Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54 Pozri príspevok
Povestná defenestrácia stredovekých českých konšelov bola údajne bezbolestná, len smradľavá pretože vraj pod tým oknom boli nahádzané odpadky do takej výšky že pád bol len asi dva metre( aspoň nám to ako pikošku povedal učiteľ dejepisu) takže pred tou defenestráciou treba doviezť hnoj pod okná.
oni sa z toho hnoja len otrasú a vrátia sa naspäť tým oknom....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

marjankaj Pozri príspevok
Keď pôjde voliť 10 ľudí a každý bude voliť inú stranu, tak tieto strany budú mať po 10% a peniaze dostanú.
a jedna disciplinovaná ministrana dostane najviac, lebo jej voličov heslo "nikto nepôjde voliť" sa netýka. Práve naopak treba ísť a potom podľa výsledkov si búchať po čele "komu som zase dal hlas"
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
„Ak sa nájde premiér, ktorý osem rokov vykonával funkciu predsedu vlády a má také čisté ruky ako mám ja, tak mu pôjdem ruku podať,“ vyhlásil Dzurinda s tým, že možno nie sú dokonalí, ale nemajú sa za čo hanbiť.
http://udalosti.noviny.sk/politika/18-01-2012/dzurinda-ak-ma-niekto-taku-cistu-ruku-ako-ja-podam-mu-svoju.html

NO COMENT!!!!!!!!!!
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
A toť, gorila aku pič...u vymyšla!
Figeľ chce silnejšie Slovensko. Cez prácu aj modlitby

http://aktualne.centrum.sk/domov/par...tml?id=1251992

.....teraz ale neviem, tu pracu vzťahuje na seba? Reku, podajme mu (im) lopatu/y. Nech urobia niečo užitočné.
2 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

duves Pozri príspevok
A toť, gorila aku pič...u vymyšla!
Figeľ chce silnejšie Slovensko. Cez prácu aj modlitby


http://aktualne.centrum.sk/domov/par...tml?id=1251992

.....teraz ale neviem, tu pracu vzťahuje na seba? Reku, podajme mu (im) lopatu/y. Nech urobia niečo užitočné.
A dnes je tam bez hanby vycapené, že Gorila počká. Pán prezident, za ktorého by som kedysi život položila čaká na vyjadrenia. Tá obstarožná, smrdiaca Gorilisko, smrdiaca viac, ako olomoucké syrečky nám nesmie zdochnúť. Kto by to svinstvo pitval? Pán prezident, na FNM už zametá Bubeníková. Nedovoľte zametať aj v SIS-ke.!!!!!!!! A prikážte s terajším právom riadenia štátu zametať cely. Samotky!
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Mala by sa spytat hromadna vyzva a staznost na europsky sud. S odovodnenim ze je do toho zapojeny cely parlament a ze oni sami seba vysetrovat nebudu. Kto by do toho siel a kto by pomohol?
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Stretávať sa je normálne

Riaditeľ Transparency International Slovensko Gabriel Šipoš vraví, že stretnutia politikov s podnikateľmi samy osebe nie sú problémom.„Ak sú politici v postavení, že rozhodujú o tendroch alebo o privatizácii, schôdzky by mali prebiehať na ministerstvách, a nie v reštauráciách. Aby boli pod kontrolou a ľudia mali dôveru, že nedohadujú niečo nečestné.“Na Slovensku na takýto typ stretnutí neexistujú pravidlá, ako postupovať. Podľa Šípoša by pomohlo, keby sa významným funkcionárom prikázalo zverejňovať, s kým sa stetávajú. Napríklad vo Veľkej Británii to musia ministri a politici raz štvrťročne vykazovať.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6222722/penta-sulikovi-miskovovi-a-chrenovi-pripomenula-ako-sa-stretavali.html#ixzz1juOnpcki

a
toto je presne ten problem, vo velkej britani keby sa stretli tak su automaticky odvolani.. krista ktosi uz musi tymto curakom vysvetlit co a ako.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
rado3105 Pozri príspevok
Mala by sa spytat hromadna vyzva a staznost na europsky sud. S odovodnenim ze je do toho zapojeny cely parlament a ze oni sami seba vysetrovat nebudu. Kto by do toho siel a kto by pomohol?
Ja by som do toho šiel, keby mi niekto garantoval nejake dobre gorilie miesto s 5 tisic erovym platom.
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
danushka Pozri príspevok
Nemusí to skončiť nijako a predpokladám, že malé ryby pochytajú, veď ,,niečo" orgány činné v trestnom konaní urobiť musia.
Dôležité je, že sa vôbec verejne hovorí o špinavostiach a ako mafiáni robia čistky sami medzi sebou, takto sa možno prečistia medzi sebou aj naši politici.

My sa tu môžme iba nemo prizerať a konštatovať, že nie je koho voliť. Všetci sú úplatní, skorumpovaní, takže neostáva iné, ako sa spoliehať na seba samého, upevniť rodinné vzťahy a prežiť tieto časy, ani neviem ako ich nazvať.

Teraz robí môj syn jednému pánovi webovú stránku z nemenovanej strany /presadzuje sa ako nová tvár v strane/. Komunikuje pri docibrovaní drobností na stránke s ďaľším pánom - zbohatlíkom, čo si myslí, že podporovať niekoho vo volebnej kampani má byť pre syna česť. Len tak som nakukla do obchodného registra a pozrela si väzby ľudí, s ktorými sa syn stýka.
Zarazil ma spôsob, ako nekorektne jednajú so synom, aké tlaky naň vyvíjajú, nebudem to dopodrobna rozoberať. Postavili ho do polohy drž hubu a zabudni na dohodu z našej strany. Teraz budeš asistovať tak, ako Ti my prikážeme až do marca.
Keď syn zistil, aké zveri stoja v pozadí, naozaj musí držať hubu. Ale zistenie, že politici sú podporovaní zbohatlíkmi a fakt, že z rozbehnutého vlaku sa nedá vyskočiť, syna dobre preplesol.

Preto my tu môžme len diskutovať, nadávať - nič sa nezmení. Môžme privrieť oči a zapchať nos pred špinou, ale stále tu bude.
K zvýraznenému: Pokiaľ nezačneme upratovať.
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
bromid Pozri príspevok
a co ste cakali? 50 rokov komunizmu urobilo z ludi take obludy, ze sa spravaju horsie ako zvierata. kto bol v komunistickej strane mal byt vyluceny z akehokolvek verenjenho, politickeho a neviem akeho zivota. potom sa cudujete, ze vsetci len prezliekli kabaty a uz su krestania
Myslím, že v tomto príspevku je veľký kus pravdy.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Milan Benka Pozri príspevok
K zvýraznenému: Pokiaľ nezačneme upratovať.
..ked uz, tak pekne od vrchu tu spinu vycistit...nie opacne..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Pikoška Pozri príspevok
A dnes je tam bez hanby vycapené, že Gorila počká. Pán prezident, za ktorého by som kedysi život položila čaká na vyjadrenia. Tá obstarožná, smrdiaca Gorilisko, smrdiaca viac, ako olomoucké syrečky nám nesmie zdochnúť. Kto by to svinstvo pitval? Pán prezident, na FNM už zametá Bubeníková. Nedovoľte zametať aj v SIS-ke.!!!!!!!! A prikážte s terajším právom riadenia štátu zametať cely. Samotky!
toľko väzníc nemáme , zase by sa prigorilila nejaká stavebná firma
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pavol54 Pozri príspevok
toľko väzníc nemáme , zase by sa prigorilila nejaká stavebná firma
Nevadí, natlačia ich nakopu, nech sa dusia tak, ako dusili nás. Ak by chceli brigádnikov, ja sa hlásim. Vieš, ako to hovorievali starší nám, keď niekto pokafral všetko, čoho sa dotkol?
" Nas..ť im do rúk a tri dni ich nepustiť k vode ". Tak ja by som zatvárala vodovodné kohútiky.
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

ja iba tak na okraj:
tá Bubeníková, vyšla riadne na bubon!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

som počúval na TA3 so záujmom ako čisté paprče v roku 2006 nič nevedel nič nepočul, žasnem a nič sa mu nestane to nie je prvý fúzkatý čo o ničom nevedel.
0 0
pandorasbox pandorasbox

pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

...nemám čas sa venovať Gorile, ak chcem stíhať aspoň z časti všetko čo musím, aj tu som prečítala iba zopár príspevkov, ale neodolám položiť otázku, ktorá ma naozaj veľmi zaujíma. Pamätáme si všetci nedávne referendum, keď sme mali možnosť zmeniť zopár vecí, ktoré by v parlamente nikdy poslanci neodsúhlasili ...ako dopadlo?....vyplakávajú a jedujú sa tu aj tí istí ľudia, ktorí sa nezúčastnili referenda, keď mali možnosť zmeniť aspoň niečo? jeduje ma stav, ako vás všetkých, referenda som sa zúčastnila, ale žiaľ.....
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

pavol54 Pozri príspevok
toľko väzníc nemáme , zase by sa prigorilila nejaká stavebná firma
Postavím šibenice bez zisku.Hm?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať