Zavrieť

Porady

Dá sa postaviť dom do 40 000eur?cca rozmery domu:7 x 8 m.3izbovýs 2 kupelnami

Dobrý deň,chcem sa opýtať,či je možné postaviť dom za 40 000 eur,taký maličký,dvojpodlažný s dvoma kupelnami,dvoma spalnami a obyvačkou.rozmer domu je 7x8 metrov.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
plamen4 plamen4

plamen4 je offline (nepripojený) plamen4

Ak môže, pošli kontakt na tú firmu, ktorá dokáže postaviť dom za 40.000 eur na komplet. Hneď mám pre nich prácu xy domov. Dakujem
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nemôže ))
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Ja by som si z toho az taku srandu nerobil, poznam cca 30 domov za cca 40-45 tisic €. Takze prispevok, ktory tu zosmiesnujete vobec nemusi byt vymysleny....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

dom, postavený za 40 000 a fyr ktorá postaví dom za 40 000 komplet na klúč, to nie je to isté...
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Holodom firma odozda za 40 000€ mozno 45 000, neviem uplne presne. Fakt existuju, ale zase ta kvalita tiez ide kade tade
0 0
Anull11 Anull11

Anull11 je offline (nepripojený) Anull11

minule som videla take "prenosne" domceky, vola sa to freedomky... bolo to relativne lacne a celkom bez starosti. vraj sa v tom da normalne byvat. pozri na webe freedomky.cz.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Anull11 Pozri príspevok
minule som videla take "prenosne" domceky, vola sa to freedomky... bolo to relativne lacne a celkom bez starosti. vraj sa v tom da normalne byvat. pozri na webe freedomky.cz.
Trošku drahá maringotka... bez kolies a bez pozemku...www.freedomky.cz
Freedomek 2PlusE, nyní je k vidění opět v Brně, k prodeji za 1.526.000,- Kč + DPH
Naposledy upravil Oliwa : 27.07.12 at 20:24
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Ja som sa bola pozrieť vlani v tomto dome - ešte tam neboli podlahy, ani snita http://www.reality-rmc.sk/stranky/do...nikovciach.php
ak máte niekto skúsenosti s týmito domami - mohli by ste napísať (ako ste spokojní) (hlavne v okolí Nitry sú )
mne sa to celkom páčilo (ale som úplný laik) .. či sa oplatí uvažovať o tom
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Ak máš 40 tis., tak sa do toho kľudne daj. Ostatné si požičiaš.
Ak však nemáš peniaze a rátaš s tým, že dáš dokopy iba tých 40 tis., tak sa na to nedávaj.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

plamen4 Pozri príspevok
Ak môže, pošli kontakt na tú firmu, ktorá dokáže postaviť dom za 40.000 eur na komplet. Hneď mám pre nich prácu xy domov. Dakujem
Ak máš seriózny záujem pošli SS alebo meilovú adresu, môžem sprostredkovať. Ale tu a verejne bez súhlasu majiteľa firmy samozrejme nie.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ak mi sem niekto hodí podklady a cenovú ponuku s podrobným popisom použitých prvkov,kde firma postaví dom na kľúč za 40.000,- židoeur,tak zožeriem koľajnice od Žiliny po Trenčín,v oboch smeroch ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a ja ti kludne dojdem pomôcť...
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

marleau Pozri príspevok
Ak mi sem niekto hodí podklady a cenovú ponuku s podrobným popisom použitých prvkov,kde firma postaví dom na kľúč za 40.000,- židoeur,tak zožeriem koľajnice od Žiliny po Trenčín,v oboch smeroch ...
Dat sa to da, len musis si odpovedat na otazku: da sa to? odpoved je da. Pokial zacnes kontrolovat kvalitu, tak je to socka samozrejma.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Som si myslel,to len ľudia tak chcú.
Ceny nehnuteľností klesajú,ceny stavebných materiálov stúpajú,to máme my,stavbári robiť zadarmo?
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

marleau Pozri príspevok
to máme my,stavbári robiť zadarmo?
ANO
0 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
Teraz som sa zamyslel nad požadovanými rozmermi a parametrami. 7x8m t.j. 56 m2. 3 izby - min. po 12 m2, kuchyňa 10 m2, 2x kúpelňa po 6 m2, na chodbu a kotolňu zostávajú 2 m2. Teoreticky sa to tam dá umiestniť, ale prakticky sa v takých krtincoch bývať nedá.
Sypem si popol na hlavu...podľa zadania chce záujemca dvojpodlažný dom, sorry.
Naposledy upravil kezeso : 08.08.12 at 15:24
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vieš, koľko ľudí býva v panelákových krtincoch o veľa menších rozmerov ???

myslíš že dvojizbák s výmerou 39 m2 pivnicou 2m2
a záhradou 0m2 je väčšia výhra??

- vidím že niektorí by mali ísť diskutovať na nejaké fórum www.snob.sk pretože zrejme nežijú v realite na slovensku...
Naposledy upravil Nandrolon : 07.08.12 at 13:13
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kezeso Pozri príspevok
Teraz som sa zamyslel nad požadovanými rozmermi a parametrami. 7x8m t.j. 56 m2. 3 izby - min. po 12 m2, kuchyňa 10 m2, 2x kúpelňa po 6 m2, na chodbu a kotolňu zostávajú 2 m2. Teoreticky sa to tam dá umiestniť, ale prakticky sa v takých krtincoch bývať nedá.
keby si sa tolko nezamýšlal, ale si prečítal zadanie, vedel by si, že chce "dvojpodlažný"
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Nandrolon Pozri príspevok
vieš, koľko ľudí býva v panelákových krtincoch o veľa menších rozmerov ???

myslíš že dvojizbák s výmerou 39 m2 pivnicou 2m2
a záhradou 0m2 je väčšia výhra??

- vidím že niektorí by mali ísť diskutovať na nejaké fórum www.snob.sk pretože zrejme nežijú v realite na slovensku...
Od kedy ma 2.izbák 39m2 , hovorím ti , už dávno si si mal šupnuť sustanon aby si bol vo forme.Ja mám 1.izbák a má 42m2.
A čudujem sa že je téma stále živa , však to je totálna hlúposť.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

autorka témy aj ja sme už klikni, stačí tvoj a je finito
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať