Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

SamuelSK Pozri príspevok
Ja viem preco si chcem zavarat maso, na hodne dlhy cas.
treba si vybaviť aj zbroják a kúpiť búchačku lebo aj vojna bude koncom roka
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Je mi z toho nanič a myslím si, že
- veľmi dobré na odpútanie pozornosti pred inými ešte závažnejšími kauzami
- veľmi dobré na kydanie špiny pred voľbami, aby sme volili iných
- aj tak sa nič nevyšetrí, lebo sú v tom namočení všetci

Je to hnus.
Neviem, či nebudem namiesto bežnej nadávky používať takúto: "... ty, ty, ty ... poslanec!"
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

U mňa všetky nadávky začínajú na v, ale nie je to vykanie a končia na c alebo na ci
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to je dobrá nadávka vynadať niekomu do "posranca"
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
http://www.aktuality.sk/clanok/20005...arakter-statu/
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
lujza.j Pozri príspevok
treba si vybaviť aj zbroják a kúpiť búchačku lebo aj vojna bude koncom roka
Tie oficialne budu zbierat pred vojnou
A na neoficialne sa este necitim, lebo ich nemam kam skovat..
Rodicia by ich nasli
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

up4anything Pozri príspevok
celkom vtipna tema, som zvedavy co tu mili poradaci vyriesite ...
Určite si sa s tým už stretol, niektoré veci sa vybavia aj samé.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Aké "snahy" pri zákone o preukazovaní majetku...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
korela Pozri príspevok
Aké "snahy" pri zákone o preukazovaní majetku...
Korela, no a vari nám ho nepoukazovali a neukazujú ako sa im naďalej rozrastá ???????
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

SamuelSK Pozri príspevok
Ja viem preco si chcem zavarat maso, na hodne dlhy cas.
predpokladám, že soľ, zápalky, sviečky aj sekerku už máš, nezabudni na lieky, hlavne tie na nervy
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

kukučka Pozri príspevok
predpokladám, že soľ, zápalky, sviečky aj sekerku už máš, nezabudni na lieky, hlavne tie na nervy
Ešte vykopať studňu vo dvore /však už len drahšia bude obecná/ a na jeden lístok aspoň 5x otočiť povolenku na výrub dreva v obecnom lese, okopisto naložiť na vlečku, nenechať sa chytiť polesným a módliť sa, nech starosta ostane starostom aj v budúcom volebnom období.

Ktovie aké s.ine prídu za vrch stola obce, tieto aspoň poznáme...

Prosím Vás ostatní, nerobte krízové opatrenia, neštetrite vodou, nezatepľujte baráky - znižujete tým zisky určitým skupinám, oni sú chudáci potom nútení regulovať ceny a doplatia na to tí, čo nešteria... A ešte aj štát musí potom vymýšľať rôzne nové spotrebné dane...
2 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Zdá sa, že slušnosť, morálka a etika pre politikov nič neznamená. Do kedy ?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pokial ako občania nepresadime zmenu volebneho systemu, tak to bude stale o tom istom.
Je chybne voliť politicke strany. Treba voliť programy. Napr. 3 mesiace pred volbami by vznikli zoskupenia a tie by deklaroval svoj vladny program. A ten by volili ludia vo volbach. Napr. by sa jednalo o 3-4 volebne programy. Nie ako dnes, že politicke strany chytaju voličov na nepresne sluby: efektívna štátna sprava, nove podnikatelske projekty, viac zahraničných investorov, istoty..... (ved to vidime z billboardov). Nič nehovoriace udaje. Do toho zamotaju par dobre vyzerajucich téz: volné drogy..a pod. Napokon po volbach vznikne koalicia a každa strana musí ubrať zo svojho programu. Ostane torzo slubov (SLUBOTECHNA) a do mesiaca sa ludom predostrú tvrde reformy, ktoré neriešia okrem plných vrecák novej politickej garnitúry vlastne nič. Tak toto treba zrušiť.
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Hmmm, vymena politikov nicomu nepomoze. Ja by som vymenil narod. Vsetko, co sa deje na politickej scene sa odvija uz za dverami. Skuste odvolat skorumpovaneho starostu, alebo toho, co namiesto ekonomiky dviha a vymysla dane. A to nema ani imunitu. Alebo volat na zodpovednost zleho lekara, ci sudcu, exekutora. Vlastne, narod si svoj vysnivany osud zasluzi. Parlament aj tak nepotrebuje, ma Pentu, chybal by niekomu prezifent? Najblizsie mu je obecne zastupitelstvo a ani s nim sa nevie urobit pooriadok. :-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...múdro!..lebo ani mesiac neprejde a už budeme vedieť, čo tí pred nimi urobili zle,čo ukradli a čo nestihli a čo tí pri koryte urobia lepšie!..za dane národa, ktorých je furt nejako málo...


..mne sa veľmi páči, ako každý, kto je zainteresovaný v gorile, sa vyjadruje-ja nič, ja muzikant...vedia, svine hnusné, že ani jeden nepôjde do basy za krádež, či spreneveru..lebo peniažky zas urobia svoje...a tak sa nejdem ani trápiť,budem ako pštros, pichnem hlavu do piesku, lebo ak by som ju vytiahla, zavreli by ma namiesto nich!...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Studie psychiatrov prezradzaju, ze v politike je mnozstvo psychopatov. Zaroven radia, ze najlepsie je pred psychopatom utiect. ... Kam utecies narod slovensky? ... Je este jedno riesenie, alabutovo ... vyhubit ako krysy. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a najväčšia pravda je tá, že nie iba mne už je to jedno...takmer každému!..ja som už dva krát ponúkala svojmu okoliu zmenu...smola..zvolili si zlodejinu a teraz banujú...mala som dobrý projekt a aj čistý štít..bohužiaľ, nevarila som guláš a nenalievala vo svojej krčme zadarmo...a plakať nad rozliatym mliekom-nuž, plače ten, kto nerozmýšla...
..a tak to nie je iba v mojej dedine,ale v celom národe,aby sa nemuseli pohnúť, volia nádej, že zlodej sa zmení...ale nikdy sa nezmení..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...múdro!..lebo ani mesiac neprejde a už budeme vedieť, čo tí pred nimi urobili zle,čo ukradli a čo nestihli a čo tí pri koryte urobia lepšie!..za dane národa, ktorých je furt nejako málo...


..mne sa veľmi páči, ako každý, kto je zainteresovaný v gorile, sa vyjadruje-ja nič, ja muzikant...vedia, svine hnusné, že ani jeden nepôjde do basy za krádež, či spreneveru..lebo peniažky zas urobia svoje...a tak sa nejdem ani trápiť,budem ako pštros, pichnem hlavu do piesku, lebo ak by som ju vytiahla, zavreli by ma namiesto nich!...
omyl pepsi - daní je dosť - len ich predrbú napr. na všelijaké vymyslené a predražené analýzy, školenia v štátnej správe a podobné ujoviny
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..a najväčšia pravda je tá, že nie iba mne už je to jedno...takmer každému!..ja som už dva krát ponúkala svojmu okoliu zmenu...smola..zvolili si zlodejinu a teraz banujú...mala som dobrý projekt a aj čistý štít..bohužiaľ, nevarila som guláš a nenalievala vo svojej krčme zadarmo...a plakať nad rozliatym mliekom-nuž, plače ten, kto nerozmýšla...
..a tak to nie je iba v mojej dedine,ale v celom národe,aby sa nemuseli pohnúť, volia nádej, že zlodej sa zmení...ale nikdy sa nezmení..
presne vystihnuté - ako s cigánmi
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať