Zavrieť

Porady

Ako vytvorit Wifi ?

ahoj mam router od t-comu dls link 2641R a chcel by som si spravit wifi kvoli notebooku ,ale newiem ako co nastavit a preto by som potreboval vediet co potrebujem ponastavovat aby som ju vytvoril (mam win7) thanks.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Ten router od t-comu vysiela aj Wi-fi signal?
    Pokial ano, tak by ho mal win najst automaticky (musis ho ale aktivovat potvrdenim) samozrejme len ak mas prijem wifi signalu na notebooku zapnute, pokial router od t-comu je bez vysielania wifi cize len cez kable musis si kupit samostatny wifi router a ten kablom (wifi router ho kazdy ma) len prepojis router od t-comu a router na vysielanie wifi.

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Aha zistil som ze ma takze staci na notebooku spustit wifi a mal by ti asi do minuty v pravom dolnom rohu windows zobrazit ze nasiel bezdrotove siete klikni a pripojit
    mno ved prave toto mi vrta hlavou naboku notasa mam aj take cidlo posuvne to zapnem ,setko v poho aj najdem v ovladacich paneloch-nastavenie siete-sprava bezdratovej siete -tam 2 wifi siete ale ani na jednu sa mi nwejde napojit

    Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

    Arnold123
    mazdaman6 Pozri príspevok
    mno ved prave toto mi vrta hlavou naboku notasa mam aj take cidlo posuvne to zapnem ,setko v poho aj najdem v ovladacich paneloch-nastavenie siete-sprava bezdratovej siete -tam 2 wifi siete ale ani na jednu sa mi nwejde napojit
    Máš dobre nastavený router?

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Noo to moze robit windows chranenu wifi asi nechce pripojit najprv ak mas moznost zrus zabezpecenie na wifine t.j. zrus zaheslovanie a skus ho pripojit potom.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    MatoB Pozri príspevok
    Aha zistil som ze ma takze staci na notebooku spustit wifi a mal by ti asi do minuty v pravom dolnom rohu windows zobrazit ze nasiel bezdrotove siete klikni a pripojit
    Prečo vypisujete take veci, že je to jednoduche ako obuť papuče! Ved tu sieť najprv musi vytvoriť. Okrem toho, zadavatelovi: je tu už ina tema, je tam schema a odo mna dost podrobny pokec, čo a ako nastaviť.
    http://www.porada.sk/t153563-pripojenie-cez-wi-fi.html

    soap 112 je offline (nepripojený) soap 112

    soap 112
    Ahoj rad by som sa opital ked si vytvorim cez router na pc wifi mozem sa na to vytvorene wifi pripojit? dakujem vopred za odpoved

    pustopolec je offline (nepripojený) pustopolec

    absolvent Technickej univerzity ...viac pustopolec
    nechapem ako sa da vytvorit cez router na pc wifi nie nahodou ze si vytvoris na routri wifi siet ??? ved wifi router nato sluzi aby si sa k vytvorenej sietti mohol pripojit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.