Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ťažko sa dýcha v štáte,ktorý je riadený takými ľuďmi , akými je riadený.

Nie je mi to jedno čo sa deje a som z toho veľmi nešťastná .Podnikám 20 rokov.Už som toho prežila veľa, nadobudla som veľa životných skúseností, ale aj som veľa stratila pri podnikaní.Viem o čom je život,viem aké je ťažké podnikanie v tomto štáte pre obyčajného človeka , ktorým som aj ja, ktorý nemá za sebou žiadnu vplyvnú osobu .Počas celých dvadsať rokov podnikania som nečerpala od štátu nič ,žiadnu podporu , žiadne nemocenské dávky ....stále len platím a prilievam , či to je daň z príjmu, či to je DPH, či to je daň z nehnuteľnosti z podnikateľských priestorov , či je to smetné raz tak drahé pre podnikateľov ako domácnosť ,či sú to odvody do fondov , či daň z motorových vozidiel stále sa zvyšujúca a v neposlednom rade sankcie za omeškané platby atď.Toto poznáme všetci , len je na jedincovi či to povie verejne teda či si to prizná , alebo nie .Však keď sa zamyslím nad tým,tak vlastne i napriek tomu , že podnikám, tak mi nezostane v čistom ani minimálna mzda. A v kauze Gorila lietajú milióny a miliardy bezpracne .No proste hnus !
Nie je tomu tak dávno, keď sa na Porade vykrikovalo , akí sú podnikatelia podvodníci, ako zamestnanci trpia , akí sú diskriminovaní a podobne ................ teraz máte možnosť sa verejne vyjadriť ku Gorile a k tým, ktorí nás tu roky okrádajú.Inak to ani nemôžem nazvať.

Najviac ma znepokojuje fakt , že nám takýto ľudia v ich dielni varia zákony , také aké sú .Majú nad nami ...nad spodinou tohto štátu kontrolu a idú nás trestať sankciami , aby sa naplnila štátna kasa a mohlo sa viac kradnúť.
Áno, povedala som si, že nepôjdem voliť ....ale napokon som si to rozmyslela....radšej dám hlas niekomu inému,akoby mal prepadnúť môj hlas stranám, ktoré nás tu oblbujú už 20 rokov .

A pri tejto príležitosti ma napadá súvislosť s ERP, ako sa rozbehli od 1.1.2012 kontroly a podnikateľov za pár centov, ktoré im vystávajú v kase dostanú pokutu .No povedzte,nie je to hanba ? Však tieto zákony nám tvorili Gorilisti.
Však si pozrite zákony a sankcie , však tie pokuty všetky sú likvidačné! Však prečo nie , ak to nedostanú naši moci páni na daniach, tak to dostanú na pokutách .
Naposledy upravil Zita5 : 16.01.12 at 06:41
45 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

Dobrý deň,
dovoľte, vyjadrím svoj názor:
Občan má právo voliť. Lenže keď voliť, teda umožniť komusi rozhodovať v závažných veciach mal by mať právo kontroly a nazvem to "právo sankcie".
Tento bod demokracie mi tu chýba. O čom býva referendum? Občan by si mal vybojovať právo kontroly.
1. Zmenu ústavy
2. nového prezidenta
3. trestnoprávnu zodpovednosť politikov
4. vyriešenie káuz
5. vyriešenie sociálneho (rómskeho) próblému

Toto sú body, ktoré by ma dokázali postaviť pred parlament. Pre budúcnosť mojich detí...

Po prečítaní Gorily na mňa doľahla apatia, bezmocnosť a hnus. Každé voľby volím. Viem ja komu som umožnila mojím hlasom kradnúť ????

Čítala som veľa názorov , postrehov a zaujal ma jeden. Bol o Islande. Ako ľudia na Islande, obrazne povedané, buchli po stole a povedali politikom a dosť.
Myslím, že Slovák je tak znechutený z politikov, že už je len krok ku zmene.

Držím palce demokracii, spravodlivosti a pravde.
11 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Myslím si, že by som išla do ulíc, keby som bola fit. Tiež som dôchodkyňa, ja ale presne viem, čo chcem. Chcem jednak protestovať proti súčasnému politickému zoskupeniu, ale predovšetkým chcem, aby nastal koniec týmto praktikám, ktoré umožňujú beztrestné obohacovanie sa. Chcem spravodlivé vyšetrenie Gorily s účasťou verejnosti a tvrdé potrestanie vinníkov. V prípadoch, ak sa dokáže zneužitie právomocí verejných činiteľov spojených so spreneverou financií štátu, hodí sa mi tam aj slovo vlastizrada. Chcem spravodlivosť v tomto štáte a skutočnú demokraciu, nie tú, čo prišla s rokom 1989. Skoro každý, kto sa vtedy dostal k moci, začal vykonávať činnosti, ktoré zapadali do goriláckej ZOO. A neboli to tí poctivejší komunisti (z presvedčenia) ale skôr tí, ktorí sa naučili obohacovať a zneužívať moc už pred 1989. K nim sa pridali častokrát aj vylúčení zo strany, ale ruku na srdce, koľkí z nich boli vylúčení za to, že si otvárali hubu za spravodlivosť a koľkí za to, že páchali činnosť, ktorá sa aj teraz považuje za trestnú? Ja som nikdy nebola v nijakej strane, ale poznala som veľa slušných ľudí, ktorí tam boli a kto bol vtedy grázel, ostal ním aj potom, akurát po 1989 využil to, že ho niekto za to grázlovanie vylúčil. Vtedy bol dobrý každý, kto bol vylúčený. Nedávno som čítala, že nejaký mládenec dostal väzenie za ukradnutý rožok, lebo to urobil opakovane. Mne chýba rovnaký meter pre všetkých. Preto vyjadrujem svoj protest so súčasnými politikmi. Neviem, ako toto skončí, neviem, kto bude mať z toho nejaký úžitok, ale všetci voláme po trestnoprávnej zodpovednosť aktérov goriláckej ZOO a po radikálnej zmene politickej scény.
9 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

IVETA N Pozri príspevok
aj od nás tam boli , keď sa vrátili tak,hovorili o fantastickej atmosfére a prirovnávali ju k ,,89,,.A tiež rozprávali, že tam bolo niečo do 10 000 ľudí . .....
Sledovala som od piatku či niekto ako hovoria v disk.reláciach s tých ,, silných strán,,niečo okomentuje , ale márne .....
A teraz veľký titulok na TA3 výpoveď REJDU ku gorile .Pozerala som nič podstatné iba čo sa vie .Dokonca nepotvrdil ani autentickosť toho čo koluje na inter.stránkach ,keď sa ho na to opýtal redaktor.....

IVETA N
Rejdu som počúvala veľmi pozorne. A povedal niečo veľmi dôležité. Ako tí, čo mali tých priekupníkov nášho majetku vvyšetriť, kupčili s originálmi nahrávok. To je hnus hnusov. A politici, ak by nemali pečiatku nespokojných občanov, protestujúcich proti bahnu, v ktorom sa spoločnosť ich nezodpovedným konaním ocitla, ani by nepostrehli, že SME TAM BOLI. Jediné, čo ich dnes zaujíma je to, kto umyje okná od vajec a pozametá banánové šupky. Bordel vo vnútri parlamentnej budovy sa im vyčistiť nechce, ten zvonka im prekáža. Už som na to zvedavá, na koho a ako rýchlo budú podávať trestné oznámenia. Taký parlament, ktorý je hluchý k tomu, čo občan hovorí, je pre občana nepotrebný a nebezpečný. A je najvyšší čas im to raz a prevždy masovo a nahlas povedať. Oni si zabezpečili Z NÁŠHO blahobyt pre niekoľko generácií. A smejú sa nám do očí. Dokedy?
7 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
Na rannej prechádzke sa Dzurinda náhle potkol a spadol.
Ukázalo sa, že to bola porážka. A pretože podľa hesla
"Zdravie nie je biznis" nemala
blízka nemocnica dostatok
personálu, tak zomrel.
Onedlho stál pred nebeskou bránou a Svätý Peter ho privítal:

- "Vítaj na Nebesiach, ale skôr, než sa tu usadíš, tak sa zdá,
že tu máme malý problém. Málokedy tu máme slušných demokratov
a tak si nie sme tak úplne istí, čo s nimi."

- "To nie je žiadny problém, jednoducho ma pustite ďalej, som
dobrý kresťan, som veriaci."

- "Rád by som ťa pustil ďalej, ale mám pokyny priamo od Boha.
Hovorí, že pre zavedenie novej politiky demokratického ŠTÁTU musíš
stráviť jeden deň v Pekle a jeden deň v Nebi. A potom si sám
vyberieš, kde chceš stráviť Večnosť.

- "Ale ja už som rozhodutý. Chcem do Neba!"
Svätý Peter odviedol Dzurindu k výťahu a zišli dolu do pekla.
Brána Pekla sa otvorila a Miki se ocitol na krásnej zelenej lúke.
Pripadal si tam ako v Raji. Zelená tráva, slnko svieti, ale nie
je príliš teplo. Vanie mierny vlahý vetrík. Všade sú malé krčmy
s pivom, párkami a údenými kolenami, tienené šumiacimi stromami.
Všade postávajú slávni demokrati, sám Tony Blair ho
víta. Pod gaštanom diskutuje Sulík, Havel s Angelou Merkelovou.
Všetci
sa voľne prechádzajú, hrajú kolky a futbal. Na obed si dávajú
bifteky, grilované prasiatka, šampanské a plzeň. Sám diabol
priniesol Dzurindovi pohár oroseného piva a rezeň.

- "Daj si jedno, Miki!" "Nie, sľúbil som, že už nebudem piť
a budem štíhly", odmieta Dzurinda

- "Toto je peklo, synak. Tu môžeš jesť a piť čo chceš a neuškodí
ti to, skôr prospeje."
Miki si teda dá a zistí, že sa mu diabol páči, že je to fajn
chlapík, ktorý vie rozprávať korenené vtipy a vyvádzať o statným
kanadské žartíky. Jednoducho presne to, čo majú demokrati radi.
Všetci si skvelo užívajú a skôr než si to Dzuri uvedomí, deň sa
skončí. Všetci sa s ním búrlivo lúčia a mávajú mu, keď nastupuje
do výťahu. Keď se dvere výťahu znovu otvoria, je zase pri bráne
Raja a svätý Peter naňho čaká.

- "Tak a teraz je čas na návštevu Raja", a otvára mu bránu.
A ďalších 24 hodín je Miki donútený tráviť čas s partiou
čestných, vychovaných ľudí, ktorí majú radi spoločnosť, ale
hovoria o iných veciach než o jedle, o peniazoch, a chovajú sa
k sebe slušne a úctivo. Žiadne hrubé vtipy alebo kanadské žartíky.
Nie sú tam ani žiadne krčmičky a aj keď je jedlo dobré, biftek
a údené kolienko to nie sú. A všetci sú chudí. Niet tam nikoho,
koho by poznal. A naviac sa k nemu nikto nechová ako k dôležitej
osobe.

- "No toto, na niečo takéto ma Fígeľ so Sulíkom nepripravili.
Ani Bugár s Miklošom sa o tomto nezmienili," hovorí si Miki.
Deň sa skončil a svätý Peter sa vrátil.

- "Tak, strávil si deň v Pekle a deň v Nebi. Teraz si vyber, kde
stráviš Večnosť."
Ale Miki dlho nepremýšľa a rozhodne sa hneď:

- "Nikdy som si nemyslel, že toto poviem - vieš Nebo bolo krásne,
a tak... ale ja si naozaj myslím, že patrím k priateľom do Pekla."
Tak ho Peter odvedie k výťahu a on schádza stále dolu až do Pekla.
Dvere výťahu sa otvárajú a ocitne sa uprostred pustatiny pokrytej
odpadkami a toxickým odpadom. Vyzerá ako púšť, ale je to ešte
horšie. Asi ako bane v okolí Prievidze. Je vydesený, keď vidí
svojich priateľov, oblečených v zdrapoch, a ko prikovaní k reťaziam
zbierajú do plastových vriec odpadky pri ceste. Stenajú a vzdychajú
od bolesti, tváre a ruky majú čierne od špiny. Diabol pristúpi
k Dzurindovi, objíme ho okolo ramien. Ten se otrasie a hovorí:

- "Tomuto nerozumiem, bol som tu včera, všade slniečko, trávička
zelená, pivo tieklo prúdom. Stále sme sa flákali a bolo to skvelé.
A teraz je tu pustatina, všade iba neporiadok a všetci vyzerajú
biedne."
Diabol sa na neho pozrie, prefíkane sa usmeje a povie:

- "No, zlatý môj, včera to bola volebná kampaň, dnes si si nás už
zvolil!"

Pošli to všetkým slušným ľuďom, ktorí chcú v tejto krajine
žiť aj po voľbách a zvoľ správne.
6 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

srska Pozri príspevok
naučili sa od muftiho - ten bol v tom úplne dokonalý. nebezpečne ho stíha ficko
Žiaľ, máš pravdu. Dôveruj, ale preveruj. O to ťažšie sa prijímajú fakty mne, ako zatvrdnutej smeráčke. Predstavitelia tejto strany nezaostávajú za tými, ktorých som obstreľovala kritikou. Pozrela som si podnikateľskú činnosť Flašíka, Glvača a iných, čo sa hrdia, či hrdili nálepkou tejto strany. Sofistikovaný, prepracovaný podnikateľský maras realizovali rovnako. Rovnako sú za nimi fiktívne firmy, cez ktoré odklonili špinu tých pôvodných firiem a Zbierky listín sú rovnako prázdne.Som natoľko sklamaná a zhnusená, že na Obchodný register nekliknem, aby som si ešte stihla užiť dôchodok. Je to jedna banda, ktorá nás, ak to dovolíme, zoderie z kože. Čo ma však trápi najviac, tie účtovné výkazy, ktoré sú schopné vyprodukovať tiežúčtovníci. Až to je hnus. Podaktorým nerobí problém zaúčtovať aj prezervatívy ako ochranné prostriedky. Kto vie čítať Súvahu a Výsledovku medzi riadkami, vie presne o čom hovorím. Každý z nás nesie svoj podiel viny na stave spoločnosti. Tak je potrebné to zmeniť. A včera bolo neskoro.
6 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...a len tak, medzi nami..koľkože má porada členov?..a koľkým sa nepáčia rýchlonavarené zákony?..ak by sa porada spojila a hodila svoje názory nejakou cestou do parlamentu, bolo by to asi lepšie, ako tu vykrikovať, že strká hlavu do piesku...lebo ani ten piesok nemáme a nevieme vykrikovať na správnom mieste...načo sa tu jedujeme, ak si to nikto kompetentný neprečíta a neurobí nápravu?..len si vyliať zlosť, však papier znesie, ale nápravy sa tu nedočkáme..na to treba vymyslieť iný spôsob...aby to počuli aj tí nenažranci na kopčeku..
pepsi, ja som nesledovala iné témy, či sa už na Porade niekde o Gorile diskutovalo.My ako rodina posledné dni kauzou Gorila žijeme, tak ak aj iné rodiny a celá spoločnosť ( myslím nás všetkých poddaných tohto štátu) ...si myslím.Bytostne sa nás to dotýka, táto krivda, špina, a nespravodlivosť .
Ja to nepovažujem za kričanie, ale som veľmi rada, že niekto nabral odvahu a otvoril túto tému.Má každý možnosť sa vyjadriť .A pevne verím, že táto téma sa neuzavrie a každý poraďák si vyjadrí svoj názor v kľude , bez osočovania a intríg.A ten kto ho nevyjadrí, je zrejme so všetkým spokojný...hold , aj to sa stáva .
5 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

A ja mám ku gorilákom a goriláčke Bubeníkovej jedinú otázočku? Nemienite sa ospravedlniť verejne národu, ktorý ste zdierali?
A pre orgány činné v trestnom konaní mám tiež otázočku. Ako je možné, že ešte ste im nezaložili putá? Pre nich je sloboda medzi nami len dôkaz toho, že žijeme v banánovej republike. Asi sme už mali byť všetci v uliciach a hnať Vás do džungle, kam patríte.
5 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Už dlhšie som si pozerala tie publikované útržky materiálov Gorila, a stále som nechcela veriť, že to niekto bude aj vyšetrovať. Tie úryvky mnou dobre otriasli, cítim len hnus a bezmocnosť, ale určite sa tieto veci diali už od roku 1989, lebo chamtivosť niektorých Slovákov nepozná hraníc. Nedávno som kdesi čítala príspevok od alabuta, teraz mi prišli na um jeho slová v príspevku, napadlo ma, prečo je to tak, a nielen u nás na Slovensku. Pozrite si v téme http://www.porada.sk/t183857-buducnost-sveta.html je to príspevok 37, ale aj ďalšie tam. Blížia sa voľby, naozaj niet koho voliť. Mať tak vešteckú guľu, a vidieť, kto je odborník a dobrý manažér a súčasne nie je skorumpovateľný, ničím, ani fľaškou, ani kávou, ale to už asi iba snívam, že?
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
IVETA N Pozri príspevok
Je to smutné kam sa to všetko ,,zvrhlo,,.Tu sa mi natíska otázka a čím ďalej tým viac ,,AKO ĎALEJ MILÉ SLOVENSKO KAM SPEJEŠ ?,,
Merkelka to až príliš jasne ukazuje.....

5 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...a len tak, medzi nami..koľkože má porada členov?..a koľkým sa nepáčia rýchlonavarené zákony?..ak by sa porada spojila a hodila svoje názory nejakou cestou do parlamentu, bolo by to asi lepšie, ako tu vykrikovať, že strká hlavu do piesku...lebo ani ten piesok nemáme a nevieme vykrikovať na správnom mieste...načo sa tu jedujeme, ak si to nikto kompetentný neprečíta a neurobí nápravu?..len si vyliať zlosť, však papier znesie, ale nápravy sa tu nedočkáme..na to treba vymyslieť iný spôsob...aby to počuli aj tí nenažranci na kopčeku..
pepsi, a nedali sme v pripomienkovom konaní verejnú hromadnú pripomienku k 563/2009 niekedy v 04/2011? a nedalo mihálové ministerstvo kopu zásadných pripomienok k tomu istému zákonu? aj nkú? mikloš a loby to zmietla zo stola - naviac mihálove zásadné ako keby ani neboli podané. hnus .....
4 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Mojsejová mala pravdu: "Bubeníková nemala odvahu sa postaviť pred kameru".
Nepovedala ani "a", ani "b", ale ani "né". Asi jej bol život milý.
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čítam, čítam - vyjadrenia, názory, postrehy...... Ja len toľko:
Zabudol vôl, že teľaťom bol,
zabudol poslanec (politik), že občanom bol.
A tým je to povedané asi toľko - akokoľvek budete voliť toho, alebo hentoho, akonáhle sa dostane ku korytu - okamžite bude myslieť na to, ako sa poriadne nabaliť, bez ohľadu na to, kto ho volil, čo sľuboval atď.
Ten, ktorý sa dostane do parlamentu, alebo do vlády - vedomý si svojej "nadradenosti" a "nedotknuteľnosti" - sa okamžite (s prepáčením) vyserie na voličov a myslí len a len na seba.
Spomínali sa tu referendá - prečo niektoré dopadli tak,ako dopadli? Dôvod je prozaický - politici i poslanci nechcú počúvať hlasy svojich voličov a preto ich tie referendá ani tak neiritujú, aby niečo pre občanov tejto krajiny urobili (to skôr urobia pre seba).
Teda či nová tvár, či stará tvár, či Gorila, Šimpanz, Veľryba a iná obluda - život pôjde ďalej, veselo sa bude rozkrádať, naďalej sa budú vyciciavať obyvatelia (aj nezmyselnými, alebo nedokončenými zákonmi) - nebudú brániť svojich občanov ani voči rôznym debilným nariadeniam a smerniciam z EÚ (to skôr ešte pritvrdia - viď spotrebná daň s plynu, tisícové pokuty pre pár centov atď.)

Čo z toho vyplýva? Či budeš voliť, alebo nie - tebe to prd pomôže, skôr to vždy uškodí.
Demokracia v tomto štáte je v bdelej kóme - registruje, ale nereaguje!
4 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

up4anything Pozri príspevok
Urcite sa vsetko skonci happy end-om ..
Nemusí to skončiť nijako a predpokladám, že malé ryby pochytajú, veď ,,niečo" orgány činné v trestnom konaní urobiť musia.
Dôležité je, že sa vôbec verejne hovorí o špinavostiach a ako mafiáni robia čistky sami medzi sebou, takto sa možno prečistia medzi sebou aj naši politici.

My sa tu môžme iba nemo prizerať a konštatovať, že nie je koho voliť. Všetci sú úplatní, skorumpovaní, takže neostáva iné, ako sa spoliehať na seba samého, upevniť rodinné vzťahy a prežiť tieto časy, ani neviem ako ich nazvať.

Teraz robí môj syn jednému pánovi webovú stránku z nemenovanej strany /presadzuje sa ako nová tvár v strane/. Komunikuje pri docibrovaní drobností na stránke s ďaľším pánom - zbohatlíkom, čo si myslí, že podporovať niekoho vo volebnej kampani má byť pre syna česť. Len tak som nakukla do obchodného registra a pozrela si väzby ľudí, s ktorými sa syn stýka.
Zarazil ma spôsob, ako nekorektne jednajú so synom, aké tlaky naň vyvíjajú, nebudem to dopodrobna rozoberať. Postavili ho do polohy drž hubu a zabudni na dohodu z našej strany. Teraz budeš asistovať tak, ako Ti my prikážeme až do marca.
Keď syn zistil, aké zveri stoja v pozadí, naozaj musí držať hubu. Ale zistenie, že politici sú podporovaní zbohatlíkmi a fakt, že z rozbehnutého vlaku sa nedá vyskočiť, syna dobre preplesol.

Preto my tu môžme len diskutovať, nadávať - nič sa nezmení. Môžme privrieť oči a zapchať nos pred špinou, ale stále tu bude.
4 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

To s tym osobnym zbrojenim si ludia uvedomia ked bude neskoro. To ze ide na celu europu velmi zla doba je vidiet len sa to zatlka. To co robia zlodeji v politike na slovensku(a uradnici) to treba riesit ako v cine a irane zastrelenim alebo kreslom. Ved nie je mozne aby sa politici stretali osobne s financnikmi a este to aj priznaju(najnovsie SaS), v anglicku za to odvolavaju politika z funkcie. LUdia to musia chytit do vlastnych ruk, vyzbrojte sa a pockame na vojnu. Potom tieto svine treba postrielat(sidlisko v BA) a nie strielat do vlastnych...
Ak nedostanu ludia teraz rozum a nebudu volit LSNS, dostanu ho dalsie volby, ked im vyhasne posledna nadej. Lebo vsetko co je v parlamente je jedna banda.
4 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Fantastická atmoška, dobrá nálada, túžobné očakávania. Ideme ďalej?

░▒▓█ ZDIEĽAJTE, ABY TO VŠETCI VIDELI █▓▒░
Malá ukážka, ako s vami média (resp. ľudia, ktorí za nimi stoja) manipulujú. Aké oficiálne čísla o počte účastníkov na "Gorile" ste sa v správach, alebo na rôznych "objektívnych" portáloch dozvedeli?
- 800 účastníkov?
- 1000 účastníkov?
- 2000 účastníkov?
Tento záber vznikol iba hodinu po začatí stretnutia a je na ňom vyznačených 2375 ľudí...a to bol len začiatok. V neskoršom čase sa počet účastníkov takmer strojnásobil. Viem to, bol som tam od začiatku až do konca. Ak si ešte stále myslíte, že ide len o nejaký bezvýznamný protest, tak ste na veľkom omyle. Nepripomína to vám postraším rok 1989? Podľa médií sa tiež nič nedialo, všetko bolo v najlepšom poriadku. Práve sociálne siete sú tým médiom, kde máte možnosť sa dozvedieť neskreslené, ničím necenzúrované informácie. Možno vám lezie na nervy, že tu na Haluziach je trošku viac príspevkov na túto tému. Ale tak isto, ako mnohí z vás, aj ja cítim, že ľudia by sa mali dozvedieť neskreslené informácie o tom, čo sa tu chystá. Možno to má kopa z vás v paži, ale ja aspoň budem môcť svojim deťom o pár rokov hrdo povedať: "Bol som pri tom!". A čo vy?
(Zdroj fotografie:
http://gaso.blog.sme.sk/c/287565/Kla...-umyselne.html )
[M] — s: tu sedia traja v aute!, Majko Maylo Hrcak, Farebný Zdenči, tu zabudli troch , Morena C. Dunque, tu jeden, happy kebap , A tady další a na dva zapomeli :P.



http://www.porada.sk/album.php?albumid=1441
Naposledy upravil erzet : 29.01.12 at 12:15
417114_319478654760358_105801729461386_887904_1368410863_n.jpg  
4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

ela77 Včera, 21:47
To čo za firma umýva tie okná keď si ich na plošine oblievajú vodou z petfliaš a drhnú cirokovými metlami. Veď zoberiem malú tlakovú umývačku s tryskou a mám to hotové za pol hodiny. Ja tak čistím doma koberce

Jáj, nuž moja, ale Ty nie si štát... V domácnosti upratuješ rýchlo a efektívne.
Za štátne sa upratuje inak...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a len tak, medzi nami..koľkože má porada členov?..a koľkým sa nepáčia rýchlonavarené zákony?..ak by sa porada spojila a hodila svoje názory nejakou cestou do parlamentu, bolo by to asi lepšie, ako tu vykrikovať, že strká hlavu do piesku...lebo ani ten piesok nemáme a nevieme vykrikovať na správnom mieste...načo sa tu jedujeme, ak si to nikto kompetentný neprečíta a neurobí nápravu?..len si vyliať zlosť, však papier znesie, ale nápravy sa tu nedočkáme..na to treba vymyslieť iný spôsob...aby to počuli aj tí nenažranci na kopčeku..


...dodám ešte..predčasom som sa tu pochytila s jožkom M..a na konkretne otázky nedal konkretnu odpoveď...radšej sa zdekoval a aj tak urobil proti svojim poraďákom...a vedel , že robí proti a aj tak urobil...
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

U mňa všetky nadávky začínajú na v, ale nie je to vykanie a končia na c alebo na ci
3 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
.... z tohto celého diania a nie len momentálneho je mi na grc. Prvá myšlienka tak ako to tu už odznelo niekoľkokrát bolo, že kašlem na ich voľby a odignorujem ich, pretože nemajú absolútny žiadny význam. Po úvahe som usúdila, že je to blbosť, voliť pôjdem, ale určite využijem možnosť krúžkovania preferenčných hlasov tak ako nikdy pred tým a začnem so študovaním kandidátky od posledného miesta.

Ak možnosť kandidovať na prezidenta republiky je umožnená len 2x (chvalabohu), prečo to nie je tak aj pri voľbách do parlamentu. Veď niektorí (veká väčšina) tam derie lavice už vyše 20 rokov a vynesú ich len nohami dopredu (aj to len pri troche nášho šťastia). Každé 4 roky si vymenia teplé miestečká v opozícii na ešte teplejšie v koalícii, pred verejnosťou na seba kydajú ako v 4. cenovej a keď kamery vypnú tak sa bratríčkujú a posúvajú si kšeftíky. Národ sa medzi sebou žere, lebo jeden ospevuje Fica, druhý Dzurindu, niektorí sú schopní si dať kôli ich obhajobe aj po papuli a popritom je to jedna zberba. Jeden za 19 a druhý za 20 bez jednej.

Paródia jedného nemenovaného politika - "Nikto vám nevie toľko dať, ako vám ja viem sľúbiť" - a je to fakt pravda, my národ blbý sme im to zatiaľ vždy zožrali aj s navijákom.
3 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Gorila kricie meno Mikuláš Dzurinda.
Niečo z diskusií. http://www.aktuality.sk/clanok/20027...di-jan-mojzis/
modri pentagramovi bolsevici z kdh,sdku a cerveni bolsevici zo smeru tu s vami uz 20 rokov hraju divadlo pre korporatne ovce……Gorila je najväčší zo všetkých zločinov spáchaných na Slovensku.? A že to vyšetrujú tí, napriklad Trnka, čo v tom majú prsty??......Juraj Siroky súčasný hlavný akcionár Smeru a.s. bol sovietskym komunistickým KGB nasadený vr r.1988 do Washingtonu aby nakontaktoval V.Koženého ,ktorého si KGB vytipovlala ako hlavného hráča "Fondománie" v rámci čsl.Kuponovej privatizácie.
Sme.r a.s. je zmeska kriminálnikov najhrubšieho zrna,čoho si bol Haščák velmi dobre vedomý . Hascak a Dospiva obaja už ako 18-roční v roku 1987 nastúpili na Moskovský štátny inštitút medzinárodných vzťahov, Nezanedbateľnú úlohu pri výbere Mareka Dospivu a Jaroslava Haščáka mohol zohrať aj ten fakt, že v ich rodinných rodokmeňoch figurovali dôstojníci ŠtB typu Miloslava Dospivu, nar. 24. 12. 1924, ev. č. 164 159, pracovníka I. správy ŠtB a Jána Haščáka, nar. 23. 3. 1923, pracovníka správy ŠtB Košice. Hlavne Miloslava Dospivu možno radiť do kategórie špičkového arcizločinca, ktorý napr. už tri mesiace po Februári 1948 v hodnosti strážmajstra ŠtB patril do komanda pracujúceho na odhaľovaní protištátnych živlov, ako aj v hľadaní protištátnych materiálov. To, že o 33 rokov neskôr sa spolupodieľal na fyzickej likvidácii tajne vysväteného kňaza Ing. Přemysla Coufala v Bratislave koncom februára 1981, ako by len dokazovalo, že aj v dôchodkovom veku 56 rokov bol schopný likvidovať tzv. triedneho nepriateľa. Niet pochýb, že Alojz Lorenc a jeho pobratimovia z ŠtB vedeli, že pre svoje neskoršie ekonomické záujmy si vybrali dobrých, oddaných a hlavne poslušných a bezcitných adeptov na neskoršie spravovanie pochybne nadobudnutého majetku, ktorý bol predtým v rukách štátu či jeho občanov.
Vladimír Lexa a Penta Group - Pod absolútnym dohľadom ekonomického odboru ŠtB za bývalého režimu bola aj štátna plánovacia komisia. Jej šéfom do novembra 1989 bol Vladimír Lexa. O svojich vzťahoch s Pentou Group v ekonomickom týždenníku Trend č. 21/2006 uviedol, že pánov z Penty pozná veľmi dobre a veľmi si ich váži. Mne sa títo podnikatelia páčia najmä preto, lebo sú vzdelaní, nesmierne pracovití, koncepční, ked poznate zlocinecku historiu lexu a hzds viete ako to v skutocnosti myslel
už 70 rokov vykrádajú túto krajinu kriminálnici .-
Za slov.štátu sa grupovali v HLS a arizovali majetky Židom/Glváčov a B.Zalov dedovia/vid príspevok M.Vagoviča
v r.1948 sa presunuli do radov zverskej ŠTB a KGB a rozkrádali fabričky a polia našim dedom/podnikatelom/ a sedliakom
v r.1953 cez Menovu ref. ožobračili 15milionov Čechoslovákov
v rokoch 1976 cvičili v Piešťanoch arabských teroristov/kauza Cervanová/
-po r.1990 si tento 40 ročný LUP prelievali cez Velké,Malé a Kuponové privatizácie do vrecák svojich podarených synkov :
Lexovci,Tkáčovci JaT/,Bystrozraký a predovšetkým Penťáci/nasadení na Moskovskú VŚ-u ovládanú KGB
Vytunelovali býv.š.p. IRB,Slovnaft,Naftu Gbely,SPP/Duckého zmenky/
a z takto amorálne naakumulovaných prachov si zakladali "demokratické" strany najskôr HZDS s.r.o.,potom SDKU,KDH a neskôr Smer - socialna.demagogia a.s.
a potom to už poznáme netransp. verej.obstar. vid PPP,nástenka,mýto,emisie,soc.podniky
a následne Gorilie hody…… korupčník Haščák z Penty je synom najtvrdšieho komunistu/ŠTBáka zo Starolubovnianskeho okresu ,ktorý svojho syna poslal na štúdia do KGB ovládnaého moskovského Inštitutu zahr.vzťahov/VŠ/ za Husáka v r. 1987 !!
2-ý najsilmnejší muž v zločineckej Pente/ovládajúcej Smer a SDKU/ je posledný šef federalnej komunistic.tajnej služby ŠTB a nám.federal.MV-a gen.A.Lorenc posledný šéf ŠtB, a v súčasnej dobe sused pána Ivana Mikloša,ktorý terorizoval demonštratov počas Palachovho táždňa v jan.1989
.Po roku 1990 Lorenca v Cechách odsudili na 4-i roky nepodminenečne. pred čím sda dodnes schováva na slovensku. Dušan Muňko (poslanec NR SR za SMER, , ktorý má zaťa v J&T a otvorene túto skupinu v SMERe presadzuje. Muňko je starý eštebák (pôsobil v Sature) a má okolo seba bývalých eštebákov, ktorý mu donášajú. Muňko zorganizoval stretnutie Fica s Patrikom Tkáčom z J&T, ale to je uz o inom gorilom pribehu………… sdku, s Takacovcami pili, obchodovali a dosadili ich do SIS http://www.topky.sk/cl/100371/129632...ili-ich-do-SIS http://afinabul.blog.cz/1201/na-utut...velkom-pracuje

pyramidasovayou
dnes | 14:05

39
1
39
1
Nevhodné

je jasne ze kauzu gorila nevyriesia ziadne organy, utvary a institucie SR a novinari poplatni pente a jaaty budu zahmlievat a odvadzat k nepodstate a k nepodstatnym a zakrývat tych o ktorych sa v gorile skutocne hovori
je potrebne ist do ulic, podobne ako mnoho inych narodov (naposledy rumuni, nigerijcania).
ak ludia tejto krajiny neukazu silu, gorily budu vediet ze im staci mlcat a dalej kradnut.
je potrebne predovsetkym ludovym tlakom dosiahnut
- zbavenie mlcanlivosti mitrika (nominant sdku) a jeho nasledne trestne stihanie pre marenie vysetrovania
- okamzite zbavenie mlcanlivcosti prislusnikov sis ktori vykonali akciu gorila
- odstupenie dzurindu miklosa bugara hrusovskeho fica chmela a dalsich spominanych z politickych funkcii a kandidatok a ich nasledne vysetrovanie
- vzatie do vysetrovacej vazby malcharka hascaka bubenikovu a vargu (odchod bubenikovaj zo vsetkych statnych funkcii)
- zakaz nakladania s majetkom do ukoncenia vysetrovania
- odstupenie vegha, juricu a dalsich
- otvorenie archivu sis (tam musi byt goril ajajaj)
- odlozenie volieb na september 2012
- detektor lzi pre kazdeho spominaneho
- vzhladom k tomu ze penta prevadzkuje paralelnu tajnu sluzbu, okamzity zasah bezpecnostnych sil, a likvidacia danej skupinky
- vydanie gen.lorenca do cr
ludia vladne nam politicko novinarsko biznisovo sudcovska mafia
postavme sa proti nej
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať