Zavrieť

Porady

Nekonečné citácie, nekonečné príspevky - niečo s tým treba robiť!!!

Som tu dosť dlho na to, aby som si mohla vytvoriť názor na účelnosť niektorých "nástrojov" Porady.

Nebudem sa vyjadrovať k systému hodnotenia príspevkov, pretože takmer každý, kto investoval čas a prečítal príspevok v ktorejkoľvek téme, vie si vyhodnotiť, či čas investoval účelne.

Skôr sa chcem vyjadriť k prehľadnosti a efektivite príspevkov.
Jednotlivé témy sú zahlcované všetkým možným, som skeptik, preto neverím, že sa to tá zmeniť. Ale, čo by sa zmeniť dalo, to je sprehľadnenie Porady odstránením napr. citácií. To nekonečné citovanie príspevkov, aj na celú stranu, je "morom" tém, v ktorom sa strácajú jednotlivé príspevky. Podľa mňa by sa tiež mala obmedziť dĺžka príspevkov tak, ako v miniporadách, medzi 1000 až 2000 znakmi. Určite by to prispelo k tomu, že užívatelia Porady by boli nútení vyjadrovať sa stručne a jasne, nepoužívať tisíc bodiek a tisíc smajlov, ktorými sú príspevky zahltené. Tiež za úplne zbytočné považujem citovanie iných textov do príspekov, hoci by oni mohli byť v prílohe. No a tiež by bolo treba zvážiť koľko farieb písma by bolo účelné ponechať. Niektoré príspevky farebne pripomínajú skôr papagája, než by vyjadrovali niečo rozumné. Podľa mňa je čas, niečo s tým urobiť.

Keďže Porada sa neustále mení, tak tie zmeny, o ktorých som písala, by mali u mňa veľké pochopenie a podporu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Žiadne bohužiaľ pre niektorých, konkrétne pre mňa Stanko.
Ja vlastne neviem, či konkrétne Simonka, ktorá sa utopila bola utopená matkou, alebo to bola nešťastná náhoda. Už som to ďalej nesledovala.

K vražde tolerantná určite nie som, zas len prekrúcaš veci, ktoré sa Ti ako hodia.

Nezabúdaj, že aj Tebe sa tesne v tom čase prihodilo niečo, čo si tu aj spomenul a nemuselo to dobre dopadnúť a niekým iným Ti to bolo v súvislosti s témou o Simonke vytknuté.

Nešťastná náhoda sa môže udiať prispôsobivému, aj neprispôsobivému.
Takže o tom to je. Posudzovanie a odsudzovanie niekoho a niečoho, do čoho my nevidíme...
Túto prácu treba prenechať kompetentným.
OK, no nič danuš - poďme my dvaja zasa na nejaký čas radšej od seba...
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem ako ostatní, ale ja osobne mám z príchodu videa dobrý pocit, ešte je síce neoťukaný a nerozkukaný, ale myslím, že video je posilou pre Poradu...To je moj názor...

A čo sa týka Kamila- neviem prečo silou mocou do neho rýpete- posledné 2 týždne nikto do neho nerýpal a bol pokoj, kľud- aj radil dobre a písal slušne- tak neviem prečo ho vždy silou mocou chcete vyprovokovať- keď sa do neho nik neobúva,tak je aj on v pohode...
Len to je ten problém, že ked príde nejaký nový poraďák a pýta sa na Kamila, tak ho hneď onálepkujete( poniektorí) že je psychopat a podobné veci a potom sa čudujeme, že sa Kamil ozve?Však nechajte nových si troška mienku urobiť samých...-a nie hneď kto nám nepasuje, robiť z neho blázna a tupca a psychopata...
Keďže som polievku dovarila a táto téma je určitým zrkadlom, tak Ty si v ňom trošku nafučaný. Prečo? Každý si o nás urobí mienku v rámci hesla : Vtáka poznáš po perí a človeka po reči. Ani som netušila, nebyť Tvojho monológu, že tu niekto popísal Kamila ako tupca, psychopata, blázna....Kamil nič z toho nie je, Kamil je len vrták, a už má určite aj zatupenú špičku. Dnes som mu dokonca udelila bodík. Ani nepoďakoval, beťár. Ale Ty vieš Stanko, že na moje gusto si bol vždy len takým ufňukaným deckom, a zdá sa, že takým aj na Porade zostárneš, takže je Ťa mám rovnako rada, ako vždy. Ja síce nie som v Tvojom ponímaní megahviezda, ale MEGABLBEC Porady, napriek tomu som zareagovala, lebo ja predsa len decká mám veľmi rada. A Ty si v mojom ponímaní hravé dieťa Porady, korenie Porady, ......
1 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Matka utopí svoje dieťa- takú ty ideš obhajovať???- neviem, neviem, zvláštne to myslíš teda...
možnože som fakt ja blbý ale toto ja neviem pochopiť- tak nieje ti lúto dieťaťa, ale silou mocou hladáš dovod na obhajobu "matky"- fakt to neviem pochopiť...
Stano.

Videl som reportáž - spoveď takej, čo utopila (a súhlasil som s ňou).
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

misstka Pozri príspevok
Tak to bolo zlé rozhodnutie, znovu tému otvoriť, však od otvorenia je minimálne 98 percent príspevkov mimo tému.
Ak mi niečo na porade prekáža, tak práve to, že sa tu riešia žabomyšie vojny alebo nesympatie a sympatie aj v témach, ktoré vôbec na to nie sú určené. Práve to robí poradu neprehľadnou. Kopa chatovacích príspevkov mimo tému medzi ľudmi čo sú si veľmi sympatický alebo veľmi nesympatický. Ešte napríklad v kaviarni alebo v témach, do ktorých už prispeva len určitý okruh ľudí čo si rozumejú je to normálne, ale v iných témach kde sa rieši niečo konkrétne by bolo lepšie riešiť si svoje sympatie alebo nesympatie cez súkromné správy.
Fakt neviem prečo bola téma otvorená, už včera bolo jasné, že sa to zvrtlo a ak sa bude dalej prispievať, bude to len o hádkach. ak mal niekto potrebu s niekým si niečo ešte riešiť, tak to sa dá aj cez správy, nie obťažovať tým všetkých čo tu tému otvoria.
Ale akáže neprehľadnosť porady?
Ten, kto s poradou vie narábať, nájde si všetko.
A prečo bola táto téma opäť otvorená? No preto, lebo jej znovutvorenie je možné úplne jednoduchým spôsobom.

A čo na tom, že sa tu ľudia stretli a riešia niečo?
Niekedy to bývalo tak, že okamžite prišla cenzúra a dala sa klatka. Ostali veci nevypovedané a pokračovalo sa ďalej v inej téme.

A čo si misstka vlastne k téme povedala Ty týmto príspevkom, veď je tiež mimo témy.
Ty sa cítiš byť obťažovaná týmto čítaním? No tak to nečítaj bože...

Sú tu také obdobia, striedajú sa. Ľudia si povedia čo chcú. Niektorí si pospájajú skorejšie súvislosti a dokonca sa poriešia aj staré otlaky a zas porada funguje akoby sa nič nedialo.

To je ako doma. Nie vždy je všetko také sladké, medové. Ľudia si povedia svoje, aj sa povadia a potom zas všetko normálne funguje.


Chlapi, buďte teda k ženám galantní na Porade, aj dievčatá k chlapcom slušné, aj dievčatá medzi sebou sa veľmi nehašterte, len trošku a ide sa ďalej.

A k tým , čo ste tu tak poniektorí rozdávali...
V tejto téme sakramentsky všetko so všetkým súvisí...kdyby něco
2 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Pikoška Pozri príspevok
Keďže som polievku dovarila a táto téma je určitým zrkadlom, tak Ty si v ňom trošku nafučaný. Prečo? Každý si o nás urobí mienku v rámci hesla : Vtáka poznáš po perí a človeka po reči. Ani som netušila, nebyť Tvojho monológu, že tu niekto popísal Kamila ako tupca, psychopata, blázna....Kamil nič z toho nie je, Kamil je len vrták, a už má určite aj zatupenú špičku. Dnes som mu dokonca udelila bodík. Ani nepoďakoval, beťár. Ale Ty vieš Stanko, že na moje gusto si bol vždy len takým ufňukaným deckom, a zdá sa, že takým aj na Porade zostárneš, takže je Ťa mám rovnako rada, ako vždy. Ja síce nie som v Tvojom ponímaní megahviezda, ale MEGABLBEC Porady, napriek tomu som zareagovala, lebo ja predsa len decká mám veľmi rada. A Ty si v mojom ponímaní hravé dieťa Porady, korenie Porady, ......
Jeden z prvých bol Riško (ten udal tón, že (aj bez potrebného vzdelania a aspoň 1 spoločnej kávy) : niektorých možno tak označiť )a posledný (zatiaľ ) lentaktrepem - ale to je primitív = nemá nejaký význam sa zaoberať jeho názorom.

Ale to vôbec nyje preto, že od teba.
Držím sa hesla :
Zaslúži si bod ? Ak áno - dám. A ak si zaslúži, prečo by mal ďakovať.
A naopak.
(ale to platí iba o bodoch pre mňa a odo mňa , , iný si to robia inakkk)
Síce trošku viac vyrasteným/urasteným
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

danushka Pozri príspevok
A prečo bola táto téma opäť otvorená? No preto, lebo jej znovutvorenie je možné úplne jednoduchým spôsobom.

Petrokracia

A čo na tom, že sa tu ľudia stretli a riešia niečo?
Niekedy to bývalo tak, že okamžite prišla cenzúra a dala sa klatka. Ostali veci nevypovedané a pokračovalo sa ďalej v inej téme.
....
Chlapi, buďte teda k ženám galantní na Porade, aj dievčatá k chlapcom slušné, aj dievčatá medzi sebou sa veľmi nehašterte, len trošku a ide sa ďalej.

A k tým , čo ste tu tak poniektorí rozdávali...
V tejto téme sakramentsky všetko so všetkým súvisí...kdyby něco
Ja som prvý

PS
Ale kde sa tu všetci pomestia ???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Pikoška Pozri príspevok
Keďže som polievku dovarila a táto téma je určitým zrkadlom, tak Ty si v ňom trošku nafučaný. Prečo? Každý si o nás urobí mienku v rámci hesla : Vtáka poznáš po perí a človeka po reči. Ani som netušila, nebyť Tvojho monológu, že tu niekto popísal Kamila ako tupca, psychopata, blázna....Kamil nič z toho nie je, Kamil je len vrták, a už má určite aj zatupenú špičku. Dnes som mu dokonca udelila bodík. Ani nepoďakoval, beťár. Ale Ty vieš Stanko, že na moje gusto si bol vždy len takým ufňukaným deckom, a zdá sa, že takým aj na Porade zostárneš, takže je Ťa mám rovnako rada, ako vždy. Ja síce nie som v Tvojom ponímaní megahviezda, ale MEGABLBEC Porady, napriek tomu som zareagovala, lebo ja predsa len decká mám veľmi rada. A Ty si v mojom ponímaní hravé dieťa Porady, korenie Porady, ......
na teba ja nebudem reagovať- neviem kto si, čo si- nevidím u teba že by si niečo Porade dal( a )...nevidím u teba nejaké výsledky- si moc dole aby si si o mňa obtieral ( a )ústa a ja to bral vážne...-proste nič Porade poriadne nedal(a), takže kritizovať možeš tak sám seba...- si iba slimák a ja raketa...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

XX Pozri príspevok
pocuj neser tu Petru , potom si to odsieram aj ja ;-)
Ako každému, radím aj tebe :

Nemotaj sa na Porade blízko mňa, hocikedy sa môže spustiť mláťačka (a keď nedáš pozor ... )
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Stanislav 1975 Pozri príspevok
na teba ja nebudem reagovať- neviem kto si, čo si- nevidím u teba že by si niečo Porade dal( a )...- si moc dole aby si si o mňa obtieral ( a )ústa a ja to bral vážne...-proste nič Porade poriadne nedal(a), takže kritizovať možeš tak sám seba...
A ty nevyééééš kerá to je ?? .

To je s tebou potom tašško.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
na teba ja nebudem reagovať- neviem kto si, čo si- nevidím u teba že by si niečo Porade dal( a )...- si moc dole aby si si o mňa obtieral ( a )ústa a ja to bral vážne...-proste nič Porade poriadne nedal(a), takže kritizovať možeš tak sám seba...
Stano, tak tu si na omyle. Na ňu/neho nedovidíš. Ani ďalekohľadom.
1 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Pikoška Pozri príspevok
Keďže som polievku dovarila a táto téma je určitým zrkadlom, tak Ty si v ňom trošku nafučaný. Prečo? Každý si o nás urobí mienku v rámci hesla : Vtáka poznáš po perí a človeka po reči. Ani som netušila, nebyť Tvojho monológu, že tu niekto popísal Kamila ako tupca, psychopata, blázna....Kamil nič z toho nie je, Kamil je len vrták, a už má určite aj zatupenú špičku. Dnes som mu dokonca udelila bodík. Ani nepoďakoval, beťár. Ale Ty vieš Stanko, že na moje gusto si bol vždy len takým ufňukaným deckom, a zdá sa, že takým aj na Porade zostárneš, takže je Ťa mám rovnako rada, ako vždy. Ja síce nie som v Tvojom ponímaní megahviezda, ale MEGABLBEC Porady, napriek tomu som zareagovala, lebo ja predsa len decká mám veľmi rada. A Ty si v mojom ponímaní hravé dieťa Porady, korenie Porady, ......
Len aby si ty nemala niečo otupené .
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

marjankaj Pozri príspevok
Stano, tak tu si na omyle. Na ňu/neho nedovidíš. Ani ďalekohľadom.
Ale keby obehol tie kopce , tak by vedel, že treba hľadať na ...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
na teba ja nebudem reagovať- neviem kto si, čo si- nevidím u teba že by si niečo Porade dal( a )...nevidím u teba nejaké výsledky- si moc dole aby si si o mňa obtieral ( a )ústa a ja to bral vážne...-proste nič Porade poriadne nedal(a), takže kritizovať možeš tak sám seba...- si iba slimák a ja raketa...
Rýchlo sa ospravedlň , kedy už konečne dozreješ a začneš byť trošku dospelý!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
Stano, tak tu si na omyle. Na ňu/neho nedovidíš. Ani ďalekohľadom.
ako pozerám,tak pozerám- nevidím nejaké výsledky po tom nicku ktorý si ty tak zastávaš...-nič svetoborného... Postav sem Pikošku do stredu a ja ho( ju) svojou kvalitou zlomím v polke.-čísla nepustia...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

danushka Pozri príspevok
Rýchlo sa ospravedlň , kedy už konečne dozreješ a začneš byť trošku dospelý!
Ani by tak nevadilo, že je puberťák (keby sa mu tam aj onéééééééé nezastavilo), ako že je nezrelý - to je vari horšie, ako prezretý .
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ako pozerám,tak pozerám- nevidím nejaké výsledky po tom nicku ktorý si ty tak zastávaš...-nič svetoborného...
No všetko ti nemusím zavesiť na nos. A keď o ňom nič nevieš, tak ako ho môžeš hodnotiť? Čo si vyštudoval investigatívnu žurnalistiku? To ti ide. Všetko ti je dopredu jasné.
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ach jaj, myslela som si, že už tu v tejto téme nebudem, ale Stanko, nepustíš ma.
Ty si fakt taký kôň?
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ako pozerám,tak pozerám- nevidím nejaké výsledky po tom nicku ktorý si ty tak zastávaš...-nič svetoborného...
Musíš medzi onými (riadkami) .
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

danushka Pozri príspevok
Rýchlo sa ospravedlň , kedy už konečne dozreješ a začneš byť trošku dospelý!
Každá akcia má za následok reakciu... tak ma to tuším učili na fyzike, a v tejto téme je to krásne vidieť, aj to kto pri kom sedí na stoličke,alebo popíja kávičku sám, čo som si doteraz vôbec nevšímala, ale tu sa to jednoducho nedá.
2 1
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

danushka Pozri príspevok
Ach jaj, myslela som si, že už tu v tejto téme nebudem, ale Stanko, nepustíš ma.
Ty si fakt taký kôň?
Uhádla .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať