Zavrieť

Porady

Vedeli by ste mi prosim Vas napisat, ci sa oplati dovazat elektroniku z Ciny ?

Mam kontakt na jedneho chlapika, ktory mi vybavuje nieco podobne "dovoz tabletov z Ciny" poradite mi, ci sa to plati.

Ak nie, mohli by ste mi prosim Vas poradit, co sa tak oplatí robit, aby som si nieco zarobil na studium ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    nehnevaj sa, ale s takýmto myslením do toho určite nechoď. Ako my máme vedieť, či sa to oplatí? vieme za koľko to budeš nakupovať, tvoje ostatné náklady, poznáme tvoju konkurenciu a schopnosti to na Slovensku predať, poznáme kvalitu výrobku atď.?

    na štúdium sa zarába najčastejšie na brigádach, resp. skrátené úväzky v obore, ktorý študuješ, ak je taká možnosť...

    KnR_Luky je offline (nepripojený) KnR_Luky

    KnR_Luky
    no viem ze som sa nevyjadril presne no cize, jedna sa o tablety Samsung P7300. Chcel by som predavat najprv cez internet, medzi ludi. Potrebujem k tomu nejake doklady, ze je to dovezene z ciny ? potrebujem ist na colnicu ?

    no na brigadach, neviem ci v dnesnej dobe, sa da zarobit na brigade.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Samozrejme ze potrebujes doklady o nadobudnuti tovaru.
    daj si do vyhladavaca "dovoz z Ciny", je tu vela rad
    Neviem čo študuješ, alebo chceš študovať, ale najprv si treba okolo toho naštudovať zákonodarstvo a predpisy, na stránke napr. colného úradu sú vymenované tie najdôležitejšie pri dovoze. A keďže asi neoplývaš peniazmi (potrebuješ si zarobiť na štúdium), tak asi zatiaľ zabudni, nikto nedá študentovi bez skúseností a praxe tovar na faktúru s dlhou splatnosťou, lepšie povedané tovar dostaneš iba keď budeš platiť už pri nakládke.
    misoft Tzv. cash!

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    KnR_Luky Pozri príspevok
    Mam kontakt na jedneho chlapika, ktory mi vybavuje nieco podobne "dovoz tabletov z Ciny" poradite mi, ci sa to plati.

    Ak nie, mohli by ste mi prosim Vas poradit, co sa tak oplatí robit, aby som si nieco zarobil na studium ?
    mattto Pozri príspevok
    nehnevaj sa, ale s takýmto myslením do toho určite nechoď. Ako my máme vedieť, či sa to oplatí? vieme za koľko to budeš nakupovať, tvoje ostatné náklady, poznáme tvoju konkurenciu a schopnosti to na Slovensku predať, poznáme kvalitu výrobku atď.?
    KnR_Luky Pozri príspevok
    no viem ze som sa nevyjadril presne no cize, jedna sa o tablety Samsung P7300. Chcel by som predavatnajprv cez internet, medzi ludi. Potrebujem k tomu nejake doklady, ze je to dovezene z ciny ? potrebujem ist na colnicu ?

    no na brigadach, neviem ci v dnesnej dobe, sa da zarobit na brigade.
    ...keď už ....tak najprv dodaj nejakým svojim priateľom , známym .....vyhneš sa eventuálnym problémom ...

    Henten tablet sa predáva cca 400 € ( zaokruhľujem )...samozrejme s papiermi a aj zárukou...
    Tá záruka je dôležitá ...už vidím ,že sa nejaká mašinka pokazí a Ty budeš so šikomookími sa naťahovať .....
    ...aj ten známy zadarmo nebude robiť...lebo mám taký ciťák , že ide o nejaký ten " dovoz " pár kusov mesačne...
    Nákladyo ničom ...zisk bohovský ...

    ...a ozaj ....len pre zaujímavosť ....za nejaký taký šunt by som nedal viac ako stovečku ( lebo tak idú ceny fejkov )...aj to by som ešte dumal ...

    Vedeli by ste mi prosim Vas napisat, ci sa oplati dovazat elektroniku z Ciny ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.