Zavrieť

Porady

autobazar AAA AUTO

IMIP IMIP

IMIP je offline (nepripojený) IMIP

mate niekto skusenosti s tymto bazarom? chcem si odtial asi kupit auto.
Usporiadat
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Osobnú skúsenosť síce nemám, ale počul som,že sa čaká veľmi dlho...-ľudia už aj pokuty za to dostávajú od príslušnikov, za to že jazdia bez techničáku...
Ano medzi tymi ludmi som aj ja co dostali 50€ za technicak kvoli AAA autu. V AAA aute posielaju technicak po 30 - 90 dnoch skor malokomu, do tej doby mas len neoverenu a bezvyznamnu fotokopiu TP.
0 0
Escape Escape

Escape je offline (nepripojený) Escape

Skoda, ze som si dopredu nepreverila tuto spolocnost aspon cez net. U mna je uz neskoro,ale dufam,ze to aspon niekomu pomoze..Ak teda nechcete spravit najhorsi obchod Vasho zivota,poobzerajte sa po inej moznosti,ako kupit auto.
Cize moja skusenost s touto spolocnostou,ktora si na svojej stranke uvadza aj eticky kodex (kolka ironia)
Prvykrat,ako sme prisli do spolocnosti, cakali sme cca 2 hodiny na prijatie.maju tam totiz asi 20 predajcov,co tam len tak behali a nemali co robit,ale asi len 4 takych,co sa Vam aj budu venovat. Kaslat na to,vsak kvoli novemu autu si pockate.
Prve stretnutie prebehlo v poriadku,zamestnanec bol mily,nasluboval hory doly,vraj dostaneme zadarmo este aj zimne pneumatiky,maju taku akciu.. auto sa nam pacilo, tak nam pan dal podpisat papiere..nech neprehanam,ale menej,ako 30 ich urcite nebolo..Nasou povinnostou bolo previest peniaze na ucet firmy s tym,ze nam zavolaju hned,ako peniaze dostanu a mozme si ist pre auto.Ked sa ani po vyse tyzdni obdrzania penazi neozyvali,zavolali sme im sami..1. pokus - zamestanec povedal,ze ide hned zistit,ci uz peniaze maju a obratom nam zavola..to sa nestalo. cize sme na druhy den volali zas - situacia ta ista, obratom nam zavolaju,ci uz peniaze maju..zas sme cakali marne..tak sme sa tam vecer vybrali.po pol hodine cakania (minimalne) konecne prisiel nejaky zamestnanec, ktory teda odbehol,ze nam to ide zistit.presla dalsia pol hodina,aby nam prisiel povedat,co sme my uz davno vedeli.peniaze uz davno maju.tak mame cakat na dalsieho zamestnanca,ktory sa uvolni a vybavi nas..presla hodina, dve, konecne nas zavolal zamestnanec. Privital nas s tym,ze musime este raz podpisat zmluvy,lebo sa minule pomylil.Tak sme podpisovali zas 30 papierov.uz sme boli fakt unaveni z tolkeho cakania, tak sme boli radi,ze sme konecne dostali kluc od auta.pri otazke, kde si mozme vyzdvihnut aj slubene zimne pneumatiky sa zrazu pan zacal vyhovarat, ze ta akcia vlastne ani neni..ale ako bonus dostaneme lekarnicku a sadu na osetrenie auta..a to vsetko ZADARMO.a tak reku ok.co uz..
Vazeni, ta bonusova sada ZADARMO nas vysla na vyse 500€.nafakturovali nam to spolu s cenou auta..zial, po tych hodinach cakania, citaniach vsetkych tych papierov sme si to nevsimli (nasa vina).ale to je asi ta etika,ktoru uvadzaju na svojej stranke.ak sme sa potom dovolavali,ako je to mozne,vysmiali nas,ze sme si to m ali vsimnut..ta sada zadarmo,co nas stala 500€ obsahuje lekarnickua sadu na cistenie,kde su nejake dva spreje a handricka.
Co sa tyka auta, mame ho sice doma,ale je odstavene.stale cakame,kedy firma auto odhlasi,aby sme si ho mohli my prihlasit.
Takze Vas prosim, nenalette na ziadne bonusy, akcie a riadne si vsetko citajte. Na nete som az potom zistila,ze nie sme sami, koho tato spolocnost prebehla.V nasom state je mozne vsetko.ja len dufam,ze raz narazia na nejakeho riadneho agresivca a tie ustocka,ktore tak vela slubuju, raz dostanu svoje.
0 0
roman29 roman29

roman29 je offline (nepripojený) roman29

znamy tam siel na pohovor ohladne prace.
ale viete ako to chodi .... zarobok je vo forme provizie z kazdeho predaneho auta. Aby ako tak slusne zarobili, musia sprostredkovat vela predajov. System ako stvoreny na to aby pracovnici pouzivali najroznejsie finty len aby doslo k obchodu. v posledne uvedenom priklade finta "zimne gumy zadarmo".
no a este ak sa k tomu pridruzi ze v takych spolocnostiach hlava nevie co robi pata .,....
staci masivna inzercia, reklamy a naivni ludia tam budu nadalej chodit ....
pricom by stacilo keby sa uz ludia konecne naucili pred kazdou takouto vaznejsou kupou googlit ....
1 0
sonab sonab

sonab je offline (nepripojený) sonab

Auto by sme odtial nekupovali. Mame skusenost z opacnej pozicie - z pozicie predavajuceho. Ked sme cez nich chceli predat auto, pytali sa nas, ci bolo havarovane a ked sme povedali, ze ano - bolo "tuknute", dalsia otazka bola, ci to je vidno. Ak to nie je vidno, predaju ako keby havarovane nebolo (aj ked predavaju korektne na to upozorni)...napokon sme auto cez nich nepredavali aj z mnohych inych dovodov, ktore zhrniem v kratkosti ako neseriozny pristup a zavadzanie.
0 0
blazonko blazonko

blazonko je offline (nepripojený) blazonko

Ja mám opačnú skúsenosť. Brat bral odtiaľ auto. Za necelú hodinku sme mali všetko vybavené a už sme sa viezli domov. Mali sme zrejme šťastie, lebo tiež som už veľa počula.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

mam znameho, ktory tejto spolocnosti asi pred cca 4 rokmi predal svoje auto. Ake bolo jeho prekvapenie, ked asi po tvoch tyzdnoch nasiel svoje byvale auto v inzercii, kde malo na najazdenych Km stiahnutych asi 40 000 Km.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Neodporučam. Strašne klamu. :/
0 0
roman29 roman29

roman29 je offline (nepripojený) roman29

Pitko, neviem, asi si len letmo precital tie prispevky.
Lebo si to nejako zle pochopil.
Ak niekto kupuje auto + ma k tomu dostat zimne pneu, za dohodnutu cenu X,
a nasledne to zimne pneu k tomu nie je, tak to nie je to iste co ty naznacujes, ze niekto ma 4000 euro a caka za to nove auto.
Tu sa bavime povacsinou o klamani zakaznikov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
roman29 Pozri príspevok
Pitko, neviem, asi si len letmo precital tie prispevky.
Lebo si to nejako zle pochopil.
Ak niekto kupuje auto + ma k tomu dostat zimne pneu, za dohodnutu cenu X,
a nasledne to zimne pneu k tomu nie je, tak to nie je to iste co ty naznacujes, ze niekto ma 4000 euro a caka za to nove auto.
Tu sa bavime povacsinou o klamani zakaznikov.
Ak to tak je ...to o tých pneu , tak predsa vezmem saky a paky a idem o dom ďalej ...

A to , čo Escape napísala ...he , to asi aj v nejakom hypere najprv zaplatí a potom čaká na chlieb , mlieko a vajcia X dní ????
Vazeni, ta bonusova sada ZADARMO nas vysla na vyse 500€.....
No , vážení ...ja tak zvyknem robiť a asi aj viacerí ...
Vyberiem si tovar / je jedno , o aký ide ..../ , zaplatím , naložím a odídem ...
0 0
edigler edigler

edigler je offline (nepripojený) edigler

Prave som mal tiez zaujem kupit auto z AAA, ale stratil som momentalne chut po precitani si vsetkych referencii.
K autu mala byt ja Servisna knizka, ktora sa vsak zahadne niekde stratila :-) tak mi to vysvetlili aby som s nou nepocital.
Velmi som sa bavil od prveho telefonickeho kontaktu na predavacovi v call centre....su to podla mna profesionali v predaji a da sa od nich nieco naucit...uz len ta doveryhodnost im chyba.
Ich cielova skupina su podla mna ludia ktory nemaju cas na preverovanie auta a spoliehaju sa na ich prisluby.
Takze im tento bussiness model bude este myslim dlho fungovat .... az kym na SVK nezmudrieme :-)
Rozhodne vsak odporucam AAA ako miesto kde si mozete auto vasich snov odskusat a potom sa rozhodnut kde si ho kupite. Treba si len nastavit filter pre predajcu lebo vela veci si vymyslaju len aby vas dostali do bazaru a tam s vami najlepsie hned vycashovali.
Ja som sa rozhodol kupit radsej od sukromnej osoby,ktora vo mne vzbudila doveru uz len v telefonickom rozhovore.Takze odporucujem dat na prvy dojem.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011091102

a linky pod clankom...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed


Zmenilo sa okolo toho niečo ?
0 0
Adkamatkova Adkamatkova

Adkamatkova je offline (nepripojený) Adkamatkova

Ja som s touto firmou nadobro skoncila stale nas otravovali ze chcu kupit nase auto a dusovali sa ze nam daju tolko penazi kolko chceme. Tri krat sme tam boli s tym istym autom a aj tak nam vzdy povedali este nizsiu cenu ako pred tym. Velmi nedostojne od tej frimy je ze Vas este objednaju na urcity cas a potom tam dve hodiny cakate (a to vedeli ze som tehotna- upozornujem v pokrocilom stadiu!!!) tri auta co dosli po mne zobrali skorej ako mna!! ked uz sa predajca konecne ku mne dostal tak si na aute zajazdil a povedal ze ide pre fotak po 15 minutach sme ho videli pri dalsom aute ktore obhliadal!!! a nehal nas cakat- samozrejme sme zobrali okamzite vsetky papiere a odisly po dve a pol hodinach. A este tolko drzosti mali ze nam po polhodine zavolali ze preco sme odisli ved oni mali o to auto zaujem a ze nech pridem zajtra ze urcite sa to uz po 4 krat nezopakuje!!! no uz nikdy ma tam neuvidia. Nehovoriac ze by som si od nich nekupila ani jednu gumu na auto nie to este auto (moj priatel aj kolega zistili po pol roku ze na fabiach mali stocene kilometre o 100tis!!!!)
To je moj nazor nie len z jednej navstevy cize myslim ze nech si to radsej kazdy rozmysli….
0 0
mariocka1103 mariocka1103

mariocka1103 je offline (nepripojený) mariocka1103

Som pracujúca matka na plný úväzok. ...viac
Mám skúsenosť, asi takú, že keď som chcela vyplatiť auto skôr, tak so mnou nik nekomunikoval, a keď som sa odhodlala po neúspešných mailoch o telefonát, odporučili mi písomnú žiadosť, aby som sa vôbec mohla dostať len k základným informáciám o leasingu. O vyplatenie som musela požiadať v druhej samostatnej žiadosti. Takže čo sa služieb týka ,,des"!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pri zháňaní možností financovania som bola v Tatrabanke upozornená, že oni s 3áčkami nespolupracujú a neodporúčajú ich kvôli neserióznosti ani svojim klientom....
1 0
jordyl jordyl

jordyl je offline (nepripojený) jordyl

Dobry den,

moja cerstva skusenost:
V piatok som telefonoval ci nahodou nechcu kupit auta, samozrejme ze chceli ze presne taky typ potrebuju, ponuknuta cena 6500 eur. Aby som prisiel cim skor, kedze som nemohol prist v piatok tak sme sa dohodli na sobotu, hovoril som mnou aj "manazer", dal mi cislo na seba aby som mu zavolal aby som nemusel cakat. Prisla sobota, skusal som volat na cislo co som dostal ci vsetko plati tak ako sme boli dohodnuty, avsak telefon nikto nezdvihol, zavolal som teda na infolinku a tam mi povedali aby som cim skor prisiel ze je vsetko vybavene nikto nebral tak sme dosli do AAA Auto. Pockali sme chvilku tak si nas zobral jeden tipek aby si prehliadol auto a prve co povedal "to auto je prilis leskle", to uz sme sa s manzelkou rehotali ze to bude zabava. Samozrejme prezrel si ho, potom skusobna jazda a pod....., vsetko ok. Tak ze do pol hodiny nam daju vediet ze kolko ponukaju za auto. Po pol hodine nam vykupca povedal ze ponukaju 5000 eur, to uz som sa otocil ze idem prec, hned ma zastavil aby som pockal. Kym odisiel uz mi volal "manazer" ze ponukaju 6000, tato ponuka sa mi nepozdavala tak som podakoval a odisiel.
Do teraz som to bral ako bezny obchod. Ale na to sa zacal zaujimavy pribeh:
Sadli sme do auta a odisli, kym sme dosli domov cca 45 minut, tak mi volali traja ludia a presviedcali ma aby som si to rozmyslel a rozne bla bla, nemal som uz na nich chut tak som im povedal ze si to premyslim. To som mal pokoj, ale iba do nedele. V nedelu uz mi zase telefonovali ze ci som si to nerozmyslel a pod. ale ze viac ako 6000 nevedia dat ale ze auto velmi chcu. Nechal som si cas na rozmyslenie takze ma volali zase o dve hodinky, to som si uz povedal ze pod podmienkou ze peniaze budem mat na ruku, budem vybaveny rychlo a dovezu ma domov ze s obchodom suhlasim. Vsetko bolo odsuhlasene a dohodnute len nejak mi nechceli dat cislo na konkretneho cloveka ktory by bol na pobocke v BA. Ale to mi az tak nevadilo ved co je dohodnute tak by malo aj platit. Teda sadol som do auta a vyrazil, este som ani nestihol dojst na pobocku a uz mi volal zase pan z infolinky ci sa mi venuju, ale kedze som tam este nebol tak im isiel zavolat ze nech uz ma cakaju.
Dorazil som na pobocku, zaklopal, vykupca zo vcerajska uz o mne vedel a hned som mu povedal ze mozme ist na kontrolu do servisu na zdvihak. Tak len ze nech pockam lebo som v poradi a ze si mam sadnut chvilku pockat, okrem toho ze ako sme sa dohodli, tak som mu povedal ze tych 6000.
A teraz prichadza to najlepsie: po chvilke cakania vykupca vysiel vonku a sa ma este raz spytal ze ako sme dohodnuty, tak som mu vysvetlil ze ma to prebehnut rychlo, peniaze na ruku (este raz dohoda bola 6000) a ze ma odvezu domov. Na co mi on odpovedal ze on to este raz poslal foto do prahy a ze sa stal niekde omyl ze mi vedia ponuknut iba 5500 eur. Na to som mu pekne vynadal a odisiel som prec.

Suma sumarum: nikto Vam neda tolko kolko Vam v AAA Auto naslubuju, nikdy im neverte co povedia, nikdy nedostanete kontakt na konkretnu osobu, stale to ide cez infolinku, aj ked sa na niecom dohodnete tak o pol minuty to uz neplati. Klobuk dole pred ich psychologickou formou "vydierania" zakaznikov v zmysle pockajte-dohodneme sa (ale dohody vytvaraju iba oni).
Odporucam z velmi velkej dialky obist tuto pochybnu firmu, a ich vydieracske praktiky!

PS: v pondelok mi este poslali SMS ze sa mi nevedeli dovolat (aj ked predtym mi volali asi 10x) a ze maju pre mna riesenie :-)

Dakujem, neprosim
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jordyl Pozri príspevok
Dobry den,

moja cerstva skusenost:
V piatok som telefonoval ci nahodou nechcu kupit auta, samozrejme ze chceli ze presne taky typ potrebuju, ponuknuta cena 6500 eur. Aby som prisiel cim skor, kedze som nemohol prist v piatok tak sme sa dohodli na sobotu, hovoril som mnou aj "manazer", dal mi cislo na seba aby som mu zavolal aby som nemusel cakat. Prisla sobota, skusal som volat na cislo co som dostal ci vsetko plati tak ako sme boli dohodnuty, avsak telefon nikto nezdvihol, zavolal som teda na infolinku a tam mi povedali aby som cim skor prisiel ze je vsetko vybavene nikto nebral tak sme dosli do AAA Auto. Pockali sme chvilku tak si nas zobral jeden tipek aby si prehliadol auto a prve co povedal "to auto je prilis leskle", to uz sme sa s manzelkou rehotali ze to bude zabava. Samozrejme prezrel si ho, potom skusobna jazda a pod....., vsetko ok. Tak ze do pol hodiny nam daju vediet ze kolko ponukaju za auto. Po pol hodine nam vykupca povedal ze ponukaju 5000 eur, to uz som sa otocil ze idem prec, hned ma zastavil aby som pockal. Kym odisiel uz mi volal "manazer" ze ponukaju 6000, tato ponuka sa mi nepozdavala tak som podakoval a odisiel.
Do teraz som to bral ako bezny obchod. Ale na to sa zacal zaujimavy pribeh:
Sadli sme do auta a odisli, kym sme dosli domov cca 45 minut, tak mi volali traja ludia a presviedcali ma aby som si to rozmyslel a rozne bla bla, nemal som uz na nich chut tak som im povedal ze si to premyslim. To som mal pokoj, ale iba do nedele. V nedelu uz mi zase telefonovali ze ci som si to nerozmyslel a pod. ale ze viac ako 6000 nevedia dat ale ze auto velmi chcu. Nechal som si cas na rozmyslenie takze ma volali zase o dve hodinky, to som si uz povedal ze pod podmienkou ze peniaze budem mat na ruku, budem vybaveny rychlo a dovezu ma domov ze s obchodom suhlasim. Vsetko bolo odsuhlasene a dohodnute len nejak mi nechceli dat cislo na konkretneho cloveka ktory by bol na pobocke v BA. Ale to mi az tak nevadilo ved co je dohodnute tak by malo aj platit. Teda sadol som do auta a vyrazil, este som ani nestihol dojst na pobocku a uz mi volal zase pan z infolinky ci sa mi venuju, ale kedze som tam este nebol tak im isiel zavolat ze nech uz ma cakaju.
Dorazil som na pobocku, zaklopal, vykupca zo vcerajska uz o mne vedel a hned som mu povedal ze mozme ist na kontrolu do servisu na zdvihak. Tak len ze nech pockam lebo som v poradi a ze si mam sadnut chvilku pockat, okrem toho ze ako sme sa dohodli, tak som mu povedal ze tych 6000.
A teraz prichadza to najlepsie: po chvilke cakania vykupca vysiel vonku a sa ma este raz spytal ze ako sme dohodnuty, tak som mu vysvetlil ze ma to prebehnut rychlo, peniaze na ruku (este raz dohoda bola 6000) a ze ma odvezu domov. Na co mi on odpovedal ze on to este raz poslal foto do prahy a ze sa stal niekde omyl ze mi vedia ponuknut iba 5500 eur. Na to som mu pekne vynadal a odisiel som prec.

Suma sumarum: nikto Vam neda tolko kolko Vam v AAA Auto naslubuju, nikdy im neverte co povedia, nikdy nedostanete kontakt na konkretnu osobu, stale to ide cez infolinku, aj ked sa na niecom dohodnete tak o pol minuty to uz neplati. Klobuk dole pred ich psychologickou formou "vydierania" zakaznikov v zmysle pockajte-dohodneme sa (ale dohody vytvaraju iba oni).
Odporucam z velmi velkej dialky obist tuto pochybnu firmu, a ich vydieracske praktiky!

PS: v pondelok mi este poslali SMS ze sa mi nevedeli dovolat (aj ked predtym mi volali asi 10x) a ze maju pre mna riesenie :-)

Dakujem, neprosim
Mojmu kmotrovi sa stalo niečo podobné, ale ešte lepšie- bol som s ním, ked tam chcel predať voz- vtedy boli ešte koruny a dohodli sa na 300 tisíc korún, tak že OK, len zabudol doma potvrdko z leasingovky že ja to vyplatené, tak sme išli 2 km k nemu domov a o 10 min sme bolispať- chlapík, jéj už ste tu? takže ok 270 000 sk a kmotor sa ohradil , však bola dohoda na 300 000 a vtedy chlapík povedal vetu na ktorej sa smejem do dnes- ale to auto , keď ste boli pre potvrdenie zasa o niečo zostarlo...( opakujem po 10 minútach)
1 0
original.x original.x

original.x je offline (nepripojený) original.x

kamarat predaval auto cez net a ozvali sa mu ti kravataci z blavy co tu spominate ten bazar..chcel za bmw530d r.v. 2006 12500€. povedali mu ze nech ho pride ukazat ze ho hned vykupia..prisiel tam pred obedom a furt len cakal na nieco..nakoniec vecer mu ponukli 10000€ ale uz bolo neskoro tak ze nech pride na druhy den..na dalsi den priviezol auto..zas len cakal a cakal..az kravatak zahlasil ze viac ako 8000€ mu nemoze dat lebo volal do prahy a maju take auto...tak vecer odisiel domov..na dalsi den mu volaju ze ho vykupia ..tak prisiel tam..povedali mu ze mu daju 10000€ ale musi si u nich kupit dalsie auto..aj si chcel vybrat ale zas sa nedohodli...tak mu dali 8500€ a ze ked je auto nad 5000€ musi ist na kontrolu originality co stoji 500€ neviem kde tuto sumu nabrali..no nakoniec treti den vecer o jedenastej odchadzal s peniazmi..sice o 4500€ menej ale predsa z nejakymi...na druhy den bolo auto na nete za 12900€
0 0
salyyyyy salyyyyy

salyyyyy je offline (nepripojený) salyyyyy

Pozor na lákadlá AAA AUTO. Zavolajú Vám, že odkúpia Vaše auto, prejdete k nim dlhé kilometre, ponúkanú cenu zrazia na tretinu, hľadajú chyby, aké sa dá...ak nesúhlasíte s cenou, poprajú Vám pekný deň a Vy znovu prejdete dlhé kilometre domov so zlým pocitom.
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Je to divné, ale ja chcem pridať pochvalný komentár na AAA auto-koktavy autobazar,

v našom meste otvorili novú pobočku,

bol som sa tam pozrieť a páčila sa mi široká ponuka aut od 1000 do 12 000 eur,

auta boli v dobrom stave s novými alebo zánovnými pneumatikami a zvonka zachovalé a pekné

A čo je podstatné , omnoho NIŽŠIE ceny ako v okolitých autobazaroch, kde chodím občas tiež kuknúť
a kde držia "ležiaky" s vidinou mastného kšeftu.

Aj jednanie predavača chodiaceho pomedzi auta bolo uslužné,no nevtieravé a korektné...

Zdá sa ,že manažeri tohto autobazaru urobili zmeny a AAA-autobazar je zase o trochu ďalej...

Moja navšteva tohto autobazaru ma uistila v tom,že ak by som chcel kupiť nejaké ojazdené auto,
tak pojdem len tam...

A myslím si,že sa nedajú paušalizovať v tejto téme uvedené negatívne skusenosti komplet na celú sieť AAA-auto
aj keď nepochybujem,že prispievatelia píšu svoje ozajstné skúsenosti.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať