Zavrieť

Porady

Hurá do Egypta!

Z úžasom sledujem postup naších cestovných kancelarii s akou drzosťou dezinformujú klientov o situacii v Egypte a s chladnou tvárou(ziskuchtivostou) tam posielajú slovenských turistov a to ešte pod morálnou podporou MZV.To už fakt namajú chrbtovú kosť!
Usporiadat
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

V médiach sa šíria správy o pripravovanej občianske vojne v Egypte,je to možno trochu pritiahnuté za vlasy a zveličené od našeho bulváru ale rád by som vedel či je to v letoviskáchj trochu cítiť,vrátil sa odtal niekto kto by nám to môhol ozrejmiť?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Toto si asi cital....http://m.topky.sk/cl/10/1354583/Mini...ej-necestujte-
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Ľubomír Motyčka
Pred 45 minútami ·

Dovolenka v Egypte?
Vojenský prevrat mnohí očakávali. Mnohí ľudia v cestovnom ruchu ho očakávali túžobne. Nepáčila sa im islamizácia. Do Káhiry necestujte, ale ak chcete, do letovísk choďte pokojne. Odhliadnuc od veľkej horúčavy. Neverte opakovaným, tým istým záberom v televíziách. Sú len z Káhiry. Trochu cynicky dokonca konštatujem, že dovolenka bude v Egypte lacnejšia. Bude silný tlak na znižovanie cien.
2 0
Peter.Som Peter.Som

Peter.Som je offline (nepripojený) Peter.Som

Lacnejšia? ved uz teraz sa mi zda ze patri medzi najlacnejsie.
1 0
Peter z Bratislavy Peter z Bratislavy

Peter z Bratislavy je offline (nepripojený) Peter z Bratislavy

Média potrebujú senzácie, tak si radi vymýšľajú. Konečne nastolí armáda aký taký poriadok a bude to ako za Mubaraka bezpečnejšie. V letoviskách je stále pokoj, čo mám správy z Hurghády i zo Sharmu. Klienti nám v sobotu odlietajú na 2 týždne do Sharmu s rakúskou CK ETI
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

foresterbig
V médiach sa šíria správy o pripravovanej občianske vojne v Egypte,je to možno trochu pritiahnuté za vlasy a zveličené od našeho bulváru ale rád by som vedel či je to v letoviskáchj trochu cítiť,vrátil sa odtal niekto kto by nám to môhol ozrejmiť?
Vrátila som sa z oblasti Hurghady (odlietala som pred 4.7.), kde bol kľud, ani sme nevedeli, čo sa v Egypte politicky dialo. Ani iní dovolenkári z iných hotelov pri návrate nespomínali nejaké problémy počas pobytu súvisiace s politickou situáciou. Neuskutočnili sa však pre Egypt typické výlety do Káhiry a do Luxoru (už som tam viackrát v minulosti bola, tak som ani neplánovala a preto mi to ani nechýbalo). Pri individuálnych opusteniach hotelového areálu bolo treba chodiť s pasom kvôli možnej kontrole preukázania sa vízovou nálepkou, že sme turisti. Transfery z letiska do hotela a opačne boli rýchle a v pohode, všade naokolo bolo mŕtvo ako na púšti ... na letisku v Hurghade tiež všetko prebiehalo rýchlo a ok. Problémy mali poniektorí dovolenkári sem-tam len také klasicky egyptsky dovolenkové (faraónová pomsta, výmena izieb, prudšie reakcie na kontakty s morskými živočíchmi...).
1 0
Peter z Bratislavy Peter z Bratislavy

Peter z Bratislavy je offline (nepripojený) Peter z Bratislavy

Ozvali sa nám klienti z Egypta:
keby ich stale rodina zo Slovenska nebombardovala esemeskami, tak ani nevedia, že sa niečo v Kahire, či Alexandrii deje. Na Čerevenomorskom pobreží je kľud, voda má 28°a vzduch okolo 40°. Našťastie fúka vietor od mora, takže sa to dá vydržať. Najväčší problém je, čo si ešte dať v rámci all inclusive a čím to zapiť.

Takže kto sa bojí nech nechodí do lesa (do Egypta).
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peter z Bratislavy
Ozvali sa nám klienti z Egypta:
keby ich stale rodina zo Slovenska nebombardovala esemeskami, tak ani nevedia, že sa niečo v Kahire, či Alexandrii deje. Na Čerevenomorskom pobreží je kľud, voda má 28°a vzduch okolo 40°. Našťastie fúka vietor od mora, takže sa to dá vydržať. Najväčší problém je, čo si ešte dať v rámci all inclusive a čím to zapiť.

Takže kto sa bojí nech nechodí do lesa (do Egypta).
Peťo z Bratislavy ...

Teraz nejde ani tak o to bátie ...
Ide o to , že si jeden kúpil first moment s tou nejakou ponukou - fakultatívne výlety a tie prehliadky ...
Jeden následne doplatí plnú cenu , doletí a ....????
Ležať na pláži cez deň a večer chlastať ???
To môže aj inde ...
Nasrať aj na celé all inclusive...

P.S.:
Nevravím za seba , ja mám slnko zakázané ...je to len taký postreh .
0 0
Peter z Bratislavy Peter z Bratislavy

Peter z Bratislavy je offline (nepripojený) Peter z Bratislavy

A prečo píšeš k téme Egypt, vari inde nie je All inclusive?
Z najmenej peňazí je však najvaic muziky práve tam.
Za tú istú cenu máš na gréckych ostovoch akurat tak hotel kat. 3* s raňajkami 300 m od pláže.
A Červené more - také akvárium ako tam len tak blízko nenájdeš
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peter z Bratislavy
A prečo píšeš k téme Egypt,
Si nepochopil ???

Nuž škoda !!!
1 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Dnes čítam v denníku NČ ako MZV dôrazne varuje dovolenkárov aby necestovali do vybraných destinacii a dokonca Hydrotour ruší chartrové lety a presmerováva už zakúpene letenky na iné spoločnosti aby sa vyhli riziku a v prípade zhoršenia situácii nemali problém s dopravou dovolenkárov ktorí by sa museli urgentne dostať naspäť domov.Na druhej strane čítam rozporoplné vyjadrenia delegátov ktorí konflikt bagatelizujú a tvrdia že v letoviskách je všetko v "pohode".Tak teraz neviem aká ta pohoda je a kto vlastne klame štatutár na to určený alebo komerčná CK a ich ludia.
Naposledy upravil foresterbig : 02.08.13 at 09:41
0 0
nej nej

nej je offline (nepripojený) nej

foresterbig
Z úžasom sledujem postup naších cestovných kancelarii s akou drzosťou dezinformujú klientov o situacii v Egypte a s chladnou tvárou(ziskuchtivostou) tam posielajú slovenských turistov a to ešte pod morálnou podporou MZV.To už fakt namajú chrbtovú kosť!
Forestbirg, chrbtovú kosť nemáš akurát ty. Naše médiá tento rok posledný týždeň predviedli toľko klamstva a zavádzania, že sa im to nepodarilo už dlho. EGYPT a hurghada sú absolutne pokojne. Foter sa nám vrátil celý šťastný, všade pokoj pohoda, to čo trepalo v rádiu a v médiách to boli zvasty, nechutne klamstva, objednávka niekoho hore aby si iní mysleli, že EGYPT je vojnová zona. NIe je tam nič. nepokoje v Kahire trvali dva dni a to na JEDINEJ JEDNEJ ulici.
Nikde inde.

Čo sa dialo v Tunisku? Tam bol na jeden den nejaky strajk ale nase debilne media pisali niekoľko dni o nepokojoch lebo mali stare informacie. Kopec ludi sa odtial vratilo a nic sa nikde nedialo. Nase media pisali ze vsetky lety pozastavene a ked si sa pozrel na letovy poriadok BA a KE letiska tak od rana do vecera same lietadla a bezne pristavali.

Netrep prosim ta, ze cestovky zavadzaju ludi a posielaju ich na smrt a cokolvek v tomto duchu. Ludia ak idu na dovolenku tak asi tazko niekam kde su boje a nepokoje, to co predvzadzaju nase media, to je nechutna fraška a pridavaju lej do ohna len vzdelanci ako si ty. Najskor sa nauc a pochop túto oblasť, potom o nej píš rozumy. Médiá toho naklamali v posledných dnoch tolko, že by to stačilo na celé roky dopredu. Jeden od druheho si kopirovali bludy, žvásty, domýlené informácie, vymyslené správy, že sa človek nestačil diviť. Ako čerešna na rtorte boli vraj zrušené lety jednej CK z obavy z nepokojov a nakoniec nikto nič nerušil. Na čo máme naše médiá? Na takéto klamstvá?
0 0
nej nej

nej je offline (nepripojený) nej

foresterbig
Dnes čítam v denníku NČ ako MZV dôrazne varuje dovolenkárov aby necestovali do vybraných destinacii a dokonca Hydrotour ruší chartrové lety a presmerováva už zakúpene letenky na iné spoločnosti aby sa vyhli riziku a v prípade zhoršenia situácii nemali problém s dopravou dovolenkárov ktorí by sa museli urgentne dostať naspäť domov.Na druhej strane čítam rozporoplné vyjadrenia delegátov ktorí konflikt bagatelizujú a tvrdia že v letoviskách je všetko v "pohode".Tak teraz neviem aká ta pohoda je a kto vlastne klame štatutár na to určený alebo komerčná CK a ich ludia.
Drahý čitateľ Nového času, ubezpečujem ťa, že Hydrotour nezrušil nič pretože ako sa dočítaš po celom internete od pozornejších ludí a overis si na letisku a vsade mozne, žiadna CK nezrusila ani jedno lietadlo. Ide o výmysel a podivnú informáciu, ktorá nezakladá na pravde. Priznávam, že by som bol radsej keby tatka v Egypte zdržal nejaký nepokoj, ale nestalo s atak, pretože je tam absolutny pokoj a jeden magor za druhým si vymyslaju ze sa tam niečo deje. Ano, vlnky sa hýbu, slnko vystupi a zase zájde, na uliciach sa premelu ludia, v bazenoch tiez, v restikach tiez, na pláži tiež.. slnko more pohoda a nič viac. Robiť z ničoho niečo je špecialita slovenských novináriov a ojedinelých diskutérov, ktorí úspešne pútajú pozornosť, lebo Slovač im to žerie. Výmysly !!!!
0 0
nej nej

nej je offline (nepripojený) nej

Peter z Bratislavy
Ozvali sa nám klienti z Egypta:
keby ich stale rodina zo Slovenska nebombardovala esemeskami, tak ani nevedia, že sa niečo v Kahire, či Alexandrii deje. Na Čerevenomorskom pobreží je kľud, voda má 28°a vzduch okolo 40°. Našťastie fúka vietor od mora, takže sa to dá vydržať. Najväčší problém je, čo si ešte dať v rámci all inclusive a čím to zapiť.

Takže kto sa bojí nech nechodí do lesa (do Egypta).
Ja mam naozaj dojem, že by bolo na mieste niekomu obmedzit internet. Hlavne slovenským novinárom za klamstva a informácie. Ved nikto z nich nikdy nebol v egypte a ked vidia obrazok z jedinej jednej ulice a z jedineho dna ktory uplynul, pisu, ze ozbrojeni su vsetci, vsade je nepokoj a nepokoje trvaju. To by napisali aj vtedy keby mal obrazok rok zachytenia 2005.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ak niekto plánujete cestu do Egypta tak toto si určite prečítajte.Všetko to vysvetluje.
http://www.amreport.sk/2013/08/znepo...koji-v-egypte/
1 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Všetko mnou písané je podložené vyjadreniami Ministerstva zahraničných vecí a taktiež vyjadreniami samotného Hydrotouru a zverenené TASR a portálom aktualne.sk nieje to medializované len v bulvári.
Vážený "nej" mi vieme používať internet a googlovať, ludia si spravia zdraví úsudok aj bez tvojích alebo mojích príspevkov.
Good luck

http://aktualne.atlas.sk/hydrotour-r...ko/spolocnost/

http://www.mzv.sk/servlet/content?MT...257BB90049816D

http://aktualne.atlas.sk/v-egypte-pr...anicie/afrika/
Naposledy upravil foresterbig : 03.08.13 at 21:35
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

foresterbig
Všetko mnou písané je podložené vyjadreniami Ministerstva zahraničných vecí a taktiež vyjadreniami samotného Hydrotouru a zverenené TASR a portálom aktuálne.sk nieje to medializované len v bulvári.
Vážený "nej" mi vieme používať internet a googloť, ludia si spravia zdraví úsudok aj bez tvojích alebo mojích príspevkov.
Good luck

http://aktualne.atlas.sk/hydrotour-r...ko/spolocnost/

http://www.mzv.sk/servlet/content?MT...257BB90049816D

http://aktualne.atlas.sk/v-egypte-pr...anicie/afrika/
Neodporúča sa chodiť na sever - t.z. Káhira a pod., Hurgada a Sharm sú úplne inde.
1 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Braňo, to je politická rovina problému prečo necestovať do Egypta,dalšia je trestoprávna keď CK predáva zájazdy v jeden deň a na druhý vyhlási krach ako Best Choise dňa 2.8.2013.

http://www.teraz.sk/ekonomika/best-c...56-clanok.html

http://www.aktuality.sk/clanok/23390...vaju-v-egypte/
Naposledy upravil foresterbig : 03.08.13 at 21:33
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
foresterbig
Braňo, to je politická rovina problému prečo necestovať do Egypta,dalšia je trestroprávna keď CK predáva zájazdy v jeden deň a na druhý vyhlási krach ako Best Choise dňa 2.8.2013.

http://www.teraz.sk/ekonomika/best-c...56-clanok.html

http://www.aktuality.sk/clanok/23390...vaju-v-egypte/
Dnes som pozeral spravy, vraj včera ešte predavali zajazdy.
Na slovensku je to tak! Pan podnikateľ stavia dom, možno aj druhy a ma 4 SUV. Tak to kurňa niekto musí zaplatiť!
1 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Však sú poistený proti insolventnosti,ale iróniou je že tú poistku si musí každý účastnik zaplatiť sám,je to automatiky naučtovaná položka v cenníku.Tiež jedna raritka SK CK,prečo nemecké a rakúske CK nič nenabalujú do konečnej ceny si každý môže lako domyslieť :-)
Naposledy upravil foresterbig : 04.08.13 at 08:02
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať