Zavrieť

Porady

mozem sprostredkovat eroticke sluzby cez e-shop???

Dobry den dostal som taky napad ze si spravim e-shop a budem sprostredkovat eroticke sluzby prostitutok ako tovar...je to podla zakona mozne??...a ak ano co by som k tomu potreboval??...dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    roberto_2 Pozri príspevok
    Dobry den dostal som taky napad ze si spravim e-shop a budem sprostredkovat eroticke sluzby prostitutok ako tovar...je to podla zakona mozne??...a ak ano co by som k tomu potreboval??...dakujem

    roberto_2 Pozri príspevok
    ..Dobry den potrebujem zivnost ak som student denneho studia na vs ......a chcem zacat podnikat v zvarani a montazi kovaných polotovarov neviem ci si mal robit zivnost ked este nemam ziadne ksefty a keby som aj nejake mal tak nevime ci tu zivnost potrebujem...keby som to robil bez zivnosti bol by nejaky probelm??a navyse k tej zivnosti potrebujem aj zvaracsky kurz.mozte mi to prosim niekto vysvetlit???Dakujem

    uááá, dobrá kombinácia , máš skvelé predpoklady uplatniť poznatky získané na VŠ, ako píšeš v inom príspevku...hlavne v tej prvej činnosti
    Naposledy upravil Halli : 13.12.10 at 18:33

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    roberto_2 Pozri príspevok
    Dobry den dostal som taky napad ze si spravim e-shop a budem sprostredkovat eroticke sluzby prostitutok ako tovar...je to podla zakona mozne??...a ak ano co by som k tomu potreboval??...dakujem
    Roberto_2,
    len by som Ti chcela pošepnúť, že v účtovníckej terminológii tovar a služby sú rozličné významy, ktoré sa aj rozlišne účtujú...
    Viem pochopiť poskytovanie služieb akéhokoľvek druhu, ale hovoriť o ľuďoch ako o tovare - no to už aj strašne znie...

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    A vieš aj o tom, že do 7 dní Ti môže zákazník vrátiť tovar aj bez udania dôvodu v nepoškodenom obale a ty mu musíš vrátiť peniaze?

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Halli Pozri príspevok
    uááá, dobrá kombinácia , máš skvelé predpoklady uplatniť poznatky získané na VŠ, ako píšeš v inom príspevku...hlavne v tej prvej činnosti
    A to Ti Slavuš nenapadlo, že tie kované serepetičky by mohli byť tyče, pri ktorých sa bude tancovať a vlniť ?
    Tak nech to má kurnik úroveň ...

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    danushka Pozri príspevok
    A to Ti Slavuš nenapadlo, že tie kované serepetičky by mohli byť tyče, pri ktorých sa bude tancovať a vlniť ?
    Tak nech to má kurnik úroveň ...
    Dievčence, mladý nevymyslel nič nové pod slnkom. Kedysi, keď možno on ešte ťahal za sebou drevenú kačicu a v časoch, kedy u nás vznikali web-stránky s erotickým obsahom a plateným prístupom, sa tento predmet zapisoval ako "poskytovanie voľne dostupných informácií prostredníctvom internetu".
    Naposledy upravil zalobaba : 14.12.10 at 06:26 Dôvod: preklep

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    roberto_2 Pozri príspevok
    Dobry den dostal som taky napad ze si spravim e-shop a budem sprostredkovat eroticke sluzby prostitutok ako tovar...je to podla zakona mozne??...a ak ano co by som k tomu potreboval??...dakujem
    Najprv rozum ....

    Potom patričné info o ...
    Prostitúcia v súčastnosti na Slovensku nie je ilegálna, ale nie je ani zákonom nijako vymedzená, akékoľvek formy pasáctva, alebo organizovaného obchodu sú mimo zákon.
    Potom peniaze na lekára , lebo konkurencia je veľká ..."starý sumec určite nejakého kapríka v rajóne nestrpí "...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    JankaO Pozri príspevok
    A vieš aj o tom, že do 7 dní Ti môže zákazník vrátiť tovar aj bez udania dôvodu v nepoškodenom obale a ty mu musíš vrátiť peniaze?
    ....zabitééé máááá .....

    Júúúj , tak to si ho teda sexuálne dokončila ...

    mozem sprostredkovat eroticke sluzby cez e-shop???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.