Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tak dnešný deň-tomu hovorím krásny a užitočný, dobre prežitý deň!...malinký je úžasný, aj by sa chcel so mnou vadiť, ale akonáhle mu šáhnem na bruško, že idú dole galotky, vie, že bude holoriťko a to je pre neho polahoda!..maminka ma síce presviedčala, že doma vydrží s papmerskou aj 3 hodinky , ale u nás to teda neny pravda!..cvrk-a nožičky šabličky, krivé ústočká, plačík ako siréna,ale všetko sa stratí, len čo idú dole galotky!..potom úsmevy, škerky, hrdielko sa snaží štebotkať!..mojkáčik!..
...šarkan bol tiež ukážkový, ešte sa síce príde prišmajchlovať, aby sa uistil, že on je stále môj,ale chová sa statočne a s rešpektom...
...no a tak!..krásny deň za mnou, počkám na Oňura a Savaša a vám prajem fajn večer...ešte trošku keksíkov posielam a padám odtiaľto...
5 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

chystám synáčika na karneval, bude vyzerať takto
DSC_0220.jpg  
5 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Ale ho zasa nakydalo...

Zajtra som mala v pláne ísť do najväčšej dediny na svadobný veľtrh a obchody popozerať... Ale keď bude tak, ako dnes, asi pôjdem pesovi pod chvost...
.... čo sa sťeš vydávať?

Nandrolon Pozri príspevok
Ja mám sneh rád, naopak nemám rád horúčavy nad 25 st. celzia.
Zima a jeseň sú najkrajšie obdobia...
PS: som z tej oblasti, kde je snehu skoro najviac na SR...
... ja ho priam milujem, pozerajúc naň z teplej postieľky v telke ...
Inak dnes som mala na aute asi 5 cm, hnusný mokrý sneh, mám vyhradené parkovisko priamo pod kopčekom, už nikde inde nie je sneh, len na tomto kopčeku, odkiaľ vo dne pomaly steká a v noci mi tá mláka pod autom zamrzne, idem sa tam prizabiť. No stále lepšie, než pred pár rokmi, keď mi technické služby sneh z celého parkoviska nahrnul priamo pred moje auto, lebo ďalej nemal kam ísť ...
Ľutujem všetkých tam na východe a severe, vydržte, čochvíľa bude jar!
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

takže potešilo ma- že sme dneska na turnaji v karate vo Viničnom získali bronzovú medailu...,teším sa s mojím starším synátorom...

nepotišilo ma, že po ceste som je..l do takej obrovskej jamy, to ani nebol výmol ale jama jak hrom a roztrhal pneumatiku, ale naštastie náprava vydržala...,aj elektron sa zdá byt OK...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...fajn večer vám kukám, že sa tu čenčuje s kvalitným materiálom,obchod fičí, aj spomienky!..nechce sa mi spomínať,mala som tu dnes vnúčika,tak som si dobila baterky a môj had sa dnes odsťahoval od maminky, tak aj som si vydýchla,lebo je načase, aby začal žiť na svoje triko...fajn deň dnes...
..aj vám prajem a posielam nočné dolče, čokoládkové, bez kofeínu, obdobu kakavka...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu...zobudil ma obecný odhrňač už o pol siedmej, som neverila normálne svojim uškám,čo sa obyčajne nestáva, ale no-stalo sa!...a tak sme prebehli po lúke, no sňachu nič moc tu, ale máme, šarkan sa vyrochnil a fčuľ realita-treba mi dotchorovi,,idem/nejdem...nechce sa mi...
...ale aj tak posielam kaficu fajnú, aj čajík aj prianie krásneho dňa dnes, nech vás nič nenaserjeduje...Iví tuším maká od predsvitania, ale hádam to s tým kopaním nebude také husté dnes!..
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko prajem, posielam friškú kávu pre Iví, ak už vstala, aj pre všetkých...aj čajík pre Macku,so zázvorom...aj cukor môžem dodať..
..včera som doobeda mala robotu-musela som od nedočkavosti kuknúť v predstihu lásku a trest, jasné, v mne blízkej reči- turečtine....nevadí, slová si dokážem domyslieť!...osud Savaša, Čiček a Yasemin sa pekne zamotáva, ale pošuškám zvedavým, že to dobre dopadne,aspoň pre pár nasledujúcich dielov...Šachnur-matka, je úžasná postava a Tomis ju podáva perfektne...
..no a potom som tu mala môjho miláčika, pokecali sme no a čo on už nerieši??!!..chytila som ho za pršteky a on sa pekne vydriapal na nožičky, potvora malinká, dáko zafčasu sa ty vzpieraš na nôžky-mu vysvetľujem že to má ešte časuuu, no a on na mňa hodil taký úsmev ľúbezný,že hotovo so mnou!!...no ale, kúpila som mu mikinku s 38-čkou,môje decko povedalo, že očivodne už zabúdam, lebo k dresu treba aj hokejku-a to som nekúpila!..
..no asi tak...vonku člapkanica a mliečno, hnusčosik počasie, tak vám len fajn deň, dobrú náladu a pohodu prajem...je streda!!...
5 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Potešili ma peniažky na účte. Včera sme telefonovali s likvidátorom poistnej udalosti, že prečo požaduje doklady a faktúry, keď sme sa dohodli, že opravíme svojpomocne. Ešte včera sme mali na účte peniaze. Zároveň sme boli informovaní, že ak dáme opraviť na faktúru a bude vyššia suma, že doplatia rozdiel podľa preukázaných výdavkov. Môžeme ísť kúpiť nové dvere a pletivo. A dať namiešať omietku.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...neny mi dobre!!!...spadol mi obraz zo steny!..a decko povedalo, že tato je dáky moc chorý,až do BA ho vraj ženú na vyšetrenie!..chudne a má horúčky...v nyjakom prípade nechcem, aby sa mu niečo stalo...a spomenula som si pri tom na svokra,kurňanoha, čo je dnes, aký stupeň?..
Pepsi silno drzim paste aby bolo lepsie....
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

BXLmiami Pozri príspevok
Až na to,že Slováci sú príliš vynaliezaví,kto dnes nie je chorý?Pomaly mám dojem,že byť na invalidite je sen každého Slováka od 15 rokov,najlepšie jedna invalidita ako istý príjem a k tomu si privyrobiť najlepšie na čierno.
a/najviac invalidov je medzi ciganmi
b/akosi si cudne mlcala,ked tu zopar ludi prislo na to ako si lekari pripisovali vykony,ktore im nikdy nerobili,osobne mam tiez minimalne jednu skusenost.
c/je divne ze aka je vyska limitov pre lekarov,ked vidim casto vela z nich o 13 hod padla a v polovici mesiaca uz nemaju limity-takze je divne ze limity tak cca na 80 hodin pracovneho casu
d/uz ani nevraviac o tom aky je pristup,diagnostikovanie a spravanie k pacientom.
Takze teraz to mam pausalizovat ze taky su vsetci lekari?
Poznam kopu ludi co nejdu k lekarovi aby neprisli o zamestnanie,dalsi kvoli nedovere a negativnym skusenostiam,mnohy vycestovali do zahranicia za pracou-takze laskavo nepausalizuj-lebo keby platili tvoje slova tak u posudkovych sa caka mozno aj 2 -3 roky.
Dalej ake je ovzdusie,potraviny a ine subjektivne faktory ako aj zla diagnostika, nedostatok kvalitnych lekarov nedovera a ine co ovlyvnuju zly zdravotny stav? Slovakov?
5 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Raňajkýýýý


a kávička


V kľude jedzte, pite, našpinte kopu riadu, dnes sa ide skúšať nová myčka k Pepsi
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Čím sa principiálne odlišuje ženský byt od mužského?
V ženskom byte sa umýva riad po varení, v mužskom pred varením.
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..moje decko najstaršie má milé sklony rozprávať sa so všetkým..a práve sa vrátil od zubára,vyzlieka sa na chodbe a pomedzi nadávaním na vyprázdnenú peňaženku dáva "etela, ty čo tu stojíš taká opustená, nigdo ťa nechce?..žeby u nás nebolo žiadnych riadov, keď žiadnu robotu nemáš!"...
..kukla som, s kým to debatuje a on, že s úmývačkou...tá je zatiaľ na chodbe, pokiaľ sa jej uvolní plac v kredenci...tak asi to bude "etela""...
5 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

5 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes kávu nepodávam, len sladké k nej
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a pre moje kamky, čo milujú cicušky, dám takýto nápad..tiež z face!..

Dobré rady a nápady pridal/a novú fotku.


5 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

A to kde neprídeš Pepsi, hádam nie na poradu???
to by si nám chýbala.
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak, moje milé kamky, dúfam, že ste mali emdéžet aspoň také krásne a slniečkové, ako ja!..práve odišiel vnúčik, celý deň sme sa mojkali, maminka zatiaľ urobila skúšku z matiky a dejáku,tatinko sa bol pýšiť a kočíkoval vyše dve hodiny po dedine,(prvýkrát!!!) potom aj ja no a malinký už putoval do svojej búdky-postieľočky,lebo my ešte postieľku nemáme...ale budeme mať, čochvíľka!..
čochvíľka začne Oňúr, tak padám zaplávať vaňu na dĺžku, dopriať si jednu cigu a kukito telkátohento!..
..dobrú noc vám, možno neskôr kuknem aj sem...
Naposledy upravil pepsikova : 08.03.13 at 20:12
5 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pepsikova Pozri príspevok
..

..nerozumiem...v roku 2000 už čipovali havinky v útulku?..či ako?..
Níéééé. Dala som ju začipovať až v tomto roku, a bola som zvedavá, či je čip zaevidovaný. A zistila som to, čo som doteraz nevedela- aká je vlastne Wendy stará. Keď sme ju brali vo februári 2001 z útulku "na pár dní", tak nám nepovedali, aká je stará. Kým sme chodili do útulku pravidelne, vždy sme riešili dačo iné, ako záznamy o psoch. Potom sa tam komplet vymenili ľudia, my sme odišli do mesta a teraz, keď ju v rámci full servisu uši-zuby-pazúry-očkovanie aj začipovali, dala veterinárka do databázy údaj, ktorý mala ešte z čias útulku. Wendy sa v útulku ocitla, keď ju dakto našiel spolu so sestrou v kontajneri a doniesli ich tam ako maličké šteniatka. Wendynkina sestra našla domov hneď, ale Wendy nikdy nikto nechcel a vždy ju vrátili do útulku,5-8 krát??? , až kým som ju neuvidela ja... a bola z toho láska na prvý pohľad. Aj keď sme ju veľmi dlho brali tak, že je u nás len dovtedy, kým sa pre ňu nenájde iná rodina. Ako Fľakovi, Alanovi, Zmokovi, Siréne, Ladynke, a ďalším asi 20 psom a fenkám...
5 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ani kávu nido nenavarev... hm

5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať