Zavrieť

Porady

Nekonečné citácie, nekonečné príspevky - niečo s tým treba robiť!!!

Som tu dosť dlho na to, aby som si mohla vytvoriť názor na účelnosť niektorých "nástrojov" Porady.

Nebudem sa vyjadrovať k systému hodnotenia príspevkov, pretože takmer každý, kto investoval čas a prečítal príspevok v ktorejkoľvek téme, vie si vyhodnotiť, či čas investoval účelne.

Skôr sa chcem vyjadriť k prehľadnosti a efektivite príspevkov.
Jednotlivé témy sú zahlcované všetkým možným, som skeptik, preto neverím, že sa to tá zmeniť. Ale, čo by sa zmeniť dalo, to je sprehľadnenie Porady odstránením napr. citácií. To nekonečné citovanie príspevkov, aj na celú stranu, je "morom" tém, v ktorom sa strácajú jednotlivé príspevky. Podľa mňa by sa tiež mala obmedziť dĺžka príspevkov tak, ako v miniporadách, medzi 1000 až 2000 znakmi. Určite by to prispelo k tomu, že užívatelia Porady by boli nútení vyjadrovať sa stručne a jasne, nepoužívať tisíc bodiek a tisíc smajlov, ktorými sú príspevky zahltené. Tiež za úplne zbytočné považujem citovanie iných textov do príspekov, hoci by oni mohli byť v prílohe. No a tiež by bolo treba zvážiť koľko farieb písma by bolo účelné ponechať. Niektoré príspevky farebne pripomínajú skôr papagája, než by vyjadrovali niečo rozumné. Podľa mňa je čas, niečo s tým urobiť.

Keďže Porada sa neustále mení, tak tie zmeny, o ktorých som písala, by mali u mňa veľké pochopenie a podporu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Pikoška Pozri príspevok
He,he, vraj v najlepšom treba prestať. Ty si mi hodil rukavičku a ja ju zodvihnem. Mám vo zvyku ohodnotiť proťajšok. Vtedy volím stratégiu: kanalizačný dlaždič, versus ani zastrúhaný vlas. Takže tak, Milanko. Moju vnučku učím, že do h.... sa nemá rýpať, lebo potom smrdí. U toho Tvojho teda volím alobal, prikrývam, dúfam, že bude odolný voči pachom.

P.S. Petra je dáma, ktorú Ty nemôžeš uraziť. Je odbroníčka, ktorej Ti nemôžeš konkurovať. Len nesprávne zvolila položenie alobalu. Nechala Ti priveľkú fugu...... Za viac mi nestojíš, lebo by mi vykypela polievka.
Nedeľnú polievku varíš o 3/4 na jednu ?

Ha ha - skoro taká, ako keď si mi ty telefonovala pred odletom

Nový odbor
, čo vyučujú na právnickej učňovke ???
Gramatyka
Ja nepotrebujem, aby mi niekto nechával - ak uznám za vhodnú - - urobím sám - - a ani nepotrebujem , aby ma niekto obhajoval .
0 1
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

danushka Pozri príspevok
Ja sa jej nedivím, že Ťa odmietla.
Mňa tiež v minulosti pourážal jeden člen a keby žiadal zakopať sekeru, tak mu na to kýcham.
Ale my dvaja sa obchádzame a dúfam, že to tak aj ostane a pokiaľ sa nemýlim, Petra Ťa verejne žiadala, aby si na ňu nereagoval, čo Ty nedokážeš.
Teda čakala by som to od chlapa, že dokáže byť zdržanlivejší, ale mýlim sa a sama viem Kamil, že keď chceš, vieš aj dať pokoj.
A viac sa nebudem vyjadrovať k Petra versus Kamil.

Petru si veľmi vážim ako múdru ženu s neskutočným rozhľadom, ktorá si nenechá skákať po hlave a mňa sa dotklo, ako video naráža na jej osobný život. Je nedôstojné brýzgať voči niekomu tak, ako to robíš aj Ty Kamil.To kde sme došli preboha už na Porade, aby sme sa tu takto ľudia k sebe chovali? To si hovoríme ĽUDIA?
Ja to neberiem ako obchádzanie (skôr je to znak, že nepíšeš často a vyslovene hovadiny = nemám dôvod rýpať do normálnych )
0 1
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

video1983 Pozri príspevok
Vidim ze na porade su ludia a NADludia ktori si myslia ze ked su tu od roku "pana" tak zjedli vsetku mudrost sveta. Vsimol som si aj to,ze ked napise "novy" clen nieco s cim "stary" clen nesuhlasi hned mu pise ,ze kto si? co tu robis? kolko si tu aby si sa rozdrapoval? Vazeni na co sa tu hrate??? necakal som ze tato tema bude mat 10 stran. Ved sa uzatvorila , nazory boli napisane. Reagoval som na to. Na co ju nehala opat otvorit.
To co som napisal ,bolo len preto lebo mi to tak aj pripada , ze sa velmi nudi. No ja sa teda trtosim , v poriadku. Nebudte pre pana boha vsetci citlivi , ked clovek trochu zasranduje tak ako aj pepsikova....
Napisal som vtip do srandiciek , bol neslusny a prisla nejaka Petra Nová a dala mi nevhodne, len za to ze bol neslusny. Na co sa tu ona hra??? Nikdy nehresis? zasnem nad tou pretvarkou tejto zeny, ked v jednom prispevku dokaze osocit niekoho a druhy oznaci za nevhodny aj ked to je vtip! Mne je uplne jedno ze mi tu niekto klikne na neuzitocne a nevhodne alebo opace. Donedavna som ani nevedel ze su za to nejke body a je mi to nadalej jedno. Nie som na porade dlho a nie som tu ani pre nejake body , ale som tu preto ze som tu spoznal fajn ludi a ludi ktori aj poradia a vazim si ich.
a ty Petra rob so sebou nieco , vsimli si to viaceri ze nie si v poriadku ja ti ato aj napisem!
Volá sa to Petrokracia

už 3 roky
0 1
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

kukučka Pozri príspevok
ja som sklamaná, ako sa tu začali chlapi správať ku ženám a aj z toho, koľko je tu vulgárnosti v poslednej dobe /nemyslím tým vtipy/

doplnené:
video, začala som písať môj príspevok keď tu ešte nebol tvoj! Sadol na teba ako r.ť na šerbel.
Áno, skoro všetci občas použijeme sprostonárodné slová, sú korením jazyka.
Vari len nepovažuješ "5" za normálnu ženu
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Video, a ešte časom prídeš na to, že sa ti pár krát aj stane, že ty si myslíš, že poniektorých ľudí dobre poznáš, že to sú tvoji dobrí známy a v najnevhodnejšej chvíli ti pichnú nožík do chrbta...
Ja som tu mal volakedy kopu kopu "priateľov" a teraz tu verím čo ja viem nie viac ako 6-7 ľuďom...- na to ešte len prídeš...-preto si dávaj veľký ozor- pritákavačom vždy never-
Drž sa hesla ako ja na Traviane :
Neverím nikomu (aj sebe iba horko ťažko ).
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ďakujem tým, ktorí napriek všetkému čo sa za tie roky popísalo a pohovorilo o mne na Porade, tak stále pri mne stoja- oni mi dodávajú silu, že idem ďalej do tohoto boja-nezáleží, kolkí mi píšu ss-ky, že "s poradou už konečne prestaň "- mojím slovom neodvratným falošných tu trestám...
Som poraďácky makač- stále makám v tomto fachu, idem stále hore ,závidia mi,že som tam, kde oni nikdy nebudú- prečo som tak vysoko sa stále čudujú...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem ako ostatní, ale ja osobne mám z príchodu videa dobrý pocit, ešte je síce neoťukaný a nerozkukaný, ale myslím, že video je posilou pre Poradu...To je moj názor...

A čo sa týka Kamila- neviem prečo silou mocou do neho rýpete- posledné 2 týždne nikto do neho nerýpal a bol pokoj, kľud- aj radil dobre a písal slušne- tak neviem prečo ho vždy silou mocou chcete vyprovokovať- keď sa do neho nik neobúva,tak je aj on v pohode...
Len to je ten problém, že ked príde nejaký nový poraďák a pýta sa na Kamila, tak ho hneď onálepkujete( poniektorí) že je psychopat a podobné veci a potom sa čudujeme, že sa Kamil ozve?Však nechajte nových si troška mienku urobiť samých...-a nie hneď kto nám nepasuje, robiť z neho blázna a tupca a psychopata...
Sa ma budeš zastávať = dajú ti po hube .
0 1
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Pikoška Pozri príspevok
He,he, vraj v najlepšom treba prestať. Ty si mi hodil rukavičku a ja ju zodvihnem. Mám vo zvyku ohodnotiť proťajšok. Vtedy volím stratégiu: kanalizačný dlaždič, versus ani zastrúhaný vlas. Takže tak, Milanko. Moju vnučku učím, že do h.... sa nemá rýpať, lebo potom smrdí. U toho Tvojho teda volím alobal, prikrývam, dúfam, že bude odolný voči pachom.

P.S. Petra je dáma, ktorú Ty nemôžeš uraziť. Je odbroníčka, ktorej Ti nemôžeš konkurovať. Len nesprávne zvolila položenie alobalu. Nechala Ti priveľkú fugu...... Za viac mi nestojíš, lebo by mi vykypela polievka.
Ja sa tiež (po určitú mieru) prispôsobím - aby rozumel .
(a trošku sondujem = každý má "slabé miesto" - aj ja )
0 1
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
rudopp Pozri príspevok
Sa ma budeš zastávať = dajú ti po hube .
ako kto.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

danushka Pozri príspevok
Ja sa jej nedivím, že Ťa odmietla.
Mňa tiež v minulosti pourážal jeden člen a keby žiadal zakopať sekeru, tak mu na to kýcham.
Ale my dvaja sa obchádzame a dúfam, že to tak aj ostane a pokiaľ sa nemýlim, Petra Ťa verejne žiadala, aby si na ňu nereagoval, čo Ty nedokážeš.
Teda čakala by som to od chlapa, že dokáže byť zdržanlivejší, ale mýlim sa a sama viem Kamil, že keď chceš, vieš aj dať pokoj.
A viac sa nebudem vyjadrovať k Petra versus Kamil.

Petru si veľmi vážim ako múdru ženu s neskutočným rozhľadom, ktorá si nenechá skákať po hlave a mňa sa dotklo, ako video naráža na jej osobný život. Je nedôstojné brýzgať voči niekomu tak, ako to robíš aj Ty Kamil.To kde sme došli preboha už na Porade, aby sme sa tu takto ľudia k sebe chovali? To si hovoríme ĽUDIA?
To by sa mohlo dať aj do Etikety .
25, Zadávateľ pri otvorení (verejne vycapenej ) témy má právo menovite vypísať, kto mu na ňu nemôže odpísať
Naposledy upravil rudopp : 21.08.11 at 14:03
0 1
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
aj som chcela prispieť, ale už ani poriadne neviem čo bolo na začiatku. K tým citáciam: v odborných témach sa neraz zídu, hlavne keď je viacero príspevkov, tam kde je zábava, oddych a plno obrázkov, tam ani nemusia byť. Zvyčajne veľké obrázky pri citovaní vymažem.
3 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Stanislav 1975 Pozri príspevok
nemáš pravdu danushka- ty osobne si ma nesklamala lebo s tebou osobne som nikdy nebol nejaký extra kamoš...
a čo sa týka že so mnou niekto nesúhlasí, v tom tiež nemáš pravdu- Buchač ma kolkokrát zjazdí a mám ho rád, s Halli sa tiež povadím každú chvílu a je to jedna z mojích najobľúbenejších poraďáčok- takže sa mýliš...
Ja mám kritiku rád- ona ma totiž posúva vpred, ja neznášam faloš a to je rozdiel...
Nejaký mäsiar - maso chystá
0 1
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

danushka Pozri príspevok
Stanko, otvorene teraz...
Tvoje pompézno-teatrálne odchody a príchody z Porady a na ňu späť mi neunikli.
Aj Tvoje veľké upratovanie vo virtuálnych priateľstvách.
Beriem Ťa takého, aký si a viem v čom si dobrý a v čom vieš poradiť. To je pre mňa dôležité. Fakt, že máš poisťovníctvo v malíčku z praxe mi hovorí, že oslovím aj Teba, ak budem potrebovať pomoc, resp. Ťa odporučím. To, že si starý ješiťák je tiež pravda, ale to si Ty . Každý sme jedinenčný, to je krásne na tomto svete.
Jo
0 1
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

danushka Pozri príspevok
Myslím, že priority máme Stanko v princípe rovnaké.
Prvoradá je rodina, vychovávanie detí, úcta k partnerovi, úcta k človeku, k priateľom, nevyvyšovať sa, pomôcť človeku v núdzi a napríklad ujať sa aj psíka najdúšika...

To, že si proti interupciám a ja napríklad toto považujem za výsostné rozhodnutie ženy, to už je druhá vec. Alebo to, že ľudia odsúdia niekoho prv, že nebol za jeho čin vynesený rozsudok, ale už ho chcú ukameňovať a ja trpezlivo čakám na rozsudok - to už sú tie naše protichodné názory, ale máme na nich právo.

A obávam sa, že takejto názorovej tolerancie tu nie je každý schopný, škoda.
Prezumpia neviny nehovorí, že niekto nie je vinný. Iba sa na neho z právneho hľadiska pozerá , ako na nevinného.

Oslobodzujúci výrok súdu takisto neznamená, že niekto je nevinný/ že to neurobil.

Súd takisto nikoho neurobí vinným - - iba ho uzná za vinného.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

lenkak Pozri príspevok
ako kto.
Veď aj my sme si dali.
Ale čo bolo, bolo .
Terazky sme ...
(ako na tom ? : Ako povieš ty . )
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

kukučka Pozri príspevok
ja som sklamaná, ako sa tu začali chlapi správať ku ženám a aj z toho, koľko je tu vulgárnosti v poslednej dobe /nemyslím tým vtipy/

doplnené:
video, začala som písať môj príspevok keď tu ešte nebol tvoj! Sadol na teba ako r.ť na šerbel.
Áno, skoro všetci občas použijeme sprostonárodné slová, sú korením jazyka.
Prečítala som si celú tému, veru aj keď mám dosť roboty.... a koukam
koukam.

Kukučka nemám pocit, že by sa tu začali správať chlapi ku ženám vulgárne... správajú sa z môjho pohľadu niektoré ženy i muži k sebe naozaj viac ako nevhodne a to už dlhšiu dobu. Hoci patrím k tým ako píšete "starým" poraďákom a Video prepáč, že som Ťa ešte veľmi nezaregistrovala, nakoľko poslednú dobu chodím menej... ale naozaj neviem ako si zaslúži tento nick názvy /ktoré ani nebudem citovať, ale nie aby som dosiahla racionálnosť na Porade/, ale preto že z môjho pohľadu sú absolútne nevhodné=. A Veru zvláštnych prirovnaní a vyjadrení sa dostalo aj niektorým ženám od žien. Kamila som ja /prepáč Kamil/ dlho na Porade nevnímala, až ked začali poniektorí na neho neustále upozorňovať. ale asi musím s ním súhlasiť v tom - ak do neho nikto nerýpne, tak ani on.....Sme dospelí a musíme si byť vedomí ak niečo napíšeme pre tak širokú verejnosť, že reakcie môžu byť rôzne a pripraviť sa na to - ináč netreba písať nikomu nič osobne
Aby som nebola označená úplne . So zrušením citácií príspevkov a odvolávanie sa iné linky nesúhlasím. V odborných tém,ach majú svoje opodstatnenie. Že to vie niekto robiť stručnejšie a exatnejšie je druhá vec, ale nie sme všetci rovnakí. A súhlasím aj s tým , čo odznelo nižšie - tak ak niekto odpovie na piatej strane na príspevok z prvej strany, tak asi by sme sa nahľadali viac. Citácie veľkých obrázkov nemusia byť, ale ak to robí ľuďom radosť a neprekáža to adminovi - tak čo .....

A na záver - mne osobne nikdy neprekážali niektoré, najmä vtipné vsuvky do príspevku - okorenili aj tú odbornú stránku... no a ak niekto potrebuje odbornú radu a dostane ju, tak zaplatí trocha väčším hľadaním - pre mňa je fakt, že čo som potrebovala som tu našla zatiaľ, aj keď som toho musela prečítať viac. aspoň som si dokázala z toho urobiť výcuc a vlastný názor, čo považujem za dôležité.
7 1
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
ako kto.
ty si moje poráďácke zlato lenka...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

XY Pozri príspevok
A zámerne som napísal vetu tak, ako som ju napísal, lebo sa jej ,,niekto" chytí a to nepotrebujem
Nejdú mi odkazy ani SS.

Takže :
ty si skôr nekonfrontačný typ
ja trošku iný - baví ma "šermovanie"
0 1
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
rudopp Pozri príspevok
Veď aj my sme si dali.
Ale čo bolo, bolo .
Terazky sme ...
(ako na tom ? : Ako povieš ty . )
stačilo si niečo poriadne vyjasniť. Nie vždy z pár slov sa dá pochopiť tá podstata.
Odvtedy problém nemáme.
1 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

4 dali vyriešené

téma je znovu otvorená

Kto to tak asi bol (ten znovuotvárač - a na čí popud ???? )

Znovuotvorenie uzavretej témy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať