Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Pikoška Pozri príspevok
Ty nazývaš to, čo ostalo v rukách privatizérov oškvarkami? Tak si si sem potom prišiel len
požartovať. A rada prijmem tie ICH oškvarky za národné jedlo.
no ja tie oškvarky nechcem ak by ich zobrali z môjho tak áno, ale na tie oškvarky a aj celé mastné hrnce pracovali moji predkovia, mali malé platy a dnes nemajú na lieky na lekárov na lôžka v nemocnici. treba všetko vrátiť tam kam patrí.
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pavol54 Pozri príspevok
Ale ak si nájdeš moje príspevky tak aj to tvrdím stále a niektorí ma preto posielajú za pánmi v bielych plášťoch.
Ja nemám s tým problém priznať, že Tvoje príspevky boli pre mňa štýlovo obtiažne k správnemu pochopeniu. A s tými oškvarkami si ma nadobro zmagoril. Už som pri čítaní Tvojich príspevkov ostrieľanejšia.
1 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

včera som sa rozprávala s dcérou ako je u nich v robote tri dni pred výplatou mama ,ktorá má tri deti
má v ,,peňaženke,, tri eurá a delila si ich jeden deň jedno .
Tuto dopracoval celý naš soc.systém.
1 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
...a ja som proti takýmto témam na porade..., porada by mala slúžiť na poradenie a nie na politikárčenie... ruku na srdce, všetci ste takí poctiví ako sa tu tvárite? tamtí hore berú vo veľkom, vy menej, ale tiež beriete a tí čo ich chcete, myslite, že ony brať nebudú...politika bola vždy a bude pánske svinstvo....
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

legolas Pozri príspevok
...a ja som proti takýmto témam na porade..., porada by mala slúžiť na poradenie a nie na politikárčenie... ruku na srdce, všetci ste takí poctiví ako sa tu tvárite? tamtí hore berú vo veľkom, vy menej, ale tiež beriete a tí čo ich chcete, myslite, že ony brať nebudú...politika bola vždy a bude pánske svinstvo....
a co nesuvisi z politikou? /este aj ten sport suvisy,lebo je zavisly aj od dotacii/-obvinit vsetkych ludi zo zlodejstva je dost odvazne a nenalezite pausalizujuce obvinenie
uvedomujes si ze ked narod dalej bude spokojny a ze kradnutie sa bude stupnovat a ze dosledkom toho sa budu zvysovat hlavne nepriame dane a poplatky a tym aj ceny,za vsetko sa bude platit/skolstvo, zdravotnictvo, verejne sluzby atd/ a budu sa zmrazovat prijmy a ze sa mozeme stat chudobincom Europy?
myslis ze ludia maju nadalej cusat aj keby im ukradli stolicku spod zadku a maju s toho v buducnosti mat dobry pocit ze sa nechali zodrat z koze a drzali hubu a krok-este aj to najmensie zviera sa brani ked mu idu ublizit,ci uz ludia nemaju mat ani tolko odvahy ako osa?
skor mam obavy z toho aby tieto protesty neboli iba zastieraci manever, ktory sluzi na to aby sa obcania vyburili a potom ked sa budu robit tvrde opatrenia na zaplatenie gorilych dlhov,ze uz budu ludia vybureny a apaticky a tak sa odvrati hrozba ostrych socialnych nepookojov-je to cudne ked sa protestujuci davaju dohromady z policiou,ked sa distancuju,cenzuruju,ked protestuju pred prazdnym parlamentom,ked sa nejde Pente po krku,ked sa k poziadavkam pridavaju take co su totozne z koalicnymi postojmi atd,ked ich spoluorganizuje brat poradcu ministra vnutra-ak treba treba zmenit aj organizatorov,aj obsah a formy protestov a ak zase maju doplacat obcania na basovanie,treba sa este viac zmobilizovat a pritvrdit
Naposledy upravil trisestri : 10.02.12 at 15:31
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

NEVERÍM ORGANIZÁTOROM PROTESTOV KU KAUZE GORILA !!!
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

legolas Pozri príspevok
..to máš tak, pri nežnej sa zmanipulovala mládež, štrngali kľúčmi a teraz nadávajú.., demokracia..definuj mi slovo demokracia.., každá vláda čo bola pri moci do dnešného dňa brala čo sa dalo..tí noví čo nám zaručujú lepší život ...kto sú???? kde doteraz boli????? , a znova sa dostávame na začiatok..kto ide do ulíc??? zasa mládež, lebo s tou sa dá manipulovať..., poviem len jedno..., žid okrádal tak, že zdieral ľudí po jednom halieriku a postupne bohatol.., dnešní ľudia nechcú čakať...tak berú ihneď všetko...a to je jedno kto bude pri moci..., kradlo sa, kradne sa a bude sa kradnúť a nikto to z poraďákov neovplyvní...
Kto ide do ulíc? Dobrá otázka. Ten, čo nemudruje nad tým, kto ľudí do ulíc vytiahol. Ten, čo vie, že doma na riti a mudrovaním za obrazovkou nedosiahne zmenu z toho gorilieho balastu. V uliciach je to pol na pol, žiadna osamotená mládež! A v uliciach sú ľudia aj preto, aby sa kradlo menej, aj keď niektorým, ako Tebe je z toho veselo. A nikto to z poraďákov neovplyvní? No keď myslíš, asi to bude tak. Poraďáci keď chcú, vedia aj ovplyvniť. Na stoličku najsociálnejšiu pomohli najmenej sociálnemu a dokázali to. LEBO CHCELI! A keďže Ty si už prvý privrel dvere, ja nemám rada prievan, a tak si ich dovolím uzamknúť sama. Konečne som nadobudla pocit, že poraďákom je vcelku dobre. A so stavom krajiny sú nadmieru spokojní. Teším sa z toho, a Tebe Tvoj optimizmus nech dlho vydrží.
1 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mne sa páčilo vyjadrenie Horského na TA3, a síce, že tieto voľby budú druhé najdôležitešie po revolúcii.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Aj si tipol počet ešte ochotných voličov?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Na počte voličov nezáleží. Čím menej ich bude, tým bude mať ich hlas väčšiu váhu(teda viac %)
Ak by išiel iba jeden, tak by vyhrala jedna strana. Samozrejme ak by jeho hlas bol platný.

Pri referende je to inak. Tam bola možnosť niečo dosiahnuť. Napríklad znížiť počet poslancov. Aspoň by navymýšľali menej somarín.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

marjankaj Pozri príspevok
Na počte voličov nezáleží. Čím menej ich bude, tým bude mať ich hlas väčšiu váhu(teda viac %)
Ak by išiel iba jeden, tak by vyhrala jedna strana. Samozrejme ak by jeho hlas bol platný.

Pri referende je to inak. Tam bola možnosť niečo dosiahnuť. Napríklad znížiť počet poslancov. Aspoň by navymýšľali menej somarín.
Skoro ako pri kupónke. Čím menej záujemcov, tým vyššia suma za akcie. Komu by napadlo kupovať Tlmačské akcie? Ale Mikloš riskol. To len tak na okraj z dávnej minulosti...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

korela Pozri príspevok
Skoro ako pri kupónke. Čím menej záujemcov, tým vyššia suma za akcie. Komu by napadlo kupovať Tlmačské akcie? Ale Mikloš riskol. To len tak na okraj z dávnej minulosti...
kúpil alebo skúpil - lebo to je takovej malinkatej rozdíl pánové
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Rozdiel to je. Ale naprv kúpil. Či potom skúpil... ?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

no tuším ses tlmače boli v 1. vlne - takže najprv kúpil a potom skúpil
ja som mal čez a tuším v 98-99 som sa ich zbavil
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

no a naviac nám chýba aj nejaká sk peake http://zpravy.idnes.cz/peake-chce-od...858_domaci_taj
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela Dnes, 01:43
Rozdiel to je. Ale naprv kúpil. Či potom skúpil... ?
viac
srska Dnes, 01:48
no tuším ses tlmače boli v 1. vlne - takže najprv kúpil a potom skúpil
ja som mal čez a tuším v 98-99 som sa ich zbavil

Najprv kúpil. Či potom skúpil, to nebola rečnícka otázka, asi som zle naformulovala, otáznik mal iba vyjadriť, že neviem.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zita5 Pozri príspevok
Ťažko sa dýcha v štáte,ktorý je riadený takými ľuďmi , akými je riadený.

Najviac ma znepokojuje fakt , že nám takýto ľudia v ich dielni varia zákony , také aké sú .(napríklad aj tento:http://www.porada.sk/t127554-zakon-o...-poriadok.html) Majú nad nami ...nad spodinou tohto štátu kontrolu a idú nás trestať sankciami , aby sa naplnila štátna kasa a mohlo sa viac kradnúť.
Áno, povedala som si, že nepôjdem voliť ....ale napokon som si to rozmyslela....radšej dám hlas niekomu inému,akoby mal prepadnúť môj hlas stranám, ktoré nás tu oblbujú už 20 rokov .

A pri tejto príležitosti ma napadá súvislosť s ERP, ako sa rozbehli od 1.1.2012 kontroly a podnikateľov za pár centov, ktoré im vystávajú v kase dostanú pokutu .No povedzte,nie je to hanba ? Však tieto zákony nám tvorili Gorilisti. (kpmgisti a im podobní)
Však si pozrite zákony a sankcie , však tie pokuty všetky sú likvidačné! Však prečo nie , ak to nedostanú naši moci páni na daniach, tak to dostanú na pokutách .
a pozn. ku gorile: ako keby mi teraz niekto brucho pomazal a len sa usmievam ako sa všetci čudujú. lebo voľakedy dávno som sa rozhodol, že nepotrebujem mať napr. 400 alebo viac evri ako dennú réžiu a poslal som ich do riti lebo vtedy niektorí nevedeli ani to, že existovala progresívna daň.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať