Zavrieť

Porady

Voľby 2012

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Anketa: Budete voliť?

Počet hlasujúcich
153. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Pôjdem voliť

    127 83.01%
  • Nepôjdem voliť

    14 9.15%
  • Ešte neviem

    12 7.84%
Pre Vašu orientáciu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Pre občana " štát nemá peniaze " , pre politikov ich je vždy koľko chcú.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jahoszmsk Pozri príspevok
ako sklamali občana? že podpory a dôchodky mali zdvihnúť na aspoň 1000€?
štát nemá peniaze lebo je veľa nezamestnaných, z čoho mali rozdávať? iba ak by zadlžili SK ešte viac.
aj Ty osobne tak hospodáriš s domácim rozpočtom???
No keď ty budeš dôchodca a nebudeš mať na nájomné alebo na služby v domove dôchodcov, tak ťa tiež nebude zaujímať, čo bude o takých 20-50 rokov, ako ti nasľubuje pravica.
4 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Tak zostali všetci z výsledkov volieb šokovaný, že ani rozprávku pre deti v SRO zabudli dávať.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No milí poraďáci,
pre mňa sú výsledky volieb prekvapením. Nerátala som s tým, že pravica takto dostane na frak.
Som veľmi zvedavá či SMER bude rokovať o zostavení vlády aj s menej úspešnejšími stranami. Alebo či budeme mať jednofarebnú vládu. Ale je to úplne jedno, lebo aj keby SMER šiel do vlády s inou stranou. Tak zákony si príjme aké chce. Má na to dosť mandátov.

Myslím, že ľudia ostali veľmi sklamaný z poslednej vlády. Nech sa na to pozrieme z ľava abo z prava ... vláda I. Radičovej bol zlepenec.
Som veľmi rada, že taký zlepenec kopy strán nám teraz nehrozí. Ale zároveň sa bojím jednofarebnej vlády.

Tuším sa nechám prekvapiť ako to bude.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Konečne máme ten predvolebný cirkus za sebou. Voliči rozhodli tak, ako to dopadlo. Však uvidíme ďalej........
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Gapo Pozri príspevok
Tak zostali všetci z výsledkov volieb šokovaný, že ani rozprávku pre deti v SRO zabudli dávať.
pred rokom a niečo keď nastúpila k moci skupina rozbláznených tak okrem rozprávky nedávali ani služby Božie dnes aspoň bola omša
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
pred rokom a niečo keď nastúpila k moci skupina rozbláznených tak okrem rozprávky nedávali ani služby Božie dnes aspoň bola omša
ako pekne si ch nazval.....
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

verkaz Pozri príspevok
Konečne máme ten predvolebný cirkus za sebou. Voliči rozhodli tak, ako to dopadlo. Však uvidíme ďalej........
pokiaľ tu znovu nevzniknú sociálne podniky, nástenkové tendre a iné podobné kauzy, kde opozícia nebude mať šancu zabrániť akýmkoľvek machináciám tak poviem Ficovým voličom : ďakujem vám, boli ste rozumní a urobili ste najlepšie pre Slovensko.
Dúfam, že tu aspoň zostane antigorila, ktorá bude pokračovať v kontrole aj Ficovej vlády.....
Ale keď mám pravdu povedať, tak tomu neverím....
A koálícia? Každá pravicová strana, ktorá vstúpi do koalície so Smerom, ako keby spáchala samovraždu.... Treba ho nechať vládnuť, nech ukáže, čo v ňom je....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
ako pekne si ch nazval.....
No ale nebehali ako blázni vtedy som si povedal "Bože a títo mi majú vládnuť?" Mne vtedy pripadalo že fičia na nejakom darčeku od sulíkových priaznivcov.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Rozhodnuté, sčítané
http://nrsr2012.statistics.sk/priebezne/tab_Pv_sk.html
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

jahoszmsk Pozri príspevok
ako sklamali občana? že podpory a dôchodky mali zdvihnúť na aspoň 1000€?
štát nemá peniaze lebo je veľa nezamestnaných, z čoho mali rozdávať? iba ak by zadlžili SK ešte viac.
aj Ty osobne tak hospodáriš s domácim rozpočtom???
Je rozdiel medzi prerozdelením štátnej kasičky účelovo a adresne posielanými dávkami nás, občanov na situácie spojené so sociálnym poistnym prípadom. Trošičku si to zrovnaj v hlave.
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Narod, ktory nepozna svoju historiu, je odsudeny ju prezit znovu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
No ale nebehali ako blázni vtedy som si povedal "Bože a títo mi majú vládnuť?" Mne vtedy pripadalo že fičia na nejakom darčeku od sulíkových priaznivcov.
Palko a to si videl iba to či si videl ty..... buď rád že si nevidel to čo ja......bola som z toho 1000x a aj viac asi takto
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

JAJA11 Pozri príspevok
pokiaľ tu znovu nevzniknú sociálne podniky, nástenkové tendre a iné podobné kauzy, kde opozícia nebude mať šancu zabrániť akýmkoľvek machináciám tak poviem Ficovým voličom : ďakujem vám, boli ste rozumní a urobili ste najlepšie pre Slovensko.
Dúfam, že tu aspoň zostane antigorila, ktorá bude pokračovať v kontrole aj Ficovej vlády.....
Ale keď mám pravdu povedať, tak tomu neverím....
A koálícia? Každá pravicová strana, ktorá vstúpi do koalície so Smerom, ako keby spáchala samovraždu.... Treba ho nechať vládnuť, nech ukáže, čo v ňom je....
Každá ktorá by nešla ukáže len svoju malosť a u svojho normálneho voliča by sa dostala pod prah zvoliteľnosti. Aj keby niektorá pristúpila na spoluprácu so SMER.om, vždy môže v prípade neúspechu vystúpiť aby mohol dovládnuť sám aj takto by sa to dalo hodnotiť ale veď na spoluprácu pripadajú len dve, KDH a MOST, či už jednotlivo alebo naraz.

Podľa hesla "úspech je všetkých, neúspech je len jedného"
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
Neboja sa veď Miháľ je v opozícii čoskoro pricupitá a bude radiť nám tupcom ako oj...ť systém v ktorom teraz nie je veď "čím horšie - tým lepšie"
osobne si myslím, že bude viac mimo parlamentu ako v ňom, lebo poslanecký plat mu nebude stačiť na jeho réžiu
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Volebné štúdio TV Markíza,

ľudia, som ja blbec alebo predseda SaS. On vyhlasuje, že sú prvá nová strana kt. sa opakovane dostali do parlamentu. No neviem ale veď aj SMER boli raz prvý krát vo voľbách ako nová strana a opakovane sa dostali do parlamentu, detto Most -Híd minulé voľby kandidovali prvý krát a teraz sa opakovane dostali do parlamentu.

Či Sulík sa skôr porovnáva so stranami ako SOP a ANO? Alebo to má v mozočku celkom domiešané.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
JAJA11 Pozri príspevok
mne osobne sa páči imidž súdruha Fica - tá žlto-čierna kravata výstižne upozorňuje na nebezpečenstvo, určite si treba dávať pozor!
Ja som ho dnes počúvala a hoci som ho nevolila, som ním nadšená. To čo hovoril mi bolo sympatické... Škoda, že to skončí tak ako doteraz - na medové motúziky sa rýchlo nalepí špina jeho súputníkov, ktorí potrebujú vrátiť investované peniaze
Ani ja som ho nevolil. Ani ním nie som nadšený. Ale som spokojný, ako dopadli voľby. Ešte keby vypadli z parlamentu Miklóš s Mihálom, tak to by bolo ideálne.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
osobne si myslím, že bude viac mimo parlamentu ako v ňom, lebo poslanecký plat mu nebude stačiť na jeho réžiu
Chudáčikovi
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Xanti Pozri príspevok
Volebné štúdio TV Markíza,

ľudia, som ja blbec alebo predseda SaS. On vyhlasuje, že sú prvá nová strana kt. sa opakovane dostali do parlamentu. No neviem ale veď aj SMER boli raz prvý krát vo voľbách ako nová strana a opakovane sa dostali do parlamentu, detto Most -Híd minulé voľby kandidovali prvý krát a teraz sa opakovane dostali do parlamentu.

Či Sulík sa skôr porovnáva so stranami ako SOP a ANO? Alebo to má v mozočku celkom domiešané.
No matematika mu príliš nejde. A to chcel zavádzať superhrubú mzdu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj Pozri príspevok
Ani ja som ho nevolil. Ani ním nie som nadšený. Ale som spokojný, ako dopadli voľby. Ešte keby vypadli z parlamentu Miklóš s Mihálom, tak to by bolo ideálne.
Oni si to tým vymedzovaním sa sami zavarili. Poznám spústu ľudí čo išli voliť len preto aby sa tam títo nedostali tak koho mali voliť? SNS nie tam je opilec, HZDS je mrtva, OL proti všem, SAS za tých pískajú 4%ní, tak ich majú, všetci nerozhodní šup SMER, pre nich to bolo v tomto momente najmenšie zlo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať