Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Až nato, že táto fotka mohla vzniknúť tak pred polstoročím, dnes čisto drevenú osadu nenájdeš. Stoja tam už murované, niektoré aj poschodové domy a hlavne sú skoro všetky, aj tie biedne chatrče, ovešané satelitmi.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

sito Pozri príspevok
Dovidenie 11.3. 2012.

Jedna vec ma zaujala, že téma všetkých zaujala, žiadna opica sa nepoujala, aby ju svojím hlasom, klikom zavrieť dala!

Opice sa usmievajú, že beztrestne národ zdierajú.

Nie sme my malá krajinka? Všimnite si u krajinu, sedí tam ženščina, čo sa dopustila, vraj zlého čina.

U nás niet zločina, ked by sa zobral zločinec? Jedine, že si ho zvolíme! Uvidíme?
Sitko, uvidíme. Pred niekoľkými rokmi som na Porade napísala, že je absurdné, aby mal každý zamestnanec hmotnú zodpovednosť za zverené prostriedky, bol povinný nahradiť spôsobenú škodu a táto povinnosť pre tých, čo šafária s verejnými financiami neplatí. No a vidíš, keď Boh dá aj motyka vystrelí. Zákon o hmotnej zodpovednosti politikov je už po prvom čítaní. Včera som pozerala reláciu Anny Ghanamovej. Zbožňujem ju už roky a ako prezidentka by nemala chybu. Verejný tlak občanov a médií určite nebude nepodstatný ani pri vyšetrení Gorily. Ja som optimista, ja tomu verím. Jozef Šátek, ktorý bol v tom období vo vysokej policajnej funkcii to povedal jasne. A aj na svojom blogu napísal. Takže čas všetko preverí.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka Pozri príspevok
Až nato, že táto fotka mohla vzniknúť tak pred polstoročím, dnes čisto drevenú osadu nenájdeš. Stoja tam už murované, niektoré aj poschodové domy a hlavne sú skoro všetky, aj tie biedne chatrče, ovešané satelitmi.
čisto drevenú alebo čistú drevenú?(ani plasty a bordel okolo osád z nich ešte k nám neprenikol)
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Jedna policejní Fabie za 2,1 milionu Kč? Tak se krade na Slovensku

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/...-na-slovensku/
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Bitcoin - virtuálna mena

http://www.how-know.sk/akcie/2012-01...virtualna-mena

Preč z dlhového otroctva!
Naposledy upravil duves : 18.01.12 at 07:15
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Pikoška Pozri príspevok
Sitko, uvidíme. Pred niekoľkými rokmi som na Porade napísala, že je absurdné, aby mal každý zamestnanec hmotnú zodpovednosť za zverené prostriedky, bol povinný nahradiť spôsobenú škodu a táto povinnosť pre tých, čo šafária s verejnými financiami neplatí. No a vidíš, keď Boh dá aj motyka vystrelí. Zákon o hmotnej zodpovednosti politikov je už po prvom čítaní. Včera som pozerala reláciu Anny Ghanamovej. Zbožňujem ju už roky a ako prezidentka by nemala chybu. Verejný tlak občanov a médií určite nebude nepodstatný ani pri vyšetrení Gorily. Ja som optimista, ja tomu verím. Jozef Šátek, ktorý bol v tom období vo vysokej policajnej funkcii to povedal jasne. A aj na svojom blogu napísal. Takže čas všetko preverí.
Keď ľudí je na svete málo, otrokov? Miliardy ... a ešte aj GORILY ...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

To nevadí, takmer každý ho už má v zásuvke. Ako učebnicu dejepisu Slovenska po dvadsiatich rokoch od štrngania.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...práve dávali v správach, že Gorilu, ktorá fičí na nete, majú stránky zrušiť, vymazať, proste odstrániť..a preto som svoj príspevok s adresou na prečítanie predmetnej opice vymazala...nech nemáme problém...bol to príspevok č. 150...
..a vraj ju vyšetrujú a zákaz vydali právnici z penty..čo dodať?..
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pikoška Pozri príspevok
Sitko, uvidíme. Pred niekoľkými rokmi som na Porade napísala, že je absurdné, aby mal každý zamestnanec hmotnú zodpovednosť za zverené prostriedky, bol povinný nahradiť spôsobenú škodu a táto povinnosť pre tých, čo šafária s verejnými financiami neplatí. No a vidíš, keď Boh dá aj motyka vystrelí. Zákon o hmotnej zodpovednosti politikov je už po prvom čítaní. Včera som pozerala reláciu Anny Ghanamovej. Zbožňujem ju už roky a ako prezidentka by nemala chybu. Verejný tlak občanov a médií určite nebude nepodstatný ani pri vyšetrení Gorily. Ja som optimista, ja tomu verím. Jozef Šátek, ktorý bol v tom období vo vysokej policajnej funkcii to povedal jasne. A aj na svojom blogu napísal. Takže čas všetko preverí.
Nestraš pre pána Jána.Ja nechcem štátny islam.
2 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

To s tym osobnym zbrojenim si ludia uvedomia ked bude neskoro. To ze ide na celu europu velmi zla doba je vidiet len sa to zatlka. To co robia zlodeji v politike na slovensku(a uradnici) to treba riesit ako v cine a irane zastrelenim alebo kreslom. Ved nie je mozne aby sa politici stretali osobne s financnikmi a este to aj priznaju(najnovsie SaS), v anglicku za to odvolavaju politika z funkcie. LUdia to musia chytit do vlastnych ruk, vyzbrojte sa a pockame na vojnu. Potom tieto svine treba postrielat(sidlisko v BA) a nie strielat do vlastnych...
Ak nedostanu ludia teraz rozum a nebudu volit LSNS, dostanu ho dalsie volby, ked im vyhasne posledna nadej. Lebo vsetko co je v parlamente je jedna banda.
4 0
betak betak

betak je offline (nepripojený) betak

za komunistov bola aspoň jedna výhoda - dalo sa emigrovať a aj to sme si s kľúčmi zrušili. neostáva nič iné len bojovať alebo...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

betak Pozri príspevok
za komunistov bola aspoň jedna výhoda - dalo sa emigrovať a aj to sme si s kľúčmi zrušili. neostáva nič iné len bojovať alebo...
Veď aj terazky môžeš a slobodne.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

BXLmiami Pozri príspevok
Nestraš pre pána Jána.Ja nechcem štátny islam.
Tak skús povedať, čo Ty chceš. Keď už si taká všetkého znalá. Nevieš, či a kedy prezident podpíše? A prečo premiérka straší? Alebo zastrašuje? Štátny islam? A to si kde vyčítala? Teraz vlastne neviem, kým som Ťa nasrala. Ghanamovou, či Šátekom. Lebo tak som vytušila, že Ty si od podstaty tajnostkárka
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Čakáme,kým nám zakážu aj vlastnú produkciu potravín,tá doba sa blíži a nie je ďaleko.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Výsledky prieskumov verejnej mienky prezentované v médiách, sú podľa vás hodnoverné?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

korela Pozri príspevok
Výsledky prieskumov verejnej mienky prezentované v médiách, sú podľa vás hodnoverné?
Asi tak, ako slová niektorých politikov.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
rado3105 Pozri príspevok
Ak nedostanu ludia teraz rozum a nebudu volit LSNS, dostanu ho dalsie volby, ked im vyhasne posledna nadej. Lebo vsetko co je v parlamente je jedna banda.
Slota ma majetok kóšer?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

duves Pozri príspevok
Slota ma majetok kóšer?
To nie je slota.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať