Zavrieť

Porady

EUROPODVOD=EUROVAL

Remeselník,stavbár.
Pred pár rokmi som sa z € tešil , ako malé decko.Pritom to od samáho začiatku je len nástroj na to ,aby mohli byť bohatší ,ešte bohatšími a chudobnejší chudobnejšími.Odopierajú nám náš vlastný názor ,odmietnuť toto svinstvo.Nemôžeme vysloviť a mať svoj názor .
Sulíkovi teraz nezávidím .Musí to byť obrovský tlak, ktorý musí znášať.A to len preto ,že má názor, ako absolútna väčšina rozmýšľajúcich ekonomicky vzdelaných ľudí a nebojí sa ho povedať nahlas.Ide o našich 14 mld €,ktorými máme prispieť.Pre ilustráciu táto suma je väčšia ako suma za ,ktorú sme predali plynárne,elektrárne,všetky banky,plus celá malá privatizácia zo Slovnaftom a rozkradnutými miliardami nebankovkami.Ak s tým nebudeme súhlasiť budú nás aj strieľať?
Snažím sa zachovať apolitickosť.K založeniu tejto témy ma dohnalo toto video.


http://www.topky.sk/cl/1000048/1288681/Takto-rozputalo-Grecko-krizu-v-Europe--Klamstva--podvody-a-natlak-
Usporiadat
Téma je uzavretá.
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

http://map.15october.net/main
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Americká verzia.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ja som za EUROVAL!
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Ja PROTI!!!
3 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
mas na to pravo
2 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

video1983 Pozri príspevok
ja som za EUROVAL!
To sme už dvaja. Kto chce brať, musí aj dávať....
P.S. Žeby, s Pánem Bohem, idem od Vás - po druhé.....???
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pikoška Pozri príspevok
To sme už dvaja. Kto chce brať, musí aj dávať....
P.S. Žeby, s Pánem Bohem, idem od Vás - po druhé.....???
..

..no áno, kto chce brať, musí aj dávať...ibaže berieme na niečo iné a dávame na niečo iné...a ak sme nečerpali eurofondy na záchranu výšky dôchodku našich dôchodcov,ta na to by sme nemali dať ani grékom...a ak už vieme dopredu, že nie sú schopní si doma upratať vo financiách...
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Anketa bola zle nastavená, mali si spýtať každého či je ochotný dať určité percento zo svojho príjmu na záchranu eurovalu v tom prípade som za a malo si prispievať len zo sumy nad minimálnu mzdu alebo životné minimum. A priamo poslať, žiadne že z daní. To by najviac ryčali tí ktorých sú za a sú najviac nahrabaní. Si predstavte tie uplakané oči babyradič, alebo kyslý úsmev manekýna Ivana, keby neboli predali naše ekonomické perly tak sme sa nemuseli strkať do únie a servilne prijímať tie fondy ktorú ktoré vznikli z daní monopolného zisku podnikateľských skupín v najproduktívnejších štátoch a mali by sme viac.
3 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Môj názor na úniu bol a je, že je to inštitúcia, ktorá neprodukuje nič, stojí obrovské peniaze a porekadlo " Spolky-čertové volky" až na malé výnimky vždy platilo.
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

video1983 Pozri príspevok
mas na to pravo
Na to sú dôvody.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Stara mudrost hovori, ze ak minies co len o jeden halier viac ako zarobis, ides rovnou cestou do pekla. Plati to pre jednotlivca, pre rodinu, pre stat aj pre svet. Tento svet je zadlzeny nejakymi virtualnymi peniazmi a som zvedava, ako sa z toho ti mudri statnici dostanu.
8 0
zsazsula zsazsula

zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

durisovad Pozri príspevok
Stara mudrost hovori, ze ak minies co len o jeden halier viac ako zarobis, ides rovnou cestou do pekla. Plati to pre jednotlivca, pre rodinu, pre stat aj pre svet. Tento svet je zadlzeny nejakymi virtualnymi peniazmi a som zvedava, ako sa z toho ti mudri statnici dostanu.
úplne s tebou súhlasím
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

pavol54 Pozri príspevok
Anketa bola zle nastavená, mali si spýtať každého či je ochotný dať určité percento zo svojho príjmu na záchranu eurovalu v tom prípade som za a malo si prispievať len zo sumy nad minimálnu mzdu alebo životné minimum. A priamo poslať, žiadne že z daní. To by najviac ryčali tí ktorých sú za a sú najviac nahrabaní. Si predstavte tie uplakané oči babyradič, alebo kyslý úsmev manekýna Ivana, keby neboli predali naše ekonomické perly tak sme sa nemuseli strkať do únie a servilne prijímať tie fondy ktorú ktoré vznikli z daní monopolného zisku podnikateľských skupín v najproduktívnejších štátoch a mali by sme viac.
Kamarát Slovensko produkovalo deficity cez 5% aj keď boli podniky vo vlastníctve štátu. Vlastníctvo štátu znamená najväčšie plytvanie v týchto podnikoch. Pozri si na vývoj ziskov týchto podnikov. Samozrejme, bolo možné privatizovať tak, aby štát nestratil kontrolu. Nezabúdaj, že z fondov EÚ dostávame 4-5X viac ako prispievame, takže takéto vyjadrenia nie sú namieste.
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

To ze sa safarilo v statnych podnikoch je jedna strana mince,druha strana mince je ze neraz sa safarilo umyselne,aby sa mohlo jednoducho a vyhodne privatizovat-je to sukromne a porovnaj ceny monopolnych dodavatelov v ramci EU,pozri na to aka je tam byrokracia,tak zistis ze tvrdenie a pohlad na to ze sukromna firma je lepsi gazda je dost zjednodusene.Niekedy to mohlo platit,teraz uz je to komplikovanejsie.
Keby islo o solidaritu z obcanmi,tak ano-ale tu sa nalievaju stovky mld do bank, financnych institucii a firiem,teda do subjektov ktore maju produkovat zisk a sami prispievat do statnych rozpoctov-toto je chore a zaklada velmi nebezpecny precedens a jadro obrovskej krizy do buducnosti.
Zeurofondami je to tak,ze ked v tomto planovacom obdobi radikalne nezlepsime ich cerpanie,tak nebude to az taka vyhoda,budeme skor v rovnovahe pri platbach.
No a dalsia demagogia je ze ked nedame ani cent do Eurovalu,tak nic nas to nebude stat-ale ak sa zdrazia uroky,prehlbi kriza,tak aj tak nas to bude stat hodne-mame na vyber 2 riesenie zle a horsie a je na ekonomickych expertov,aby definovali ktore je to horsie.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Braňo Pozri príspevok
Kamarát Slovensko produkovalo deficity cez 5% aj keď boli podniky vo vlastníctve štátu. Vlastníctvo štátu znamená najväčšie plytvanie v týchto podnikoch. Pozri si na vývoj ziskov týchto podnikov. Samozrejme, bolo možné privatizovať tak, aby štát nestratil kontrolu. Nezabúdaj, že z fondov EÚ dostávame 4-5X viac ako prispievame, takže takéto vyjadrenia nie sú namieste.
Preto holandský štát privatizuje Dexiu, lebo tam sedeli múdri neštátni hospodári. Nech ju teda vlastníci predajú ešte lepším vlastníkom. Zlý hospodár - dobrý hospodár je o nastavení pravidiel a sankcií za porušenie nič menej nič viac a ostatné sú len kecy na rozvírenie vášní.
Ty si čerpal koľko? prenikol si do štruktúry čerpania a oceňovania hodnoty projektov?
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Grékom sa idú dlhy odpúšťať a nám sa pridajú.
Šibať treba koňa ktorý ťahá?

Odporúčam TOTO videjko, má síce 2 hodiny ale je zaujímavé.
Naposledy upravil KoxXxo : 11.10.11 at 09:47
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pepsikova Pozri príspevok
..

..no áno, kto chce brať, musí aj dávať...ibaže berieme na niečo iné a dávame na niečo iné...a ak sme nečerpali eurofondy na záchranu výšky dôchodku našich dôchodcov,ta na to by sme nemali dať ani grékom...a ak už vieme dopredu, že nie sú schopní si doma upratať vo financiách...
...Dnešné hlasovanie nie je hlasovanie o Grécku, a už vôbec nie o Grékoch. Ani o našich dôchodcoch. O tých sa má starať sociálnopracovný minister, ak už rozhoduje o tom, za koľko sa majú o seba starať ONI,Y. Dnešné hlasovanie je nervózne práve tak ako je nervózny vývoj na svetových burzách, ktorý ICH zdíha zo stoličiek. Nervozita je už aj na Wall Street. A vieš, o čom to celé je? To celé je o príliš roztvárajúcich sa sociálnoekonomických nožničkách.
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Presne o tom je film v príspevku nad týmto.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Braňo Pozri príspevok
Kamarát Slovensko produkovalo deficity cez 5% aj keď boli podniky vo vlastníctve štátu. Vlastníctvo štátu znamená najväčšie plytvanie v týchto podnikoch. Pozri si na vývoj ziskov týchto podnikov. Samozrejme, bolo možné privatizovať tak, aby štát nestratil kontrolu. Nezabúdaj, že z fondov EÚ dostávame 4-5X viac ako prispievame, takže takéto vyjadrenia nie sú namieste.
...dostávame, ale MY len nemnóžko. ONI majú z toho slušné všimné aj pre niekoľko generácií. Po nich potopa.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať