Zavrieť

Porady

Čakáme bábätko :)

Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Ahojte,

veľa z vás to už má za sebou, no my čakáme naše prvé bábätko

Všade je plno kníh o bábätkách, pôrodoch,... ale niet nad vlastnú skúsenosť.

Podelíte sa?
Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ktovie co je s inkanou.dlho sa neukazala-vsak?
1 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
myslíš, že je rozumné uverejňovať fotky?
moja dcéra si to nepraje, tiež by som sa rada pochválila, ale v tvojom prípade dúfam, že si sa aspoň spýtala.
1 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

ahojteee, straaaaašne dlho som tu nebola, akosi mi nevychadzal čas.... pred rokom, 1. 3. 2013 sa mi narodil tretí syn Dávidko ... je to malý živel, ale je strašne zlatý.... moc nechce spávať, aj teraz jednou rukou píšem a druhou hojdám kočík, aby už konečne zaspal ... snáď mi to vyjde častejšie tu nakuknúť.... Letko - gratulujem k princezničke
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Dakujem inkana. Nasa aj spi, ale momentalne nechce pit mlieko, dnes ide na ockovanie, mat take male dieta je krasne doteraz Davidko chcel spat? Vsetko najlepsie mu prajem.
Kejka, blahozelam.
Paci sa mi, ako dole vypisuje podobne temy:
- S priatelkou cakame...
- babatko na porade...
- babatko je na svete
- CAKAME FAKTURU - toto je fakt podobna tema
1 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
gratulujem, nech sa opatruje. Moja dcéra sa vytešovala a žiaľ potratila. Ešte že má (máme) Samka, to pomohlo dostať sa z najhoršieho.
1 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
Letko - to je super správa, len sa držte a rasťte!
Kejka - smutná správa, ale veď to snáď nieje posledný pokus, nech sa to v zdraví podarí znovu! držím palce!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

@Letko - paráda, ale nemeraj tak často!
@KEJKA - tak toto nie je príjemné....
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no a do tretice a ďalších dvoch rokov ešte syna a máš hotovo
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Sledovala som tému spočiatku, potom pauza po dnešok. Ale koľko detí zatiaľ prišlo na svet! Všetkým rodičom dodatočne blahoželám. Na to nie je nikdy neskoro. Vznikla tu takmer ročná pauza, verím, že opäť sa niekto pridá.
Kedysi sa inak oznamovali rodičom radostné očakávania, ale stále sú výnimočné.
https://www.facebook.com/brightside/...6558863806192/
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Dnes sú tomu presne 4 roky, čo moja manželka porodila naše prvé bábätko Dnes sme sa zároveň dozvedeli, že naše tretie bábätko (je na konci prvého trimestra), ktoré manželka čaká, nežije Musíme sa tešiť zo živých a pri našom najmenšom veriť, že už je v nebi.
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ach jo, smutná správa. Veľa síl.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Letko
Dnes sú tomu presne 4 roky, čo moja manželka porodila naše prvé bábätko Dnes sme sa zároveň dozvedeli, že naše tretie bábätko (je na konci prvého trimestra), ktoré manželka čaká, nežije Musíme sa tešiť zo živých a pri našom najmenšom veriť, že už je v nebi.
Smutné, nebolo mu dopriate poznať tento svet, prajem vám veľa duševných síl a nádej, že raz sa budete tešiť aj z tretieho bábätka.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Letko
Dnes sú tomu presne 4 roky, čo moja manželka porodila naše prvé bábätko Dnes sme sa zároveň dozvedeli, že naše tretie bábätko (je na konci prvého trimestra), ktoré manželka čaká, nežije Musíme sa tešiť zo živých a pri našom najmenšom veriť, že už je v nebi.
tiež som tým prešla, viem ako sa cítite s manželkou.. je to smutné, ale príroda vie čo robí.. časom prebolí.. hlavne si teraz musíte byť oporou.. veľa síl prajem..
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

super, veľa zdravia a sily pre všetkých
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Ďakujem
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Manželke končí 1. trimester a ustupujú už aj ranné nevoľnosti. Mala problém s pitím vody, prevažne v dopoludňajších hodinách. Jediné, čo nevyvracala bola šumienka

Lekár jej povedal, že môže len plávať a chodiť na turistiku. Čo by ste jej z vlastnej skúsenosti ešte odporúčili, aký šport? (teda len tak rekreačne)
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som chodila na špeciálne cvičenia - tuším profylaxia sa to volalo...ale bolo to pred 33 rokmi. Neviem či sa ešte niečo také v nemocniciach organizuje. Bolo to dobré..jednak sme sa tam veľa o pôrode dozvedeli, naučili sa ako dýchať v jednotlivých fázach pôrodu a jednak sme cvičili, aby sme posilnili svalstvo. Odporúčam......
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Predpokladám, že to až v tých neskorších fázach. Teraz som myslel skôr niečo v prírode. Môže jazdiť na bicykli po ceste? Alebo už aj tie otrasy na našich cestách by mohli dieťatku ublížiť?
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

Letko Pozri príspevok
Ahojte,

veľa z vás to už má za sebou, no my čakáme naše prvé bábätko

Všade je plno kníh o bábätkách, pôrodoch,... ale niet nad vlastnú skúsenosť.


Podelíte sa?
ahoj, tiez cakam svoje prve babatko
co sa cvicenia tyka, tak tu je take video http://najmama.aktuality.sk/clanok/2...s-tehotenstva/
osobne si myslim, ze pre zeny, ktore predtym nejak pravidelne necvicili, je idealna chodza, ale nie dlha, hlavne v tomto teple
ja som sa v sobotu precenila, a celu nedelu som mala opuchnute nohy, takze s mierou
v pripade opuchov noh sa mi osvedcilo mat aspon 1/2 az hodinu vylozene nohy (idealne je lezat v posteli a nohy vylozit na stenu) a treba pit vela cistej vody
plavanie by bolo fajn, akurat ze hrozia rozne mykozy a zapaly, a to by som v tehotenstve neriskovala
a este odporucam naozaj poriadne umyvanie vsetkej zeleniny/ovocia, poriadnu tepelnu upravu masa, a radsej sa vyhybat vsetkym zvieratam, pre hrozbu toxoplazmozy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať