Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak zatial takto.....tak takýto som teraz....už som mal rok pred mesiacom
Naposledy upravil lujza.j : 12.03.13 at 21:04
DSC_0049[1].jpg  
DSC_0010[1].jpg  
DSC_0009[1].jpg  
1/1
6 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Už tri hodiny chodím pozerať do chladničky, či tam niečo nepribudlo a chladnička je stále prázdna Hladná som ako Čenkovej deti na trinástej strane a nikto tu nič neponúka. Ja ponúkam aspoň niečo sladké aj keď neviem čo by som jedla
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko tu, káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole, aj čajík, čochvíľka príde prázdninárik babinu kuknuť, na velý víkend, tak som nedočkavá...
..a vonku sneží ako pred vianocami, ale je jar o chvíľku, tak nyje že budete vyberať vianočné ozdoby a mikuláškov..
..a len pohodu dnes vám prajem...moje slniečko už ide!..
6 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Trošku na dobrú náladu:

Běží liška po lese a na větvi vysoké borovice vidí veverku, jak se opaluje, cigaretku, sluneční brýle, drink.

I ptá se liška: "Veverko, ty nemakáš?"

A veverka odpoví: "Co bych makala, kašlu na práci, je pěkný počasí, tak se opaluju".

Liška běží dál a přemýšlí, přemýšlí a říká si: "Já se tady pořád honím, dělám tady zdravotní policii, lovím ty nemocný a slabý živočichy, nikdo to pořádně neocení, žaludek z toho mám v prdeli, dovolenou žádnou, takový pěkný počasí, dám si taky chvíli leháro".

Jak řekla, tak i udělala, plácla s sebou na mez a opaluje se. Jde kolem myslivec s puškou na rameni, vidí vyva-lující se lišku, hodí pušku k líci prásk, prásk - složí ji.

Ponaučení: Kdo chce srát na práci, musí sedět hodně vysoko!!!

TAKŽE MAKÁME, VÁŽENÍ, MAKÁME .............
6 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Včera večer prišiel môj vnuk domov, v poriadku. http://www.sme.sk/c/6735120/skolaci-...h-miestni.html
Bola som na chalupe, až večer som sa dozvedela, že uviazli, no šoky. Boli vyše 24 hodín v autobuse. Aj tam nocovali.
6 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Dá sa do profilu či ss pridať fotka z pc? .. nejako sa mi nedarí ... ... včerajší nákup
vajíčka 004.jpg  
6 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
lujza.j Pozri príspevok
nie...toto je "domáce hladovanie"...keby mi decko neposunulo nejakú jej "stravu" čo jej nechutí....tak by som to mala do 25Oe....dnes mám fakt krízu...
Ja som cca pred 5 mesiacmi začala tiež, "nakopla" ma Veronikasad .... nič som nepridala ani nevyhodila, len som zmenila čas, kedy jem niektoré potraviny, napr. ráno sa napchávam sladkosťami, poobeda mi ani na rozum neprídu. Možno ten úbytok nie je taký rýchly, ale som so sebou spokojná, hoci som párkrát aj porušila zásady tejto stravy, ide to dole pomaličky, ešte 5 kilečiek a budem so sebou maximálne spokojná.
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Však ja si gratulujem, ale zároveň sa zamýšľam. To vieš s pribúdajúcim vekom a ubúdajúcimi silami začneš prehodnocovať svoj život, vzťahy, kamarátstva, rodinu .... Tiež som zo svojho zoznamu vyradila pár ľudí - keď niečo potrebovali, vedeli kde bývam, aké mám číslo telefónu. Ale keď som ja potrebovala, ani telefón nezobrali. Tiež som mala spolužiačku - nevedela som že je taká vypočítavá. Mala som paušál - voľné minúty cez víkendy. Zavolala som jej. Paušál som zrušila ona nezavolala ani raz - už ani ja Alebo mi zavolala, aby som jej pozrela na internete - ja na to však nech Ti syn pozrie. A ona že už nemajú internet, lebo to je drahé. Pozrela som jej posledný raz, odvtedy už nevolala. Takýto sú vraj "kamaráti"
..

..u mňa prebierka priateľov šla jednoduchšie!..keď som doniesla pred 16 rokmi domov pepsikoláčika, hneď mi zostali len dve!..ostatným pes vadil..čo už!..aj tak mi je dobre...(a keď časom zistili, že aké drahé je obšívanie u krajčírky, aj sa chceli vrátiť, ale už nebolo cesty späť)
...s tým drevom by som možno vedela niečo poradiť...lacnejšie..pozisťujem..aj s kúpou tej pece..
6 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
potešilo, včera bol u mňa elektrikár, v utorok začína frézovať a ťahať káble. keďže je veľká noc, tak len do štvrtka, ale budúcu stredu má byť všetko hotové. supeer, sa teším jak malá
6 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

želám pekný slniečkový predobedný čas
výborne som sa vyspala...nato ako dopadlo moje včerajšie žranie ma to aj prekvapuje....tak zle ako včera mi asi "1000" rokov nebolo a už určite nebude.....radšej budem v ketóze....od obeda až okolo 19.30h mi bolo dobre.....a to som mala iba polievku bez slížov, 2ks pečeného masa + kapustičku, 4ks famóznych BA rožkov a trochu slaného pečeného drobného pečiva......čo moj mini žalúdok nezvládol....dostala som vynadané, že som si nakázala toho .....a ledva som niečo zjedla....
....a potešilo velmi....že sme dostali s deckom pozvanie na záhorie k rodičom bratovej lásky.......a jej tato dodal, že ked bude stáčať med...mne porád oči zažiarili, lebo móžem byť pri tom.....čo ja takéto veci móžem....tak už sa teším na máj

krásny sviatočný slniečkový pondelok želám....
6 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ake mate pocasie na polievacke? U nas konecne slniecko

6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dobré ráno vám..vidím, že zo šibačky ste sa vytešili ,chválabohu pre mňa, že ešte sa nájdu chlapi, čo majú rozum a tento šport im nič nehovorí..ale verím, že do najbližších sviatkov sa nálada popraví a zostanú len veselé spomienky..a bude sa dojedať, čo zostalo v chladnici..
...posielam kávu,niečo k nej si nájdite,vonku vetrisko, snaží sa darebák, aspoň vysušiť tú slotu, čo napršala a nasnežila,moje decko práve vyhlásilo, že keďže sa šťastlivo narodilo, mohol by život aj dáke lepšie podmienky pripraviť a nie takúto zimu!..chce slnko, teplo a kraťasy!....dočkáme sa, len sa najprv musí vyblázniť!..nyje decko, počasie mám na mysli!..
..tak nech sa vám dari dnes,všetko ovplyvníme len s úsmevom!...krásny deň!..
6 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes som prišla domov, pes ma skoro zožral, tak ma vítal. Ja som sa celý týždeň batolila s vnučkou, ktorá je úžasná, rovnako, ako aj ostatné vnúčatá, akurát táto je najmladšia a dala viac zabrať. Nevesta mi naliala červené suché a dostala som muškáty a som nejaká naliata, čo už sa mi dĺĺĺĺĺho nestalo, tak vám prajem krásny večer a mne rýchle zotavenie.
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
"Na jedné americké univerzitě se mezi studenty vyskytla 87-letá žena jménem Rose s cílem splnit si svůj životní sen - vystudovat. Během prvního semestru si svým kouzlem získala kompletně všechny studenty a to tak, že byla požádána, aby při zahajování fotbalové sezóny pronesla řeč.

Byla nejprve uvedena a krásně oblečena vystoupala na pódium. Došla k řečnickému pultu a samou nervozitou upustila kartičky s textem. Jemně se usmála, natáhla se k mikrofonu a pronesla: "Omlouvám se, jsem tak nervózní. Namísto piva jsem tam na posilněnou hodila whiskey a asi mi nějak dodala moc kuráže. Asi už to neposkládám tak, jak jsem chtěla, takže vám jen řeknu to, co vím.

Nepřestáváme v životě hrát, protože bychom byli příliš staří. Stárneme, protože přestáváme hrát. Přitom jsou pouze čtyři věci, díky kterým zůstáváme mladí. Musíte být šťastní a úspěšní. Musíte se smát a hledat něco veselého v každičkém dni.

Musíte snít a to pořádně. Když ztratíte své sny, zemřete. Kolem nás je tolik mrtvých lidí a oni to přitom ani nevědí. Je obří rozdíl mezí stárnutím a dospíváním.

Pokud je vám 19 a strávíte rok ležením v posteli, zestárnete na 20. Mně je 87 a když si na rok lehnu do postele, bude mi 88. Jak tedy vidíte, každý umí stárnout. Na to není potřeba žádného talentu či schopností. To, na co už talent a schopnosti potřebujete, je dospívání. Hledání příležitostí ve změnách a to bez výčitek.

Staří lidé většinou nelitují toho, co udělali, nýbrž toho, co neudělali. Pouze ti, kteří litují promarněného života, se bojí smrti."

Týden poté, co Rose dostudovala, zemřela. Na její pohřeb dorazilo 2,000 studentů, kteří přišli vzdát poctu výjimečné ženě, jenž je naučila, že nikdy není příliš pozdě na to, splnit si své sny.

Pamatujte, stárnutí je nevyhnutelné, ale dospívání a osobní růst, to je naše volba. Žijeme na základě toho, co je nám dáno do vínku, ale opravdový život si tvoříme sami naší volbou, snahou a přesvědčením!"
6 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..potesilo dnes..stretla som v meste Rozalku..no a s kamoskou sme pobehali po meste, prekecali sme 4 hodiny a konecne sa rozjarilo, prechadzka popri rieke padla vhod
6 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Dnes ma milo potešil syn 3tiak- prišiel zo školy a v žiackej knižke mal zapísaných 7 jednotiek a jedná s hviezdičkou
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Gratulírujem vnúčikovi k narodkám aj k prvému zúbočku. A neprezradíš darčok? Žeby toto? Cmuk malému boštek na noštek.
..

..no ved chodítko som mu kúpila predvčerom..toť!...
chodítko 001.jpg  
6 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes potešilo - 1. bola som na STK a EK a v pohode. Ujo povedal, že sa uvidíme o dva roky, nálepky sú nalepené, pokuta nehrozí aj keď som si to nechala na posledný deň.
2. Tak konečne vodári pochopili, že so mnou nie sú srandy, že mňa neošklbú k ......vydieračské. Tak prvá reklamácia - chceli odo mňa 150€, druhá reklamácia - už by im bolo stačilo aj cca 11,5€. Mali smolu, napísala som im ten obyčajný súčet, ktorý sa učia deti v druhej ľudovej a stále mi vychádzalo, že platiť majú oni mne. Tak som do tretej reklamácie dala dodatok, že to je odo mňa posledná písomná reklamácia a keď mi ju neuznajú a nevymažú ich bludy, tak sa budem s nimi baviť už len cez média. A si zoberte, že to zabralo. Prišiel list s tým, že mi oni dlhujú 2,50 € a vyplatia mi ich v najbližšom výplatnom termíne a že tých 87 m3(z ich strany vymyslených) že vymazali. Konečne prišla normálna faktúra. Nažrali sa mi nervov dosť, ale ospravedlnenie od nich žiadne
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať