Zavrieť

Porady

EUROPODVOD=EUROVAL

Remeselník,stavbár.
Pred pár rokmi som sa z € tešil , ako malé decko.Pritom to od samáho začiatku je len nástroj na to ,aby mohli byť bohatší ,ešte bohatšími a chudobnejší chudobnejšími.Odopierajú nám náš vlastný názor ,odmietnuť toto svinstvo.Nemôžeme vysloviť a mať svoj názor .
Sulíkovi teraz nezávidím .Musí to byť obrovský tlak, ktorý musí znášať.A to len preto ,že má názor, ako absolútna väčšina rozmýšľajúcich ekonomicky vzdelaných ľudí a nebojí sa ho povedať nahlas.Ide o našich 14 mld €,ktorými máme prispieť.Pre ilustráciu táto suma je väčšia ako suma za ,ktorú sme predali plynárne,elektrárne,všetky banky,plus celá malá privatizácia zo Slovnaftom a rozkradnutými miliardami nebankovkami.Ak s tým nebudeme súhlasiť budú nás aj strieľať?
Snažím sa zachovať apolitickosť.K založeniu tejto témy ma dohnalo toto video.


http://www.topky.sk/cl/1000048/1288681/Takto-rozputalo-Grecko-krizu-v-Europe--Klamstva--podvody-a-natlak-
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Mňa napadlo čosi iné. Médiá a politici nás budú odsudzovať, že sme euroval nepodporili. Lenže sa môže stať, že na základe týchto informácíí začnú nad tým rozmýšľať viacerí európania a vyjdú do ulíc v hojnejšom počte a zhodia súčasných politikov Islandským spôsobom. Však aj nežnej predchádzala sviečková. A Angeliku zase reprízujú...
0 0
enad enad

enad je offline (nepripojený) enad

Od samého začiatku nesúhlasím s EUROVALOM. Bola som aj tento rok v Grecku na dovolenke. Povedala som si, že im radšej takto prispejem ako nejakej globálnej organizácii... Žiaľ, stretla som sa s veľmi nepriateľským postojom Grekov voči Slovákom :-( A to som tam nebolo prvý krát (takže mám s čím porovnávať)....ale naposledy.... Absolútne súhlasím s postojom SaS-ky. Ostala im chrbtová kosť. Prečo Fico nazahlasoval za Euroval vo včerajšom hlasovaní a vyceruje sa, že ak padne vláda, tak potom zahlasuje... to čo je za vydieranie... to nemá nič spoločné s názorom na Euroval.... No bude ešte "veselo" :-(
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

marleau Pozri príspevok
To je celkom jasné,kto to všetko režíroval a kto bol dramaturg.Ivetka si može teraz letieť do Bruselu vysvetľovať,čo sa to stalo,že neposlúchla nadriadených.
Pozerať a načúvať nemienim,doteraz sme pozerať nemohli a len sme načúvali.Kam nás to dostalo?
No prepáč, ja som netušila, že si jasnovidka. A ktože je ten režisér a dramaturg? Že by Fico? Lebo on za všetko doteraz mohol. Keď pôjdeš pred parlament kričať, oznám to včas. Pôjdem s Tebou.
P.S. A prečo si mlčala? Mohla si kričať, aj tu na Porade. Aj tu tieklo šampanské po voľbách, len akosi skyslo.
0 0
harctom harctom

harctom je offline (nepripojený) harctom

SLOVA SDKU PRED VOLBAMI:

Voľby 12. júna 2010 budú zároveň aj referendom
o pomoci Grécku. Máme možnosť rozhodnúť sa,
akou cestou sa nasledujúce štyri roky budeme uberať.
Dôsledky populistických a nezodpovedných
vlád, rovnako ako dôsledky žitia na dlh, vidíme
na kríze celej eurozóny. Voľby 2010 budú zároveň
otázkou, či súhlasíme, aby si Slovensko bralo pôžičky
kvôli Grécku a skladalo sa na život bohatých,
zatiaľ čo my budeme ďalej chudobnieť a pripravíme
sa o možnosti vlastného rastu. Môžeme si však
vybrať aj zodpovednú vládu a istotu, že sa nebudeme
ďalej zadlžovať a neskončíme v bankrote ako
Grécko. SDKÚ–DS považuje voľby do NR SR za
referendum o pôžičke pre Grécko. Hlasovaním vo
voľbách si vyberieme, či chceme isť aj my Slováci
gréckou, či maďarskou cestou, či chceme mať ďalej
vládu, ktorá nám hovorí, že krajinu nezadlžuje,
pričom čísla ukazujú presný opak.
12. júna si budeme môcť vybrať svoju vlastnú
úspešnú slovenskú cestu. SDKÚ-DS je za zdravé
financie, za silnejšiu strednú vrstvu a moderné Slovensko.

PANI PREMIERKA HANBITE SA !!!!
Oklamali ste voličov a ešte Vy máte navrch....
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

enad Pozri príspevok
Od samého začiatku nesúhlasím s EUROVALOM. Bola som aj tento rok v Grecku na dovolenke. Povedala som si, že im radšej takto prispejem ako nejakej globálnej organizácii... Žiaľ, stretla som sa s veľmi nepriateľským postojom Grekov voči Slovákom :-( A to som tam nebolo prvý krát (takže mám s čím porovnávať)....ale naposledy.... Absolútne súhlasím s postojom SaS-ky. Ostala im chrbtová kosť. Prečo Fico nazahlasoval za Euroval vo včerajšom hlasovaní a vyceruje sa, že ak padne vláda, tak potom zahlasuje... to čo je za vydieranie... to nemá nič spoločné s názorom na Euroval.... No bude ešte "veselo" :-(
Ale Fico nie je onuca na utierane nosa. To jeho je určite menšie vydieranie, ak už si tomu prifárala taký názov ako sa vydierali koaličníci.
Keď sa svet ocitne v klamstve, každá pravda je revolučným činom, som kdesi čítala od nejakého múdreho. To len aby si sa nezľakla, že tou múdrou, čo túto múdrosť objavila - som ja.
0 0
harctom harctom

harctom je offline (nepripojený) harctom

I. RADIČOVÁ: máme solidaritu postavenú na hlavu
“Pokiaľ naďalej budeme platiť za nezodpovednosť vlád, za nezodpovednosť európskych
inštitúcií, za nezodpovednosť ratingových agentúr a za nezodpovedné
správanie sa bánk, potom máme solidaritu postavenú na hlavu, kedy zodpovední
a chudobnejší sa skladajú na nezodpovedných a bohatých. Ak by sme takto pokračovali
a nezastavili tento morálny hazard v Španielsku, Portugalsku, Taliansku,
ako sa to potom skončí? Potom Grécko požičia Portugalsku? Dostaneme sa do
absurdnej situácie.
Podmienkou vstupu do EÚ bolo, že skonsolidujeme verejné financie, že ozdravíme
bankový sektor. Inak by sme nemohli byť členom EÚ. Grécko sa stalo členom a
neplní takéto záväzky. Napriek tomu SDKÚ-DS je za solidárnosť. Prispievame do
fondov a zároveň na pôžičky Medzinárodného menového fondu. Takto sme pomáhali
Maďarsku, Lotyšsku, Estónsku, Rumunsku a pomôžeme cez Medzinárodný
menový fond a sme ochotní pomáhať aj Grécku, ale to, čo sa spúšťa teraz, je nad
štandard.

Iveta Radičová
volebná líderka SDKÚ-DS

Pani PREMIERKA STRATILI STE PAMAŤ ?????????????
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

sito Pozri príspevok
Však to aj Mikloš, tiež priznal, ale momentálne lepšieho nieť. Treba brať kým je! Ale komu?
tak to je jednoduche u nas ze komu brat-ludom v hmotnej nudzi, dochodcom, studentom, zamestnancom z minimalnou mzdou,zdravotne postihnutym, zivnostnikom, tak ako je to uz 20 rokov-azda nebudu brat tym co maju a tym co cez zlodejinu a podvody ryzuju na statnych a verejnych zdrojoch,alebo neuberu na byrokracii a na transferoch financnym zralokom a pod.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Pikoška Pozri príspevok
No prepáč, ja som netušila, že si jasnovidka. A ktože je ten režisér a dramaturg? Že by Fico? Lebo on za všetko doteraz mohol. Keď pôjdeš pred parlament kričať, oznám to včas. Pôjdem s Tebou.
P.S. A prečo si mlčala? Mohla si kričať, aj tu na Porade. Aj tu tieklo šampanské po voľbách, len akosi skyslo.
Nitky od našich (ne)vládnych bábkových panáčikov vedú úplne mimo naše hranice.Ja som nemlčal,aj na Porade mám kopec príspevkov s mojimi názormi.Ja Ficovi nič nevyčítam,čo sa týka €valu.Zatiaľ....,lebo som si istý,že ho ratifikuje a za odmenu bude tam,kde chce.Ono (do)terajšej premiérke išlo najviac o €val a hneď za tým na poslednom mieste aj o Slovensko.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

harctom Pozri príspevok
I. RADIČOVÁ: máme solidaritu postavenú na hlavu
“Pokiaľ naďalej budeme platiť za nezodpovednosť vlád, za nezodpovednosť európskych
inštitúcií, za nezodpovednosť ratingových agentúr a za nezodpovedné
správanie sa bánk, potom máme solidaritu postavenú na hlavu, kedy zodpovední
a chudobnejší sa skladajú na nezodpovedných a bohatých. Ak by sme takto pokračovali
a nezastavili tento morálny hazard v Španielsku, Portugalsku, Taliansku,
ako sa to potom skončí? Potom Grécko požičia Portugalsku? Dostaneme sa do
absurdnej situácie.
Podmienkou vstupu do EÚ bolo, že skonsolidujeme verejné financie, že ozdravíme
bankový sektor. Inak by sme nemohli byť členom EÚ. Grécko sa stalo členom a
neplní takéto záväzky. Napriek tomu SDKÚ-DS je za solidárnosť. Prispievame do
fondov a zároveň na pôžičky Medzinárodného menového fondu. Takto sme pomáhali
Maďarsku, Lotyšsku, Estónsku, Rumunsku a pomôžeme cez Medzinárodný
menový fond a sme ochotní pomáhať aj Grécku, ale to, čo sa spúšťa teraz, je nad
štandard.

Iveta Radičová
volebná líderka SDKÚ-DS

Pani PREMIERKA STRATILI STE PAMAŤ ?????????????
Kdeže pamäť,zdravý rozum.To vieš,keď nekvapká ale leje,vtedy sa dejú s ľudskou hlavou divné veci.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Poslanci sa spravaju tak ako im stranicki sefovia prikazu alebo ako im ukazu priklad. Keby sa zostavila vlada odbornikov nezavislych na stranach a poslancov by sme si volili v mensich volebnych obvodoch, urcite by sa v parlamente snazili ukazat nam, svojim volicom, ze su tam opravnene, pretoze v opacnom pripade by sme mali mat pravo ich odvolat a vymenit za inych. Ale to by znamenalo, ze by strany nemali prispevky z nasich dani, ale len tie, ktore by si sami medzi sebou vyzbierali. Ja viem, ze je to utopia, ale mne by sa to takto pacilo.
0 0
halúzka halúzka

halúzka je offline (nepripojený) halúzka

rada sa smejem aj keď vonku prší... ...viac
Tento scenár bol dávno pripravený, neviem prečo sa vôbec nad tým pozastavujeme.
Je to , len a len politika!!!!!!
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Elegantné vyriešenie problémov s odborármi a lekármi.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ja tiez nesuhlasim s tym, aby v nejakom spolku chudobnejshi prispievali bohatshim, len mi neda nepoznamenat, ze sme vshetci v tom spolku spolocsne. Nejako citim, ze tu ide o ten spolok ako taky. Isli sme do spolku, prijali sme nejake zasady, tak by sme sa ich asi mali drzat. Druha vec je ze by sme mali strashne kricsat, aby starejshi spolku nejako zabezpecsili, aby nikdo so spolocsnikov nemohol klamat a podvadzat ako to robili feshaci spod Akropoly. Ja by som Euroval schvalil, ale ukazal by som starejshim zltu kartu, s pripomienkou, ze ak sa konkretne nezlepshia kontrolne mechanizmy, tak sa nabuduce budem ohanat kartou cervenou. K tomu sco sa stalo teraz. Aj ked Sulik vytiahol cervenu kartu, zapas bude aj tak scratchovany a v nasom novom zapase sa Euroval aj tak schvali, takze jedinym prinosom bude, ze si akurat zachoval tvar. (Ak vobec bolo toto jeho pohnutkou). Ale moze to byt vsetko aj uplne inacs.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
taiko Pozri príspevok
Ja tiez nesuhlasim s tym, aby v nejakom spolku chudobnejshi prispievali bohatshim, len mi neda nepoznamenat, ze sme vshetci v tom spolku spolocsne. Nejako citim, ze tu ide o ten spolok ako taky. Isli sme do spolku, prijali sme nejake zasady, tak by sme sa ich asi mali drzat. Druha vec je ze by sme mali strashne kricsat, aby starejshi spolku nejako zabezpecsili, aby nikdo so spolocsnikov nemohol klamat a podvadzat ako to robili feshaci spod Akropoly. Ja by som Euroval schvalil, ale ukazal by som starejshim zltu kartu, s pripomienkou, ze ak sa konkretne nezlepshia kontrolne mechanizmy, tak sa nabuduce budem ohanat kartou cervenou. K tomu sco sa stalo teraz. Aj ked Sulik vytiahol cervenu kartu, zapas bude aj tak scratchovany a v nasom novom zapase sa Euroval aj tak schvali, takze jedinym prinosom bude, ze si akurat zachoval tvar. (Ak vobec bolo toto jeho pohnutkou). Ale moze to byt vsetko aj uplne inacs.
ja sa len pytam ze preco teda nepomahaju aj cesi madarai poliaci ktori beru mnohonasobne viac z EU ako my!!

btw. co to mas za problem s tym pisanim? ta nebavia makkcene?
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Ľudia už dlho žijú v biede a strachu a bude to aj opodstatnené...ocakavajme vojnu. Zbraní a zufalych je dosť, potravín a penazi nie.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

BIZAL Pozri príspevok
Ľudia už dlho žijú v biede a strachu a bude to aj opodstatnené...ocakavajme vojnu. Zbraní a zufalych je dosť, potravín a penazi nie.
.... tiez som na to myslel, v pripade, ze by sa pisalo ine storocie uz by k tomu asi prislo
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Je tu nejaká iskrička:
http://www.youtube.com/watch?v=jyziG5bUuBE


0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Zita5 Pozri príspevok
K eurovalu sa nevyjadujem, som sklamaná ....avšak som znechutená , alebo zhnusená z prístupu poslancov , že rokovacia sála bola pri rozprave prázdna (bolo tam zopár jedincov ).......a čo ma ešte viac štve, že za toto dostávajú tak slušné peniaze. Neberiem im to , ale nech sa chovajú, ako sa na poslancov patrí, že vykonávajú svoju prácu v mene občanov ......či už v dobrom, alebo v zlom .
Nie len ona, sála! Ale aj hlavy v sále! Bože, aké ich majú malé?!

http://www.youtube.com/watch?v=UKWZxBWRPgA


0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať