Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Posielam vlastnoručný orechovo-jablkovo-škoricový závin, prihoďte niekto kávičku.
Obrázok 6279.jpg  
Obrázok 6281.jpg  
1/1
8 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Prajem všetkým pekné nedeľné dopoludnie,

ľudkovia, včera sa rozhodla moja jediná "najmilovanejšia" dcéra, že stačilo mojej depky a zobrala ma vyvenčiť, vraj mamka hybaj rastú hríby , ideme. Vie mrcha malá jedna ako na mňa, tak som sa obliekla a že teda idem, bo hríby aj keď sa budem plaziť......tak sme lozili po hore asi 4 hoď., dokonca som i našla, no dnes poviem Vám bolí ma aj to čo nemám.....
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Takéto zaujímavé počasie je dnes u nás...
Obrázok 6403.jpg  
8 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Budíčéééék! Rozcvičkááááááá! A potom rááááňajkýýýýýýýý!!! Nech sa páči k stolu:



...a krásny deň Vám prajem, nech sa všetky odvážne (aj nesmelé) víkendové plány vydaria
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...prajem vám, moji milí, aby sme sa tu stretli aj o rok,aby Štedrý deň nebol Štedrým iba na jedlo,ale štedrým dňom každý deň, štedrým na lásku, na úctu, priateľstvo,na podanie ruky a hlavne, štedrým na poďakovanie za všetko čo dostávame,aby sme mali silu ďalej žiť, aby sme prekonali i to zlé, čo nás stíha, aby sme mysleli pozitívne...
..tak si prajem, aby sme sa tu zišli aj o rok...krásne vianoce!...
8 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Stastny Novy rok
8 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

buchač Pozri príspevok
...ani nie ......

Ale dosť ťažko sa klepe do PC , keď jednému po byte lieta 3 - ročné tornádo ...
Moja malá 2-ročná vnúčenka iba víchrica.......ale je zlatunká, občas mi dovolí si ísť aj zapáliť cigu...teeeda, keď ide Bárny na Mini-max dnes som ju varovala 6hod...plastelina všade, lego prestavené stokrát, pesničky zopakované s prísnym zákazom môjho spevu, knižky čítať nechcela, Miníka v pravidelných intervaloch kontrolovala, aby náhodou nezaspal...chladnička bez pribináčikov, čokoládku som neponúkla, lebo by malá neobedovala reštikové menu(overené).....dnes som mala pohodu a zajtra doma zarezávam.
8 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes som sa schuti zasmial na našich smetiaroch. Odvoz a likvidácia odpadu - separovaný zber (len či naozaj, lebo to drbali všetko naraz) a ich práca:

jednoducho sa im kontajner (plastový) vysypal na zem. Počul som rachot, tak som sa otočil, vytasil mobil a cvak.
Doma som sa ešte pozrel z okna a rehlil som sa opäť. Zbierali a nakladali to do kontajnera ručne, bo ani lopatu nemali:
HHlavne, že nám zdvihli poplatky o 23%. A tuším toto napíšem (aj foto pošlem) mestským mocipánom - ako sa za zvýšené poplatky pracuje a ako sa pracuje - lebo toto vozidlo nakladá bežný odpad.
P11-01-13_10.27.jpg  
P11-01-13_10.32.jpg  
1/1
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a jeden na dnes...(šlohla som na face)

Služka požadovala zvýšení platu.
Paní se rozhněvaně zeptala: No, dobrý Marie, řekni, jeden důvod proč
si myslíš, že zasloužíš zvýšení?
Marie: Není jeden, ale tři důvody.
Paní: Dobře, tak mi řekni první.
Marie: První důvod je ten, že lépe žehlím než Vy.
Paní: Kdo to říká?
Marie: To říká váš manžel.
Paní: A druhý důvod?
Marie: Protože vařím lépe než Vy.
Paní: Neříkej mi zase že toto říká můj manžel.
Marie: Ano, to říká váš manžel
Paní: A třetí důvod?
Marie: Třetí důvod je to, že jsem lepší milenka než Vy.
Paní: (nyní už červená v tváří): Neříkej mi zas, že toto říká můj manžel.
Marie: Ne paní, to říká Váš zahradník.
Paní: Marie, kolik bys chtěla?


8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



kafa sa podáva....
pekný podvečer pepsinka....aj ostatným želám
8 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
tu ako ticho dnes

vďaka za kafe a koláč opravujem polročné previerky a občas sem nakuknem, aby mi nehráblo šiestaci excelujú... vedeli ste, že slovo odvodené od slova RYBA je aj RÝBEZLA?
8 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

,,milacik ako krasne vonias,kupila si novy parfem?,,
.,,nie,obliala som sa borovickou,,
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

kukučka Pozri príspevok
Lopatovanie mám za sebou, ulica prázdna, videla som až jedno decko!
Keď som ja bola decko, išli sme sa od radosti zbesnieť, sánkovali sme sa do noci na každom možnom mieste, moje deti tiež. Čo robia vaše deti?
Moje najmenšie dieťatko je na lyžiarskom, stredné išlo na horúcu čokoládu do Europa City Center, a najstaršie v práci odhŕňa sneh od rána... Ale konečne už nesneží, tak dúfam, že aspoň zajtra dáme lopatám pokoj..
8 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

ku káve
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ku káve...
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes má moja mrkvička narodeniny. Ráno jej ocko pogratuloval k 12-tym narodeninám, no ona má 13 .. Má prehľad, ocko..
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no tak som dnes mala krásny deň!..od rána!..išla som na to ct a pred tým som behla do selectry,že si kúpim šlahač..len taký obyčajný, za 15€...pokiaľ mi doniesli, pomotala som sa po obchode a zamilovala som sa!..nestáva sa mi to často,ale tie tvary, krásne zaoblené,nádherné,cenovo prístupné a účelné-až veselo myslieť pri pocite "to si kúpim"!!!...no čo,umývačka riadu sa mi zíde,tak som zainteresovala múdru hlavičku terezku,pozisťovala mi na nete čo a ako a okolo a je rozhodnuté!..a predchvíľkou odišiel vodár,bol kuknúť svoju fušku,a čo k nej treba!...jaj, budem mať narodky čochvíľka, tak nejakú radosť musím mať!...teším sa!...
...a ak ste si aj vy dnes dopriali nejakú radosť, teším sa s vami a fajn večer želám!...
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...krásny deň vám, dúfam, že máte všetci oddychovú nedeľu..aj ja mám, konečne,síce spánok na etapy, ale dospaté z celého týždňa...a vnúčik je už pokrstený,je to chlap, ako sa patrí, všetko polievanie prespal,,jasné, že s plným bruškom,takže celá ceremónia prešla okolo jeho sníčkov,spomínať bude iba pri pohľade na fotečky...
..torta sa mi vydarila, Lubenka moja ju krásne ozdobila, ja som zabudla pridať anjelíčka, ale aj tak sa pojedla, nevadí,pri všetkej dokonalosti sa mi musí niečo stať!..
..páčilo sa mi aj, že kaplán, ktorý miláčika krstil, sa nechal s ním aj odfotiť na pamiatku,obrad zbytočne nenaťahoval,lebo v kostole bolo zima ako v rusku,tak všetko bolo akurát..
..z toretky posielam len obrázok, už neny, všetko som rozdala..
torta 002.jpg  
torta 003.jpg  
1/1
8 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Letko Pozri príspevok
Radšej puklice ako spätné zrkadlo. Joooj, keby som ich mal aspoň zvnútra poznačené alebo prichytené eskapáskou.
..Letko..no, človeka takéto niečo nepoteší, skôr naštve...ale stáva sa..a ešte aj horšie... Takže úsmev na tvár a teš sa zo života, manželky i maličkej dcérky....
VECI SÚ NA POUŽÍVANIE - ĽUDIA NA MILOVANIE !!!! Krásny deň všetkým poraďákom !
8 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dobré ráno, kávu si dám rada, aj iné by sa zišlo, ale ešte je skoro, mám za sebou tri perné týždne, zvládla som všetko, psychicky aj fyzicky. Aj s pomocou dobrých ľudí.
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať