Zavrieť

Porady

autobazar AAA AUTO

IMIP IMIP

IMIP je offline (nepripojený) IMIP

mate niekto skusenosti s tymto bazarom? chcem si odtial asi kupit auto.
Usporiadat
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

Pridám aj ja svoju skúsenosť s AAA pri predaji auta.Keď som dal inzerát na net samozrejme sa ozvali z AAA že presne také potrebujú a že aj takú sumu dajú. Tak som sa usmial a po predchádzajúcej skúsenosti som mu povedal že ak chcú nech si prídu sami. Ja sa 150km nebudem voziť aby si oni prezreli auto. Dohodli sme sa teda že prídu a povedal som mu že ak nedajú 7500€ nech ani nechodia. Keď prišiel auto nafotil, premeriaval lak. Hneď že auto bolo búrané a ďalšie omáčky. Auto samozrejme búrané nikdy nebolo tak že mi dajú 6800€. Poďakoval som mu oznámil že auto búrané nebolo a dohoda na sume bola iná. Nakoniec stál pri aute ďalšie dve hodiny a mne telefonovali asi 10 krát že aby som si to rozmyslel. Nakoniec ma zlomili na 7200€.
0 0
Univenta Univenta

Univenta je offline (nepripojený) Univenta

Odporúčam v žiadnom prípade nekupovať! Radšej sa obráťte na iný autobazár. Aj napriek "úžasnej" ponuke na poistenie skrytých vád sa totiž stane, že sa poisťovňa z toho vykrúti keď sa vám na aute niečo pokazí a odpovie, že uvedená závada nie je predmetom poistného plnenia!
0 0
lubolelo lubolelo

lubolelo je offline (nepripojený) lubolelo

Ich prvoradým záujmom je zisk bez akýchkoľvek ohľadov.Klamú,podvádzajú, zavádzajú len aby človeka dotiahli do svojej prevádzky a tam začnú rozvíjať ich psychologickú hru.Našťastie vďaka týmto stránkam som odolal.Dík všetkým poraďákom!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Spoločnosť AAA AUTO otvorila prvú slovenskú pobočku Mototechny.
Predávať bude maximálne dvojročné autá s 30 000 najazdenými km a dvojročnou garanciou.

http://auto.pravda.sk/novinky/clanok...-na-slovensko/
0 0
PPali2580 PPali2580

PPali2580 je offline (nepripojený) PPali2580

LUDIA Prosim Vás ak môžte nekupujte auto v AAA Auto, Osobne som tam predal dve moje auta s vela kilometrami. Pri predávani mali auta km polovičné a v druhom prípade tretinkové. A moja posledná skúsenosť. Kúpil som si tam octavku na leasing. 1.problém po 5mes mi bolo odcudzené. 2 problém poistovna mi nepreplatila škodu lebo od výroby tam mali byť tri kluče a ja som dostal dva. 3 problem v zmluve o zabezpečení mi malými písmenkami bolo napísané že mi budú učtovat k leasingu navyše 2300€ za poskytnutie úveru ktoré teraz musím zaplatit. Týto odrbávači s autami ma na rovinu poslali do r.... oni už svoje peniaze maju a nič ich nezaujíma. Aj ked som sa vyhrážal medializáciou, ktroú teraz riešim. NEKUPUJTE V AAA AUTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Viacej čítajte REFERENCIE , a potom chodte kupovať auto !

vyhnite sa problémom, lebo problémom väčšiny zákazníkov autobazarov je , že nerealisticky tužia po VYHODNEJ kupe auta

jednoducho chcu veĺa muziky,za málo peńazí, a to je NEREALISTICKÉ !

A ak su odrbaní, nepriznajú si,že je to TREST , za ich hluposť a vychcanosť, nepriznajú si,že NALETELI,

ale nadávajú na autobazar...
1 0
živnostník-začiatočník živnostník-začiatočník
Ludia, ja sa vam cudujem.. Staci si precitat zmluvy, ktore pouzivaju a clovek s trochou zdraveho rozumu to nikdy nemoze podpisat.

Ani pri vykupe, nieto este pri predaji..
0 0
hokko hokko

hokko je offline (nepripojený) hokko

Dobry den.Moja osobna skusenost s tymto dementnym bazarom je velmi podobna.Call centrum vsetko v poriadku pridete na pobocku auto bolo krasne len skoda ze nemalo motor jeden anti predajca mi ponukol ci nechcem feldu,ja nanho kukam ci sa s konom nezrazil nahodou. Tak som si vybral take male bola to laska na prvy pohlad len skoda,ze som stracal na 100km asi liter oleja odisiel starer a po 1000 prejdenych kilometro by bola nutna oprava v hodnote 600e nastastie sa rozumiem autam a vsetko si viem spravit sam ale Boh opatruj toho kto je odkazany len na servis.Auticko uz jazdi v pohode ale boli casi ked bolo viac vo vzduchu ako na zemi. To nehovorim o tej zmluve a prefotenom technicaku co som dostal,dalej tam bolo kopec vymenenych veci zo starsich aut pokazene pasy,ine neschvalene svetla.Len tak tak som ho stihol prihlasit. Naozaj neodporucam nikomu. Banda oblbovakov nic viac. Prajem vela stastia a Boh opatruj ludi co si tam kúpia auto. Majte sa,dufam,ze nenaletite
Naposledy upravil hokko : 10.04.13 at 13:17
0 0
rekib rekib

rekib je offline (nepripojený) rekib

NIKDY ani AAA auto ani ich S -auto leasing: 1. nápravy boli rozbité ( klby lietatali) a aby nevrzgali tak boli namazané, čo vydržalo týždeň. 2. chcel som leasing splatiť hneď na 2. deň a okrem ceny vozidla požadovali aj nejakú prémiu 1000 €, ktorú mi poskytli. Takže po mesiaci za auto som zaplatil 4300€ a predal za 2500€ !.... a ako povedal mechanik , ktorý opravoval náapravy, určite malo stočené km !
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed
19.09.12 Je to divné, ale ja chcem pridať pochvalný komentár na AAA auto-koktavy autobazar,
v našom meste otvorili novú pobočku,
bol som sa tam pozrieť a páčila sa mi široká ponuka aut od 1000 do 12 000 eur,
auta boli v dobrom stave s novými alebo zánovnými pneumatikami a zvonka zachovalé a pekné
A čo je podstatné , omnoho NIŽŠIE ceny ako v okolitých autobazaroch, kde chodím občas tiež kuknúť
a kde držia "ležiaky" s vidinou mastného kšeftu.
Aj jednanie predavača chodiaceho pomedzi auta bolo uslužné,no nevtieravé a korektné...
Zdá sa ,že manažeri tohto autobazaru urobili zmeny a AAA-autobazar je zase o trochu ďalej...
Moja navšteva tohto autobazaru ma uistila v tom,že ak by som chcel kupiť nejaké ojazdené auto,
tak pojdem len tam...
A myslím si,že sa nedajú paušalizovať v tejto téme uvedené negatívne skusenosti komplet na celú sieť AAA-auto
aj keď nepochybujem,že prispievatelia píšu svoje ozajstné skúsenosti.
Indeed
10.03.13 Viacej čítajte REFERENCIE , a potom chodte kupovať auto !
vyhnite sa problémom, lebo problémom väčšiny zákazníkov autobazarov je , že nerealisticky tužia po VYHODNEJ kupe auta
jednoducho chcu veĺa muziky,za málo peńazí, a to je NEREALISTICKÉ !
A ak su odrbaní, nepriznajú si,že je to TREST , za ich hluposť a vychcanosť, nepriznajú si,že NALETELI,
ale nadávajú na autobazar...
Áno , priznávam ...
Je to divné , ale ja a čítam ...čítam a čítam ... a až potom sa vyjadrím .
Je to divné , že niekto ( šak znalec jak onen chrobáčik ) zmení pohľad na danú skutočnosť , ale hlavne číta referencie ...
Pche , kydy a nie referencie ...ešte som nečítal ( ale inak čítam ) inzerát s negatívnymi referenciami ...
Fakt divné , až sa " čudujem "...ale niet sa čomu čudovať , ani komu ...
0 0
Jan Nezkusil Jan Nezkusil

Jan Nezkusil je offline (nepripojený) Jan Nezkusil

My od nich koupili už druhé auto a vpohode, jezdíme Humenné-Praha docela často za rodinou, Otázka jaké auto chcete koupit...v Autobazaru lze auto do 7 dnů vyměnit za jiné a je tam garance původu- že auto není kradené... Je to jeden z největších autobazarů ve střední Evrope
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jan Nezkusil
My od nich koupili už druhé auto a vpohode, jezdíme Humenné-Praha docela často za rodinou, Otázka jaké auto chcete koupit...v Autobazaru lze auto do 7 dnů vyměnit za jiné a je tam garance původu- že auto není kradené... Je to jeden z největších autobazarů ve střední Evrope
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jan Nezkusil
My od nich koupili už druhé auto a vpohode, jezdíme Humenné-Praha docela často za rodinou, Otázka jaké auto chcete koupit...v Autobazaru lze auto do 7 dnů vyměnit za jiné a je tam garance původu- že auto není kradené... Je to jeden z největších autobazarů ve střední Evrope
ty čo pre nich robíš...toto sú čisto platené drízdy....keby bolo na mne hneď im zavriem "lokál"...jedna banda, ktorá okrem iného a toho je hodne...si dovoľuje predávať autá s jedným klučom.....!!!!
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
pred pár rokmi som tam chcel predať svoju starú T4, ponúkali mi pár eur, nakoniec som predal známemu, servis ďalej zabezpečuje brat, najazdilo ďalších 100000 km...známy kúpil v Trusalovej Opla, nedošiel ani do Žiliny, motor kaput, bazár si umyl ruky keď im volal...
0 0
Marek65 Marek65

Marek65 je offline (nepripojený) Marek65

Tak aj moja skúsenosť s AAA. Takmer som od nich kúpil auto, ktoré vyzeralo (a myslím že aj skutočne bolo) vo veľmi dobrom stave. Nakoniec to stroskotalo na podpise zmluvy. Po prvé nanútia poistenie vozidla (u mňa v hodnote 600€), o to je síce znížená na faktúre cena auta, ale je to poistenie ktoré sme nechceli. Druhá vec bol preberací protokol o vozidle, podľa ktorého bolo dané auto totálnu šrot - tiekol olej, prevádzkové kvapaliny, bolo búrané. hrdzavé, nefungovala dobre spojka ani prevodovka atď. Ževraj tento protokol im PC vypĺňa automaticky a oni do toho nezasahujú, ale manažér sa spýtal že ktoré položky sa mi nepáčia že to skúsime upraviť. Na to som povedal že minimmálne polovica. Týmto sa prakticky kryli, aby nanútená poistka bola aj tak nevymáhateľná. Nahnevaní po 2 hodinách čakania na príparvu zmlúv sme odtiaľ odišli a povedal som si že AAA naozaj nikdy. Medzitým som kúpil auto od súkromnej osoby.

No a šok prišiel tento týždeň (cca 3 týždne od návštevy AAA). Domov prišla obálka s poisťovne na zákonnú poistku pre auto, ktoré som chcel od AAA kúpiť. Pritom som im nepodpísal ani jeden papier a odišiel odtial. Mali len kompletne moje údaje z občianskeho preukazu. Myslím že yrušiť poistku problém nebude, otázka je čím ma ešte môžu prekvapiť zneužitím mojich osobných údajov. Čo viem vlastne v tomto prípade podniknúť aby som zabránil zneužitiu mojich údajov?
0 0
mirkag mirkag

mirkag je offline (nepripojený) mirkag

nikdy nevstupujte do AAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ani kvôli kúpe a vôbec už nie kvôli predaju!!!!!!!!!!!!!
2 0
brodozz brodozz

brodozz je offline (nepripojený) brodozz

Citam tu viac menej same negativa na AAA,ja mam ale pozituvnu skusenost z KE pobockou AAA,po tel dohode z sefom(cech)poslal po mna auto 30 km od KE,po skusobnej jazde mi bolo umoznene pozrie podvozok na zdvihaku v hale, ten sofer co ma doviezol tak so mnou zasiel do mest do post.bank,kde so vibral bubaky,nukali mi poistku no ja som odmietol a nic sa nedialo,po podpise zmluvi bolo potrebne zacalovat cca 100E,poprosil som technika ze nech vybavi zlavu ,tak to stiahli na 50E, a nakoniec ked som uz bol na odchode tak ten co mi auto predvadzal,doniesol lekarnicku,lano a orange festu.
0 0
bodoxx bodoxx

bodoxx je offline (nepripojený) bodoxx

POZOR!!!! Okradnú Vás minimálne o 25-30% z ceny, oproti Vašej súkromnej inzercií. Naši český bratia používajú skrytý psychologický nátlak tým, že Vás nechajú čakať 4 hodiny, kým oni urobia ocenenie aby Vám povedali že im je ľúto ale musia Vás "okradnúť". Nebojte sa dať si súkromný inzerát. Viac starostí, viac peňazí, menej zisku podvodníkom!!!
0 0
Kimik Kimik

Kimik je offline (nepripojený) Kimik

ja som predala cez aaa auto suzuki ignis a vsetko prebehlo ako malo, este som dostala aj viac ako som chcela
1 0
Kolecko16 Kolecko16

Kolecko16 je offline (nepripojený) Kolecko16

Velmi ma prekvapuju vsetky tieto negativne skusenosti, pretoze ja som cez AAA uz predal 2 auta a jedno kupil a zatial som nemal ziaden problem. Je to asi dost individualne. Neviem ako ine pobocky, ale v Bratislave ma vybavili vzdy rychlo a neboli tam ziadne problemy, co si pamatam
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať