Zavrieť

Porady

DVD Prehravač

Zdravim chcem sa opytat kde moze byt chyba ale včom ked po vlozeny či uz original dvd ale nap. CD napiše error alebo nenačita vobec neraguje ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    nám to tiež robí debilný Samsung vsúvame a vysúvame až ho nakoniec prehraje,ale sú to nervy dcéra má v izbe "pajáca" ten prehraje sve

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Aký je starý DVD prehrávač? Môže byť chyba v tom, že laser nemá dostatočný výkon, preto nie je schopný "čítať" a vypíše chybu "error", alebo jednoducho neurobí nič (ako keby tam nebolo nič vložené).
    Ďalej môže byť dôvodom aj to, že v priestore je na optike tenká vrstvička prachu, preto laser neprečíta, ale po roztočení disku sa "prečistí" optika (odfúkne tú nečistotu) a potom už funguje.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    no ten Samsung už nie je žiadny "novorodenec", ale takto mu za..báva,nepomôže ani čisť.CD, ale nakoniec vždy prehraje.skôr mám pocit že sú také čo prehrajú sve a potom takéto čo robia nervy

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    Ja som mal tiez minule problem, pomohlo jednoduche fuknutie do mechaniky a uz ide. Bude to urcite laserom ak nechce ani jedno dvd prehrat. Treba skusit cistiace cd....
    Skus to len precistit,niekedy to pomoze, ak nie tak moze byt zla aj optika ale na to by sa mal pozriet odbornik, nam to robilo tiez.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.