Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

teším sa - o rok staršia sesternica je už babka - ďalší prírastok v rodine - Tomáško - 3,10 a 48 cm
bábu aj maminke aj ocinkovi želám len to najlepšie!
7 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

mňa dnes potešilo, ťe mi SB konečne po 4-och mesiacoch opravil dvere na botníku.....tváril sa ako macher, vraj 5 minút roboty.......medzi riadkami....však si si to mohla urobiť i sama.....no hlavne, že je botník opravený.....
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...moje decko najstaršie sa vybralo k policajtom...dobre naladený, vraj, len pokutu im vyplatím, išiel som len málo rýchlejšie ako invalidný slimák, 30ečiek-ale čo už!..po 4 hodinách fčul príde,hreší ako pohan na pole neorané a vraj,"tu sa neplatí, to musíte na poštu a s ústrižkom zase sem"...to akotak decko prešlo, no a "máte starý vodičák, ošúchaný, musíme vám urobiť nový, tak 10ečiek za nový-to už až pri preberaní, (som zvedavá, kam ho pošlú to zaplatiť)...pri lakomosti mojho hada a jeho plebejskom slovníku, keď sa jedná o peniaze, sa čudujem, že ho vôbec pustili domov-ale mám o rehot postarané na celý večer...
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

MarcelkaT Pozri príspevok
Dnes má potešilo pekné slniečkové ráno a obloha bez mračika. Je celkom príjemne.
Nedajte si ničim pokaziť dobrú náladu a tešme sa na bližiace Vianoce. A vôbec, písali ste už "Ježiškovi" čo chcete pod stromček?
ja píšem dedovi mrázovi nejak mi to ostalo z dectvaked bola na mňa bývalá švagriná násilná tak som povedala "ježimrázovi" tak ja som chcela taký vyhrievaný sedák do autiaku...moje decko ma vysmialo, že ved mama ty nemáš v aute zapaľovač kam si to chceš zapojiť, že ona mi radšej kúpi štrikované rukavice tak som ostala taká v neistote, že ved sme nabíjali navigačku musím tam mať zástrčku....a aj mám.....tak som si ju objednala s kolegom.....potom sa decku chválim, že som si s "kakaukom"-tak volám kolegu, objednala ten moj podritník....a moje decko, ježiši mama ty čo si taká prudká teba sa nedá nijako prekvapiť....ja som ti to už objednala ale inak mi dala peniažky ťe nech si niečo kúpim...inak to neznášam ...lebo ja rada nejaké prekvapko
7 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
a mňa nepotešilo, že nám architekti z brna zabudli oznámiť zmenu osi vykurovacieho rebríka o 25 cm pred tým ako to tu v rakúsku prišla oprávnená firma za 1000,00€ prerobiť, ani to že po treťom prerobení konštrukcie sadrokartónového podhľadu nám oznámia, že priemer bodových svetiel bude 17 cm a horkoťažko tam zmestíme 7 cm, ani to,že rozmery v projekte nerešpektujú skutočný stav v rozdiele 15 cm...ale teší ma,že sme dostali výplatu a ideme zajtra na víkend domov k rodinám po 23 dňoch...huráá
7 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
trisestri Pozri príspevok
ivka tak ako chutila stuzkova?
Bolo super, spokojnosť so všetkým
dokonca som sa ani nerozpleštila na zemi v tých debilných lodičkách na tenkých opätkoch (nevychádzam z údivu, aký som akrobat )
jedlo mňam, program parádny, krásne devy a mládenci... po polnoci sme so synom odišli a dúfam, že ďalší rodičia nasledovali náš príklad a nechali mládež, nech sa zabáva. Mladá prišla o piatej, tak som vstala a povyberala jej tých asi 50 sponiek z vlasov, aby si mohla ľahnúť. Ešte chrní, som zvedavá, aké pikošky mi porozpráva, keď sa zobudí
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Potešilo veľmi - že pepsi včera doletel syn z Fínska, doma sa mu páči, lebo kopa vecí je " v novom šate ", je zdravý a dostala som od neho špikové rukavice, ľahučké ako pierko a veľmi praktické. Idem mu poslať SMS, lebo včera spal a nechcela som rušiť.
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

misoft Pozri príspevok
No konečne mi moju mašinku moja 3/4 uvoľnila - bo jej mašinku zase synátor obsadil - pána beka, kde som sa to dopracoval. Už ani môj noťásik nemôžem využívať. Furt mi ho dakto zhabe.
...no, snáď to nie je také hrozné ...u nás si ja môžem akurát tak labu lízať, ešte aj o svoj mobil vždy prídem, keď sa naši rozšantia

A pekné krásne utorkové ráno, nech sa Vám všetkým iba darí, a stretnete iba samých príjemných a usmiatych ľudí !!!
7 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Robila som nieco v kuchyni,ked som zacula na chodbe necakany ramus. Mrknem ockom na chodbu a zbadala som len koniec macacieho chvosta a zacula rachot padajucich veci.
V prvom momente som si pomyslela, ze nasa macka dostala hadam besnotu,ved nezvykne takto vystrajat
Nasa cica skocila sipku cez celu chodbu,priamo nad stolikom a vsetko sa zrutilo na zem.Sla som pozriet,co sa deje. Nasa cica u nas v dome nahanala sykorku

Mame v zahrade povesane krmitka aj lojove gule pre vtaciky. Cele balenia do zasoby som mala ulozene na balkone na parapete.
Tie male potvory to objavili,potrhali igelit a pustili sa do lojovych gul. Ked bol otvoreny balkon, asi sa sli dnu zohriat

Lojove gule vesiam aj na plot oproti oknam,potom sa vytesujem,ake velke krdle hladosov tam nalietavaju. Len zasoby asi budem musiet schovat inam
7 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Keď sa nekonal koniec sveta, upratala som obývačku.Zajtra upracem kuchyňu, v nedeľu spravím rumové pralinky ak nájdem recept. Ak nie, tak sa zaobídem, nemusím sa napchávať. Pôjdem niekde pozrieť vetvičky do vázy a stromček bude hotový. Je to fajn, keď nemusím piecť, variť, zdobiť stromček. Piekla som minulú sobotu venčeky z odpalovaného cesta - bola tu moja najstaršia vnučka. Ešte že som jeden venček ochutnala, ani by som nevedela aké boli. Ale vnučka tvrdila, že sú véééééééééééééééééľmi dobré.
7 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ono je to mozno tak,pred krizou to bolo v Bratislave slusne,teraz uz ani tam nechcu zvysovat platy a priemerny plat zvysuju zamestnanci medii /ved taky moderator v tv berie okolo 10000 eur mesacne/,sidlia tam firmy a manazeri so super platmi,takisto zamestnanci ustrednych organov statnej spravy,monopoly a pod a to v niecom nadhodnocuje platy,ale je pravda ze su tam o nieco vyssie platy,lebo je tam vyspelejsi trh prace,resp. nizka nezamestnanost.
ja vidim celoslovensky problem v tom,ze pokial nemate znamosti,alebo nie ste zabetonovany vo svojom zamestnani,tak smola aj keby ste boli akokolvek vzdelany a talentovany,ked mate dobre znamosti,mozte byt aj lenivy dement,robota sa najde.
ta nevrazivost zapad-vychod je uplne zbytocna,kazdy chce nejak vyzit a vsetci sme slovaci a vsetkych poctivych likviduje zlodejstvo,podvody,rodinkarsko a chaska darebakov./mozno to dakomu vyhovuje,lebo plati stare zname rozdeluj a panuj/
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko vám a vydarený deň prajem...posielam kafu, čajík a bársčo, čo by ste zjedli!...niekde majú dnes vianoce,takže možno sa aj nám ujde z dobrôtok...
...a vraj môžeme aj spokojne spávať kvoli tomu, že prasačková chrípka si určila za svoje teritorium len polsko a čechy...k nám istotne nepríde, povedali kompetentní,tak nech sme zdraví furt!...
..no a keďže ten debko z kopca pustil na slobodu aj sexuálnych deviantov v márnej nádeji, že sa polepšia, tak aj ja verím,pevne-ako on, že sa nájde šlohnuté auto môjho suseda,puntíka šlohli predfčerom v noci, no a že nás pliagy v podobe prázdnych peňaženiek budú obchádzať celý rok!...čo už...fajn vám dnes!......jaj,a tá kafa!...
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a aby ste nepovedali, tak som pre vás nachystala takéto krásne raňajky...
59522_10152426143155335_1589418850_n.jpg  
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Posielam Vám huspeninu, už je čas na olovrant, k nej cibuľu a čerstvý chlebík.....všetkým Vám želám príjemné popoľudnie....
až sa môj foťák umúdri, dám fotku mojej
7 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
terezamaria Pozri príspevok
Nepotešilo...zomrel herec Jozef Dóczy http://www.aktuality.sk/clanok/22162...c-jozef-doczy/
Veru, škoda ho .... teraz sa na nás pozerá z hereckého nebíčka spolu s Milanom Kišom, boli skvelý pár, v nejednej vynikajúcej komédii sme sa na nich zabávali.
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Potešilo ....že mám takú dobrú priateľku pepsi, ktorá mi pomohla pri bežných veciach v domácnosti, nakoľko mám v zápästí prasknutú cievu, ruka je veľmi bolestivá, prsty úplne ako drevo....rodina syna je celá chorá, okrem syna, ktorý sa o nich stará...a i tak sú 10 km odtiaľto....dobrý priateľ je viac, ako čokoľvek iné....a veru pepsi má veľmi dobré srdiečko, vďaka....aspoň som to pravou napísala a podelila sa s Vami....
7 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mám ešte jeden krásny zážitok- čupela som pred činžiakom s uspatým psom v deke a čakala na dcéru s kočíkom, kým príde ku nám. Okolo išiel jeden chlapec, podľa stužky maturant, zastavil sa pri mne, či nemá nejako pomôcť. Tak som ho poprosila pridržať psa, kým sa postavím a potom mi pomohol vyniesť kočík ku výťahu. Takže - díky, Tomi zo 4. triedy!
7 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Očúvajte, akože, nemáme čas furt len kávu variť, kažká kričíte inakedy, tu máte, spravite si

7 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Dobré ráno, kým opäť príde vytúžený piatoček, poprajme si príjemný alebo aspoň znesiteľný pondelisko
U nás je taká chujavica, ale taká, že aj babky - adrenalínové bycyglystky - a iné rozprávkové bytosti čušia radšej doma a len zírajú, ako na tie rozkvitnuté snežienky padajú maxivločky jak mačacé hlavy ... tak vykročme v ústrety svetlému dnešku, ale najprv sa trochu posilnime

7 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

skorosedemnástka nastajlovala sesternicinu dcéru
DSC_0221.jpg  
DSC_0223.jpg  
1/1
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať