Zavrieť

Porady

Petícia Richardovi za staré body...,alebo- nie nemusím,ja už to vidím...

No dočkali sme sa nových noviniek na Porade-je chválihodné, že Richard má snahu Poradu zefektívniť, vzpružniť a pod.- možeme debatovať či sú tlačítka malé, veľké alebo modré,alebo aké-to sú len technické veci...Ale čo sa mi nepáči je udeľovanie bodov- doteraz sa body dávali za poctivú prácu,ked niekto dostal bod,tak musel mať fakt dobrý pocit z toho že pomohol...,teraz sa však situácia zmenila a body sa budú dávať z všetko asi už-je to úplné degradovanie bodov-za chvilku tu budeme mať každý tisíce bodov a bude v tom poriadny chaos-ďalšia vec je novinka a to odoberanie bodov-tak doteraz si každý poctivo zaslúžil nejaké body a teraz za to že niekto si zmyslí, že je pre neho nejaký príspevok "neužitočný",tak sa body budú odpočítať- a tu je problém-čo pre niekoho je "neužitočné",tak pre iného može byť veľmi užitočné...-TAK OK, NECH JE NIEčO TAKÉ,ALE NECH SA ODOBERAJÚ SÚHLASY A NIE BODY....
A to nehovorím o riziku,že si na niekoho "zasadnem" a nebudem nič iné robiť,len mu naschvál odoberať body,len za to,že ho ja osobne nemám rád( a toto sa tu bude robiť, vieme,aká je situácia,že ten,tá- toho alebo ju moc "nemusí" a pod.) a za chvílku nebude mať nič, i keď je to napr. velmi kvalitný poraďak...
Preto novinky áno, ale som za STARÉ BODY...
Prajem všetkým pekný a slnečný deň...
Usporiadat
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

buchač Pozri príspevok
...som aj na inom diskusnom fóre ...tiež odbornom - z mojej stránky ...o iné rady tam ide ...

Ale bodovanie ??? ŽIADNE

Nebolo , nie je ....a ani v dohľadnej dobe nehrozí .....teda , pokiaľ viem ...

Nehnevajte / me sa , ale ak niekto položí do témy nejaké cinkrlátka , stiahnuté z nejakej stránky a dostane za to ohodnotenia do bludu ....

A toto ???
Tak už len toto je ale fasa grc ...

http://www.porada.sk/1355734-post254.html
Ak nejaké fajn cinkrlátka pripojíš, rada Ťa ocením. Do aleluja. No a Tvoje príspevky v poslednom čase nemajú ďaleko do g..u
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

buchač Pozri príspevok
...som aj na inom diskusnom fóre ...tiež odbornom - z mojej stránky ...o iné rady tam ide ...

Ale bodovanie ??? ŽIADNE
Nebolo , nie je ....a ani v dohľadnej dobe nehrozí .....teda , pokiaľ viem ...

Nehnevajte / me sa , ale ak niekto položí do témy nejaké cinkrlátka , stiahnuté z nejakej stránky a dostane za to ohodnotenia do bludu ....
A toto ???
Tak už len toto je ale fasa grc ...

http://www.porada.sk/1355734-post254.html
Odhliadnuc od tvojho podľa mňa nemiestneho (vulgárneho) výrazu: "fasa grc ..." som celkom nepochopil, či si takto ocenil príspevok od Eulálie, alebo Laca-montéra ......
Naposledy upravil jaros5 : 30.03.10 at 12:53
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Chcel by som požiadať moderátora:.... omylom, nepozornosťou som označil príspevok č. 82 ako nevhodný - žiadam opravu - zrušenie tohoto chybného hodnotenia
Ďakujem
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jaros5 Pozri príspevok
Chcel by som požiadať moderátora:.... omylom, nepozornosťou som označil príspevok č. 82 ako nevhodný - žiadam opravu - zrušenie tohoto chybného hodnotenia
Ďakujem
Bohužiaľ ti nemôžem vyhovieť, lebo moderátori nemajú právomoc meniť chybné hodnotenia príspevkov.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Možno tu už bolo spomínané, ale prečo mi i za gratulácie, ak niekto klikne na užitočné, pripisuje body? Tuším bolo spomínané , že sú farebne odlišné, ale ja to na rozdiel od názvu témy nevidím....

A pripadá mi blbé, ak moderátora nemôžeme požiadať o opravu hodnotenia, lebo kurzorom sa dá ľahko pomýliť a potom musíme príspevkami robiť nápravu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
...som aj na inom diskusnom fóre ...tiež odbornom - z mojej stránky ...o iné rady tam ide ...

Ale bodovanie ??? ŽIADNE

Nebolo , nie je ....a ani v dohľadnej dobe nehrozí .....teda , pokiaľ viem ...

Nehnevajte / me sa , ale ak niekto položí do témy nejaké cinkrlátka , stiahnuté z nejakej stránky a dostane za to ohodnotenia do bludu ....

A toto ???
Tak už len toto je ale fasa grc ...

http://www.porada.sk/1355734-post254.html
jaros5 Pozri príspevok
Odhliadnuc od tvojho podľa mňa nemiestneho (vulgárneho) výrazu: "fasa grc ..." som celkom nepochopil, či si takto ocenil príspevok od Eulálie, alebo Laca-montéra ......
...dobre , beriem kritiku a ospravedlňujem sa , aj keby som vedel svoje tzv " vulgarizmy " obhájiť , ale to nemá zmysel ....

Čo sa týka nepochopenia - ocenenia príspevku / Eulália , Laco - montér /, tak to nech si vyberie každy sám ...vysvetľovať nemienim , niekedy je to zbytočné ...

Ale čo sa týka názorov , pre väčšinu je o mne známe , že si za svojím názorom stojím ...
3 0
martinadib martinadib

martinadib je offline (nepripojený) martinadib

Noo, zdá sa mi to trošku "iné", kedˇ trhá žilou niekomu pre nejaké bezvýznamné bodovanie...sú dôležitejšie veci na svete. Porada?...hádam je to tu o tom, že človek tu občas nájde odpovede na svoje otázky, alebo sa sem-tam zabaví...:-)
1 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

martinadib Pozri príspevok
Noo, zdá sa mi to trošku "iné", kedˇ trhá žilou niekomu pre nejaké bezvýznamné bodovanie...sú dôležitejšie veci na svete. Porada?...hádam je to tu o tom, že človek tu občas nájde odpovede na svoje otázky, alebo sa sem-tam zabaví...:-)

Prepáčte, Váš príspevok je troška mimo. Vy ste tu od decembra 2009, Porada o takmer 6 rokov dlhšie. A nič krajšie a prospešnejšie pre ľudí, ktorí sa zodpovedne mienia zaoberať problematikou existencie firmy, bola v rade prvom dobrým škriatkom stvorená. Pribudli ďalšie pre prácu (ale i živobytie, veď zo vzduchu nik nie je živý) dôležité sekcie.
Registrujete vôbec, koľko a akých zákonov a tématických okruhov okrem kaviarenských sa tu nachádza? Áno, sú dôležitejšie veci na svete - tým je naisto zdravie. Ale táto Porada v žiadnom prípade nie je iba o tom, že tu človek občas niečo nájde alebo sa sem-tam zabaví.
Teda, sem-tam sa zabaví - ten, kto nemá čo povedať, ale musí ...toto trhá žilou mne
10 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ja len dodám, že nám Porada ušetrila veľa času, peňazí i zdravia, teda my sme si navzájom ušetrili
a dúfam budeme šetriť aj naďalej
4 0
martinadib martinadib

martinadib je offline (nepripojený) martinadib

Paula Pozri príspevok
Prepáčte, Váš príspevok je troška mimo. Vy ste tu od decembra 2009, Porada o takmer 6 rokov dlhšie. A nič krajšie a prospešnejšie pre ľudí, ktorí sa zodpovedne mienia zaoberať problematikou existencie firmy, bola v rade prvom dobrým škriatkom stvorená. Pribudli ďalšie pre prácu (ale i živobytie, veď zo vzduchu nik nie je živý) dôležité sekcie.
Registrujete vôbec, koľko a akých zákonov a tématických okruhov okrem kaviarenských sa tu nachádza? Áno, sú dôležitejšie veci na svete - tým je naisto zdravie. Ale táto Porada v žiadnom prípade nie je iba o tom, že tu človek občas niečo nájde alebo sa sem-tam zabaví.
Teda, sem-tam sa zabaví - ten, kto nemá čo povedať, ale musí ...toto trhá žilou mne
To, že ti trhá žilou a osobné urážky na moju osobu zas netrhajú žilou mne :-)

Myslím, že každý má právo vyjadriť sa, či už je tu od roku 2004 alebo 2009.

Tož, trošku pozornejšie treba čítať...V mojom príspevku vidíš len to, čo chceš vidieť...
0 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

To bodovanie má zmysel, ale každý sa naň pozerá zo svojho uhla pohľadu. Každý vidí to svoje, cez svoje oči. Nie sú tu slepci diskriminovaní?
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

, ano som mimo, ale viete čo je užitočné?? TOTO:!!!!!


http://www.porada.sk/f129-zakon-o-socialnom-fonde.html

http://www.porada.sk/f91-zakon-o-dan...j-hodnoty.html

http://www.porada.sk/f90-zakon-o-dani-z-prijmov.html

http://www.porada.sk/f93-zakon-o-spr...poplatkov.html

http://www.porada.sk/f99-zivnostensky-zakon.html

http://www.porada.sk/f92-zakon-o-uctovnictve.html

http://www.porada.sk/f95-zakon-o-zdr...-poisteni.html

http://www.porada.sk/f94-zakon-o-soc...-poisteni.html

http://www.porada.sk/f96-zakonnik-prace.html

http://www.porada.sk/f97-obchodny-zakonnik.html

http://www.porada.sk/f100-postupy-uctovania-pu.html

http://www.porada.sk/f103-zakon-o-ce...nahradach.html

http://www.porada.sk/f128-postupy-uctovania-ju.html

http://www.porada.sk/f168-dan-z-moto...-vozidiel.html

Nepovažujem za užitočné, ak niekto niekomu poradí, že biely obrus je krajší ako žltý.

Za užitočné považujem, že v zmysle par.... ods. .... to máš ako robíš správne, nesprávne. Vieš čo choď touto cestou.
- nemáš oporu v tomto par., pretože tento Ti hovorí toto, a tento Ti to vylučuje..


Vždy som mala poradu o odbornosti...., nie o voľných témach...., kt. sú užitočné, aby sa niekto vykecal, keď je zle, a mne osobne pomôže vykecať sa, ale mať toto za užitočné

Ja ako nováčik sem zavítam, a som úplný antitalent z účtovníctva a daní... A poradí tu poraďák: xy, kt. je zelený s veľkým počtom bodo a kvantom súhlasov, náhodou povie niečo v odb. téme, a žerem to, ibaže jeho odpoveď je na ......, a odpovie mi poraďák s počtom bodov o polovicu menej, a mallilinkým počtov súhlasov, samozrejme kvalitný...

Čím sa mám riadiť, ja ako tlčik odborník???? sem tam mi dalo nápovedu: Aha on dačo vie....

Ale to je jedno, ja pordákov poznámˇ, viem, že niektorý majú požehnaný počet súhlasov za píp...., ale to ja nezmením.... A dodkonca je to i užitočné Hmmm, čo už...
11 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Richard, členovia porady.

Myslím si, že užitočné by bolo:
- máme odborné témy
- máme témy nedborné

1. za odborné považujem tie, kt. sú opreté o zákon, a jeho par.
2. neodborné tie, pri ktorých relaxujem

Možno by nebolo naškodu, aby v profile svietilo:
Poraďák xy:poradabody napr. zelené xx (odborné témy)
(napr.) modré voľné témy

A hneď vidím, kto je akým smerom orientovaný, či odborne, či neodborne.

Naozaj by bola škoda, aby kvalita porady neprispievala. Rada by som bola, aby som počúvala i naďalej:
" Jana, ty nepoznáš poradu?? Daj si www.porada.sk, tam nájdeš všetko. Vieš aká je to supiš stránka?"

Nerada by som bola, aby som počula niečo iné.

Nemám rada body, ale vidím a som rada, veľmi sa z toho teším, keď niektorí tak vyšvihli nahor , a niekedy sa pýtali na bludy....



A osobne??? Mám rada pora´dákov, ale nezabudnem, ako si na mne v mojich začiatkoch zgustli Milan Benka, Muška, Evina ... ako ma zotreli, aj slza vyšla ..... a vtedy som si povedala: " Veď počkajte, ja Vám ukážem, ja budem na sebe makať..... ďakujem.

A tak by som bola tiež rada, keď niekt. zotretý začiatočník sa nasrstí a začne makať a bodovať v odborných témach.

Toť vsjo.
8 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
betka Pozri príspevok
Richard, členovia porady.

Myslím si, že užitočné by bolo:
- máme odborné témy
- máme témy nedborné

1. za odborné považujem tie, kt. sú opreté o zákon, a jeho par.
2. neodborné tie, pri ktorých relaxujem

Možno by nebolo naškodu, aby v profile svietilo:
Poraďák xy:poradabody napr. zelené xx (odborné témy)
(napr.) modré voľné témy

A hneď vidím, kto je akým smerom orientovaný, či odborne, či neodborne.

Naozaj by bola škoda, aby kvalita porady neprispievala. Rada by som bola, aby som počúvala i naďalej:
" Jana, ty nepoznáš poradu?? Daj si www.porada.sk, tam nájdeš všetko. Vieš aká je to supiš stránka?"

Nerada by som bola, aby som počula niečo iné.

Nemám rada body, ale vidím a som rada, veľmi sa z toho teším, keď niektorí tak vyšvihli nahor , a niekedy sa pýtali na bludy....



A osobne??? Mám rada pora´dákov, ale nezabudnem, ako si na mne v mojich začiatkoch zgustli Milan Benka, Muška, Evina ... ako ma zotreli, aj slza vyšla ..... a vtedy som si povedala: " Veď počkajte, ja Vám ukážem, ja budem na sebe makať..... ďakujem.

A tak by som bola tiež rada, keď niekt. zotretý začiatočník sa nasrstí a začne makať a bodovať v odborných témach.

Toť vsjo.

Betkin názor sa mi páči a plne s ním súhlasím vo všetkých bodoch. Predovšetkým s tým, že by pri bodoch malo byť napísané koľko z nich je z odborných tém a koľko z neodborných.

Ja som na porade x rokov, ale nikdy som neprispievala. Vždy som si tu len hľadala odpovede na moje problémy v práci. Až teraz v r.2010 ma to akosi "chytilo" a začala som byť na porade "závislá"....
Ale poviem na rovinu, tento nový systém ma akosi "zablokoval" a zas sem chodím menej....
4 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Ano, ja chcem kopnúť začiatočníkov nejakým nevýznamným bodom, aby si upevnili sebavedomie, aby vyrazili vpred, aby sa stali triedou, kvalitou, aby naštartovali svoj začiatok, aby sa zdokonalovali, aby na sebe pracovali, aby v nich nedriemala ich šikovnosť, aby sa dokázali obracať v par, ods., aby nám niektorým prišla ss, ďakujem, pomohol/a si mi ísť vpred......

Mne, možno nám nejde o body, chcem/e naštartovať "spáčov", kopancom vpred, čo i len s pomocou Porady, aby nedriemali, a ten zaslúžený bod a opora im pomôže, aj ja som skákala od radosti, keď som zistila, že som mala prvý, piaty, desiaty, stý bod..... A tým viac som mala v rukách paragrafy, a tým viac som študovala...........

Nejedného zo spáčou som zotrela, a tak sa teraz teším, keď bodujú a snažia sa, nespia, zdokonaľujú sa, hľadajú....... Nech je ten kopanec a štart užitočný.....
Ako sa môžu cítiť hrdinsky, ak dostanú užitočnosť v obore, to ich štartuje, to je ich pohnútka.... Nie užitočnosť vo vtipe, to mi je ľúto...
5 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
betka Pozri príspevok
Ano, ja chcem kopnúť začiatočníkov nejakým nevýznamným bodom, aby si upevnili sebavedomie, aby vyrazili vpred, aby sa stali triedou, kvalitou, aby naštartovali svoj začiatok, aby sa zdokonalovali, aby na sebe pracovali, aby v nich nedriemala ich šikovnosť, aby sa dokázali obracať v par, ods., aby nám niektorým prišla ss, ďakujem, pomohol/a si mi ísť vpred......

Mne, možno nám nejde o body, chcem/e naštartovať "spáčov", kopancom vpred, čo i len s pomocou Porady, aby nedriemali, a ten zaslúžený bod a opora im pomôže, aj ja som skákala od radosti, keď som zistila, že som mala prvý, piaty, desiaty, stý bod..... A tým viac som mala v rukách paragrafy, a tým viac som študovala...........

Nejedného zo spáčou som zotrela, a tak sa teraz teším, keď bodujú a snažia sa, nespia, zdokonaľujú sa, hľadajú....... Nech je ten kopanec a štart užitočný.....
Ako sa môžu cítiť hrdinsky, ak dostanú užitočnosť v obore, to ich štartuje, to je ich pohnútka.... Nie užitočnosť vo vtipe, to mi je ľúto...

Betka, je to tak. Tým, že chcem poradiť ostatným, sa musím najskôr presvedčiť v zákone, či je to tak, aby som neporadila blbosť a tým sa mi to vrýva do pamäti.
Doteraz som žila len v SKK a teraz, keď čítam poradu a snažím sa radiť, treba uvádzať x čísel v € a vďaka porade som si to všetko lepšie zapamätala (opakovanie je matkou múdrosti )

Alebo napríklad x krát som tu radila mnohým, že nárok na daňový bonus je pri dosiahnutí určitých podmienok, napr. že SZČO nesmie byť v strate. A neuveríte, trom klientom som urobila DP (boli v strate a uplatnila som im bonus). V jedno ráno pri kávičke a čítaní porady ma osvietilo a zistila som,že to mám zle (a mala som kopec času na opravné DP)....a len vďaka porade!!!

Tak nám ju nekazte takými radikálnymi a neuváženými zmenami
1 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

[QUOTE
Nepovažujem za užitočné, ak niekto niekomu poradí, že biely obrus je krajší ako žltý.

Za užitočné považujem, že v zmysle par.... ods. .... to máš ako robíš správne, nesprávne. Vieš čo choď touto cestou.
- nemáš oporu v tomto par., pretože tento Ti hovorí toto, a tento Ti to vylučuje..


Vždy som mala poradu o odbornosti...., nie o voľných témach...., kt. sú užitočné, aby sa niekto vykecal, keď je zle, a mne osobne pomôže vykecať sa, ale mať toto za užitočné

Ja ako nováčik sem zavítam, a som úplný antitalent z účtovníctva a daní... A poradí tu poraďák: xy, kt. je zelený s veľkým počtom bodo a kvantom súhlasov, náhodou povie niečo v odb. téme, a žerem to, ibaže jeho odpoveď je na ......, a odpovie mi poraďák s počtom bodov o polovicu menej, a mallilinkým počtov súhlasov, samozrejme kvalitný...

Čím sa mám riadiť, ja ako tlčik odborník???? sem tam mi dalo nápovedu: Aha on dačo vie....

Ale to je jedno, ja pordákov poznámˇ, viem, že niektorý majú požehnaný počet súhlasov za píp...., ale to ja nezmením.... A dodkonca je to i užitočné Hmmm, čo už...[/QUOTE]

Presne to si vystihla o čom je celý život ,

totižto o priemernosti a splynutí z davom, a pochlebovaní a pätolízačstvu, nejakým zvoleným "lídrom"

a toto je na aj porade, individualita sa tu nenosí , a všetkými prostriedkami je potlačaná, častokrat aj podpásovými udermi.

ja som napriklad prišiel o 10 ťažko získaných bodov,v téme ktorá mala životnosť niekoĺko hodín potom bola celá zmazaná, od jedných dvoch arogantných typkov, len preto, že som mal odvahu hajiť svoj názor na vec.

Čo reakcia to 2 body dole,takto sa to opakovalo 5x,

ja kašlem na nejaké body , ale tu ide o vzájomnu uctu

pokiaľ ja neutočím na nikoho,nikomu nenadávam,len vyjadrím svoj názor

akým právom niekto označí moj príspevok,že je neužitočný??

Toto je verejný portál,nie nejaký elitný klub rovnako zmýšľajúcich.
8 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Prajem prijemnu zabavu.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Laco-monter Pozri príspevok
[QUOTE
...a toto je na aj porade, individualita sa tu nenosí , a všetkými prostriedkami je potlačaná, častokrat aj podpásovými udermi.

ja som napriklad prišiel o 10 ťažko získaných bodov,v téme ktorá mala životnosť niekoĺko hodín potom bola celá zmazaná, od jedných dvoch arogantných typkov, len preto, že som mal odvahu hajiť svoj názor na vec.

Čo reakcia to 2 body dole,takto sa to opakovalo 5x,

ja kašlem na nejaké body , ale tu ide o vzájomnu uctu

pokiaľ ja neutočím na nikoho,nikomu nenadávam,len vyjadrím svoj názor

akým právom niekto označí moj príspevok,že je neužitočný??

Toto je verejný portál,nie nejaký elitný klub rovnako zmýšľajúcich.
Porada je síce verejný portál, ale bola vytvorená za určitým účelom - výmena skúseností, vedomostí a informácií, spočiatku len v oblasti účtovníctva, časom sa rozrastala aj na iné oblasti. A tie neodborné témy sa rozrastali spolu s nárastom registrovaných členov.
Si na Porade len pár mesiacov, ale vyjadruješ sa v mnohých témach, bez ohľadu na to, či je to Tvoja odbornosť alebo nie. Máš na to právo. Ale keby si tu bol dlhšie, vedel by si, že tie "arogantné týpky" patria medzi tých poraďákov, vďaka ktorým sa Porada stala tak uznávanou v odborných kruhoch. Ekopo a Endrju sú Účtovníci s veľkým Ú, bez ohľadu na ich zamestnanie. (Andrej, prepáč, IT možno nie je účtovník )
A akým právom? Takým istým právom, ako sa tu Ty môžeš vyjadrovať v každej téme. A okrem toho aj moderátorským právom.
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Citácia z príspevku od betka
----------------------------

Nepovažujem za užitočné, ak niekto niekomu poradí, že biely obrus je krajší ako žltý.

Za užitočné považujem, že v zmysle par.... ods. .... to máš ako robíš správne, nesprávne. Vieš čo choď touto cestou.
- nemáš oporu v tomto par., pretože tento Ti hovorí toto, a tento Ti to vylučuje..


Vždy som mala poradu o odbornosti...., nie o voľných témach...., kt. sú užitočné, aby sa niekto vykecal, keď je zle, a mne osobne pomôže vykecať sa, ale mať toto za užitočné

Ja ako nováčik sem zavítam, a som úplný antitalent z účtovníctva a daní... A poradí tu poraďák: xy, kt. je zelený s veľkým počtom bodo a kvantom súhlasov, náhodou povie niečo v odb. téme, a žerem to, ibaže jeho odpoveď je na ......, a odpovie mi poraďák s počtom bodov o polovicu menej, a mallilinkým počtov súhlasov, samozrejme kvalitný...

Čím sa mám riadiť, ja ako tlčik odborník???? sem tam mi dalo nápovedu: Aha on dačo vie....

Ale to je jedno, ja pordákov poznámˇ, viem, že niektorý majú požehnaný počet súhlasov za píp...., ale to ja nezmením.... A dodkonca je to i užitočné Hmmm, čo už...[/QUOTE]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Betka hrubo vyznačené - už by bolo na čase , neokolkovať a menovať tých poraďákov , ktorý sa zelenajú a majú veľký počet bodov a kvantum súhlasov ......a ich odpoveď je na .........podľa Teba .
Nečítam to prvý krát len v Tvojom príspevku , ale už som to čítala aj od iných poraďákov .
Aj ja patrím k poraďákom ktorý má zelené, aj body a aj súhlasy , ja sa za to ani nehanbím , ale ani si nenaháňam body a bola by som rada , keby bodovanie neexistovalo .

Tak buďme otvorení a píšme konkrétne na koho stále poukazujeme Betka .Myslím, že je vždy lepšie , ak ten človek ...alebo ľudia v otáznikoch sa budú môcť vyjadriť .

Tak by bolo na čase týchto ľudí , na ktorých poukazuješ menovať .Lebo to nerobí dobrý dojem. Ja pochybujem o tom, že tu na Porade jeden dospelý človek by si len tak mirnix dirnix naháňal body a súhlas.
Tak už tu prestaňme s osočovaním a urážaním .
Naposledy upravil Zita5 : 02.04.10 at 08:24
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať