Zavrieť

Porady

Korfu - -Kavos - Agios Pedros- prosím poraďte

Ahojte, my sa chystáme tento rok autobusom na Korfu do mesta Kavos, časť Agios Petros. Ideme s CK Aeolus do apartmánov Captains.
Môže mi niekto poradiť , kto tam bol ako dlho tam trvá cesta, akou trasou sa tam ide a ako tam vlastne je? je odtiaľ ďaleko na centrálnu pláž, potravín a do centra. Ideme s tromi deťmi.
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Myslim, ze teraz sa ide cez Madarsko, Srbsko, Macedonsko a uz si v Grecku.
Ak mozem poradit ohladne deti, my sme ked este boli mensie nosili so sebou na plaz instantny caj. To je ten granulovany, rozrobila som ho do vody a bol dobry, aj ked sa na plazi trocha oteplil. S malinovkami by to bol problem.Detom chutil.Na Chalkidiky je krasne more, pozvolny spad do mora, len pozor na meduzy, niekedy a vyskytuju. Miesto treba potriet stavou z paradajok. To nam poradili domaci, pripadne aj inu moznost, no ta nie je vhodna na zverejnenie.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja som v Sarti medúzu nevidel.Sarti je jedno z najlepších miest v Grécku ak nie úplne naj.
Tento rok na odporúčanie skúsim asi olympijskú riviéru.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mojho manzela poprhlila, ked plaval blizko brehu. Su obdobia, kedy tam su a kedy nie. Mozno to bola nahoda, je dobre vediet, co s tym, nie?:
0 0
nesca nesca

nesca je offline (nepripojený) nesca

to keby som vedela :-)
Zhodou okolností som bola na Korfu v Kavose hotel Korfu Sea Gardens.Hotel je asi 10 min slimačej chôdze od centra,ale o tích anglických turistoch,ke´d si neprečítam,tak ani neviem,že tam boli.Je pravda,že sme mali menšie dieťa,tak sme sa po nociach neflákali po centre,ale hluk nebol žiaden...skôr od animačných programov,ktoré trvali do noci.
Pre 220870..bola som aj na Olympskej riviere..Nei pori..bola tam prekrásná širokánska pláž..rozpálený piesok...v mori aj medúzy..deti ich vyhadzovali na breh.Mali sme výlet na ostrov Skiatos...tam sú pláže,ach jaj..kde na to vziať a nekradnúť
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať