Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Som sa už riadne nasral sám na seba.Nežerem.Za týždeň 5 kg fuč.
2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Dva roky mi chrbticu kurírovala jedna žena.Konečne som sa začal cítiť v pohode.Ona mi odporučila cičenie.Doma som sa akosi nevedel prinútiť.Ale ja som blázon a keď niečo robím tak to robím na 100%.Zachvíľu tam budem robiť inštruktora.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to je super samé baby...k nám na tae-bo, ked prišiel chlap tak už viac neprišiel...slabý jedinec doma asi zdochol...moj obv.dochtor tiež napráva...najprv RTG....ak už niekoho pozná ako je "vychýlený" aj bez...
inak v septembri sa chystám cvičiť do Tučepi, tiež samé baby.....cvičí sa ráno večer s vlastnou váhou tela...tento rok večer že latino....cvičko
Naposledy upravil lujza.j : 04.05.13 at 21:48 Dôvod: preklep
2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
To si buď istá.Keď to vidím ako predo mnou trasú pozadím ani spať nemôžem.Mi to zrýchluje tep ,tlak a odbúravanie tukov.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...úraz a tým zhoršenie zdrav.stavu je nepríjemné pre necvičenca a nie to ešte pre človeka, ktorý bol športovo funkčný...držím silno päste... a napíš ako sa ti darí...
2 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja už sa ani nejako výnimočne nesnažím a klesá stále....ale tiež pomaly. A tiež by som ešte tak 5 rada dala preč.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....pokial viem nie,ale ak chces vyhodit peniaze za pirule, urcite ti v lekarni neco predaju...biznis je biznis.....
http://www.pluska.sk/izdravie/chudnu...odbornici.html

.....v prvom rade musiš chciet.....nic ine nepomoze!!!!...treba si to upratat v hlave...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
akurát som dožrala štvrť kilovú orieškovú čokoládu, pol balíka plnených presladených keksov,maslové tyčinky a dojedám trojuholník syra s bielou plesňou(250g) a zajtra budem chudšia o pol kilo.... v cukroch to nebude
u teba nie
2 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

mne ale syn hovori, ze nemam vyvazenu kaloricky stravu, to znamena, ze jem, ale nespravne, ale co uz, ked som stale hladna, telo nema zasoby
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Dáša_
mne sa velmi páčia diety, ktoré hovoria o tom, že treba jesť viac ovocia a zeleniny. Teda zelenina ok, ale radiť toto tomu, čo hce schudnúť a ten si potom myslí, že ovocie je zdravé a môže v podstate jesť, koľko chce....

Ono je to na trt...stravovať sa podľa tých všeliakých "Guru" typu Bukovsky a spol. ?
Sorry, nech si vravia, čo len chcú (poddžubnem, ale týka sa to zároveň jednej nemenovanej osoby X na Porade)....ale to sa proste NEDÁ !
Lebo ak sa zovšeobecňujú diéty a aj samotné stravovanie, tak to je už iný level...biť bejzbolkou po hlave.
...počnúc Bukovským a X končiac !
Téma má názov "Nežerem".
Ak mám byť osobou X, neviem prečo som spomínaná v tejto téme. Ja som mala diétu pod dohľadom lekára, ale nie s cieľom schudnúť, ale liečiť sa. Čo sa podarilo.
Ikskrát som tu písala, že som po celý čas nehladovala a mala som pocit sýtosti. Inak by som dosť ťažko držala túto diétu daný čas. Zároveň to bola očista organizmu.
Čo sa týka cukru, mala som povolenú denne 1 ČL kvalitného medu v rámci raňajok (mozog potrebuje) - 1 Dl kozieho jogurtu, 6 ks pomletých mandlí, ľanové semienka a ľanový olej. Spolu mixované na kašu. Kto to pozná, musí uznať, že je to veľmi chutné. Počas dňa žiadne ovocie, iba zeleninu.

Že sa nedá? Dá. Ešte som tu. Beží piaty rok.
Liečba stravou, bylinami je stará asi ako ľudstvo samo.

Za túto tvoju agresívnu vetu "Lebo ak sa zovšeobecňujú diéty a aj samotné stravovanie, tak to je už iný level...biť bejzbolkou po hlave.
...počnúc Bukovským a X končiac !" by som navrhovala tvoj príspevok vymazať.
Ja som nič negeneralizovala.
Naposledy upravil korela : 24.08.15 at 01:54
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

človek si nemôže už urobiť ani srandu? aj za to dostane mínus?
nech mi ešte niekto povie,že tu sa nedávajú plusy a mínusy za nick.......
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Moja stara tabulka....strucna...gkykemicky index...
IMG-20160124-WA0000.jpg  
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnes uloha na doma od trenera splnena 5x v tyzdni drepy....zacala som 100ks postupne pridavat na 200ks....kazdy jeho cvicenec si mal vybrat partiu...ktoru bude do plusu doma makat...ja som to nechala na jeho oko...povedala som mu,ze neviem....
Kto sa prida
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Terezia13
...............mne žiadna rada nepomohla............SOS.................nežeriem !!! a ani kilo dole!!!
To fakt? Ja "nežrala" a 6 kg dole za 6 týždňov
3 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ked sa mi podari prehovorit decko...isla by som si v septembri zacvicit aj s .....do tućepi...
http://zora.sk
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
základ je príjem a výdaj, my neska v lese, jeden kapor, dva pidi pstruhy plus 2 zemiačky, štyria, plus peso - na posedenie, a na celý deň konec.... A to ani chudnúť nechcem, no.. čo už
2 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

idem sa pochvalit ,aj ked to nikoho nezaujima (skoro) bez sacharidov za 6 tydnov -6kg...dost dobre ale je z coho....a vraj teraz tak po mesiaci sa ma zacat ozajstny masaker tuku...najtazsie bolo zriect sa piva v tych najvacsich horucavach, som bol z toho nepricetny
2 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

afrikánka
Ja som skromná, stačilo mi zhodiť 6 kilogramov, ten nejaký tuk plus, mínus mi už ani nevadí
Pochválim sa, tridsať kíl dole. Proste nežerem.
3 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
20953293_859743860856120_6628114754601985346_n.jpg  
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať