Zavrieť

Porady

Používate homeopatické lieky?

Dobry den, zaujimalo by ma, ci mate skusenosti s homeopatickymi liekmi, ktore sa predavaju v lekarni na konkretny problem. Ake mate skusenosti alebo niekto z vaseho okolia? Dakujem
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
annasoltesova Pozri príspevok
Homeopatika je klamstvo. Udajne sa predpísuje ten isty liek na rôzne choroby. Tak porozmýšľajte a nedajte sa oklamať. Nehovoriac už o duchovných veciach. Je za tým duchovno, no nie to naše kresťanské ale iné-východné náboženstva, čo je pre kresťana neprijatelné - okultizmus.
Anna tu si si už svoj názor povedala... a o tie tvoje fanatické komentáre tu myslím už nikto nestojí... Tak to tu nekaz..nech aj iní vyjadria svoj názor a skúsenosti.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

annasoltesova Pozri príspevok
Homeopatika je klamstvo. Udajne sa predpísuje ten isty liek na rôzne choroby. Tak porozmýšľajte a nedajte sa oklamať. Nehovoriac už o duchovných veciach. Je za tým duchovno, no nie to naše kresťanské ale iné-východné náboženstva, čo je pre kresťana neprijatelné - okultizmus.
aha, takze krestania maju klasicku medicinu, budhisti, hinduisti a pod maju homeopatika, ach jaj co mam teraz robit, ja som ateista, moje deti su pokrstene, moja sestra konvertovala na zidovsku vieru..eso es muy terrible.. co mam teraz robit, ked nas vsetkych chyti nejaka viroza naraz???????
0 0
Andulka85 Andulka85

Andulka85 je offline (nepripojený) Andulka85

Zatial som neskusala. Najviac ma odradzuje fakt, ze treba mat dobreho homeopata, ale ako ho spoznam? A ked mam chore dieta, tak nemam cas skusat, co zaberie. Radsej siahnem po lieku, ktoremu verim, mam ho odskusany. Alebo aj horucka u deti sa da liecit homeopatikami?
0 0
Zuzkaa2 Zuzkaa2

Zuzkaa2 je offline (nepripojený) Zuzkaa2

MIlé dámy, ja sa tomu nerozumiem. Nemám s tým skúsenosť. Niekomu to ale pomáha, tak nevidím na tom nič zlé. Ja ale jednoduche verím tomu, čo mám odskúšané, takže ak by moje deti trpeli,t ak im dám radšej Nurofen, ako niečo, o čom neviem, či im pomože a trpeli by možno ešte viec.
0 0
krupicka krupicka

krupicka je offline (nepripojený) krupicka

Ja som to zatial neskusila. Odradila ma kamaratka, ktora k homeopatke chodi na dlhe sedenia a snazi sa z nej dostat choroby cez negativne zazitky v minulosti. Trochu ako psychoanalyza mi to pride. Neviem, moje deti byvaju najcastejsie prechladene, to zahaname vyssimi davkami vitaminu C a pomaha to. Na kasel majorankovy caj s medom. Akurat na teplotu davame nurofenovy sirup.
0 0
Andulka85 Andulka85

Andulka85 je offline (nepripojený) Andulka85

Na com su vlastne zalozene homeopatika? Fakt neobsahuju nic umele, chemicke? A ak treba uzivanie homeopatik konzultovat, ako to vykonzultujem, ked dcera este nevie ani hovorit? Alebo budu skusat, kym sa netrafia? Nepoznam to, preto tolko otazok. Zatial sme nemali ziadny konkretny zdravotny problem, pri ktorom by si nas lekar nevedel rady, alebo by mala musela uzivat lieky. Nanajvys nurofen pri horucke, ked sa prerezavali zubky.
0 0
pe84 pe84

pe84 je offline (nepripojený) pe84

Som právnička a mamina dvoch detičiek ...viac
mne sa celkom osvedcili homeopatika z boironu, na kasel mi pomohol stodal, na cestovanie cocculine, na chripku oscilococcinum, ale asi to bude dost aj o psychike, na malej dcerke som skusala homeo proti teplote a bolesti a nic, vobec jej to nezabralo, poradila mi to jej dr. ale musela som jej dat potom riadny liek
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

nie, nepouzivam
0 0
malawka malawka

malawka je offline (nepripojený) malawka

tiez ma mrzi, ze na horucku a bolest to velmi nezabera, ale u inych problemov sa mi to skutocne vyplatilo. To cocculine som este neskusala, teraz v lete sa to bude hodit - idem do toho . Najviac ma na tom laka to, ze neobsahuje ziadnu chemiu iba pomaha, aby sa telo s problemom vyrovnalo samo.
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Homeopatia nie je ako klasická liečba NA chorobu ale PRE človeka ktorý tú chorobu má.A to je základný rozdiel oproti klasickým liekom.V lekárnach najdete rôzne mixy ako napr.Paragrippe,ale nenahradí to individuálne vybratý liek a to je práve na jednej strane problém pre ľudí,ale na druhej strane pozitivum homeopatík.Sme naočkovaní klasickou medicínou,tak ked dám liek,čakám učinok a 10 minut.V homeopatii to takto nefunguje,tam podporíte organizmus aby zabojoval sám a tak to vačšinou trvá dlhšie.Preto uzatvárame,že nezaberá.
1 0
renataj renataj

renataj je offline (nepripojený) renataj

Môj syn,/ má už 15 rok/keď bol škôlkár,bol veľmi často chorý.Alergologička len pchala doňho lieky,stále niečo iné ale nič nezaberalo.Až homeopatička ho z toho dostala.preto nedopustím na homeopatiká.
Ak aj teraz niekedy ochorie,k lekárke samo že ideme lebo niekedy sa to bez antibiotík nezaobíde.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať