Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
.

..no keby mal trošku menšiu hlavu a čistejšie ruky, tak podoba s mikim je úžasná...
A možno by pasovala aj na iné hlavy.
1 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

http://www.topky.sk/cl/100371/1296324/Slabost--goril--z-SDKU-pre-podsvetie--S-takacovcami-pili--obchodovali-a-dosadili-ich-do-SIS
takze to vyzera ze chytenie pitovcov bolo len odstranenie konkurencie takacovcov(najvacsia mafia v BA). Ktori su pravdepodobne napojeni na SDKU(osobne stretavky) a ich clovek Roman Osusky je v SIS a zmaril vysetrovanie Gorily.... No pekne sa nam to tu cybrinkuje...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

rado3105 Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100371/1296324/Slabost--goril--z-SDKU-pre-podsvetie--S-takacovcami-pili--obchodovali-a-dosadili-ich-do-SIS
takze to vyzera ze chytenie pitovcov bolo len odstranenie konkurencie takacovcov(najvacsia mafia v BA). Ktori su pravdepodobne napojeni na SDKU(osobne stretavky) a ich clovek Roman Osusky je v SIS a zmaril vysetrovanie Gorily.... No pekne sa nam to tu cybrinkuje...
Nestraš! Práve nastáva čas - Kto je kto! Na FNM zostáva Bubeníková bez kompetencií. Trasú sa všetci ako osiky. Len netreba driemať a asi toho 1.marca ich vyhádzať z okien parlamentu a iných okien. Čargu skazenú.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pikoška
Trasú sa všetci ako osiky.
Veď už je na čase - dosť toho tu "narobili". A z osiky aj tak skoro žiadny úžitok - takže ani z nich nie je tiež žiadny úžitok.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Tá defenestrácia mala čo-to do seba ... ako by sa dala znova uskutočniť?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...včera miki povedal v správach, že "keby mal každý politik také čisté ruky ako on"..a som rozmýšlala len tak pre seba, že by sa zišla nejaká vyššia moc, čo by trestala za také bohapusté klamstvá, vypúšťané do éteru...
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

A koľkože má poschodí ten úrad z ktorého by sa defenestrovali? Lebo aby to nedopadlo tak, že vyhodíš z okna, prežijú a ešte budú brať dôchodky a všelijaké dávky. A nezabúdať - PADRONE môže riadiť svojich aj z invalidného vozíka.....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..noo, dôchodky a dávky- to je iba také menšie zlo,ale taký trojdňový štátny smútok za nejakého , čo dopadol na hlavu a neprežil to, tak to si neviem ani predstaviť...(ale zas- nemusím vedieť všetko
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Gabhus Pozri príspevok
A koľkože má poschodí ten úrad z ktorého by sa defenestrovali? Lebo aby to nedopadlo tak, že vyhodíš z okna, prežijú a ešte budú brať dôchodky a všelijaké dávky. A nezabúdať - PADRONE môže riadiť svojich aj z invalidného vozíka.....
Včera v TV vystupil predseda ÚPN, ako sa žial musí u nich prepúšťať a čosi kdesi. Zo 78 zamestnancov! Ludia, to sme fakt tak blby narod, že nam taketo pofiderne spolky a ústavy ujedajú zo spoločného krajca? Nech mi niekto vysvetlí, čo tam robí 78 zamestnancov? Ved to mnohí nemajú ani vo firmách!
No a teraz k tym dôchodkom. Tak pan preceda Rady ÚPN navrhol, aby odišli dôchodcovia, lebo tých sa to najmenej dotkne.
Chcem teplé miesto na stare kolena, brať dochodok a plat v nejakom Ústave, na teplej stoličke. Kuva!

A bude aj protestný pochod!
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...uje-vojna.html
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
rado3105 Pozri príspevok
LSNS je ludova strana nase slovensko. Marian Kotleba. Jedine co este ma vyznam volit.
http://naseslovensko.org/clanky/kotleba_oprioritachstatu.htm
.
Vraj ma recept: "Arbeit macht frei"
Len taka podotazka. Vie Kotleba čo je to pracovať? Nie v kancli na notbúku, ale rukama.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

pepsikova Pozri príspevok
.

..no keby mal trošku menšiu hlavu a čistejšie ruky, tak podoba s mikim je úžasná...
Ani nie čistejšie ruky,ale slovanskú krv na nich.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
, ..booošeee,duv, však je to ústav pamati národa..tak tí 78 si pamatajú všetko, čo sa šustne na Slovensku...a nebol u nás taký zákon, že dôchodca nesmie pracovať, má predsa dôchodok?..a upn nie je štátna správa?..či kam vlastne patrí tento úrad?..či len ja to mám nejaké domotané...
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Hmmm, Langos vyhlasil za ziva v TV, ze zidia prisli pocas Slovenskeho statu o 38% narodneho bohatstva. Po jeho smrti je ticho. A fakt by bolo zaujimave, kde sa zidovsky majetok prelial. Kradnutie ma krestansky narod slovensky v krvi. :-)
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pepsikova Pozri príspevok
, ..booošeee,duv, však je to ústav pamati národa..tak tí 78 si pamatajú všetko, čo sa šustne na Slovensku...a nebol u nás taký zákon, že dôchodca nesmie pracovať, má predsa dôchodok?..a upn nie je štátna správa?..či kam vlastne patrí tento úrad?..či len ja to mám nejaké domotané...
Aj ja si vela pamätam a preto chcem pracovať v takom ustave. Ani nie pracovať, iba poberať plat.
Štatny rozpočet to pokryje.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

duves Pozri príspevok
Včera v TV vystupil predseda ÚPN, ako sa žial musí u nich prepúšťať a čosi kdesi. Zo 78 zamestnancov! Ludia, to sme fakt tak blby narod, že nam taketo pofiderne spolky a ústavy ujedajú zo spoločného krajca? Nech mi niekto vysvetlí, čo tam robí 78 zamestnancov? Ved to mnohí nemajú ani vo firmách!
No a teraz k tym dôchodkom. Tak pan preceda Rady ÚPN navrhol, aby odišli dôchodcovia, lebo tých sa to najmenej dotkne.
Chcem teplé miesto na stare kolena, brať dochodok a plat v nejakom Ústave, na teplej stoličke. Kuva!

A bude aj protestný pochod!
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...uje-vojna.html
Tak keď si pamätajú, tak si pamätajú aj to, ako už po štrnganí mali pripravené privatizácie všetkého, čo bolo na Slovensku vybudované. Malé, veľké, kuponové, v ktorých boli práva nás všetkých pošliapané. Neboli sme v správnom čase na správnom mieste, a najmä sme neboli gorily. Rozkradli všetko, preto dnes sú dôchodky ako žobračenky, mamičky kupujú detičkám do školy všetko a draho, onkologickí pacienti nemajú lieky, lobbisti ich skupujú a predajú v zahraničí. Ako predali so ziskom do svojej kešene všetko sprivatizované. Už teraz sú z hnevu ľudu poserkaní. Ale ľud nesmie pasívne prizerať, lebo Gorila sa už pomaličky sťahuje do pralesa. Dávajú jej priveľa času na fircung, a to nemdobrá vec.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tak v tom úrade by som sa určite aj ja uplatnila. Len pán riaditeľ sa zle vyjadril o prepúšťaní dôchodcov. Tí tam už nie sú, majú len dôchodkový vek, vyplácanie dôchodku si pozastavili, lebo tie platy na úrade. Teraz odídu do dôchodku ale pri šikovnosti sa nájde ešte nejaká dohoda, lebo poupratovať treba vždy.
Tešme sa na predvolebné sľuby , to budeme zblbnutí.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
.... z tohto celého diania a nie len momentálneho je mi na grc. Prvá myšlienka tak ako to tu už odznelo niekoľkokrát bolo, že kašlem na ich voľby a odignorujem ich, pretože nemajú absolútny žiadny význam. Po úvahe som usúdila, že je to blbosť, voliť pôjdem, ale určite využijem možnosť krúžkovania preferenčných hlasov tak ako nikdy pred tým a začnem so študovaním kandidátky od posledného miesta.

Ak možnosť kandidovať na prezidenta republiky je umožnená len 2x (chvalabohu), prečo to nie je tak aj pri voľbách do parlamentu. Veď niektorí (veká väčšina) tam derie lavice už vyše 20 rokov a vynesú ich len nohami dopredu (aj to len pri troche nášho šťastia). Každé 4 roky si vymenia teplé miestečká v opozícii na ešte teplejšie v koalícii, pred verejnosťou na seba kydajú ako v 4. cenovej a keď kamery vypnú tak sa bratríčkujú a posúvajú si kšeftíky. Národ sa medzi sebou žere, lebo jeden ospevuje Fica, druhý Dzurindu, niektorí sú schopní si dať kôli ich obhajobe aj po papuli a popritom je to jedna zberba. Jeden za 19 a druhý za 20 bez jednej.

Paródia jedného nemenovaného politika - "Nikto vám nevie toľko dať, ako vám ja viem sľúbiť" - a je to fakt pravda, my národ blbý sme im to zatiaľ vždy zožrali aj s navijákom.
3 0
Majkas Majkas

Majkas je offline (nepripojený) Majkas

No tak nechodme volit-ved kazda strana, ktora dosiahne 3% dostane od statu= od nas peniaze, a teraz, ked sa predčasne ukoncilo vladnutie, nič nemuseli vrátit, je to hanba a my si to necháme (viem-nerozumiem tomu haha) a furt dokola ich pokorne nakrmime (čierne diery)
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Majkas Pozri príspevok
No tak nechodme volit-ved kazda strana, ktora dosiahne 3% dostane od statu= od nas peniaze, a teraz, ked sa predčasne ukoncilo vladnutie, nič nemuseli vrátit, je to hanba a my si to necháme (viem-nerozumiem tomu haha) a furt dokola ich pokorne nakrmime (čierne diery)
Keď pôjde voliť 10 ľudí a každý bude voliť inú stranu, tak tieto strany budú mať po 10% a nejaké peniaze dostanú.
Naposledy upravil marjankaj : 19.01.12 at 09:44 Dôvod: doplnenie : Nejaké
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Gabhus Pozri príspevok
A koľkože má poschodí ten úrad z ktorého by sa defenestrovali? Lebo aby to nedopadlo tak, že vyhodíš z okna, prežijú a ešte budú brať dôchodky a všelijaké dávky. A nezabúdať - PADRONE môže riadiť svojich aj z invalidného vozíka.....
Povestná defenestrácia stredovekých českých konšelov bola údajne bezbolestná, len smradľavá pretože vraj pod tým oknom boli nahádzané odpadky do takej výšky že pád bol len asi dva metre( aspoň nám to ako pikošku povedal učiteľ dejepisu) takže pred tou defenestráciou treba doviezť hnoj pod okná.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať