Zavrieť

Porady

Nápady na recykláciu

avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Mnoho použitých vecí vyhadzujeme zbytočne. Podeľme sa o nápady na ich druhotné využitie.
Usporiadat
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už sa začal vyrábať toaletný papier s rolkami, ktoré sa dajú spláchnuť, takže odpadá problém čo s rolkami ako takými, odpad neupchávajú. Dobrý počin. Tak ako aj iné veci bežnej potreby z minulosti, vývoj sa nezastavuje, zatiaľ.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ale to nie je recyklacia. Ja to davam do zberoveho papiera.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
Ale to nie je recyklacia. Ja to davam do zberoveho papiera.
No pokiaľ to hodí do "hajzlíka" a spláchne... ak je na verejnej kanalizácii - i tak sa to aspoň čiastočne zrecykluje. V čističke odpadových vôd - hádam si nemyslíš, že ten "kal" len tak niekde na skládku vozia. Oni to (niekde) spracuvávajú a tvoria z toho hnojivo. Takže i tá rolka sa potom môže podieľať na tom, aby kukurúza lepšie rástla
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

vicktor
Ale to nie je recyklacia. Ja to davam do zberoveho papiera.
Korela myslela novinku.....rolka sa rozpustí po vhodení do vody. Ide na to reklama
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
Korela myslela novinku.....rolka sa rozpustí po vhodení do vody. Ide na to reklama
Reklama? To je tá hlavná časť TV programu, čo je stále prerušovaná filmom?
Vtedy si kafé zalievam, chlieb mastím, "kráľujem", "inhalujem"...... a teraz zisťujem, že už ani ten televízor tak často nepozerám..... len kedy-tedy...
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

misoft
afrikánka
Korela myslela novinku.....rolka sa rozpustí po vhodení do vody. Ide na to reklama
Reklama? To je tá hlavná časť TV programu, čo je stále prerušovaná filmom?
Vtedy si kafé zalievam, chlieb mastím, "kráľujem", "inhalujem"...... a teraz zisťujem, že už ani ten televízor tak často nepozerám..... len kedy-tedy...
Chybu robíš, keď nesleduješ reklamy.....vedel by si, že s rolkou netreba bežať ku smetnému košu, ale rovno hodíš....za také pohodlíčko si ale priplatíš
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Som úplne odstrihnutá od rozhl. a tv reklám, možno už aj štvrtý rok, nespomeniem si, kde som ju videla, najskôr YT, v niektorom denníku, aj tam mi už lezú s nimi pod kožu.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
misoft
afrikánka
Korela myslela novinku.....rolka sa rozpustí po vhodení do vody. Ide na to reklama
Reklama? To je tá hlavná časť TV programu, čo je stále prerušovaná filmom?
Vtedy si kafé zalievam, chlieb mastím, "kráľujem", "inhalujem"...... a teraz zisťujem, že už ani ten televízor tak často nepozerám..... len kedy-tedy...
Chybu robíš, keď nesleduješ reklamy.....vedel by si, že s rolkou netreba bežať ku smetnému košu, ale rovno hodíš....za také pohodlíčko si ale priplatíš
- ale takto si udržujem kondičku..... od trónnej siene ku košu je predsa pár krokov = pár spálených kalórií (a to nehovoriac o tom, koľko sa spáli pri "tlačení" oného von..... ).
1 2
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
Som úplne odstrihnutá od rozhl. a tv reklám, možno už aj štvrtý rok, nespomeniem si, kde som ju videla, najskôr YT, v niektorom denníku, aj tam mi už lezú s nimi pod kožu.
Iba občas pozriem nejaký film český, slovenský, nemecké krimi....ale veru, keď je bez reklamy, ťažko obsedím, počas nej sa dá odbehnúť a aj dajakú maličkosť urobiť
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....napríklad vyššie napísané urobiť......
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

misoft
....napríklad vyššie napísané urobiť......
napríklad aj to.......ale ja ráno TV nezapínam
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

afrikánka
korela
Som úplne odstrihnutá od rozhl. a tv reklám, možno už aj štvrtý rok, nespomeniem si, kde som ju videla, najskôr YT, v niektorom denníku, aj tam mi už lezú s nimi pod kožu.
Iba občas pozriem nejaký film český, slovenský, nemecké krimi....ale veru, keď je bez reklamy, ťažko obsedím, počas nej sa dá odbehnúť a aj dajakú maličkosť urobiť
V kine odbiehaš?
Nechodíš do kina.
Keby premietali nič, a to ešte bez zvuku, to by mi neprekážalo.
0 1
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

najviac sa mi páči chodník

2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
sa musí v zime parádne šmýkať, vytrela by som pysky len by tak zhučalo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mozno nemaju zimu....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


na sedisko by som cast s vreckami nedavala, inak super napad.
3 2
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

alaya1

na sedisko by som cast s vreckami nedavala, inak super napad.
hmm, aj mne sa mnohe tieto nápady páčia. Ale keď začnem uvažovať, tak zrazu nevidím, kde by sa to dalo použiť. Ale verím, že existuje taký interier
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som si.calunila sedak....mozem len odporucit....jedine co neposielam bezdomovcom su džíny...cakaju na recyklaciu....
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Až neuveriteľné nápady z tohto materiálu sú na Pintereste, často žasnem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať