Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a dám sem, požičané z face...lebo aj tu sú takí, čo nás nesú...
253484_268107546634247_59937026_n.jpg  
10 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...pohodové popoludnie vám prajem, posielam čajík!...
404081_470868429601959_124082667_n.jpg  
10 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pozdravujem Vás a želám príjemný podvečer. Vrátila som sa z týždňových prázdnin....bola som na návšteve u syna v jeho kúpenom domčeku. Prekrásna príroda v blízkosti Rajeckých Teplíc, aj okolie domu prenádherné, lúky obklopené horami, zjazdovky....Dom je postavený v kopci, takže všetko O.K., okrem tých schodov v dome. To mi naozaj vadilo a boleli ma kolená na hrúzu. Ale zase som sa tešila s tromi vnúčikmi, 9, 5 a 1 ročným. Ten malinký sa vie tak tulkať, že človeka hneď všetko prestane bolieť. Ďakujem Vám za Vaše pozdravy do profilu, budem sa snažiť odpísať čím najskôr / tam som bola bez internetu....ťažko som to zvládla ten jeden týždeň....no čo hotová závislosť....už som si dala podmienku, že do budúcej návštevy ho musia mať /.
Posielam podvečerný čajík.....
10 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Keď si už človek myslí, že všetko čo ho trápiloje za ním a už len radovať sa môže, tak vždy sa niečo pre zlosť znova objaví.
Dnes sme spolu s dcérou boli vytočené ako vrtula. Ona absolvovala opätovnú prehliadku u gynekológa...začala koncom septembra teraaz konečne mala všetky výsledky z iných vyšetrení,tak sme šli obe k lekárovi. Ja pre návrh na pooperačnú liečbu, ona ukončenie OP prehliadky. Keďže dnes je móda rušiť mnohé oddelenia, aj keď prosperobali...dostali befel z hora, a musia ísť do hája... a to sa stalo tu. Náš lekár už je inde nemá ambulantnú starostlivosť vybavenú -povolenie si do konca roka nevybaví, ale oddelenie ešte do konca roka funguje. My sme sa rozhodli, že ostávame u lekára, ktorý nás dostal do vienka do doby úplného ukončenia oddelenia. Dokumentácie ostali v spoločnej registratúre ale!!! moja sa tam našla a dcériná ...všetko od času nástupu do zamestnania do dnes,komplexne stratené.V PC sa nachádzajú iba od nášho lekára, ale ostatné, ktoré boli z iných oddelení a nemocníc nie sú. Volali nášho bývalého lekára či si nevzal alebo či nevie kde je (v septembri ešte bola!) tak nie.
Bordel je všade v tomto štáte za to všetko by mal byť niekto zodpovedať... Je mi do plaču a určite nielen mne, z toho všetkého čo sa deje tu a teraz na našom Slovensku (bude horšie ako doteraz nebolo...ale určite lepšie nikdy viac!) Nám teda ostáva iba bolenie hlavy, zlosť a prípadné dlhočízne vybavovačky, ak chceme závažné zdravotné dokumenty nájsť, tak to už nebude zadarmo...tak si za všetky doklady zaplatíme!
Tak máme o radosť postarané, alebo sa na to vykašlať...ja by som teraz niekoho tak rada nakopla dvoma nohami naraz do zadku...iba neviem, kde a s kým začať.
Prečo sa nestratia tí, tam...čo nevedia kompetetne a rozumne riadiť rozhodovať, iba kradnúť, klamať zavádzať a okrádať nás. U nás na Slovensku už len bolo dobre bude ale stále horšie. Bola som vždy veľký optimista, verila v dobro, ba zlepšenie životnej úrovne ale už ním nie som.
10 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak dievčatá ďakujem, palčeky ste držali včera veľmi dobre, moja malá postúpila do druhého kola! Druhé kolo teraz bude dva dni, tak ešte vydržte držať.... Dnes je v BA po kalamite, tak som sa rozhodla vyraziť do ulíc veľkomesta ...
10 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
...no tu je ako veselo zas!..čo spíte?..
..robila som pizzu, aj vcera aj dnes dva plechy..vnuk si ju nevie vynachvalit, hlavne, ze doteraz objednaval drahu jak slak z pizzerky..konecne nebude a oblubil si tu moju, sak cesto oni robia tak isto..
..foto nemozem prilozit, lebo neviem ako funguje na notebooku..tak paci aspon z netu
ale je to fajn, ze notebucik si moze clovek preniest aj do spalne..
10 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

AlaNR Pozri príspevok
Pán Dóczy bol veľmi úctivý, pamätám si ho, keď som bola malá, môj otec ho vždy pozdravil a on sa vždy uklonil a odzdravil ...
Také milé mi to prišlo, môjho otca vôbec nepoznal, on ho zdravieval preto, lebo ho mal rád ako herca.
Ja som si spomenula na davnejsiu prihodu s panom Doczym .
Bola som v predajni Opusu v "starom Tesku".Zrazu pozeram,pan Doczy siel priamo ku mne a usmieva sa. Hovor mi : Slecna, chcel by som kupit nejaku peknu hudbu pre syna,ale ja sa v tychto modernych spevakoch moc nevyznam.Pomohli by ste mi prosim, vy asi lepsie viete, co sa paci mladym?
"No jasne" hovorim a ksichtim sa pri tom, akoby ma celebrity oslovovali kazdy den
Uz si nepamatam aku platnu sme vybrali,ale pan Doczy mi utkvel v pamati ako velmi mily a prijemny clovek
Pan herec a clovek s velkym "Č"
10 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
V Nitre sa stretkuje o 100-600, baby zlaté, vyškerené jak spadnuté orechy, len ja som musela predčasne odísť kvôli mojej dôchodkyni. Takže im takto po dróte (wifi) želám dobré strekovanie!!!
10 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..spadol mi kamen zo srdca a tesim sa, ze syn konecne nasiel pracu v anglii a priatelka tiez, v uplne inom meste ako bol predtym..inak napisal, ze da sa tam praca najst lahsie ako u nas..nic sa dlhsie neozyval, mala som riadne stavy z neho..
10 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no dám ešte,že dnes som mala úžasný deň...prišiel had, prerpbil linku, vyhodil to, čo som nepotrebovala,(len akože) a zamontoval Etelu...potom prišiel vodár, primontoval palivovú hadicu a hotovotoje!...ale ešte nemaká, potrebuje súúúl!...teda, soľ,máme tvrdú vodu,takže soľ je dôležitá a tú najlepšiu vraj majú v Lídli,aj leštidlo....odteraz používam hrnce ako zrkadlo!...nuž tak,ani ma to nestálo veľa námahy a roboty, lebo o šiestej prišiel miláčik, tak sme sa mojkali a decko s vodárom makali ako fčielky,decko dokonca aj upratalo od samej radosti, že viac riady umývať nebude!..
..zajtra to dokončím, počistím a nejako zmestím pretriedený mrdník späť do skriniek...a šuflore musím nejako vymyslieť...
kredenc 008.jpg  
10 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Moje decko dnes maturuje...dufam ze uz naozaj aj z maturuje....uz to mohla mat za sebou v riadnom termine keby....
ale dufam ze uz pochopila realitu prace u sukromnika /skoro 2r/....
10 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Vďaka za rady poraďáci, ale na moje prekvapenie si ten malý chorý bezdomovec nechal robiť so sebou to čo ja som chcela: mačku som aj vyfénovala, niekoľkokrát prebaľovala do suchej handry, aby mi pri manikúre a pedikúre neprechladla. Rozprávala som jej rozprávky ..... a vyčistila aj uši, obstrihala pazúriky a ona ma počúvala, počúvala a priadla. Teší ma že už vidí na očko, nepotrebuje už "lavór" na hlavičke, ba dokonca začína už aj mňaukať keď sa blíži čas raňajok a večere lebo doteraz nemala ani hlas.

Ešte sa vám pochválim, že mám dnes šťastný deň: asi dostanem kľúče od záhrady a vďačím za ne tejto porade a jednej milej poraďáčke........ huláá, hulááá hop!
10 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

​Oblievačom, šibačom.
10 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

bettylou Pozri príspevok
a mám tu vedľa seba dve jednodňové mačiatka. boli chladné, tak sme ich zohriali, aj fénom , striekačkou nakvapkali trochu mlieka do papuliek.. teraz sú tichučko a driemkajú,
Neviete niekto, čo potrebujú. sú to divé mačky, keď prežijú (bola by som rada), otvoria sa im oči a idú von.
Ale, čo s nimi teraz?
Jednodnove maciatka moc velku sancu na prezitie nemaju.Pomohlo by im, ak by si nasla nejaku cicu v okoli, co by ich krmila spolu so svojimi...

Inak,u veterinara sa predava take mlieko pre male maciatka,podava sa im z flasky,ale kazde 4 hodiny, cez den aj v noci.

A daj im do Pet flase teplu vodu, zabal do uteraka a priloz maciatka,aby boli stale v teple
10 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....jeden na večer...
10 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Som unesená. l Spolužiak zo strednej SVŠ spravil stránku o našej triede. Stránka je doplnená obrázkami Skalice, no a vo fórume sa začínajú písať príbehy, ktoré sme zažili. Som mu veľmi vďačná, že takú dobrú vec vymyslel, je to balzam pre pohladenie duše. Škoda, že mu pribudla palička a ledva prejde s jej pomocou. Želám Vám príjemný večer. http://3bsvs1970.goneo.cz/fotogaleri...o-skalica.html
9 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ivana Š Pozri príspevok
no to vážne poteší vybavujem bratrancovi invalidný dôchodok a na UPSVR opatrovné a príspevok na šatstvo a stravu
vážne chorý onko pacient neschopný sa postarať o seba, takže ho opatruje jeho mama - teda moja teta

dnes musel podpísať pred matrikárkou nejaké tlačivá - obvinil ma pred ňou a nechcel podpísať, lebo že keď podpíše, zbavím ho svojprávnosti
pritom išlo o čestné vyhlásenie o tom že nevlastní žiadne majetky
týždeň behám po úradoch a lekároch, aby som mu k smiešnej sume, čo dostáva ako dávku v hmotnej núdzi a nestačí mu skoro ani na lieky, dostal ešte niečo navyše, nechcem za to nič, len im pomôcť
..nie, Ivana, ale Ivanka...chápem Ťa - chceš pomôcť a aj tak je všetko na figu...neber si to tak osobne...
1/ sami majú zmätok kvôli tomu, že je chorý
2/ ľudia v takýchto obdobiach nie sú objektívny
3/ kašli nato : čokoľvek dobré spravíš na tomto svete bude Tebe plusom, čo zlé mínusom...

....ja ozaj začínam veriť na Božie mlyny.... neviem, či pôjdem do pekla alebo neba...aj ja robím veľa aj dobrých, a asi aj zlých vecí...som zvedavá, ktoré u Boha prevážia !!! ...nekazme si tento svet....
9 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
buchač Pozri príspevok
....he ......kúúúúa .....zajtra vo všeliakých médiách budú tie správy ....

KALAMITA SNEHU V BRATISLAVE ....náááásnežilo 2 - 3 cm snehu .....

...na Orave LEN 20 - 30 cm ...

Šak nič nové pod slnkom ....každý rok je KALAMITA v hlavnom meste ...
V Bratislave žijú najnižší ľudia: napadne 5 cm snehu a už ho majú po krk!
9 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Prešla som si tu zopár tém a nestačila som sa čudovať nad "sprostosťou niektorých múdrych". Tak čítam tému a niekto kto sa vôbec diskusie nezúčastní, dáva neužitočné len tak fičí. Ako keby na to tu nestačil jeden vychcanec, pridá sa k nemu ďalší. Takže už sú tu podľa mena dvaja. Ale neprečítajú si etiketu, nevedia za čo sa má dávať neužitočné, ale idú sa tváriť tak, ako keby oni boli tí najmúdrejší a jediní, ktorí majú právo hodnotiť ostatných. Keď tak nad tým rozmýšlam, tak veru pomaly sa sem neoplatí ani chodiť. Hocijaký debili Vám pokazia svojou vychcanocťou náladu hneď z príchodu. Odchádzam, nemám chuť bojovať so sprostoťou iných.
9 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Mňa na trhoch otravujú tie všelijaké Vianočné nadácie celebrít: už tuším len ja ju nemám založenú....
Tiež ma pohoršuje ako manželky prominentov v drahých kožuchoch s perfektným opálením z dovozu rozdávajú chudobným vianočnú kapustnicu: najprv ich po celý rok zdierajú aby na ten drahý životný štýl mali a potom si na Vianoce spytujú svedomie pri nezamestnanom úbožiakovi čo má v plastovej miske ich kapustnicu. Samozrejme že sa tam otŕčajú len dovtedy kým ich berie televízna kamera.

A ako rozoznáte celebritu odo mňa? Celebrita nosí v kabelke drahú voňavku a ja dva poháriky od detskej výživy: v jednom sú granule pre túlavých psíkov a v druhom pre túlavé mačičky.

Poučenie: keď chcem niekomu pomôcť nepotrebujem k tomu Vianoce, kapustnicu a televízne kamery, stačilo by šepnúť manželovi (milencovi) aby toľko nekradol a celebrita nemusí variť na Vianoce kapustnicu.
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať