne. Dúfam že aj Porada je už dostatočne vyspelá. Neviem ako by dopadlo vzdelávanie na školách, keby sa nerozdávali aj zlé známky. Ako by dopadla výchova detí? Ako by fungoval štát bez sankcií? Ako by dopadol výber daní bez sankcií?

Ak to budete ignorovať tak sa potom nesťažujte na neprehľadnosť Porady
Všetko má svoje hranice, mantinely, limity atď. A za nimi sú prirodzené sankcie, pokuty, nepríjemnosti atď. Ale ľudia si ich môžu aj dohodnúť! Načo sú, budú hranice, keď nie je niečo, čo núti ich rešpektovanie. A to medzi ľuďmi, však každý je človek. A o človeka nám ide v prvom rade!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
...
...
Preto novinky áno, ale som za STARÉ BODY...
Prajem všetkým pekný a slnečný deň...
...som aj na inom diskusnom fóre ...tiež odbornom - z mojej stránky ...o iné rady tam ide ...

Ale bodovanie ??? ŽIADNE

Nebolo , nie je ....a ani v dohľadnej dobe nehrozí .....teda , pokiaľ viem ...

Nehnevajte / me sa , ale ak niekto položí do témy nejaké cinkrlátka , stiahnuté z nejakej stránky a dostane za to ohodnotenia do bludu ....

A toto ???
Tak už len toto je ale fasa grc ...

http://www.porada.sk/1355734-post254.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať