Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Stanislav 1975 Pozri príspevok
inak, ešte stále platí to pozvanie na baraní guláš v trnave???
pervy musim najst taku restauraciu
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..nevadí!..pripálené oškrabeme a dobré zjeme!..
ked daco dobre vobec ostalo,sak to kolac lenivej zeny robila dcera,chyba mala to robit leniva zena ne leniv dcera
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
ked daco dobre vobec ostalo,sak to kolaclenivej zeny robila dcera,chyba mala to robit leniva zena ne leniv dcera
Pýta sa jedna staršia manželka muža:
-Čo dostanem, keď budem tak dobre variť?
-Vdovský dôchodok!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
Veď aj zálesáci na divokom západe (Wild West) opekali v pahrebe medvedie laby z grizlyho, potom to pripečené nožom (dýkou) zoškrabali a ostatné vyjedli. A naslepšie medvedie laby boli vtedy, keď červíkmi boli prevŕtané
(Winnetou od Karla Maya - edícia Stopy )
ja som moc Karla Maya nemusel- ja som mal radšej verneovky- tých som prečítal aspoň 20...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pepsi ďakujem.....

dovolenka zbuchnutá za 5 min. doslova...zavolala som jednej kamke, ona tam je ako domáca....zavolala do HR, majú voľné a môžme aj so psom...takže v nedeľu ráno vyrážame.......
psisa začipovaná, pas vystavený.....
mňa by to ani vo sne nenapadlo, tak ako teba.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
inak, ešte stále platí to pozvanie na baraní guláš v trnave???
Keby si chcel dobre upravené býčie žľazy to by som ti poradil Humenné tam ich kedysi robievali a boli obľúbenou pochúťkou našich hostí k tomu plzeň alebo budvar
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
Pepsi ďakujem.....

dovolenka zbuchnutá za 5 min. doslova...zavolala som jednej kamke, ona tam je ako domáca....zavolala do HR, majú voľné a môžme aj so psom...takže v nedeľu ráno vyrážame.......
psisa začipovaná, pas vystavený.....
mňa by to ani vo sne nenapadlo, tak ako teba.....
..

...ale, čoby nenapadlo!..len v tom stave, čo máš, a aj udalostiach okolo, ťa to v prvom momente nenapadne!..ale zajtra by ťa to určite!..joj, ako závidím čoklíškovi!...si vás obidve poriadne užije!..daj mu cmuky!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V toto momente som utrpel šok chcel som sa kultúrne vzdelávať zapnem telku hnoj prvý obraz jedna protagonistka kope našu kleopatru z turca do gulí, musel som utiecť že fúúúúj to je kultúra
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Potešilo ma - rajčinový džem po osem hodinovom varení je uvarený. Je mňamkový Ráno ide do špajze. Paprika natrhaná, mäso uvarené. Zajtra ho pomeliem, uvarím ryžu, naplním papriku a uvarím. Večer podelím do mrazničky, bude na zimu. Treba využiť vlastnú úrodu. Nasr..á som, lebo mi mrzne PC. Tie písmenká čo píšem naskakujú až keď mám napísanú celú vetu. A pokiaľ sa pohne . Neviem či ho vypnúť, alebo to dnes s ním vydržať. Pritom poobede išiel normálne.
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
V toto momente som utrpel šok chcel som sa kultúrne vzdelávať zapnem telku hnoj prvý obraz jedna protagonistka kope našu kleopatru z turca do gulí, musel som utiecť že fúúúúj to je kultúra
Na TV hnoj pozerám iba najlepšie počasie. Pri TV sa už nedá kultúrne vzdelávať tie časy sú už dávno za nami.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale, čoby nenapadlo!..len v tom stave, čo máš, a aj udalostiach okolo, ťa to v prvom momente nenapadne!..ale zajtra by ťa to určite!..joj, ako závidím čoklíškovi!...si vás obidve poriadne užije!..daj mu cmuky!
pepsi viem, že nie...vždy sme chodili bez psa nemohol tam a tak mi to aj nejak ostalo ..... decko je z toho asi takto ideme tam kde to poznám, tak aspoň kuknem čo tam nové za 3roky, možno sa mi podarí aj olej si kúpiť konečne domáci.....
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Na TV hnoj pozerám iba najlepšie počasie. Pri TV sa už nedá kultúrne vzdelávať tie časy sú už dávno za nami.
No jo, kde sú tie časy ked som každú nedeľu kukal Dancúla, raťafáka plachtu a ruky rukaté...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No jo, kde sú tie časy ked som každú nedeľu kukal Dancúla, raťafáka plachtu a ruky rukaté...
Zabudol si Filmárika a Filmušku
46 sekunda

2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok

dovolenka zbuchnutá za 5 min. doslova...
...radšej dovolenka zbuchnutá za 5 minút ako Ty za pár sekúnd ...................doslova......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi viem, že nie...vždy sme chodili bez psa nemohol tam a tak mi to aj nejak ostalo ..... decko je z toho asi takto ideme tam kde to poznám, tak aspoň kuknem čo tam nové za 3roky, možno sa mi podarí aj olej si kúpiť konečne domáci.....
..

..nezabudni pribaliť čoklíškovu výbavu-misku na vodu, vodu a granulovú misku..a semotamo esemeskuj, ako je!..a na decko nekukaj,zvykne si!...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No jo, kde sú tie časy ked som každú nedeľu kukal Dancúla, raťafáka plachtu a ruky rukaté...
..

..a Majster N čo?..toho si nemal rád?..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..a Majster N čo?..toho si nemal rád?..
veru, deti moje, osprostené, nedáte si trošku žabieho slizu?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..nezabudni pribaliť čoklíškovu výbavu-misku na vodu, vodu a granulovú misku..a semotamo esemeskuj, ako je!..a na decko nekukaj,zvykne si!...
určite áno....bud zoberiem notes, alebo decko má veľký mobitel....decko je v šoku lebo ani nevie ako ide na dovču....možno to tak malo byť....
inak začipovanie+pas pre psinu 50e, keby niekto....
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
U nás teraz v sobotu očkujú pesov, aj čipy budú dávať. Vraj za 10,- čip, to je akurát? Alebo málo? Chcem ho dať nášmu čuftovi.... Ako to dávajú? Nastrelia? či čo? Ani neviem, ako to vyzerá...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
U nás teraz v sobotu očkujú pesov, aj čipy budú dávať. Vraj za 10,- čip, to je akurát? Alebo málo? Chcem ho dať nášmu čuftovi.... Ako to dávajú? Nastrelia? či čo? Ani neviem, ako to vyzerá...
..

..si ma rozrehotala, úplne na živo si predstavujem šarkana, ako sa ksichtí, keď sa k nemu blíži veterinár...najprv len zahundre, potom zúbky vytrčí, a potom to príde!..šteká vo všetkých tóninách od a dur po bé mol a opačne!..a práve teraz mi žerie nanuk,fajniak jeden maškrtný!..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať