Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Dani je podla naroda malo, kazdy chce nejake dotacie. Niekomu sa ich ujde viac, inemu menej, podla toho ako vie kricat. Napriklad dotacie do polnohospodarstva su zaujimave, cim ich je viac a menej majitelov, tym viac dovazame. Podobne je to so vsetkym. :-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a len taká poznámočka...včera som sa pýtala jožkaM, ako je možné niečo iné si myslieť a niečo iné konať...a tuším som sa ho to pýtala už aj v našom dialogu dávnejšie..nedostala som odpoveď..nie takú, priamu,akú by som čakala, sfleku vypovedanú...a tuším, že politici sú školení na odpovede,ani jeden nikdy neodpovie jedným-dvomi slovami, vždy je to "cezkošice"..teda dobre okolo, aby pýtajúceho sa dobre dezorientoval..ale priama odpoveď-nikdy!..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

naučili sa od muftiho - ten bol v tom úplne dokonalý. nebezpečne ho stíha ficko
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

K nadchádzajúcim voľbám: Kruhy o nás rozhodujúce to majú dobre premyslené a zazichrované. Ak by mala do vládnych kresiel sadnúť súčasná opozícia, žiadne obavy, je tu poistka do výšky 60%. Po našom, neľúbená opozícia aj keby získala vo voľbách rovno 60% si nazavládne ani sama, ani nezostaví vládu. Súčasný volebný systém ešte dlho nebude zmenený. A vlastne je to jedno, kto tam bude - o nás sa rozhoduje inde.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

srska Pozri príspevok
naučili sa od muftiho - ten bol v tom úplne dokonalý. nebezpečne ho stíha ficko
Žiaľ, máš pravdu. Dôveruj, ale preveruj. O to ťažšie sa prijímajú fakty mne, ako zatvrdnutej smeráčke. Predstavitelia tejto strany nezaostávajú za tými, ktorých som obstreľovala kritikou. Pozrela som si podnikateľskú činnosť Flašíka, Glvača a iných, čo sa hrdia, či hrdili nálepkou tejto strany. Sofistikovaný, prepracovaný podnikateľský maras realizovali rovnako. Rovnako sú za nimi fiktívne firmy, cez ktoré odklonili špinu tých pôvodných firiem a Zbierky listín sú rovnako prázdne.Som natoľko sklamaná a zhnusená, že na Obchodný register nekliknem, aby som si ešte stihla užiť dôchodok. Je to jedna banda, ktorá nás, ak to dovolíme, zoderie z kože. Čo ma však trápi najviac, tie účtovné výkazy, ktoré sú schopné vyprodukovať tiežúčtovníci. Až to je hnus. Podaktorým nerobí problém zaúčtovať aj prezervatívy ako ochranné prostriedky. Kto vie čítať Súvahu a Výsledovku medzi riadkami, vie presne o čom hovorím. Každý z nás nesie svoj podiel viny na stave spoločnosti. Tak je potrebné to zmeniť. A včera bolo neskoro.
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som na to presne tak...a radšej nečítam to, čo nemusím,ušetrím si sklamania...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Aj keď mi tu niektorí rypnú "neužitočné" ale začínam mať taký pocit že tie politické procesy po 48 - mom neboli všetky až tak vykonštruované, kradol alebo sa chystal, a za chvíľu bolo poriešené a koľko rokov sa báli kradnúť tí čo ostali?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pikoška: nebuď z toho smutná. je to realita.
mne je ľúto napr. tých ľudí, ktorí sa vyjadrovali v topoľčanoch po fickovom soaré - tá ich naivita ...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

včera som sa zasmial na jednom názore: "mikloš nie je ekonóm" a na moju otázku prečo si to myslíte? odpoveď v skratke: "škrty nie je problém realizovať, to vie každý "
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
up4anything Pozri príspevok
<br><br>"na margo mna" nemam sa preco tesit no ani rozhorcovat sa nema zmysel... plne suhlasim s " lujza.j " ze gorila je len ucelova kauza. A vazne je to srandovne ako sa tu rozhorcujete na par babkach nedavno vystrcenych spoza opony... samozrejme ze to treba vysetrit.. tito prave uzreli "svetlo sveta" tychto treba urcite preverit/vysetrit/potrestat.. a ti za oponou sa kludne bavia dalej.. a propos boli tu uz aj ine velke kauzy a v nasej republike boli vazne, ale uplne vazne preriesene do spiku kosti ( ) ... okrem toho su tu aj ine dost zavazne temy no o tie momentalne nik ani nezakopne lebo je tu senzacia v poobe Gorily. Rozkradanie verejnych financii sa deje uz od davnych dob a bude pokracovat ci sa vam to paci alebo nie a to vdaka zakladnym ludskym vlastnostiam.Takze vela stastia v suboji Davida s Goliasom, aj prostrednictvom tejto temy.&nbsp;
Dávid ten boj vyhral. Tak prečo ten boj dopredu vzdávať? To ste všetci takí maloverní?
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Politici preto s tymto narodom holubičim tak kývu, lebo:
Ťažké časy Slovákov neprekvapia, sú pripravení

http://spravy.pravda.sk/tazke-casy-s..._ekonomika_p01
Naposledy upravil duves : 17.01.12 at 10:20
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tieto, vraj, ak je človek od nich ďaleko, neublížia.



Tie Slovenské, každému.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

je Gorila dokazom ze clovek pochadza z opice?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

srska Pozri príspevok
pikoška: nebuď z toho smutná. je to realita.
mne je ľúto napr. tých ľudí, ktorí sa vyjadrovali v topoľčanoch po fickovom soaré - tá ich naivita ...
neboj, však sa niekto nájde kto ich presvedčí o opaku, najlepšie tí pozvážaní autobusmi pred nejakú "víziu"
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

up4anything Pozri príspevok
celkom vtipna tema, som zvedavy co tu mili poradaci vyriesite ...
My tu možno nevyriešime vôbec nič. Ale verejná mienka a hlas ľudu ich možno preberie z pocitu, že si môžu dovoliť všetko... Musia sa dozvedieť, že už nebudú robiť kortešačky bez vrejnej kontroly. A to je možné, ba vcelku jednoduché.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Kvaka Pozri príspevok
Neviem, či by som si trúfla napísať sem meno a firmu, jednak preto, že asi platí prezumpcia neviny, jednak preto, že v niektorých prípadoch by ľudia mohli ohroziť aj svoju rodinu, čo ty vieš, kde všade má chápadlá gorila chobotnicová.
Aha, to si bola Ty? Volali mi moji dvaja známi, že som neodpovedala na dotaz, že prečo mená a firmy, a či sa nebojím. Každý sa bojí. Aj goriláci. A ja ich neobviňujem, len mám veľmi vážne podozrenie, že porušovali pri podnikaní zákon. Však budem chodiť po kraji chodníka až popri stene, ak by ma chcelo zraziť auto. Podľa môjho názoru je veľmi dôležité, aby sa občan vedel zorientovať. Vybrala som si jednu firmu, v minulosti medializovanú v súvislosti s podozrením všeličoho. Priznám sa, ten spôsob tiežpodnikateľov je natoľko sofistikovaný, že sa v tom vyzná len skúsený harcovník. Navyše to robia s požehnaním daňových úradov, audítorských firiem, a nakoniec to zastrčia do firmičky aj so záväzkami, aj so všetkým všudy. Po nich potopa. A neboj, ja mám vždy pre svoje tvrdenia nepriestrelné dôkazy. Ja som moc dobrý účtovník na to, aby som im nenašla chybičku. Teda rozpor so zákonom. Bez dôkazov zvyčajne mlčím ako rybička. Preto sa nebojím. Nech sa boja konečne aj goriláci toho, že možno už bliká svetielko v tuneli, čo nám tu vyrobili.
1 0
up4anything up4anything

up4anything je offline (nepripojený) up4anything

Milan Benka Pozri príspevok
Dávid ten boj vyhral. Tak prečo ten boj dopredu vzdávať? To ste všetci takí maloverní?
Nemyslim si ze ide o malovernost, len kruty realizmus.. Ale ved kazdy po svojom.. Urcite sa vsetko skonci happy end-om .. Okate mrhanie verejnymi financiamisa deje uz veky a uvediem len drobny vseobecny priklad. Kto z vas by v pripade ze moze dat zarobit sebe alebo svojim znamym zadanim statnej zakazky by povedal - Dakujem, neprosim si radsej zanedbatelnu ciastku statneho rozpoctu usetrim kedze nejde o moje peniaze... Kazdy ma v sebe urcitu davku egoizmu, kazdy clovek chce zabezpecit najskor seba a blizkych a drviva vacsina sa snazi nahrabat co najviac kym sa da... Takze spravnu davku naivity a dufat dalej
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
0 0
up4anything up4anything

up4anything je offline (nepripojený) up4anything

Pikoška Pozri príspevok
My tu možno nevyriešime vôbec nič. Ale verejná mienka a hlas ľudu ich možno preberie z pocitu, že si môžu dovoliť všetko... Musia sa dozvedieť, že už nebudú robiť kortešačky bez vrejnej kontroly. A to je možné, ba vcelku jednoduché.
Zalozenie tejto temy mi pripada ako senzacia na styl nemenovaneho bulvarneho slovenskeho dennika. A tvrdenie o kortesackach bez verejnej kontroly - vazne tomu veris?? ba dokonca ze je to celkom jednoduche, zaviest urcite mechanizmy na kontrolu ? nenapada ma nic ine len sa ta opytat ci poznas vyznam frazy RUKA RUKU MYJE . ak ano tak je to aj zaroven odpovedou na tvoje tvrdenie ake je to vsetko cele jednoduche s tymi verejnymi kontrolami... Nielen na slovensku, ale vsade na svete to funguje sposobom kto ma bohatstvo ma moc a ma vsetko,,, takyto pevny a zauzivany system rozvratis velmi tazko
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

up4anything Pozri príspevok
Nemyslim si ze ide o malovernost, len kruty realizmus.. Ale ved kazdy po svojom.. Urcite sa vsetko skonci happy end-om .. Okate mrhanie verejnymi financiamisa deje uz veky a uvediem len drobny vseobecny priklad. Kto z vas by v pripade ze moze dat zarobit sebe alebo svojim znamym zadanim statnej zakazky by povedal - Dakujem, neprosim si radsej zanedbatelnu ciastku statneho rozpoctu usetrim kedze nejde o moje peniaze... Kazdy ma v sebe urcitu davku egoizmu, kazdy clovek chce zabezpecit najskor seba a blizkych a drviva vacsina sa snazi nahrabat co najviac kym sa da... Takze spravnu davku naivity a dufat dalej
kazdy sudi podla seba a najhorsie ked kvoli falosnym priatelom ludia stracaju nielen charakter ale aj sudnost a zdravy rozum-urcite by som z obcanov nerobil zobrakov za kralovsky plat kvoli kamosom a hoci aj pribuznym,dobry priatel pochopi,aj rodina,ak nepochopi,tak to nie je dobry priatel-to dokazuje aj fakt ze sponzori dokazali hodit cez palubu Meciara, Ruska, Schustera a mnohych inych-po pouziti zahodit a vytvorit dalsie Gorily cez medialnu manipulaciu.
Ak niekto dokaze nehorazne zadlzit krajinu,obrovske majetky statu za par supov dat kamosom a z tretiny obcanov urobit bedarov tak je spina a ak niekto to schvaluje tym ze taky by bol kazdy tak to je kratkozrake bahno spolocnosti,takto ospravedlnime nespravodlivost sudcov,korupciu a protekciu,nezakonne postupy alebo necinost policajtov atd a to sme krajina kde 90% ludi sa hlasi k veriacim-nuz tu vieru vobec necitit v konani spolocenskych struktur.
Kvaka keby si vedela to ako funguje prokuratura,policia a sudy tak by si nehovorila o prezumpci neviny a este k tomu ze v politickom a spolocenskom zivote platia ine principy alebo by mali ako etika,zodpovednost,efektivne nakladanie z verejnymi zdrojmi,politicka kultura atd-to ze niekoho neodsudi sud,neznamena ze je nevinny /prezumcia neviny je hlavne vec sudneho konania-u nas sa to hojne zneuziva aj vo vztahu vyvodzovania politickej,statnozamestnaneckej a inej zodpovednosti-len treba vsimat kolko vo vyspelych krajinach ludi prislo o funkcie bez dokazania trestnopravnej zodpovednosti,alebo sudneho preukazania viny/
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať