Zavrieť

Porady

CÚP 2011 - Cenník účtovných prác na rok 2011

som
Ak Vám minuloročný cenník CÚP 2010 pomohol k orientácii riešenia otázky, ako si svoju prácu ohodnotiť, predkladám aj tento rok nový
orientačný cenník.

Snáď pomôže


P.S.
Pre porovnanie prikladám aj minulé roky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

to je jasné... počítač je môj, on platil program a aktualizácie....ostatné som si ja... ďakujem
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

martina0203 Pozri príspevok
áno 2100 je počet dokladov, ktoré mám v účtovnom denníku.... aha, tak potom som to zle napísala, prepáč... tak je to tých 6240 zápisov... moja chyba...... tak takúto firmu by som brala ešte jednu, najlepšie na dohodu, ak by sa dalo, bez miezd, alebo mzdy by som si dala robiť tej čo robí otcovi, lebo na tie si netrúfam..... radšej jedno a poriadne.... tak uvidím, skús mi prosím napísať, koľko by si si tak pýtala ty.....
takže po preštudovaní všetkých tých cenníkov som zistila, že ak mám 6240 zápisov ročne, tak by som si to mala vykrátiť priemerom z cenníkov. čo by mohlo byť 0,60 eur za zápis ( kde najviac som videla asi 0,80eur ), čo je asi 3774 eur zo rok / 12 mesiacov je 312 eur, čiže ak zohladním, že som na dohodu samozrejme, že aktualizácie platí zamestnávateľ, tak potom by som mohla povedať, že by mi patrilo za túto činnosť aspon 250 eur.... samozrejme všetko do toho zahŕnam, to znamená aj mesačnú DPH a výkazy a všetko, čo je potrebné.... tak takto by som si to mala rátať????
1 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Približne áno, ale treba zarátať aj koncoročnú závierku, počas roka sa môžu vyskytnúť aj iné naviac práce: intrastat, súhrnný výkaz, výkazy pre banku atď., to tiež treba zohľadniť, ak narastá práca počas roka (o ktorej ty nevieš na začiatku) je dobre mať v dohode zakotvené aj zvýšenie ceny ...
1 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

tak Vám ďakujem všetkým, no uvidíme, ako to bude pokračovať, samozrejme sa budem snažiť ísť ďalej, nechcem sa venovať len účtovníctvu, preto by mi stačili tak dve firmy, najlepšie s.r.o., pretože pracujem v škôlke a túto prácu nechať nemienim, pretože deti milujem..... práca nieje časovo náročná, tak by som to v podode stíhala..... ešte raz ďakujem....
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať