Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Malinké ani nie kilové, 6 týždňové šteniatka kríženca JRT hľadajú domov. Odčervené, odblšené, zaočkované čakajú na nové domovy, všetky tri sú fešandy a v dospelosti budú malého vzrastu, vhodné skôr do bytu. Nachádzajú sa v Bratislave, adopčný poplatok je 20,00 EUR/šteniatko. Kontakt: 0905 836 661



0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


v posledných dňoch sa "roztrhlo vrece" so šteniatkami, ale i naši dospelí hafani potrebujú nové domovy...


Psíkovia na adopciu - október
V tomto albume sú psíkovia, ktorým hľadáme nové domovy. Každý psík má pod fotkou link na vlastný album, kde si môžete pozrieť viac jeho fotiek a prečítať niečo o jeho povahe. Ak by ste mali o nejakého psíka záujem, prípadne chceli vedieť niečo viac o ňom, volajte: 0905716517Autor: Dočasná opatera Zbyňov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Napíšte niečo.

Z albumu: Jesen zivota v utulku - seniori utulku senica tuzia po domove
Autor: Natália Útulok Senica
Dyggsik ma asi 7 rockov. Bol zvyknuty robit spolocnost svojej panicke, ktora ho vsak opustila a on ostal v dome sam. Verne cakal, ci sa vrati, vyhliadal ju spred dveri. No uz sa nevratila. Dyggs-ik je psik, ktory asi najviac z celeho utulku vie vyznat lasku panovi. Nepotrebuje nic ine, len byt pri Vas. Pohybuje sa pokojne, rozvazne, ako starsi psik...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


Skor, ako sme vam stihli oznamit radostnu spravu, ze EROS ma novy domov, ziadame vas o pomoc pri jeho hladani, lebo novym majitelom utiekol v Hlbokom.


.


...dobrá správa- Eros tuláčik sa už našiel!...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa svoju vlastnú fotku.


Ľudia zo Sobotišťa ! MY VIEME, ŽE VY VIETE, kto to Očkovi urobil, tak PREČO mlčíte ???


Opat sokujuci pribeh neutichajucej krutosti ludi voci zvieratam. Tentokrat to odniesol psik z dediny Sobotiste, ktory sa tam ulicami tulal uz niekolko rokov, pr...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


SÚRNE! Fenka na ulici! Poskytnite jej nový domov alebo dočasnú opateru. Pomôže aj zdieľanie.

Prišlo mailom:

V Baci (dedina pri Šamoríne) sa nám potuluje pri dome psík. Je to fenka, asi ešte šteňa, oriešok, malého vzrastu, úplne čierna. Je hravá, prítulná, zdravá, úplne tichá. Nemá žiadny obojok ani iné označenie. Nikto sa k nej nehlási.

Nemôžem si j uvziať, lebo bývam v podnájme, kde to nejde a naši v rodinnom dome majú psa, ktorý sa neznesie so žiadnym iným psom. Pred domom jej brácho postavil malú búdu, dostáva najesť a už niekoľko dní sa tam zdržiava.

Za akúkoľvek pomoc budem vďačný, doveziem kam bude treba.

Kontakt: 0910 904 986




0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

‎"Komunikácia aj bez slov...nieje to zlaté?...))"

(títo dvaja nehľadajú domov..majú svoj svet, vytvorený s láskou...
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

SOS Psiky

Lilly je krasna fenocka,je malinkeho vzrastu a uz je uplne zdrava!!!♥ 0902 105 101
— v Bardejov, Presov.
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



  • Ahojte volám sa Lumpík,moje pravé meno som nikdy nevedel lebo som žiadne nemal.Takto ma pomenovala jedna teta , ktorá mi chce pomôcť a nevládze sa na mňa už pozerať ako živorím vonku na ulici.Ide zima a tak sa o mňa bojí aby som vôbec prežil.Dlho,dlho mi hľadala človeka ,ktorý by mi ukázal aj to dobro nie len to zlo na tomto svete.Človeka, ktorý mi poskytne láskavý domov,dočasnú opateru čokoľvek kde by som mal istotu, že mi nik a nič neublíži.

    19.10.12 Sa našla jedna dobrá duša,ktorej som veľmo veľmo vďačný ďakujem Petra Albrechtová!!!!!Vezme ma dočasne do jej psieho hotela:http://www.hotel-u-cidka.eu/. A tu sa na vás obraciam s prosbou.Potreboval by som našporiť nejaké peniažky na ubytovanie(1deň-5€) pretože teta , ktorá mi chce pomôcť by to finančne neutiahla nakoľko je bez práce.Zaplatí mi veterinu nech som zdravý ako repa.

    Tí, ktorí pomôžu Lumpíkovi budú zverejnení.Tak isto aj faktúra za ubytovanie. Všetko doložím v podaní fotky, ktorú zverejním v udalosti.Voči zbierkam, ktoré robím ako súkr.osoba som maximálne diskrétna, je na vás či mi dôverujete alebo nie.Lumpík vám bude vďačný!

    !!!!DOLEZITE UPOZORNENIE!!!!!

    ZATIAL NEDAVAM CISLO UCTU,A VSAK MOZETE SA PRIDAT DO UDALOSTI KTO MATE V PLANE POMOCT FINANCNE.JE TO Z DOVODU TOHO,AK BY SOM (NEDAJBOZE) NECHCEM ANI NA TO MYSLIET, LUMPIKA NENASLA-ABY STE PENIAZKY NEPOSIELALI ZBYTOCNE.PRETOZE SA NACHADZA STALE NA ULICI,TREBA MI HO ODCHYTIT,ABSOLVOVAT VETERINU A ZAISTIT PREVOZ(BREZNO-TRNAVA).KED HO ODCHYTIM DAM VEDIET VTEDY PRIDAM AJ CISLO UCTU.

    LUMPIK SI VDAKA TEJTO UDALOSTI HLADA AJ TRVALY DOMOV!
Naposledy upravil verkaz : 19.10.12 at 21:12
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Tatiana BullováBull v nouzi =)
Před 3 hodinami

SÚRNE!! Simba, 4-ročná staffordka hľadá nový domov. Je z okolia Brezna, majitelia ju ponúkajú na adopciu, ak sa rýchlo niekto nenájde, dajú ju utratiť. Vraj sa s inými psami neznesie (kúpili si šťena vlčiaka, onedlho ho budú mať doma, preto ju už nechcú), k ľuďom a deťom je bezproblémová. Zdravotný stav dobrý. V prípade záujmu prosím kontaktujte "Miška Muskulus Haviarová" - ona ich prehovorila, nech skúsia nájsť nový domov, namiesto utratenia...prosím zdieľajte.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Psia duša
To se vám líbí · Před 3 hodinami

SÚRNE! Fenka na ulici! Poskytnite jej nový domov alebo dočasnú opateru. Pomôže aj zdieľanie.

Prišlo mailom:

V Baci (dedina pri Šamoríne) sa nám potuluje pri dome psík. Je to fenka, asi ešte šteňa, oriešok, malého vzrastu, úplne čierna. Je hravá, prítulná, zdravá, úplne tichá. Nemá žiadny obojok ani iné označenie. Nikto sa k nej nehlási.

Nemôžem si j uvziať, lebo bývam v podnájme, kde to nejde a naši v rodinnom dome majú psa, ktorý sa neznesie so žiadnym iným psom. Pred domom jej brácho postavil malú búdu, dostáva najesť a už niekoľko dní sa tam zdržiava.

Za akúkoľvek pomoc budem vďačný, doveziem kam bude treba.

Kontakt: 0910 904 986

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


ufff, tak 15 šteniat behom týždňa je asi málo...ďalšie 2 drobce nájdené vyhodené v lese, zajtra nahodíme fotky a viac info a keby sa náhodou našiel niekto, kto by vedel poskytnúť dočasnú opateru, na 4 dni, fenke stredného vzrastu po sterilizácií, naozaj by nám to pomohlo...


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov.

Fotky na nástenke
Zima je predo dvermi,preto by sme už aj my radi pripravili naše priestory na tot


o obdobie...potrebujeme, ale Vašu pomoc. Budúcu soboru /20.10.2012/ od 9:00 bude u nás veľká "zazimovacia" brigáda. Bude sa hrabať lístie, kosiť, čistiť a upratovať vonok, zazimovávať koterce, meniť matrace, píliť drevo atď, atď... každá jedna pomocná ruka je vítana. Ak má niekto možnosť priniesť hrable, motorovú pílu a niečo na pílenie dreva, veľmi to pomôže. Tešíme sa na Vás...to je už dnes!...je poblíž niekto, kto by obetoval psíkom krásny slniečkový deň?..potrebujú pomoc...prosím...




Autor: Dočasná opatera Zbyňov
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

verkaz Pozri príspevok


Tatiana BullováBull v nouzi =)
Před 3 hodinami

SÚRNE!! Simba, 4-ročná staffordka hľadá nový domov. Je z okolia Brezna, majitelia ju ponúkajú na adopciu, ak sa rýchlo niekto nenájde, dajú ju utratiť. Vraj sa s inými psami neznesie (kúpili si šťena vlčiaka, onedlho ho budú mať doma, preto ju už nechcú), k ľuďom a deťom je bezproblémová. Zdravotný stav dobrý. V prípade záujmu prosím kontaktujte "Miška Muskulus Haviarová" - ona ich prehovorila, nech skúsia nájsť nový domov, namiesto utratenia...prosím zdieľajte.

Toto nikdy nepochopim!!!!
Kupia si noveho psa a stareho chcu dat proto utratit? Takyto ludia nemaju cit a malo by im byt zakazane vlastnit psa!
Co sa stane,ak ich aj ten "novy psik" prestane bavit? Tiez ho daju usmrtit a kupia si ineho?

Stafordi su dost majetnicky a velmi naviazani na svojho pana a svoju rodinu. Je prirodzene, ze na noveho psika ziarlia, vidia v nom konkurenciu.
Stacilo by sa obom psikom par dni venovat, nech si na seba zvyknu...ale to by musela byt ochota od majitela, tu asi zial nema. Ved je jednoduchsie mlade,pekne zviera dat bez milosti usmrtit a nahradit novym
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Autor: Jana Sýkorová
Dobrý deň, včera nášho psíka - kaukazský ovčiak , napadol iný veľký čierny pes. Kaukazák reaguje na meno Guliver, Guľko...má 75kg a 10 mesiacov....je veľmi hravý a miluje deti....hľadali sme ho všade, je to nahlásené aj na polícii...ZVOLEN ...bol videný v lieskovci a pri bučine...prosím Vás o pomoc...0918 426 616..ďakujem...



Napíšte niečo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Džesika je malá, smutná, asi 1,5 ročná fenka. Jej majiteľ ju surovo vyhodil na opustenom mieste v lese. Spávala na zemi, schovaná pod lopúchmi a stále verne čakala, kedy sa jej majiteľ pre ňu vráti. Vždy, keď začula prichádzať auto, vyliezla zo svojho úkrytu dúfajúc, že je to jej milovaný človek. Neprišiel, kým ona 2 týždne trpela v zime, hladná, stále na tom istom mieste, kde ju vyložil, on sa spokojne, v teple, s plným bruchom vyvaľoval doma na gauči.

Našťastie si ju všimli dobrý ľudia, ktorí tade chodievajú na hríby a začali jej nosiť jesť. Pokúšali sa ju aj odchytiť, ale ona sa tak veľmi bála, že sa nechcela ani priblížiť. Podarilo sa nám to až dnes, keď sme ju prispali. Keď už bola na vodítku, nechala sa od nás presvedčiť, že jej chceme pomôcť a už jej bude len dobre. Nechala sa nosiť na rukách a vychutnávala si hladenie. V aute tichúčko pozerala, kam ju to vezieme. Teraz čaká v útulku na svojho nového pána, lepšieho, ktorý už ju nikdy neopustí.

OZ Hafkáči - Považská Bystrica - 0911 290 983, 0915 737 176.


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


NEZVRATNÝ OSUD: Smrť, ktorá mala na zozname Daytona (Aresa), si svoju obeť v našom útulku musela vybrať.

Skôr, než sme stihli vytvoriť profil 7-ročnej kokríčke ELLEN, musíme vám oznámiť smutnú správu. Dnes skonala na kardiogénny edém pľúc. Mala srdcovú vadu, o ktorej sme bohužiaľ nevedeli a po dlhšej prechádzke sa jej spustil proces zalievania pľúc. Na veterinu sme dorazili už neskoro. Sme úplne v šoku, predtým žiadne známky ochorenia srdca nejavila.

Do útulku sme ju prijali spolu s jej šteniatkom MATEOm, ten sa adoptoval hneď po absolvovaní karantény. Toto je nepriaznivý osud starších psíkov, ktorým prostredie útulku vôbec neprospieva a v návale starostlivosti o veľké množstvo psíkov sa nedajú vypozorovať všetky skryté zdravotné komplikácie, ktoré takýto psík má. PRETO VÁS PROSÍME, ak uvažujete nad adopciou z útulku, popremýšľajte aj nad nejakým starším psíkom. Aj 5 - 7 ročný psík si zaslúži šťastný domov a svojim majiteľom môže ešte dlho prinášať radosť do života.

R.I.P. Ellen :-(


0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Karanténna Stanica ŠamorínPřihlásit odběr · Před 43 minutami

A takto ja smutne čakám na svoju rodinu..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


SOS !!! MsP nam prave doviezla 2 malinke steniatka, ktore este potrebuju laktujucu matku. Hladame takuto sucku, resp. niekoho na DO, kto sa moze o nich postarat a kazde 4 hod ich krmit z flasky.


0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať