Zavrieť

Porady

autobazar AAA AUTO

IMIP IMIP

IMIP je offline (nepripojený) IMIP

mate niekto skusenosti s tymto bazarom? chcem si odtial asi kupit auto.
Usporiadat
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

<p>
[QUOTE=ja som predala cez aaa auto suzuki ignis a vsetko prebehlo ako malo, este som dostala aj viac ako som chcela[/QUOTE]</p>
<p>
&nbsp;</p>
<p>


no toto, a ako ťa nakoniec uhovorili, aby si zobrala viac ?? to mi fakt nejde do hlavy, asi ťa museli príšerne dlho presviedčať </p>
Naposledy upravil aktaK : 16.02.15 at 15:22
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kimik
ja som predala cez aaa auto suzuki ignis a vsetko prebehlo ako malo, este som dostala aj viac ako som chcela


0 0
dmc dmc

dmc je offline (nepripojený) dmc

Kolecko16
Velmi ma prekvapuju vsetky tieto negativne skusenosti, pretoze ja som cez AAA uz predal 2 auta a jedno kupil a zatial som nemal ziaden problem. Je to asi dost individualne. Neviem ako ine pobocky, ale v Bratislave ma vybavili vzdy rychlo a neboli tam ziadne problemy, co si pamatam
Ja som rad ze si sa "Kolecko16" s nami podelil o tvoje super skusenosti. Obdivujem ze si sa dokonca koli tvojmu super komentaru aj dnestneho dna zaregistroval tu na "PORADE" - je videt ze aj zamestnanci "AAA" sleduju diskusie a snazia sa prispievat. Aspon vieme ze sa triafame do "cierneho"
5 0
Kolecko16 Kolecko16

Kolecko16 je offline (nepripojený) Kolecko16

dmc
Kolecko16
Velmi ma prekvapuju vsetky tieto negativne skusenosti, pretoze ja som cez AAA uz predal 2 auta a jedno kupil a zatial som nemal ziaden problem. Je to asi dost individualne. Neviem ako ine pobocky, ale v Bratislave ma vybavili vzdy rychlo a neboli tam ziadne problemy, co si pamatam
Ja som rad ze si sa "Kolecko16" s nami podelil o tvoje super skusenosti. Obdivujem ze si sa dokonca koli tvojmu super komentaru aj dnestneho dna zaregistroval tu na "PORADE" - je videt ze aj zamestnanci "AAA" sleduju diskusie a snazia sa prispievat. Aspon vieme ze sa triafame do "cierneho"
naozaj sa triafas do cierneho dmc sikovny si niekto napise iny nazor ako ten tvoj a uz tu prskas a registroval som sa lebo blbo prihlasenie cez fb
0 1
Jozef Foltanek Jozef Foltanek

Jozef Foltanek je offline (nepripojený) Jozef Foltanek

dmc ano ak triafas do cierneho presne takto aj pri kupe auto, tak ti gratulujem ja som tiez kupoval v aaa auto a som spokojny, ale stalo ma to velmi vela casu. A ti co nadavaju, tak to je ich problem, ze nakupia bez rozmyslu hlavne aby bolo lacne....
0 2
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
tak ja som kupovala ešte v roku 2007, všetko prebehlo tak ako malo, prísla som, popozerala, poporovnávala, vybrala, odskušala, zaplatila a odviezla sa hned domov, mám ho dodnes a budem mat i nadalej, teda nehodlám ho vymeniť-Opel Astra 1,4 :-)
0 0
kyjko kyjko

kyjko je offline (nepripojený) kyjko

ja som tam raz predaval a raz kupoval ..vsetko bez problemov
0 0
juraj.be juraj.be

juraj.be je offline (nepripojený) juraj.be

ja som predaval auto v ackach, lebo som uz nemal nervy na tych debilkov, ktory maju pocit, ze som charita
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

v ačkach predávať iba ak v časovej alebo inej tiesni....alebo šunt...ktorý kúpia iba oni....

inak nikdy....pri tel.kontakte povedia "mega" cenu...ako napr. 2000e...prídeš do výkupu...drzo do huby 1300e.....mechanik sa otočil na opätku....auto predal další týždeň...za 2300e....
0 0
lukino_B lukino_B

lukino_B je offline (nepripojený) lukino_B

Mladý živnostník ktorý si zarába sám na seba. Zbožňujem svoju prácu, rád tiež športujem a venujem sa hudbe ...viac
Ja som tam kupoval auto pred polrokom VW polo a zatial všetko fičí... Ku kúpe som si zavolal aj mechanika, ten my vysvetlil prečo má auto tak nízku cenu (vyklepávaná kapota)... po motoristickej stránke bolo všetko v poriadku tak som ho vzal a doteraz na ňom jazdím, maximálna spokojnosť za prijateľnú cenu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vyklepana kapota....nato nepotrebujes mechanika....oko vidi
Auta burane a stocene km....
0 0
lukino_B lukino_B

lukino_B je offline (nepripojený) lukino_B

Mladý živnostník ktorý si zarába sám na seba. Zbožňujem svoju prácu, rád tiež športujem a venujem sa hudbe ...viac
Keď vyklepú kapotu, pekne nastriekajú tak moje oko laické by si to nevšimlo... Ale napriek tomu som spokojný, bol to vlastne dôvod nižšej ceny, čo mi aj predajca následne potvrdil. Je predsa samozrejmé že keď kupujem auto z bazáru tak nie je nové a už čo to prežilo, preto tomu aj zodpovedá cena...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Nejako sa nám tu rozmohli fantómoví členovia, všetci záhadne ospevujúci kúpu auta cez tento bazár. No mám pocit, že tam asi nemajú čo robiť alebo že prikázali zamestnancom pridávať pozitívne príspevky na fóra ako reklamu.

Tu je zoznam registrovaných členov, ktorí sa registrovali od konca marca do začiatku apríla, pridali 2-6 príspevkov a potom po nich zaľahla zem:

Milan Parsel
Jozef Foltánek (títo dvaja si v jednej téme hrkútajú ako Fico s Maďaričom v tom predvolebnom spote)
Lubo Barek
kyjko
Juraj.be
bulina
spajder
lukino_B.

Nikde nič neporadili, každý je iba spokojný s kúpou auta cez .... alebo kydajú na iné bazáre či priame predaje od osôb.

No nič, napíšem Richardovi, nech preverí ich IP adresy. Ak sa potvrdí, že ide minimálne v jednom prípade o tú istú osobu, vyrazím všetkých. A v tejto téme nedovolím pridať novoregistrovanému členovi príspevok. Nech mi nikto netvrdí, že sa registruje na porade len kvôli tomu, aby napísal svoju pozitívnu skúsenosť s autobazárom...
3 0
lukino_B lukino_B

lukino_B je offline (nepripojený) lukino_B

Mladý živnostník ktorý si zarába sám na seba. Zbožňujem svoju prácu, rád tiež športujem a venujem sa hudbe ...viac
keď sa človek zaregistruje a začne reagovať na jednu z diskutovaných tém tak ho hneď označujete za podvodníka ??! Označili ste ma v príspevku že robím niekomu reklamu, čo nechápem v akom zmysle je myslené, kedže sa tu rozoberá téma AAA a ja som mal s nimi skúsenosť... To sú akože povolené len negatívne komentáre ?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

lukino_B
keď sa človek zaregistruje a začne reagovať na jednu z diskutovaných tém tak ho hneď označujete za podvodníka ??! Označili ste ma v príspevku že robím niekomu reklamu, čo nechápem v akom zmysle je myslené, kedže sa tu rozoberá téma AAA a ja som mal s nimi skúsenosť... To sú akože povolené len negatívne komentáre ?
Ja si počkám, kým ťa admin preverí. A som zvedavý, či aj niečo poradíš aj v iných témach.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

ja mam tiez skusenost s aaa, a velmi dobru. predavala som tam auto, poznala som jeho realnu odkupnu cenu, jeho stav, prisla som, pozreli ho, preverili, vyskusali, a dohodli sme sa, ze mi zavolaju, za kolko auto kupia, kedze som nemala cas tam cakat, odisla som, do hodiny som mala telefonat s cenovou ponukou, suhlasila som, bola to moja cena, dohodli sme si termin v dalsom dni,, kedy som im auto doniesla, podpisala KZ, ktoru som uz mala prichystanu, peniaze mi poslali prevodom do 3 dni, auto som odhlasila, a to bolo vsetko. bola som spokojna
0 0
juraj.be juraj.be

juraj.be je offline (nepripojený) juraj.be

chobot to vlastne ked nekydam na to, na co kydas ty, tak som tu neziadany? ano toto je ta demokracia na slovensku, pokial niecim vytrcas z davu, tak mas smolu...ja som neospevoval ziadnu kupu z toho bazaru, len som napisal, ze som tam predal auto a to je cela moja skusenost.
0 0
juraj.be juraj.be

juraj.be je offline (nepripojený) juraj.be

Mona nepis tu dobru skusenost, lebo budes oznacena za fantoma a nasledne vyrazena
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

juraj.be
Mona nepis tu dobru skusenost, lebo budes oznacena za fantoma a nasledne vyrazena
Pokiaľ dlhoročný člen, ktorý je na porade aktívny so svojimi vyše 800 príspevkami napíše skúsenosť, tak je dôveryhodnejší, ako niekto, kto sa práve registroval len kvôli tomu, aby prispel do témy o nejakej firme a zhodou okolností s dobrou skúsenosťou.

Ty si tu ani nie mesiac, nič si neporadil, len navádzaš svojimi príspevkami na kúpu auta cez bazár. A zhodou okolností cez AAA. Rovnako ako tie pseudomená, ktoré som hore uviedol. Mali pár príspevkov a viac na poradu neprišli. A navyše písali "zhodou okolností" do rovnakých tém, že? Trafená hus zagágala.
2 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

juraj.be
chobot to vlastne ked nekydam na to, na co kydas ty, tak som tu neziadany? ano toto je ta demokracia na slovensku, pokial niecim vytrcas z davu, tak mas smolu...ja som neospevoval ziadnu kupu z toho bazaru, len som napisal, ze som tam predal auto a to je cela moja skusenost.
Kúpu nie, ale robíš im reklamu:
"ja som predaval auto v ackach, lebo som uz nemal nervy na tych debilkov"

a kydáš na konkurenciu:

"deraxaci nemaju chrbtove kosti, to nevies?"

"taka naivita, ako ked kupujes v darexe auto v top stave"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať