Zavrieť

Porady

Školenie DPH - máte otázky? - friško, fčul!!!

sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
....utekám o 30 min na to školenie DPH - ak máte niečo konkrétne hoďte to sem - stručne e jasne , je to so super odborníčkou na DPH - popýtam sa.....


Naposledy upravil sway : 10.11.05 at 04:50
Usporiadat
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jani, ďakujem
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
áno je to presné
lopatisticky nám len povedala, taký jednoduchý princíp, aby sme sa nezamotávali, že:
- ak máme faktúru vystavenú v termíne po skutočnom nadobudnutí tovaru - môžme účtovať samozdanenie dľa dátumu na faktúre § 20/1 b
- inak účtujeme dľa § 20/1 a
0 0
aknelh aknelh

aknelh je offline (nepripojený) aknelh

A keď je na fa podmienka DDU - platí to tiež?
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
aknelh
A keď je na fa podmienka DDU - platí to tiež?
Mám za to, že dodacia podmienka a čas, kedy bola faktúra vystavená spolu nesúvisia. Ak máte na mysli konkrétny príklad, uveďte ho (aj s popisom dodacej podmienky).
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

sway
....utekám o 30 min na to školenie DPH - ak máte niečo konkrétne hoďte to sem - stručne e jasne , je to so super odborníčkou na DPH - popýtam sa.....


Prečo si sa neopýtala na svoje otázky z témy Účtovníctvo v lekárni?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
bepo
Prečo si sa neopýtala na svoje otázky z témy Účtovníctvo v lekárni?
No, to ma štve najviac, ale nič nie je stratené, zajtra školiteľke zavolám, skúsim si dohjonúť stretnutie, alebo po telefóne ... - vieš bolo tam toho veľa a nestíhal sa ani plán prednášky...a naviac v tej dobe som ešte nechyrovala o takej veľkej zložitosti účtovania lekárne....
Dám do placu čo som sa dozvedela.:p
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať