Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Luji,

vážne daj mu jedny ocikane noviny do kupeľky a vždy keď niekde spraví mláčku, vyhreš ho a odveď ho k tým novinám, a samozrejme ak máš nejaký sprej, alebo vanisch vždy kde urobí mláčku kde nemá to hneď zlikviduj, pretože on na tie miesta kde to cíti bude chodiť, aspoň mne sa to osvedčilo.
Ja som začinala tak, že sme ho mali v jednej izbe kde boli samé noviny po zemi a potom som ich pomaly likvidovala smerom ku dverám až mu ostali len jedny a tie som posledné dala do kupelne, jasné že som mu ich menila, ale vždy jedny kde bola posledna mláčka som nechala. My sme ho mali tiež v zime ako šteniatko, takže naplno začal chodiť von o takomto čase, ale pýtal sa už po mesiaci.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dúfam, že takto nie....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
ma unavuje pozerat ako iny pracuju,ale nenasyti ma ked vidim ako iny jedia
naopak ja mám rád prácu dokážem sa na ňu pozerať celé hodiny, a ani sa jej nebojím, dokážem si vedľa nej aj ľahnúť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
ma unavuje pozerat ako iny pracuju,ale nenasyti ma ked vidim ako iny jedia
pavol54 Pozri príspevok
naopak ja mám rád prácu dokážem sa na ňupozerať celé hodiny, a ani sa jej nebojím, dokážem si vedľa nej aj ľahnúť
...mňa ani tak neunavuje , tiež sa nemusím pozerať na iných , ako makajú ...srdco ma bolí vtedy a správam sa potom nasledovne :

...kde sa robí , nezavadziam ... .....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

lujza.j Pozri príspevok
dúfam, že takto nie....
Luji,

tak takto som sa už nenasmiala hodne dlho, prosím Ťa ako sa ten krpec dostal hore
a počítač je vôbec ešte funkčný....teda to je macher
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Luji,

tak takto som sa už nenasmiala hodne dlho, prosím Ťa ako sa ten krpec dostal hore
a počítač je vôbec ešte funkčný....teda to je macher
Vieročka.....toto je len stiahnuté chvála bohu z netu..... ale druhú nabíjačku na notebuk už načal, prvú prerušil nadobro
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

VieraPopluharova Pozri príspevok
Luji,

neboj, ešte také 3 týždne a bude chodiť robiť ciky von, ja som našemu, pre istotu keď už nikto s ním nemohol byť doma nechala v kupelni jedny ocikané noviny, ale dávala som ich tam len keď sme neboli doma .....za 4 týždne zvládol sa pýtať von....vydrž
slušný vychovaný pes, ale ako riešili včera policajti zo mladistvého zlodeja zo školy čo sa po naháňačke a výstreloch do vzduchu pri zásahu pošťal, čo ho dajú do kufra nemohli by mu natrieskať za močenie na nesprávnom mieste? To som sa schuti zasmial len mi bolo ľúto tých policajtov.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
Vieročka.....toto je len stiahnuté chvála bohu z netu..... ale druhú nabíjačku na notebuk už načal, prvú prerušil nadobro
luji u nas zabrali zuvacie kosti a topanky ... zo zaciatku som kosti macala chvilu vo vode aby boli maksie ... a na topankach sa najprv popasuje so snurkami - to je jeho najvacsia zabava

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

díktiež sme to dávali prvému Brunovi, ale potom mával z toho srajdu....v robote u kuchára som si dohodla, že mi kúpi špikové kosti, tie mu vyvarím....a uvidím, snáď zaberú....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
slušný vychovaný pes, ale ako riešili včera policajti zo mladistvého zlodeja zo školy čo sa po naháňačke a výstreloch do vzduchu pri zásahu pošťal, čo ho dajú do kufra nemohli by mu natrieskať za močenie na nesprávnom mieste? To som sa schuti zasmial len mi bolo ľúto tých policajtov.
no....niekdy aj dospelý.....a nemusí byť ani varovný do vzduchu.... zadné sedačky vo feliciach mali v tedy koženkové poťahy....nemusel do kufra, ten sa pošťal sa v aute....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vcera mali v Presove dobry napad zinsenovat krizovu cestu,len sa my nepacilo ze na take naturisticke dielo zobrali mamicky 3-5 rocne deti,vhodnost,sceny a vyznam je vhodny pre deti podla mna nie mladsie ako 12-14 rokov minimalne.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
vcera mali v Presove dobry napad zinsenovat krizovu cestu,len sa my nepacilo ze na take naturisticke dielo zobrali mamicky 3-5 rocne deti,vhodnost,sceny a vyznam je vhodny pre deti podla mna nie mladsie ako 12-14 rokov minimalne.
tiež som bola z toho
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
vcera mali v Presove dobry napad zinsenovat krizovu cestu,len sa my nepacilo ze na take naturisticke dielo zobrali mamicky 3-5 rocne deti,vhodnost,sceny a vyznam je vhodny pre deti podla mna nie mladsie ako 12-14 rokov minimalne.
takéto divadielka veľmi prekážajú môjmu kreťanskému zmýšľaniu toto je od neho na míle vzdialené
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zaujimalo by ma co na to urady
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a taketo vzory nam nukaju televizie http://www.topky.sk/cl/1000126/13058...li-dve-hodiny-
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
a taketo vzory nam nukaju televizie http://www.topky.sk/cl/1000126/13058...li-dve-hodiny-
Divíš sa? do takej relácie nikto normálny nepôjde. Ale keby robili seriál o bezdomovcoch viem o jednom, Kaník to už skúšal, Teraz si predstav že ľudia s podobnými predstavami o poľnohospodárstve sa mi bežne hlásia na prácu a potom že nemá kto robiť.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
Divíš sa? do takej relácie nikto normálny nepôjde. Ale keby robili seriál o bezdomovcoch viem o jednom, Kaník to už skúšal, Teraz si predstav že ľudia s podobnými predstavami o poľnohospodárstve sa mi bežne hlásia na prácu a potom že nemá kto robiť.
vidis a to by si mal vyhodu,lebo televizia by ti dala honorar a este by ti aj porobili prace okolo farmy,ak by neboli taky lenivy ako teraz-na farme spat doobeda,to by dogazdovali, ale nejde o to,ale ako poznam gazdov maju moderne domy s kupelkou, moderne vybavene a zariadene a nie ako oni v sou to prezentuju ako keby to boli nejake zaostale sidla z latrinou a bez kupelne a vodovodu atd,najdu sa vselijake vynimky,ale toto je skreslene,mnohy by sa divili ze gazdovia ziju v modernom,po robote sa maju kde osprchovat a rozumu maju viac ako 10 exotov dokopy
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač Pozri príspevok
...pokiaľ viem vieš prd, tak je dobré ešte aj ňufák do mláčky položiťto aj decku urobíš,keď sa nestihne vypýtať? s náležitým - dôrazným dohovorom , pár slov ale stačí úplne ...prípadný preplex po riti s novinami , jednu dve plesnutia ...
...mladý pán rýchlo príde na pointu veci ...
.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

kopretinka Pozri príspevok
.
Moja,

ale psíkom sa to robí, nie v zlom, no oni sa tak učia, pretože psík sa väčšinou vyciká, tam kde predtým, tak ak to nie správne miesto namočí sa mu čumáčik jemne do mláčky kde ju urobil, zvýši sa na neho hlas, trošku veľmi jemne sa mu dá po chvostíku a odvedie sa k správnemu miestu kde to má robiť, väčšinou to bývajú už spomínané ocikané noviny. Píšem to preto, že som takto vychovala 3 psíkov, jedného svojho, jedného svokriného a švagrinej, každý bol iná rasa. U niektorých to trvá dlhšie u niektorých kratšie. I s tými káblami sa dá poradiť, treba ho tiež vyhrešiť a ponúknuť mu miesto toho niečo čo môže žuvať a ak to začne treba ho pochváliť. Ja som za tými 3 behala v jednom kuse, oči som musela mať i na zadnej časti tela.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať