Zavrieť

Porady

Recept na šťastné manželstvo

Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Úplnou náhodou z dnešnej diskusie mi napadlo skúsiť v súčasnej rozvodmi hemžiacej sa dobe zadať túto tému - nič podobné som tu nenašla. Nevedela som, kam to zaradiť - či medzi rodinné právo alebo recepty - tak to dávam sem. Veselo i vážne sa môžete podeliť so svojimi názormi a skúsenosťami, ako, s kým a prečo manželstvo založiť, udržať a dennodenne sa pokúšať o to, aby prežilo a aby ste prežili aj Vy, podľa možnosti šťastné manželstvo. Myslím, že adeptov na diskusiu sa nájde dosť.
Usporiadat
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Podľa mňa nie sú, aj keď som ľúbila skončilo to tak ako u Teba...ale ja vravím, keď je somárovi dobre ide na ľad tancovať...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa Pozri príspevok
Presne to je to, čo tu v tejto téme chýba: muži!
Ich názory, postrehy, skúsenosti, rady... ako budovať a zveľaďovať vzťahy v manželstve z ich pohľadu. Veď na manželstvo treba predsa dvoch!
Nielen kritizovať pri poháriku v krčme, na stavbe, pri futbale alebo v tenisovom klube... Ale pokúsiť sa vyjadriť svoje pocity a ísť s kožou na trh /ako my/ - pre dobro veci.
Hodila som rukavicu... kto ju zdvihne po buchačovi?
Ale, pravdupovediac, z jeho reakcie som sa veľa nedozvedela...
Moja milá a ani sa nik nedozvie...totiž , poniektoré témy sú v mojom prípade tabu / čo sa mojej osoby týka / ...
pepsikova Pozri príspevok
..
..mojuš a čo by si rada vedieť?..ja radšej ani nič, zbytočne by sme sa pohádali...
...háda sa len ten , kto chce .
Tu predsa len diskutujeme .....či ...????
Oliwa Pozri príspevok
Len pre silnejšie povahy:
napr. ako je možné, že dcéra jeho svokry to s ním vydržala a že jej matka napriek jeho príspevkom v téme "svokra" sa ešte stále teší zo života...
Dúfam, že ma za toto neodstrelí...
Náboja škoda , veď sa Ty niekde aj smiechom ubiješ , uklepeš sama...
Aj opačne sa dá moja , aj opačne otočiť ....
Ako vieš , ako môžeš tvrdiť a čudovať sa poprípade , že ako je to možné ...
Ozaj , ako je možné , že manželka lepšie vychádza so svokrou , ako s mamou ???

Ako je možné , že ja som dodnes s manželkou vydržal ???
Svokru neriešim , nechám v kľude ...už nemá význam . Len poznámočka :
Aká matka , taká Katka ....../ manželka je Katarína .../
pepsikova Pozri príspevok
..
..no, myslím, že buch je niečo ako Paťko Swejzí..ťažký kaliber vo filme ale v skutočnosti miláčik slon...
Máš pravdu...aj iní to takto odhadli , no poniektorí išli aj ďalej , pokračovali v psychológii mojej osoby...zistili ale len jedno , že totiž mňa nehodno nasierať ../ ale to sa týka len osobného kontaktu , poznania ../
Naposledy upravil buchač : 10.08.10 at 09:56
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
erzet Pozri príspevok
Nie sú témy Recept na šťastné manželstvo a Láska spojité nádoby? Ako sa píše, nie je to o tom: zvyknete si. Moja ex si nezvykla ani po 25 rokoch a rozviedla sa so mnou. A to až tak so mnou, pri mne netrpela ako niektoré, možno aj z Vás. V tom musí byť niečo viac. Možno už nie tá horúca láska, ale predsa niečo, ako láska.
Áno, musí to byť jednoducho niečo....niečo medzi zemou a nebom, čo sa nedá jednoducho vysvetliť...určite je to aj o tolerancii...láska na celý život je jednoducho dar, a tí dvaja , ktorých sa to týka to akosi cítia, že patria k sebe...je úžasné vidieť
starecký pár, ako sa láskyplne na seba pozerajú a držia sa za ruky, na ich
tvárach je vidieť, že spolu prežili snáď všetko, čo im priniesol život...a vydržali to všetko dobré i zlé spolu....tak toto je aj môj sen a túžba...mať po boku dobrého partnera na celý život až do neskorej staroby...snáď sa mi to splní /zatiaľ sa mi to plní-sme v šťastnom zväzku 23 rokov a ďalších 50 rokov máme pred sebou-dúfam.../
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
Áno, musí to byť jednoducho niečo....niečo medzi zemou a nebom, čo sa nedá jednoducho vysvetliť...určite je to aj o tolerancii...láska na celý život je jednoducho dar, a tí dvaja , ktorých sa to týka to akosi cítia, že patria k sebe...je úžasné vidieť
starecký pár, ako sa láskyplne na seba pozerajú a držia sa za ruky, na ich
tvárach je vidieť, že spolu prežili snáď všetko, čo im priniesol život...a vydržali to všetko dobré i zlé spolu....tak toto je aj môj sen a túžba...mať po boku dobrého partnera na celý život až do neskorej staroby...snáď sa mi to splní /zatiaľ sa mi to plní-sme v šťastnom zväzku 23 rokov a ďalších 50 rokov máme pred sebou-dúfam.../
23 rokov ...hm ...málo ...

50 rokov ...hm ...ďalších ???...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať