Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
...pohodové popoludnie vám prajem, posielam čajík!...
..k cajiku posielam orechovy kolacik..zatko ma alergiu na orechy, dcera radsej makovy, no este si aj vyberat bude..
..vcera sa mi podarilo aj pri havinovi narozbijat spolu nazbierane orechy..pekne sledoval ako ich lupem a cakal pokial mu nejaky nehodim..slusne vychovany havko
DSC01004.jpg  
6 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..mne sa stala vcera pri venceni mila prihoda..cesky hovoriaci, mierne podgurazeny, inak mily pan hladal nejaku oracinu, kde by mohol pochovat svojho zdochnuteho holuba, mal ho pekne v krabici a igelitke.. neskor to uz bola holubicka..hadam ju nehodi do smetiaka..cely bol stastny, ze po dlhych rokoch vidi miesta, po ktorych behaval na kombajnoch cez zatvu..kedze havino stekal ako divy, museli sme sa rozlucit..neviem ako to skoncilo, len mi zazelal uctivo pekny den, nech sa mi dari, lebo jemu sa dari vyborne..
6 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Potešil ma dnešný vydarený výlet na Tematín so super počasím a prekrásnymi farebnými stromami, načerpala som energiu - len dúfam, že dosť na to, aby sa mi neminula pri zajtrajšom šaškovaní pri hrncoch + žehličke a opravovaní 83 diktátov
6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

16.11. opustím túto republiku - na 11 dní
letenky sú kúpené a teším sa
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobré ránečko želám aj ja....v BA ako šialené tiež prší ...ja dnes s budíkom 06,55h lebo mi na nete začínala predná kampaň na moju silno pozitívnu a anti-depresívnu cirkusantskú odevnú značku tak som si normálne dala budíka, lebo kým by som vstala niekedy stačí aj 5-10min všetko je fuč....klikala som ako blázon a stihla som aj obj. lebo niekedy sa stane že sa dokončí obj. tak veci už niekto vyfúkol
tak som bola so štvornohým škriatkom už vonku...on si stále myslí že je nejaký manekýn......prší jak besné a prvé čo je vyletí z brány tak hned kuká či niekto nemá záujem si ho obzerať si myslí že je nejaký celevriťa ale už tu chrní a robí mi radiator....lebo kým ja budem mať odvzdušnené, tak asi skôr spácham na domovom dôverníkovi nejaký t.č. len býva najsamvyššie, ale vytretý alkohol je dosť

ale inak peknú sobotku....dnes v noci robíme spinči-linči o 1h dlhšie....jupííí
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

1Dara Pozri príspevok
držte palce, idem do suda ... dusiť kapustu ... dufam že nepukne
Poradím ti výrobu rýchlokvasenej kapusty v pohároch : kapusta 5 kg soľ, 100g, rasca 7,5 g, bobkový list. Postup: všetko spolu pomiešať natlačiť do pohárov cca 1 cm pod povrch, riadne uzavrieť, položiť na plech(pekáč) kvôli vytláčaniu tekutiny, nechať v teplote cca 15 - 18 o C, proces po cca 10 dňoch ustane poháre sa samé hermeticky uzavrú, treba si skontrolovať aby nezačala žltnúť(vtedy proces hermetizácie nenastal)
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

U nás v noci vonku fučalo - dnuká zavýjala moja už osemnástka , zavýjanie skončilo o 02:00 (alebo 03:00?) - čert sa v tom vysomári - a rekú "Oci nechaj, ráno popracem!"

HE! očiská rozdrapila o 13:00 ZČ - oci už stihol popratať .
6 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

V utorok som bola u obvodného, lebo som chorá. Predpísal mi tri recepty. Preštudovala som prvý - nejaký gel, kde sa dopláca 7,50€ - tak som ho šupla do tašky. Ďalší recept - lieky, u ktorých som skonštatovala, že bez nich vyzdraviem rovnako rýchlo, ako s nimi-zase šup recept do tašky. Tretí recept antibiotiká a nejaké blbosti tabletky. Tak som vybrala dvoje antibiotiká a viac nič. Aj za tie som zaplatila skoro 5 €. A držím sa hesla: lekár chce žiť , lekárnik chce žiť, ale najmä ja chcem žiť - preto šetrím moju peňaženku a žalúdok. A s receptami som si podkúrila do sporáka
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a jeden na noc:

Malé dievčatko si pobalí kufrík, obúva sa a v tom sa jej mamička pýta: Kam, slečna, kam? Dievčatko na to: Nahnevala si ma, mamina, tak sa vraciam k bocianovi.

6 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Keby všetci si "psíčkari" z Porady zdvihli sedacie svaly zo stoličiek a namiesto priliepania obrázkov z netu , vrátane FB stránok, išli do najbližšieho útulku vyvenčiť jediného psa na pol hodiny, urobili by pre tie psy viac, ako zdieľaním srdcervúcich obrázkov. A predovšetkým by im došla zbytočnosť akýchkoľvek "psích vojen" na Porada.sk. AK mám psy rada, tak robím pre ne maximum v REÁLNOM ŽIVOTE a na diskusiu si vyberám fóra, na ktorých sú psie témy hlavné, a nie doplnkové.
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak teda pripíjame na zdravie....
6 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ako dávno pred demokraciou aká je teraz u nás žil SOKRATES?! už vtedy takú pravdu povedal!
6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

trisestri Pozri príspevok
uz aby boli Vianoce.
posielam zdravý vianočný stromček

6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

idem het - zbalená, vychystaná - smer Katowice autom, Katowice - Oslo - lietadlom
každý mi prial šťastnú cestu a nech sa ti niečo v lietadle nestane - čo zakopnem o schodík cestou na WC?
prajem všetkým príjemný let a sebe pekný večer či? opačne? zajtra podám správu
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

V nasej domacnosti som macher ja.. A nehanbim sa za to..
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno a krásny deň vám dnes...a aj celý týždeň nech sa vám vydarí...posielam kaficu aj čajík Macke, aj všade...
..a pochválim sa...
bačkorky 001.jpg  
swetrík 001.jpg  
swetrík 002.jpg  
1/1
6 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

tu máte ochrancu, ako prišiel, tak ho posielam
ATT00001.jpg.jpg  
6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a aj nasnežilo - v Nórsku - cca 110 cm

6 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Dnes mi kolegyňka povedala, že za článok (30 normostrán) v odbornom historickom časopise jej patrí (podľa pracovníčky časopisu, s ktorou hovorila) honorár vo výške - hádajte koľko? 3 (slovom tri) eurá! Pred rokom nám blikala a v jednom kuse hučala (čiže ťahala elektrinu) chladnička, tak sme zavolali "odborníka"=opravára, aby sa na ňu pozrel a povedal, čo s tým. Ten došiel, asi 3 minúty chladničku okukoval, potom povedal, že to nič nie je, že to je len chyba žiaroviek a vypýtal si 18 eur. Za to, že vôbec prišiel a minul benzín, asi... A keď mi pred pár mesiacmi padli kľúče do výťahovej šachty, chlapíkovi, čo mi tú šachtu prišiel otvoriť a kľúče vybral, som za asi tiež 3 minúty "vysoko odbornej práce" zaplatila 10 eur - a to bez papiera, inak by to bolo bývalo 20! Asi sa treba radšej rekvalifikovať z historika na vyťahovača kľúčov alebo okukávača chladničiek...
Naposledy upravil lavanda : 30.11.12 at 21:14
6 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Krásne dobré ráno, aj celý týždeň aby ste prežili v pohode, bez stresov. Posielam kávičku, čajík a niečo na zachrumkanie
.
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať