Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

up4anything Pozri príspevok
Urcite sa vsetko skonci happy end-om ..
Nemusí to skončiť nijako a predpokladám, že malé ryby pochytajú, veď ,,niečo" orgány činné v trestnom konaní urobiť musia.
Dôležité je, že sa vôbec verejne hovorí o špinavostiach a ako mafiáni robia čistky sami medzi sebou, takto sa možno prečistia medzi sebou aj naši politici.

My sa tu môžme iba nemo prizerať a konštatovať, že nie je koho voliť. Všetci sú úplatní, skorumpovaní, takže neostáva iné, ako sa spoliehať na seba samého, upevniť rodinné vzťahy a prežiť tieto časy, ani neviem ako ich nazvať.

Teraz robí môj syn jednému pánovi webovú stránku z nemenovanej strany /presadzuje sa ako nová tvár v strane/. Komunikuje pri docibrovaní drobností na stránke s ďaľším pánom - zbohatlíkom, čo si myslí, že podporovať niekoho vo volebnej kampani má byť pre syna česť. Len tak som nakukla do obchodného registra a pozrela si väzby ľudí, s ktorými sa syn stýka.
Zarazil ma spôsob, ako nekorektne jednajú so synom, aké tlaky naň vyvíjajú, nebudem to dopodrobna rozoberať. Postavili ho do polohy drž hubu a zabudni na dohodu z našej strany. Teraz budeš asistovať tak, ako Ti my prikážeme až do marca.
Keď syn zistil, aké zveri stoja v pozadí, naozaj musí držať hubu. Ale zistenie, že politici sú podporovaní zbohatlíkmi a fakt, že z rozbehnutého vlaku sa nedá vyskočiť, syna dobre preplesol.

Preto my tu môžme len diskutovať, nadávať - nič sa nezmení. Môžme privrieť oči a zapchať nos pred špinou, ale stále tu bude.
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pán predseda neupravený a upravený http://fairplay.blog.sme.sk/c/286322...a-nadavka.html
rokovací poriadok - neznámy pojem

keby v tej nahrávke bolo počuť: "lepší, ešte lepší, ešte lepší, ...", tak by som vedel, že aspoň mariáš hrajú.
takto? samá zvada
Naposledy upravil srska : 17.01.12 at 13:53
2 0
bromid bromid

bromid je offline (nepripojený) bromid

a co ste cakali? 50 rokov komunizmu urobilo z ludi take obludy, ze sa spravaju horsie ako zvierata. kto bol v komunistickej strane mal byt vyluceny z akehokolvek verenjenho, politickeho a neviem akeho zivota. potom sa cudujete, ze vsetci len prezliekli kabaty a uz su krestania
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bromid Pozri príspevok
a co ste cakali? 50 rokov komunizmu urobilo z ludi take obludy, ze sa spravaju horsie ako zvierata. kto bol v komunistickej strane mal byt vyluceny z akehokolvek verenjenho, politickeho a neviem akeho zivota. potom sa cudujete, ze vsetci len prezliekli kabaty a uz su krestania
napríklad obludy v Enrone, a pokračovanie bankami - všetko odchovanci komunizmu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

srska
mne je ľúto napr. tých ľudí, ktorí sa vyjadrovali v topoľčanoch po fickovom soaré - tá ich naivita ...
Kdeže naivita. Je to "pozbieraná" skupinka, nazvaná "skupinka" , ktorá má v dutine lebečnej rôsol, vhodný na niekoľko základných životných funkcií: jesť, spať, piť, chodiť, vykonávať potrebu, klipkať súhlasne očami, súhlasne prikyvovať hlavou (ostatné funkcie sú dostupné po upgrade, prípadne po odblokovaní).
Pikoška
Ale verejná mienka a hlas ľudu ich možno preberie z pocitu, že si môžu dovoliť všetko...
...a budúaj naďalej,pretože ich žiadna verejná kontrola a hlas ľudu nepreberie - toto je predsa už dávno v zárodku umlčané (prečo asi ľudia s*rú na referendá? Lebo už nemajú zmysel - posranci ich aj tak neakceptujú, alebo neuznávajú).
Pikoška
Však budem chodiť po kraji chodníka až popri stene, ak by ma chcelo zraziť auto.
aj tak ti to bude prd platné - nezrazí ťa auto, drbne ti na hlavu kus múru. Čert ako diabol - máš to jedno.
bromid
50 rokov komunizmu urobilo z ludi take obludy, ze sa spravaju horsie ako zvierata. kto bol v komunistickej strane mal byt vyluceny z akehokolvek verenjenho, politickeho a neviem akeho zivota.
Čiastočne si trafil. No zarytí komunisti (starší rok výroby) A) - už si užívajú; B) - ešte si užívajú; C) - už si užívajú a ešte si užívajú. Mladšie modely si zatiaľ "užívajú" a pomaly sa transformujú na Gorily, Orangutány, Slony, Veľryby a iné živočíšne potvory (niektoré aj hospodárske, ako napr. vôl, kôň, sviňa (pardón - prasa politické domáce), osol, cap, krava (aby sme nezabudli aj na niektoré "dámy" tam hore), sliepka (ale vajcia zlaté neznáša), hus domáca (ani toho sádla z nej nieto) a ďalšie v našej slovenskej stajni).
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Všade čítam, že treba niečo konečne urobiť. Ludia nič neurobia. Každy nad tym uvažuje, že je to neznesitelne, ale dufajú, že iní sú na tom ešte horšie. A myslia si, že práve tí by sa mali vzoprieť. Je to vypracovany scenár podla vzoru z koncentračných táborov a pud sebazáchovy je silný. Domyselny system hierarchie a štruktur zariadil, že sa niekolko desiatok tisic väznených nevzbúrilo. Ak by to urobili, utlkli by ich (par desiatok dozorcov) iba čiapkami a holými rukami. Aj tento system je o tom, že by utlačany ľud čiapkami a holými rukami utlkol oligarchiu.
No nikto to nezačne. Tak isto ako v novembri 1989 to ludia nezačali, lebo to z pozadia zorganizoval spravodajské služby, tak aj teraz nikto nič nezačne.
Naposledy upravil duves : 17.01.12 at 18:02
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

up4anything Pozri príspevok
Zalozenie tejto temy mi pripada ako senzacia na styl nemenovaneho bulvarneho slovenskeho dennika. A tvrdenie o kortesackach bez verejnej kontroly - vazne tomu veris?? ba dokonca ze je to celkom jednoduche, zaviest urcite mechanizmy na kontrolu ? nenapada ma nic ine len sa ta opytat ci poznas vyznam frazy RUKA RUKU MYJE . ak ano tak je to aj zaroven odpovedou na tvoje tvrdenie ake je to vsetko cele jednoduche s tymi verejnymi kontrolami... Nielen na slovensku, ale vsade na svete to funguje sposobom kto ma bohatstvo ma moc a ma vsetko,,, takyto pevny a zauzivany system rozvratis velmi tazko
Ale ja s Tebou absolútne súhlasím. A verím v to, že keď Ty prestaneš len teoretizovať a pridáš sa k tým, čo chcú verejne kontrolovať, a na svinstvá otvorene poukazovať, tak už budeme minimálne dvaja. Dobrý tandem z nás bude - JA - rebel a TY - alibista. Domestos na ich ruky od Teba aj odo mňa bude páliť rovnako.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pikoška Pozri príspevok
Podaktorým nerobí problém zaúčtovať aj prezervatívy ako ochranné prostriedky. Kto vie čítať Súvahu a Výsledovku medzi riadkami, vie presne o čom hovorím. Každý z nás nesie svoj podiel viny na stave spoločnosti. Tak je potrebné to zmeniť. A včera bolo neskoro.
By si sa divila. Raz som bol na zubnom rontgene. Panoramatický snímok. To ti dajú do úst taký čudlík, čo vyžaruje rontgenové lúče. A kvôli hygiene, aby to nemuseli za každým dezinfikovať, tak tam navlečú prezervatív. Takže i tak še da.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takto nás "vidia" vo svetovej veľmoci - pohľad očami CIA:
https://www.cia.gov/library/publicat...k/geos/lo.html
1 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

Ono sa nič neudeje potrestajú niekoho kto bude obetný baránok za všetkých.Teraz je s toho veľký ,,krik,, všetko za týždeň utíchne a budú si mydliť ruky nad tým všetkým drzo a arogantne sa usmievať. Od istého času vôbec nepozerám žiadne TV noviny,diskusné relácie ,lebo som si povedala a načo čo sa tam vyrieši NIČ iba bezduché mlátenie slovami. Opýtala som sa člena jednej nemenovanej politickej strany, že kedy budú štrajkovať TÍ najobyčajnejší ľudia ako sú robotníci,robotníčky, upratovačky,matky atď.. proste tých spodných niekoľko tisíc či milión ľudí. ODPOVEDAL mi takto : ,, Dovtedy dokedy budú mať začo kúpiť svojím deťom jesť, keď nebudú mať tak vtedy pôjdu do ulíc a potom to už bude iná káva, a že sa bojí takejto situácie.
Voliť pôjdem , ale môj hlas dostane NORA ,pretože nikto z politikov či starých alebo staronových nie je hodný toho aby, dostal môj hlas.Sklamali ma všetci. Keby sa niekto našiel, kto sa zastane obyčajných ľudí a dokáže dať masy ľudí do pohybu za správnu vec a nezneužije to vo svoj prospech. pridám sa k nemu a budem ho podporovať. Pretože už toho bolo dosť . A váženým politickým stranám len tak pošuškám nech sa vzdajú financií, ktoré dostanú po voľbách v prospech školstva a zdravotníctva aj tak sú to peniaze nás všetkých.

IVETA N
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Nora?..fuha!!..tak čistá duša, účtovníčka bez bázne a hany..v parlamente...ja som si chcela ešte nejakých 30 rokov požiť, ale toto teda nechcem zažiť!...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft Pozri príspevok
Takto nás "vidia" vo svetovej veľmoci - pohľad očami CIA:
https://www.cia.gov/library/publicat...k/geos/lo.html
Tak som pozrela, ako tam Slovensko "vidia": Levoča 2x, rómska osada, Tatry, budova NRSR a Bratislavský hrad. Uf. Pozrela som Švajčiarsko, skoro samá príroda, 17 foto, ale videla som 5 miest z tam uvedených. Česká republika má 20 fotiek, z toho 14 z Prahy, 2 Karlove Vary, 3 Mělník.
Ktovie, ako, prečo a kto to tam dal.
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

radšej NORE aj , keď je taká aká je ,,skvelá účtovníčka,, a ,, prostoreká panička,, ako Sulík alebo Dzurinda..............

IVETA N


PS: kto si z nich môže povedať že je bez bázne a hany
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Tak som pozrela, ako tam Slovensko "vidia": Levoča 2x, rómska osada, Tatry, budova NRSR a Bratislavský hrad. Uf. Pozrela som Švajčiarsko, skoro samá príroda, 17 foto, ale videla som 5 miest z tam uvedených. Česká republika má 20 fotiek, z toho 14 z Prahy, 2 Karlove Vary, 3 Mělník.
Ktovie, ako, prečo a kto to tam dal.
..

..no tak by som povedala, že tá rómska osada predstavuje národ...samý cigáň, zlodej a klamár...všetci svorne v jednom vreci...to nemá bárskto!..
(a ako pekne im to popísali, vraj roma village countryside...asi to ešte ani jeden romo nevidel, inak sú hneď všetci premenovaní na vilíč..
Naposledy upravil pepsikova : 17.01.12 at 21:22
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
IVETA N Pozri príspevok
radšej NORE aj , keď je taká aká je ,,skvelá účtovníčka,, a ,, prostoreká panička,, ako Sulík alebo Dzurinda..............

IVETA N


PS: kto si z nich môže povedať že je bez bázne a hany
..

..z nich nikto...ale ani nora...a ktovie, čo ešte zostalo, na čo si pobrúsila zúbky..lebo ona je asi posledná z tých, čo im záleží na ľuďoch...a plnú hubu prázdnych slov má dnes hocikto...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

SamuelSK Pozri príspevok
Že by tá ženská stelesňovala Slovenský národ?

Hodne starý film!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

danushka Pozri príspevok
Nemusí to skončiť nijako a predpokladám, že malé ryby pochytajú, veď ,,niečo" orgány činné v trestnom konaní urobiť musia.
Dôležité je, že sa vôbec verejne hovorí o špinavostiach a ako mafiáni robia čistky sami medzi sebou, takto sa možno prečistia medzi sebou aj naši politici.

My sa tu môžme iba nemo prizerať a konštatovať, že nie je koho voliť. Všetci sú úplatní, skorumpovaní, takže neostáva iné, ako sa spoliehať na seba samého, upevniť rodinné vzťahy a prežiť tieto časy, ani neviem ako ich nazvať.

Teraz robí môj syn jednému pánovi webovú stránku z nemenovanej strany /presadzuje sa ako nová tvár v strane/. Komunikuje pri docibrovaní drobností na stránke s ďaľším pánom - zbohatlíkom, čo si myslí, že podporovať niekoho vo volebnej kampani má byť pre syna česť. Len tak som nakukla do obchodného registra a pozrela si väzby ľudí, s ktorými sa syn stýka.
Zarazil ma spôsob, ako nekorektne jednajú so synom, aké tlaky naň vyvíjajú, nebudem to dopodrobna rozoberať. Postavili ho do polohy drž hubu a zabudni na dohodu z našej strany. Teraz budeš asistovať tak, ako Ti my prikážeme až do marca.
Keď syn zistil, aké zveri stoja v pozadí, naozaj musí držať hubu. Ale zistenie, že politici sú podporovaní zbohatlíkmi a fakt, že z rozbehnutého vlaku sa nedá vyskočiť, syna dobre preplesol.

Preto my tu môžme len diskutovať, nadávať - nič sa nezmení. Môžme privrieť oči a zapchať nos pred špinou, ale stále tu bude.
Ale zmení, bolieť to bude, trpieť budeme, ludé!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dovidenie 11.3. 2012.

Jedna vec ma zaujala, že téma všetkých zaujala, žiadna opička sa nepodujala, aby ju svojím hlasom, klikom zavrieť dala!

Opice sa usmievajú, že beztrestne národ zdierajú.

Nie sme my malá krajinka? Všimnite si t u krajinu, sedí tam ženščina, čo sa dopustila, vraj zlého čina.

U nás niet zločina, ked by sa zobral zločinec? Jedine, že si ho zvolíme! Uvidíme? Komu odpustíme.
Naposledy upravil sito : 18.01.12 at 09:38
2 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misoft Pozri príspevok
Takto nás "vidia" vo svetovej veľmoci - pohľad očami CIA:
https://www.cia.gov/library/publicat...k/geos/lo.html
To su normalne stiahnute data so Slovenskeho Statistickeho uradu, a ked to takto clovek sucho cita, tak to nevychadza zle. 100% gramotnost, ziadne AIDS...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať