Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Ivana Š Pozri príspevok
šak im to hustím do hlavy už od r 2007 niektorí si dali povedať a tento asi ohluchol
vraj niektorý mesiac mu to nevychádza, keď vidím príjem a obraty, tak mu to ani neverím

na pokutu určite bude mať, už sa nestarám
ono igelitkári sa proste nezaprú.. mám takého, čo pol igelitky sú bločky z Hnovy, Tresca.. atď.. sa chváli, že kupujú rajčiny po 3 evri a kolko rožkov bolo treba na víkend.. ale dooobre sa to triedi, lebo potom mám čím podkurovať aspon..:-))

a mám aj takého, čo mi to donesie krááásne v šanoniku, potriedené, pozakladané, ešte aj pospisované na A4.. no jak komínky.. takých mať je radosť pracovať..
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
ja sa tu neviem vysomáriť z odvodov jedného ani výraz nenachádzam - blba?
doniesol igelitkár doklady
odvody platené hala bala, niekedy za dva mesiace, niekedy za tri a niektoré ani neviem rozrátať, čo z ktorej sumy do ktorého mesiaca mám zaúčtovať
a vysvetľovala som ako má uvádzať špec. symbol pre socpoist. pozeral na mňa,prikyvoval, že áno chápem ale vyzeral takto
tuto to vidím na pokutu
a ešte v doplním v dokladoch boli aj odvody za rok 2010 zaplatené v r. 2010 minulý rok ich nepriniesol mali byť zaúčtované, ale on ich vtedy nenašiel, nesie ich teraz
ááále, nebuď na neho taká zlá...- ja som tiež taký- zaplatím na 7 mesiacov dopredu, potom rok neplatím nič, potom vyplatím ďalších 11 mesiacov...atd...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
...a vôbec sa mi tu nechce riešiť niečie stavy, zvlášť dnes, je nedeľa a v nedeľu ani tráva nerastie, aj keď trávička už pomaličky vykúka, však už má čas...dopijem tú studenú kaficu a padám so šarkanom von...vydrichmal sa, potvora, na balkóne, nuž treba kosti prebehnúť...pohodu vám prajeme...
Ja som to urobil v opačnom poradí - najskôr "prebehol", potom vydrichmal na balkóne-Bakláne (bisťu - teplo bolo, teplo)
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Krasne popoludnie, pepsina beha po lukach, cviriky cvirikaju, cvrliky cvrlikaju, Gorila sa ulozila na letny spanok. Zajtra musim nejako zabit doskami okna, co mi rozbila banda krestanov. Uzasni ludia, mili, za chrbtom vrazia noz do chrbta. Radsej by som buchacovu vodu, ta skodi neumyselne. :-)
Naposledy upravil alabut : 18.03.12 at 14:54
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alabut Pozri príspevok
Krasne popoludnie, pepsina beha po lukach, cviriky cvirikaju, cvrliky cvrlikaju, Gorila sa ulozila na letny spanok. Zajtra musim nejako zabit doskami okna, co mi rozbila banda krestanov. Uzasni ludia, mili, za chrbtom vrazia noz do chrbta. Radsej by som buchacovu vodu, ta skodi neumyselne. :-)
čo ked to boli moslimovia a nie kresťania?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zajtra musim nejako zabit doskami okna, co mi rozbila banda krestanov.
Asi ti robili klimatizáciu, alebo toho hore k tebe púšťali
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

ewita888 Pozri príspevok
ono igelitkári sa proste nezaprú.. mám takého, čo pol igelitky sú bločky z Hnovy, Tresca.. atď.. sa chváli, že kupujú rajčiny po 3 evri a kolko rožkov bolo treba na víkend.. ale dooobre sa to triedi, lebo potom mám čím podkurovať aspon..:-))

a mám aj takého, čo mi to donesie krááásne v šanoniku, potriedené, pozakladané, ešte aj pospisované na A4.. no jak komínky.. takých mať je radosť pracovať..
Mám lepšie skúsenosti s tými, čo mi strčia do hrsti igelitku, kde je všetko + dačo navyše ( vlastne +veľa navyše ) ako takých, čo mi podľa vlastnej logiky doklady vytriedia, zotriedia a pospínajú alebo prilepia. Tá druhá skupina usúdi, že nepotrebujem výpis z účtu, lízingovú zmluvu.... a je len vec náhody a mojej profesionálnej deformácie (zvedavosti) na čo prídem ešte včas. Jasné, že sa spýtam na účet, na úver, lízing, nájmy ....hľadia na mňa, ako keby som sa ich pýtala na vši alebo chúlostivú diagnózu - ale oni to nemajú.... ostáva dúfať, že naozaj nemajú, lebo som zažila daňovú kontrolu, kde sa ukázalo, že podnikateľ má účet a úhrady neboli platené v hotovosti, ale na ten účet...
2 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

lujza.j Pozri príspevok
ten tmavší je nám nový bibiško
Krásny hojivý balzam
5 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Dav Pozri príspevok
Mám lepšie skúsenosti s tými, čo mi strčia do hrsti igelitku, kde je všetko + dačo navyše ( vlastne +veľa navyše ) ako takých, čo mi podľa vlastnej logiky doklady vytriedia, zotriedia a pospínajú alebo prilepia. Tá druhá skupina usúdi, že nepotrebujem výpis z účtu, lízingovú zmluvu.... a je len vec náhody a mojej profesionálnej deformácie (zvedavosti) na čo prídem ešte včas. Jasné, že sa spýtam na účet, na úver, lízing, nájmy ....hľadia na mňa, ako keby som sa ich pýtala na vši alebo chúlostivú diagnózu - ale oni to nemajú.... ostáva dúfať, že naozaj nemajú, lebo som zažila daňovú kontrolu, kde sa ukázalo, že podnikateľ má účet a úhrady neboli platené v hotovosti, ale na ten účet...
presne tak
radšej vyradím účty za potraviny mydlá šperky a tampóny
ako potom ich mám naháňať, že chýba nejaký doklad
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja som sa dnes vrátila z koncertu skupiny Omega a môžem povedať, že to bol taký úžasný zážitok, až je to nepopísateľné. Neviem akou náhodou, ale dostalo sa mi miesto stáť hneď pri pódiu v prvom rade a .... no nielen, že to neviem popísať, ale ani nemôžem, lebo som ešte aj zachrípla.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rozalka Pozri príspevok
Ja som sa dnes vrátila z koncertu skupiny Omega a môžem povedať, že to bol taký úžasný zážitok, až je to nepopísateľné. Neviem akou náhodou, ale dostalo sa mi miesto stáť hneď pri pódiu v prvom rade a .... no nielen, že to neviem popísať, ale ani nemôžem, lebo som ešte aj zachrípla.
..

...aaale, však my ťa počujeme, aj keď si zachrípnutá...taký zážitok pohladí dušu, verím...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Jaaaj, kukuk, krestani sa musia polepsit, staci, ked sa budu spravat, ako im kazal Jezisko, nie farar. Dnes maju opat orgie pred modlou, vyjdu zo svatyne a uz myslia na zle. Milovat maju a nepriatelov (hlavne alabuta), pretoze priatelov miluje kazdy blbec a nemusi byt ani krestan. Vcerajsi jehovisti sa ma najskor opytali, ci nie som hladny, ci mi maju dat na autobus, ci mi maju nejako inac pomoct. Krestani mi vytlkli okna na chalupe ani sa nepytali, zaujimava sekta, najlepsi su ked spia dva metre pod zemskym povrchom. :-)
..

..joj, som sa musela zasmiať pri predstave, že náš alabutík nejakej jehovistke povie, že je hladný a ako ho ona pozve do nejakej dobrej reštiky na nedeľný obed a ešte mu ho aj zaplatí...to by som teda chcela vidieť...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak moja záhradná šichta pokračovala aj dnes. Padol mi za obeť vinič, aj som veľa vypílila, už to boli také sucháriky.
No a naše stromy... od obeda do pol šiestej ich chalanisko pílil, strihal, aa ešte furt tomu nie je koniec.
Okrem jabloní musí ísť von aj jedna marhuľka, ktorej mi bude ľúto, lebo na nej bývali velikánske marhule.

A haluzí máme toľko, že včetci bociani, čo sa vrátia z teplých krajín, si u nás môžu brať na hniezda...
Hrúúúza, zajtra to moj drahý bude hrabať... Bude frflááááť..... jaj
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Prizeram susedkine deti, kuwa, musim sa naucit riekanky, hrat na gitare, na piano, stavat hrady, citat leporela a rozpravat rozpravky, ufff, alabutka to ma v krvi. :-)
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

peciem vafle, ponuknite sa

3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Krmim haved.

4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Prizeram susedkine deti, kuwa, musim sa naucit riekanky, hrat na gitare, na piano, stavat hrady, citat leporela a rozpravat rozpravky, ufff, alabutka to ma v krvi. :-)
..

..to máš šťastie, že nevaruješ červíka, ako ja...gormiti, všakovaké anglické príšery-ktorých meno si nie som schopná zapamatovať, to pozná, pomenuje, roztriedi na dobrých a zlých...ale človeče nezlob se, to nevie...ale zase, červíček Terezkin, prvý miláčik, mastí so mnou karty odušu a človeče vie rátať ako starý chlap!..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Tak moja záhradná šichta pokračovala aj dnes. Padol mi za obeť vinič, aj som veľa vypílila, už to boli také sucháriky.
No a naše stromy... od obeda do pol šiestej ich chalanisko pílil, strihal, aa ešte furt tomu nie je koniec.
Okrem jabloní musí ísť von aj jedna marhuľka, ktorej mi bude ľúto, lebo na nej bývali velikánske marhule.

A haluzí máme toľko, že včetci bociani, čo sa vrátia z teplých krajín, si u nás môžu brať na hniezda...
Hrúúúza, zajtra to moj drahý bude hrabať... Bude frflááááť..... jaj
..

..ako rádio!...frfle, frfle a nič nepovie!..a keď bude hotovo a vychváliš ho, bude pyšný aj za teba!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som len nakukla, že čo a ako, o chvílku ide na dome krásny film s miláčikom Riškom Gerem, teším sa....a fajn večer vám prajem...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..ako rádio!...frfle, frfle a nič nepovie!..a keď bude hotovo a vychváliš ho, bude pyšný aj za teba!...
bože áno chlapov treba pochváliť, lebo inak by sa bez toho asi pokakali.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať