Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


PETÍCIA za prijatie zmien v zákone číslo 274/2009 Z.z. o poľovníctve

DNES SA ROZHODNE ! Zdieľajte a posúvajte informáciu ďalej.

Kopírujeme:
Táňa Rosová
Naše podanie na Ústavný súd proti poľovníckemu zákonu je žiaľ stále aktuálne - poľovníci psov bez príčiny strieľajú. Dnes sa rozhodne, či ho Ústavný súd príjme. Držte palce!
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zachranny korab


Utina zdravi z noveho domova


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


BAK je mladý nemecký ovčiak, ktorý sa túlal v obci Perín a mal byť odstrelený. Jeho krk svedčí o tom, že žil na reťazi. Je strašne vychudnutý, v skutočnosti vyzerá oveľa horšie ako na foto a po psychickej stránke je zlomený, bojí sa, krčí, niekedy až počúra. Bude to chcieť čas, kým sa dá dokopy, ale bude z neho krásny pes. Košice.

Kontakt - katarina.macatkova@zoznam.skBAK (8 fotiek)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
2 asi 7leté KAVALÍRKY HLEDAJÍ DO NEBO DOMOV!!!!!!!!!!
JSOU V KOTCI!!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/media/set/?...6831589&type=1Zobraziť preklad




Hladame DO pre kavalierky
hladame DO pre kavalierkyAutor: Karanténna stanica Topoľčany
Fotky: 4
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...




Ahoj mami..tohle je Ferda a nemá kde spát..může tu zůstat?..:-)))
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Spajky je už po kastrácií a pripravený odísť do nového domova, ak niekto hľadáte aktívneho kamoša, tak Spajky je ten pravý ....


Spajky hľadá domov...
Spajky je mladý ca 1.5 ročný psík labradora,jeho pôvodní majitelia sa ho vzdali a tam mu hľadáme nový domov. Spajky je typický labrador veľmi priateľský a hravý. Je to ešte také veľké štena čiže je dosť aktívny a potrebuje ešte usmerniť. Je vhodný aj k deťom, ale trochu väčším, menšie by mohol ešte nechtiac zhodiť. Spajky pôjde do nového domova očkovaný, čipovaný a už aj kastrovaný. Hľadáme mu dobrý domov. 0905 302 631Autor: Dočasná opatera Zbyňov
Fotky: 5
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Nemá náhodou niekto staršiu prepravku, ktorú už nepotrebuje a bol by ju ochotný darovať alebo predať za sym. cenu? V poslednej dobe naši hafanovia jaksi často cestujú a ešte pár prepraviek by nám veľmi pomohlo...



0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


NORA

Pohlavie: fenka
Vek: 1 rok cca 62 cm

Popis: Táto nádherná fenočka sa našla opustená ležať na lúke blízko lesa. Veľmi sa bála a vkuse sa triasla. Nora je veľká a prekrásna. Veľmi milej a hravej povahy. Stále by sa chcela hrať s inými psami. Potrebuje veľmi veľa pohybu. Je trošku roztopašná a preto by potrebovala skúseného človeka, ktorý ju bude správne viesť. Je však aj veľmi inteligentná a preto sa bude určite rýchlo učiť novým veciam. Je hladkosrstá a preto potrebuje domov s prístupom dnu alebo s veľmi dobre zabezpečenou búdou. Bude kastrovaná.

útulok Kežmarok: 0904 346 806




0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

OZ Život je PES:-) Rožňava

DEŇ DOBROVOLNÍCTVA :-))POSTAV BÚDU...CEZ VÍKEND :-)
Máš šikovné ruky bratku?Poď postaviť psíkom chatku!Prosíme všetkých,ktorým záleží na našich psíkoch,aby nám prišli vo svojom voľnom čase pomôcť vybudovať pre psíky teplé búdky!Ide zima a mnohí ešte v kotercoch zažívajú prvé nočné mrazíky Materiál máme,v prípade potreby dokúpime a privítame aj dosky,ktoré už nepotrebujete.Je to veľmi naliehavá prosba,prosíme za chlpáčov!Ak prídete kedykoľvek,budeme veľmi povďační.Prípadní dobrovoľníci,prosím,ohláste sa na tel.č.:0918 415 944 Ďakujem,z.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

VOLALA SOM SA NELLA
http://www.lacnesteniatka.sk/web/volala-...
Ahojte, volala som sa Nella. Moja majiteľka chcela mať psíka a tak dostala mňa, malého bišónika. V tej dobe ešte moja majiteľka nepoznala slovo „množitelia“. Moja mama rodila šteniatka dva krát do roka a zomrela ako 7 ročná. Ja som bola hravé šteniatko ako každé iné. Noví majitelia ma veľmi ľúbili ...a ja som ľúbila ich, dali mi všetko. Išli sme k veterinárovi a pán doktor povedal, že mám krivé zúbky. Mojej paničke to nevadilo a ľúbila ma ešte viac. Neskôr, keď som mala pol roka, sa mi nedalo vyskočiť na gauč a tak sme zase išli k veterinárovi a povedal, že mám problém s kĺbmi a vraj je to dedičné. Moji súrodenci a mamka to vraj mali určite tiež. Pár krát som mala zapálené ušká ale moja panička ma zase dala dokopy. Lenže jedného dňa ma moja panička chcela zobrať na ruky a ja som začala hrozne plakať. Nechápala čo sa so mnou deje. A tak sme zase išli do ambulancie pán doktor ma vyšetril a myslel si, že mám problém s chrbticou a nasadil mi lieky. Bola som taká slabá, že som ani nekňučala, keď mi brali krv a to som sa injekcií veľmi bála. Išli sme domov a o týždeň som začala odmietať jedlo. Prišli moje výsledky testov, neboli dobré. Pán veterinár bol veľmi smutný, nerozumela som čo hovorí, ale jediné, čo som pochopila bolo, že som veľmi chorá. Mala som na 70% poškodené obličky. Brala som rôzne druhy liekov. Začala som papať, behať a dokonca aj štekať. Dva týždne bolo všetko OK, no potom som začala lieky vracať. Opäť sme boli u pána veterinára. Povedal, že jediná šanca je transplantácia, ale už neprežijem ani len prevoz do zahraničia. Moja panička veľmi plakala keď mi pichli poslednú injekciu a ja som zaspinkala, konečne som zaspala a necítila som bolesť, ktorú som si musela vytrpieť posledných pár dní. Nechápala som prečo som taká chorá, ale potom som to pochopila. Môžu za to MNOŽITELIA. To množitelia sú zodpovední za naše choroby a za náš zlý zdravotný stav. Preto vás chcem poprosiť, nekupujte si psíkov od množiteľov a nepodporujte ich špinavý biznis. Ďakujem Vám v mene Nellky.

Psia duša


Môžu za to MNOŽITELIA. To množitelia sú zodpovední za naše choroby a za náš zlý zdravotný stav. Preto vás chcem poprosiť, nekupujte si psíkov od množiteľov a nepodporujte ich špinavý biznis. Ďakujem Vám v mene Nellky.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


krásavica Šárka stále čaká na nový domov...


Šárka hľadá domov
NOVE INFO:Rozprávková Šárka si hľadá nový domov Šárka je 1,5 ročná sterilizovaná slečna. Je už čipovaná a bude komplet vakcinovaná. Milá, nežná, nekonfliktná. Je vhodná k rodinnému domčeku, bola zvyknutá bývať vonku, vo vnútri veľmi zo začiatku nechcela byť, ale pomaly sa jej to začína páčiť. Šárka je v DO v Bratislave, 0903767770 Pôvodné info: Šárka je nádherná, ca 1,5 ročná fenka, niečo ako mix maltezáčika a bradačika. Momentálne žije zavretá v koterci, preto by sme boli radi, keby našla rýchlo nový domov. Je priateľská, nás videla dnes po 1x a bez problémov nechala so sebou manipulovať, v rodine kde žije sú aj deti, čiže aj na tie je zvyknutá. Šárka sa bude čoskoro hárať a preto by mala ísť čo najskôr na sterilizáciu. Veľmi nám pomôže aj dočasná opatera, kde by mohla byť po sterilizácií a čakať tam na nový domov.

Autor: Dočasná opatera Zbyňov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Ďakujeme neznámenu darcovi za balíček plný pekných rôznych vecí, od oblečenia po veci pre psíkov... veci pridáme do nášho vianočného obchodíku /v príprave/, z ktorého výnos bude použitý na nákup uhlia a brikiet, aby našim hafanom bolo aj cez zimu teplúčko...



1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Feďo by zimu rád strávil v teplúčku v novom domove...i napriek svojmu veku je Feďo ešte aktívny psík, ktorý chodí rád na prechádzky.Momentálne je v naozaj skvelej dočasnej opatere, kde vraj rýchlo zvládol hyg. návyky. Veríme , že tento úžasný psík i napriek svojmu veku, nový domov ešte nájde....


Feďo hľadá domov
Feďo je ca 12 ročný psík. Bol odobratý zo zlých podmienok, preto sa zo začiatku dosť bál. Len čo ale zistil, ze mu u nás nič zlé nehrozí, stal sa z neho velký maznák, krorý sa veľmi rád hladká. I napriek svojmu veku je ešte vitálny, zvedavý. U nás sa naučil aj na obojok a vodítko a rád chodí aj na prechádzky. Je to poslušný a nenáročný psík. Bol už raz adoptovaný do bytu, ale keď ostál sám štekal, preto by bola ideálne ak by našiel nový domov v dome, kde by nevadilo, ze by zo začiatku stekal, prípadne niekde kde by mal psieho kamoša a tým pádom nebol zo zaciatku uplne sám. Ak by mal niekto o tohto psieho seniora záujem volajte: 0905 716517

Autor: Dočasná opatera Zbyňov
Fotky: 22
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


BENNY - psík zo Slobody zvierat zasiela svoje info ako sa má vo svojom domove:
Dobrý, jo je v pohodě, kastrace se zatím nijak neprojevuje, na psy je ještě větší psychopat. Ale je fajný, opička naše, je s ním sranda ...pořád chodíme na cvičák, uvažujeme o agility, ale to ho prý moc rozdovádí, takže bychom k tomu museli dělat ještě nějaké pachy a stopování. Tak uvidíme. Je to vyčůránek ....minulý týden jsme byli na chatě, nejdříve zakousl slepici, potom roztrhal ježka a nakonec se málem utopil v bazénu u sousedů, kam spadl, když utekl přes otevřenou branku asi ve tři ráno, našli jsme ho po půl hodině, měli jsme fakt štěstí, bobek ....no takže tak, jinak je v pohodě, už jsme si ho zamilovali, už i vím, co to znamená, že je svojský ....hajzlík jeden ....
..




0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

Možnosti
Utulok Senica zdieľa fotku používateľa Natália Útulok Senica.

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
7 ca mesačných kríženčekov, mix brazílskej fily/matka/ a aziata hľadajú súrne nové domovy. Mali by to byť 4ia psíkovia a 3 fenky. Majú sice iba mesiac, ale čím skôr pôjdu do nového domova tým lepšie. Ak by sa našiel niekto skúsený a zodpovedný, kto by mal záujem o niektorého z drobcov, volajte pani, ktorá sa im snaží pomôcť: 0903 806 368, nachádzajú sa v blízkom okolí Žiliny — 7 "mackov" mix fily a aziata hľadá súrne nové domovy (4 fotky)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...





...ahoj, nezostali ti nejaké granulky od včera?..prosíííím...
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

KS Zvolen.mamina Jackie a jej syncek Jacobo ....hladaju laskavy domov ...cakaju v KS Zvolen

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

usmiaty Bellko stale hlada svoj domov .....caka v KS Zvolen

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať