Zavrieť

Porady

Petícia Richardovi za staré body...,alebo- nie nemusím,ja už to vidím...

No dočkali sme sa nových noviniek na Porade-je chválihodné, že Richard má snahu Poradu zefektívniť, vzpružniť a pod.- možeme debatovať či sú tlačítka malé, veľké alebo modré,alebo aké-to sú len technické veci...Ale čo sa mi nepáči je udeľovanie bodov- doteraz sa body dávali za poctivú prácu,ked niekto dostal bod,tak musel mať fakt dobrý pocit z toho že pomohol...,teraz sa však situácia zmenila a body sa budú dávať z všetko asi už-je to úplné degradovanie bodov-za chvilku tu budeme mať každý tisíce bodov a bude v tom poriadny chaos-ďalšia vec je novinka a to odoberanie bodov-tak doteraz si každý poctivo zaslúžil nejaké body a teraz za to že niekto si zmyslí, že je pre neho nejaký príspevok "neužitočný",tak sa body budú odpočítať- a tu je problém-čo pre niekoho je "neužitočné",tak pre iného može byť veľmi užitočné...-TAK OK, NECH JE NIEčO TAKÉ,ALE NECH SA ODOBERAJÚ SÚHLASY A NIE BODY....
A to nehovorím o riziku,že si na niekoho "zasadnem" a nebudem nič iné robiť,len mu naschvál odoberať body,len za to,že ho ja osobne nemám rád( a toto sa tu bude robiť, vieme,aká je situácia,že ten,tá- toho alebo ju moc "nemusí" a pod.) a za chvílku nebude mať nič, i keď je to napr. velmi kvalitný poraďak...
Preto novinky áno, ale som za STARÉ BODY...
Prajem všetkým pekný a slnečný deň...
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Týmto na protest proti novým bodom verejne vyhlasujem,že funkciu neužitočné-ja osobne nebudem využívať...
4 1
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Ja osobne som vždy za hocijaké novinky, nech sa kľudne stránka vylepšuje, ale tiež sa mi nepáči to odoberanie bodov.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

mám pocit, že tie body čo pribúdajú vo väčšom rozsahu už nemajú takú hodnotu ako kedysi .....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Timka1 Pozri príspevok
mám pocit, že tie body čo pribúdajú vo väčšom rozsahu už nemajú takú hodnotu ako kedysi .....
však o toto ide- teraz budú body na úrovni bývalých súhlasov,hmhm-ja neviem, podla mňa to je od veci...
2 1
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Timka1 Pozri príspevok
mám pocit, že tie body čo pribúdajú vo väčšom rozsahu už nemajú takú hodnotu ako kedysi .....
Volakedy,keď niekto z nás dostal bod, tak pekne poďakoval do profilu,ten čo dával bod,tak mohol k tomu dopísať krátku poznámku a bolo to OK, a teraz? Od včera mám 8 nových bodov a 3 trestné body a teraz komu čo a ako mám ďakovať-celý deň nebudem nič iné robiť,len ďakovať za body...
1 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Volakedy,keď niekto z nás dostal bod, tak pekne poďakoval do profilu,ten čo dával bod,tak mohol k tomu dopísať krátku poznámku a bolo to OK, a teraz? Od včera mám 8 nových bodov a 3 trestné body a teraz komu čo a ako mám ďakovať-celý deň nebudem nič iné robiť,len ďakovať za body...
Stanko ja som včera chytila po novom bodovaní desať kladných, ale poviem ti pravdu, ani neviem začo ...... je v tom chaos
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Timka1 Pozri príspevok
Stanko ja som včera chytila po novom bodovaní desať kladných, ale poviem ti pravdu, ani neviem začo ...... je v tom chaos
Bude to aj určité odcudzenie nás členov medzi sebou-že už nebude taká osobná komunikácia,hmhm-ráno dojdeš,kukneš že máš napr.20 plusových a 5 mínusových a si odpálená-žiadny osobný kontakt, nič...
1 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Timka1 Pozri príspevok
Stanko ja som včera chytila po novom bodovaní desať kladných, ale poviem ti pravdu, ani neviem začo ...... je v tom chaos

tie body už strácajú na váhe a na pocite radosti z nich....
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ale veď to je úplne jedno...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Bude to aj určité odcudzenie nás členov medzi sebou-že už nebude taká osobná komunikácia,hmhm-ráno dojdeš,kukneš že máš napr.20 plusových a 5 mínusových a si odpálená-žiadny osobný kontakt, nič...
Voľakedy (teda ešte včera) bol bod niečo také pekné, bod si nedostala len tak-si si to vážila a teraz ? Tak niekomu poradíš,dáš zákon-získaš poctivo bod a keďže pre iného sa niekde inde bude zdať pre neho tvoj príspevok nezaujímavý-tak ti tým vlastne zruší prácu na predchádzajúcej rade...
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
chceme naspäť staré škodovky... chceme mlieko za 0,80 halierov... chceme naspat Husáka...


PS: Stanko, si moj kamoš a Richard mi dal včera červený bod, no aj napriek tomu navrhujem: "kľud... daj tomu čas". Ani vo sne si nechcem predstaviť, že už pri zakladaní Porady by Richardovi takto niekto prejavoval rôzne stanoviská - názory... Kde je to Richardove kladné hodnotenie, ktoré mal u nás doteraz??? Verím, že ak sa to neujme, tak to R zmení. AMEN.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Voľakedy (teda ešte včera) bol bod niečo také pekné, bod si nedostala len tak-si si to vážila a teraz ? Tak niekomu poradíš,dáš zákon-získaš poctivo bod a keďže pre iného sa niekde inde bude zdať pre neho tvoj príspevok nezaujímavý-tak ti tým vlastne zruší prácu na predchádzajúcej rade...
to je jedno, nejde nám predsa o body... poznáš členov porady, vieš kto je v čom dobrý, čo ovláda, čo nie... a ak sa niekto chová skutočne nevhodne (zopár tu takých bolo) môže byť mínusový hneď po svojom štarte... Pochybujem, že tu začnú bežní užívatelia porady len tak mínusovať hodnotné a odborné príspevky... hádam máme nejaký rozum a váhu na tomto fóre, nie?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Monika Kováčová Pozri príspevok
to je jedno, nejde nám predsa o body... poznáš členov porady, vieš kto je v čom dobrý, čo ovláda, čo nie... a ak sa niekto chová skutočne nevhodne (zopár tu takých bolo) môže byť mínusový hneď po svojom štarte... Pochybujem, že tu začnú bežní užívatelia porady len tak mínusovať hodnotné a odborné príspevky... hádam máme nejaký rozum a váhu na tomto fóre, nie?
Monička to je síce pekné,ako píšeš ale podľa mňa nemáš pravdu v jednej veci-to tlačítko "neužitočné" sa bude nehorázne zneužívať-uvidíš-a čo to je vlastne neužitočné? Pre mňa to može byt neužitočné ale pre teba to može byť mimoriadne užitočné...,takže tak...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Monička to je síce pekné,ako píšeš ale podľa mňa nemáš pravdu v jednej veci-to tlačítko "neužitočné" sa bude nehorázne zneužívať-uvidíš-a čo to je vlastne neužitočné? Pre mňa to može byt neužitočné ale pre teba to može byť mimoriadne užitočné...,takže tak...
Stanko... a kto by to zneužíval? Hodnotiť môžu len členovia, ktorí majú viac ako 10 užitočných bodov, si myslím... neboj, nebude to nijaká catastrofa ...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Monika Kováčová Pozri príspevok
to je jedno, nejde nám predsa o body... poznáš členov porady, vieš kto je v čom dobrý, čo ovláda, čo nie... a ak sa niekto chová skutočne nevhodne (zopár tu takých bolo) môže byť mínusový hneď po svojom štarte... Pochybujem, že tu začnú bežní užívatelia porady len tak mínusovať hodnotné a odborné príspevky... hádam máme nejaký rozum a váhu na tomto fóre, nie?
Monika nesúhlasím s tebou,
ale neoznačím to za neužitočný príspevok lebo je to tvoj názor.
Máš pravdu my sa poznáme vieme na čo máme na čo nie. Vieme kto je v čom dobrý. Ale to sme my závisláci na porade.

Ale nováčikovia alebo sporadický prispievatelia nás vôbec nepoznajú, vôbec netušia kto je kto. Kto je v čom dobrý, kto je šikovnejší ako druhý. Mne body ked som prišla na poradu, a sa tu zaregistrovala tak úžasne pomohli. Videla som ľudí, čo sa snažia radiť, videla som ľudí čo len spamujú. A aj to bolo ohodnotené bodmi. Teraz?

Ani nevieš ako a prídeš o svoj kredit na porade. Neprídeš o neho medzi nami, čo sa poznáme. Ale stratíš ho pri nováčikoch. Napíšeš skvelú odpoved, a nováčik uvidí 0 pri tvojom konte a si povie, no že ked nemáš body, tak že asi nepíšeš dobre. Príde nejaký amatér napr. ja, napíšem totálnu kravinu ale kedže budem mať body tak mne nováčik uverí. O to tu ide si myslím ja.

Mne osobne sa tiež viac páčilo staré bodovanie. Každý bodík čo som získala som si cenila, a bola som rada ak som mohla pomôcť.

Prajem všetkým krásny dník.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Monika Kováčová Pozri príspevok
Stanko... a kto by to zneužíval? Hodnotiť môžu len členovia, ktorí majú viac ako 10 užitočných bodov, si myslím... neboj, nebude to nijaká catastrofa ...
OK, tak ti poviem príklad-dúfam,že sa nenahnevá,že akurát ju budem menovať ale napr.ona na to doplatí-máme tu jednu PANI( to pani je naschvál s velkým,lebo je PANI PORAĎÁČKA)poraďáčku, ktorá je veľmi dobrá, ja osobne ju mám veľmi rád,má perfektné rady najma z právnej oblasti-ALE, nieje niekedy zbytočne pochopená a doteraz na to doplácala červenými lampičkami,ale teraz bude dostávať tlačítko "neužitočné",len preto,že je niekto osobne nemusí a budú sa jej odpočítavať body, i keď je to kvalitná poraďáčka a dobrá žena-ale doplatí na to,že pár ľudí ju nemusí- a tomu ver,že tomu tak bude...
1 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Danilka je zlatko... neboj, nedoplatí na to ... a ona je tá posledná na porade, ktorá bazíruje na zelených bodíkoch... ona má úplne iné hodnoty.. ale troška ťa začínam chápať...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Voľakedy (teda ešte včera) bol bod niečo také pekné, bod si nedostala len tak-si si to vážila a teraz ? Tak niekomu poradíš,dáš zákon-získaš poctivo bod a keďže pre iného sa niekde inde bude zdať pre neho tvoj príspevok nezaujímavý-tak ti tým vlastne zruší prácu na predchádzajúcej rade...
Možno budem trošku od veci , ale pri zadaní otázky a to si nevymýšľam, mám pocit, že nováčikovia účtovníci idú na problém nejako od zadu. Uspokoja sa radou a nepotrebujú žiadne znenie zákona . Česť výnimkám. Stanko ten zákon resp.znenie paragrafu je skutočne dôležité prilepiť do odpovede , lebo niektorí sú pohodlní si to v zákone nájsť .Ako môže jedna účtovníčka účtovať , keď ani nevie , že existuje napr. Postupy JU , Zákon o účtovníctve a o iných zákonoch ani nehovorím .
To znamená , že poraďák , ktorý priloží znenie paragrafu a tiež musí vynaložiť určité úsilie , ten ktorý paragraf pohľadať v zákone , aby prilepil ten správny .Takže ja chápem pomoc aj v prípade priloženia znenia zákona a jeho paragrafu a súhlasím s tým, že ak ma niekto nebude môcť , tak vlastne vyfasujem to , čo momentálne systém pripúšťa .A moja snaha je zbytočná .

A pamätám sa aj na to , keď sa zo začiatku vytvorenia stránky, odpovedalo svojimi slovami , tak bol problém, že sa neodvolávane na znenie paragrafu . Teraz ak sa odvolám na znenie paragrafu , tak zasa nie je spokojnosť .
No hold ľuďom nevyhovieš.
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Monika Kováčová Pozri príspevok
Danilka je zlatko... neboj, nedoplatí na to ... a ona je tá posledná na porade, ktorá bazíruje na zelených bodíkoch... ona má úplne iné hodnoty.. ale troška ťa začínam chápať...
No aj Danilky sa to týka,ale viacmenej som myslel na Petru-ale aj Danllka na to doplatí...
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL


Stanko, včera som skúšala ako čo funguje a akurát u teba to bolo tlačítko Neužitočné. Ale nevidela som, či Ti to ubralo bod. Pre istotu Ti ho teraz vrátim.
Sú z toho zmätky, to je pravda, ale prečo si ľudia zamieňajú Užitočné a Súhlasím? Veď súhlas ostal ako bol.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať