Zavrieť

Porady

CÚP 2011 - Cenník účtovných prác na rok 2011

som
Ak Vám minuloročný cenník CÚP 2010 pomohol k orientácii riešenia otázky, ako si svoju prácu ohodnotiť, predkladám aj tento rok nový
orientačný cenník.

Snáď pomôže


P.S.
Pre porovnanie prikladám aj minulé roky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Keďže zmizli cenníky, tak ich prikladám tu, pretože ich neviem po novej úprave ináč zaradiť.
3 0
cacka cacka

cacka je offline (nepripojený) cacka

účtovník, mzdár
Ahojte, v žiadnom cenníku som nenašla koľko sa berie za vypracovanie jednoduchého hlásenia INTRASTAT na colnicu. Mám tam síce len jeden riadok, tak neviem, či mám vôbec uvažovať o nejakej cene....
Vďaka za odpovede.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Je to odborná práca, záleží len na Tebe ako si to ohodnotiš, ale mávnuť rukou nad tým, že je to len jeden riadok ... hm, jeden riadok tu, jeden riadok tam a tak sa to postupne nazbiera ...
0 0
ajka5 ajka5

ajka5 je offline (nepripojený) ajka5

chcela by som len info - ten cenník ok, ale aj ručíte za učto a svoje chyby, napr. ak pride dan. kontrola a bude niečo zle zaučtovane či ste voči tomu poistený - dufam ze sa nik neurazi, len naozaj pre info... lebo aj to je pre mna dost dôlezita a vyznamná požiadavka... vdaka.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ja som dlhé roky poistena v Kooperatíve, ale neviem, či neplatím zbytočne. Neviem ako by reagovali, keby som potrebovala urhadiť škodu.
0 0
ajka5 ajka5

ajka5 je offline (nepripojený) ajka5

Takze ako uctovnik ste poisteni voci zodpovednosti za skodu... vdaka. Som rada ze ste odpovedali - a nemyslela som to ako útok... bola by som rada keby viaceri uctovnici pridali svoje nazory. .. Ja si tiez myslim pokial som poistena ako uctovnik a zopovedam za ucto malo by to byt aj financne ohodnotene. Este raz vdaka.
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

m.hladka Pozri príspevok
Ja som dlhé roky poistena v Kooperatíve, ale neviem, či neplatím zbytočne. Neviem ako by reagovali, keby som potrebovala urhadiť škodu.
no v každej posťovni chceli poistiť len s.r.o čku, SZČO nikde. Môžem sa spýtať aký druh poistenia máš?
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Je to zmluva na meno: "Zodpovednosť za škodu pri výkone povolania" a bola uzatvorená ešte v roku 2001.
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

m.hladka Pozri príspevok
Je to zmluva na meno: "Zodpovednosť za škodu pri výkone povolania" a bola uzatvorená ešte v roku 2001.
Ďakujem a zahŕňa to aj prácu účtovníka, lebo keď som ja obvolávala poisťovne, tak mi povedali, že ako účtovníčka musím mať špeciálnu poistku, nie len všeobecnú zodpovednosť. Tá sa dáva napr. skladníkom alebo iným pracovníkom, keby náhodou spôsobili nejakú materiálnu škodu.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
mizu24 Pozri príspevok
Ďakujem a zahŕňa to aj prácu účtovníka, lebo keď som ja obvolávala poisťovne, tak mi povedali, že ako účtovníčka musím mať špeciálnu poistku, nie len všeobecnú zodpovednosť. Tá sa dáva napr. skladníkom alebo iným pracovníkom, keby náhodou spôsobili nejakú materiálnu škodu.
Nemám tam konkrétne napísané, že o účtovníctve, musím si to overiť.
Ď.
0 0
urbanekova urbanekova

urbanekova je offline (nepripojený) urbanekova

Dostala som ponuku na účtovanie jednej firmy. Viete mi poradiť koľko si vypýtať?

- PU, mesačný platca DPH, cca 200 učt. položiek, cca 10 zamestnancov

ďakujeeeem
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
urbanekova Pozri príspevok
Dostala som ponuku na účtovanie jednej firmy. Viete mi poradiť koľko si vypýtať?
- PU, mesačný platca DPH, cca 200 učt. položiek, cca 10 zamestnancov
ďakujeeeem
Ja by som pýtala cca nad 500,- eur mesačne.
0 0
katka s. katka s.

katka s. je offline (nepripojený) katka s.

Neviete mi prosím poradiť? Klientovi vykradli kanceláriu. Ukradli počítač, údaje boli zálohované len na disku. Robila som účtovníctvo akoby odznova za šesť mesiacov, vrátane skladu, majetku, počiatočných stavov + personalistiku, mzdy. Neviem koľko si vypýtať. Myslela som, že 50 % z toho čo mi dáva normálne mesačne, keďže doklady už boli založené, očíslované čiže pripravené na účtovanie - bola to moja robota, nemusela som to robiť po niekom. Je to veľa či málo? Ešte upresním. Nemám to odsledované na hodiny. Robila som časť doma, časť u neho v kancelárii. Podľa toho ako nakúpil techniku. ďakujem.
Naposledy upravil katka s. : 30.11.11 at 10:23
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Preto si údaje zálohujem na externý disk a ešte okrem PC aj do notebooku.
Ak s tým on súhlasí, myslím si, že je to dobrá cena pri tej škode, ktorú utrpel.
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

Dobrý večer, robím účtovníctvo otcovi, je to PU, bez miezd, tým sa moc nerozumiem a nechcem narobiť zbytočne nejaké problémy, tak radšej som to odovzdala.... v podstate na otcovej firme som sa učila a stále sa učím, pretože človek sa učí neustále...... čítala som si vaše príspevky, naozaj veľmi užitočné.... chcem sa ale spýtať, to ako 200 účtovných položiek za mesiac?????? ja mám v účtovnom denníku okolo 2100 položiek, je to veľká firma, vlastne ako dve, pretože má dve pobočky.... a ani sa nepýtajte koľko mi zato dáva......... teraz neviem, či málo, alebo dosť. Ale ja som nato nepozerala ako to, že zarobím, ale že sa niečo nové naučím, keďže som mala aj v škole účtovníctvo... popri robote som sa učila, učila a teraz môžem povedať, že počas roka napotrebujem už konečne žiadnu pomoc, sem - tam nejakú radu, ak je treba, ale ten koniec roka, tak nato si stále netrúfam, neviem, to mi chodí pomáhať teta..... na začiatkoch chodila neustále aj 5 krát na konci roka pri odovzdávaní všetkých tých papierov a teraz stačí len raz, dokonca som bola na seba hrdá, pretože nám to trvalo, už len niekoľko hodín... predtým musela hladať chyby, čo som zmrvila... rada by som si potom zobrala ešte nejakú firmu, ale mzdy moc nechcem robiť... Mám ale strach, že to nezvládnem, nie počas roka DPH, ale súvahu, výkaz a daňové.... to sa bojím, že to by som nezvládla, máte pre mňa nejakú radu????? Učím sa už 6 rok a asi by bolo načase skúsiť viac... Myslíte, že by bolo lepšie dohodnúť sa s niekým, trebárs s tou tetou, aby mi na konci roka pomohla pre istotu a dala jej nejakú finančnú odmenu??????? A ešte akú sumu by ste si pýtali vy???? za tých 2100 položiek za rok v účtovnom denníku???? Ďakujem za rady...... určite mi to moc pomôže....
1 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

NIK??????
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

martina0203 Pozri príspevok
NIK??????
to fakt sa nikto nenájde a neporadí????????
0 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

väčšina sa asi venuje DP - termín súri
mne osobne veľmi pomohli cenníky od zadávateľky témy - prispôsobiť na svoju situáciu
štúdium účtovníctva a 6 rokov praxe pod vedením skúsenej účtovníčky - skúsila by som samostatne
pomoc pri ročnej uzávierke - normálna prax , vzájomná dohoda na cene za pomoc
a tých 2100 položiek je za rok alebo za mesiac ? asi za rok , takže zhruba 175 položiek za mesiac nie je až tak veľa
1 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
martina0203 Pozri príspevok
to fakt sa nikto nenájde a neporadí????????
V tvojej situácii je radiť ťažké, hlavne ty potrebuješ istotu.
Záleží aj na tom, ako robíš to účtovníctvo, či ako zamestnanec alebo ako SZČO.
Ak si SZČO, tak na záver roka si môžeš tetu zamestnať na dohodu, ak je ochotná Ti pomáhať.
Taktiež sa môžeš zúčastniť seminárov, ktoré aj na tejto stránke nájdeš a sú k tejto práci potrebné, dozvieš a naučíš sa tam veľa vecí, netreba ľutovať peniažky.
A ak naberieš istotu, môžeš zvládnuť všetko sama, prax už aku takú máš, ale aj tak sa budeš musieť v tejto práci učiť a študovať ....
Držím ti palčeky a prajem veľa úspechov v práci
2 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

Ďakujem Vám, som zamestnaná na dohodu, nie SZČO... sú to stavebniny, tak koľko by ste povedali, že by som mala za svoju prácu pýtať???? Dáva mi zatiaľ 134 eur to vychádza v čistom, neberiem to ako málo, alebo menej, pretože som na tom začínala, a teraz si môžem povedať, že by som si mohla dovoliť zobrať ďalšiu takúto firmu..... vy by ste si koľko pýtali????? Samozrejme, že sa treba učiť neustále, akurát teraz som dovolala s pani, ktorá mi zasiela na mail nejakú stránku, kde sú školenia, zbierky a všetky veci, platba by mala byť 175 eur na 12 mesiacov... neviem ešte ako sa to volá, lebo to mi teraz pošle.... ďakujem Vám a samozrejme viem, že máte veľa roboty... našťastie ja to mám už za sebou, ale vy máte omnoho viac firiem, aj tak si cením, že ste mi odpovedali......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať