Zavrieť

Porady

autobazar AAA AUTO

IMIP IMIP

IMIP je offline (nepripojený) IMIP

mate niekto skusenosti s tymto bazarom? chcem si odtial asi kupit auto.
Usporiadat
juraj.be juraj.be

juraj.be je offline (nepripojený) juraj.be

lebo mam skusenost s darexom - nie osobnu, ale blizka osoba si tam kupovala auto. To, ze poviem, ze som tam nieco predal, je podla teba reklama? myslim, ze keby som kydal na konkurenciu tak kydam este na dalsich XY spolocnosti...a keby som mal robit reklamu, tak ich chvalim az neviem kam...
0 0
juraj.be juraj.be

juraj.be je offline (nepripojený) juraj.be

keby som mal zlu skusenost v nejakom inom bazare, tak ju napisem
0 0
juraj.be juraj.be

juraj.be je offline (nepripojený) juraj.be

aha, takze ak som sa registroval, tak vlastne nemozem vyjadrit svoj nazor... to vam gratulujem k takymto skvelym foram, kde vlastne novych clenov odpisete hned ako mna
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

juraj.be
lebo mam skusenost s darexom - nie osobnu, ale blizka osoba si tam kupovala auto. To, ze poviem, ze som tam nieco predal, je podla teba reklama? myslim, ze keby som kydal na konkurenciu tak kydam este na dalsich XY spolocnosti...a keby som mal robit reklamu, tak ich chvalim az neviem kam...
robíš im reklamu, aj s tými tvojími kolegami..

a to poriadne trápnym a primitívnym spôsobom...
2 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

juraj.be
keby som mal zlu skusenost v nejakom inom bazare, tak ju napisem
Moja skúsenosť, výkup vozidla hlboko pod cenu, vyrabovanie vozidla po odkúpení, predaj vozidiel vysoko nad bežnou trhovou cenou. Kupujú len tí, čo nemajú chechtáky, na splátky. To je asi všetko, čo by som k AAA auto napísal.
Naposledy upravil vlado 33 : 11.05.15 at 15:40
0 0
Alexande Alexande

Alexande je offline (nepripojený) Alexande

U nich je to hop alebo trop
Naposledy upravil Alexande : 13.05.15 at 18:35
0 1
Alexande Alexande

Alexande je offline (nepripojený) Alexande

ešte doplním, že som raz chcel u nich kúpiť, ale nekúpil som a ako videli, že odchádzam, zrazili veľa cenu, takže to chce vyjednávať
0 0
juraj.be juraj.be

juraj.be je offline (nepripojený) juraj.be

vlado 33
juraj.be
keby som mal zlu skusenost v nejakom inom bazare, tak ju napisem
Moja skúsenosť, výkup vozidla hlboko pod cenu, vyrabovanie vozidla po odkúpení, predaj vozidiel vysoko nad bežnou trhovou cenou. Kupujú len tí, čo nemajú chechtáky, na splátky. To je asi všetko, čo by som k AAA auto napísal.
Vsak to je tvoja skusenost a neobvinujem ta tu z nicoho na rozdiel od teba. To co uz urobili s autom, ktore odomna odkupili som sa uz nezaujimal
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to,že si tam predal jedno auto...teda vieéš o tom písať príspevkov....
0 0
miselito miselito

miselito je offline (nepripojený) miselito

ja som v AAA v roku 2012 kupoval Skoda Felicia 1,3 MPi. Po vymene zakladnych veci ako olej, filtre, rozvodovu retaz beha ako drak Ale Felicia je auto, na ktorom ma az tak ociganit nemohli, ale nieco drahsie by som tam nekupoval. A ked tam chcete nieco kupit tak minimalne so sikovnym mechanikom.
0 0
lukino_B lukino_B

lukino_B je offline (nepripojený) lukino_B

Mladý živnostník ktorý si zarába sám na seba. Zbožňujem svoju prácu, rád tiež športujem a venujem sa hudbe ...viac
no to máš fajn kupovať feliciu v 2012 jazdeniek je vela treba si len vybrať, ale nechápem prečo práve felíciu, už by som potom radšej šiel do fabie, tam je cena porovnatelná to by si došetril
0 0
rapo_h rapo_h

rapo_h je offline (nepripojený) rapo_h

Ingrid Ondruskova
ivana184 Pozri príspevok
Ja som si u nich chcela pred 2 rokmi kúpiť ročné auto. Bola som u nich ráno na prevádzke, urobili sme skúšobnú jazdu,dohodla som sa s nimi,že to auto beriem, zarezervovala som si ho aj cez inetnernet a kvôli pracovným povinnostiam som musela odbehnúť do práce, prišla som po 2 hodinách na pobočku dokončiť kúpu vybraného auta a na moje prekvapenie, práve predo mnou ,,moje" auto predávali niekomu inému a nedalo sa už s tým nič robiť, totiž to dalo ale nechceli, riešila som to aj cez Prahu, rôzne sťažnosti...atď, a tak som na nich úplne zanevrela. A nebolo to u nich bežné auto, dávali mi rôzne náhradné alternatívy, ktoré sa ani nedali porovnávať.
Tak toto sa stalo aj nám, mali sme dohodnuté Suzuki a kým sme prišli do Blavy , auto nám pred nosom zobrala p.Perušková /to je tá pani z Markízy, čo rieši oblečenie celebrít.../, no jo ...čo už...
ked si celebrita, mozes vsetko
0 0
Ratko58 Ratko58

Ratko58 je offline (nepripojený) Ratko58

No ja som auto predaval a nemal som problem..mozno neni problem v nich ale inde haha
0 0
patrishaT patrishaT

patrishaT je offline (nepripojený) patrishaT

so sestrou sme hladali raz auto ktore by sme mali obe a chceli sme nieco male a svizne, taks me boli v tom aaa. nevim ci on sestru balil , lebo cely nakup bolo chichotanie a nakoniec sme aj vybrali
0 0
spajder spajder

spajder je offline (nepripojený) spajder

Pravy pavuci muz
ono je to vzdy o obchode, dobre predat alebo kupit chce kazda strana. Takze ak vies ake auto chces a a za kolko tak proste skusis si dohodnut podmienky a ceny, myslim, ze dobry obchodnik vzdy najde kompromis.
0 0
felix1 felix1

felix1 je offline (nepripojený) felix1

ja
Maju to perfektne prepracvane. Od škrupinkarov na Vaclavaku to zdokonalili na
skoro-monopol s ojazdenymi autami. Platia si Trolov na nete ( aj v Porade), ponukaju pod rôznymi www strankami predaj a vykup aut. V centre sa vzdy ozve centrala v Prahe alebo jej ,,spolupracujuce firmy,, . Ak das auto do predaja ako sukromna osoba na www sa ti zobrazi ponuka az po osloveni vykupcom z tvojej lokality a.t.ď.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tito TRTI tu na porade ...maju taku periodu kedy sa tu objavia...asi zrovna dostali zakazku na "masaž"
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Ratko58,patrisha T, spajder, felix1- všetko čo ste napísali o bazáre AAA auto je pravda. Vy ste štyria spokojní zákazníci. rapo h, bludy o motore a servisnom technikovi si nechaj pre deti, my nerežeme seno. Buď si ***** ty alebo tvoj servisný technik.
0 1
Ratko58 Ratko58

Ratko58 je offline (nepripojený) Ratko58

vlado33 mna vobec udivuje, ze sa pokracuje v nejakej stratenej debate z 2010 !!!
0 0
kyjko kyjko

kyjko je offline (nepripojený) kyjko

myslim si ze tejto debaty uz staci, naco tu vykopavat mrtvolu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať